Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2005., 15:41   #1
ina
Registered User
 
ina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: u kućici sa cvijećem......
Postovi: 7
automatski copy deletiranog

dkel imam fajlove koji kad ih idem zbrisati mi se automatski copiraju....zna li tko kako to rijesiti...

i nadalje kako maknuti program koji nemoze maknuti ni sitstem mehanics pro.....radi se o paltalk programu i u toku brisanja u mehanicsu...je smrznuo cijeli comp pa je bilo potrebno nasilno resetiranje
hvala
__________________
Ponašajte se prema meni kao da sam plava......i malo glupkasta....
ina je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2005., 15:45   #2
choby
Premium
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,176
Re: automatski copy deletiranog

Citiraj:
Originally posted by ina
dkel imam fajlove koji kad ih idem zbrisati mi se automatski copiraju....zna li tko kako to rijesiti...
a di se copyraju u isti folder di su bili prije brisanja? o kojim file-ovima je riječ?



Citiraj:
Originally posted by ina

i nadalje kako maknuti program koji nemoze maknuti ni sitstem mehanics pro.....radi se o paltalk programu i u toku brisanja u mehanicsu...je smrznuo cijeli comp pa je bilo potrebno nasilno resetiranje
hvala
probaj pod run upisat msconfig pa onda na zadnji tab i isključi da ti se pokreću programi koje ne želiš...onda ga probaj deinstalirat
choby je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 08.02.2005., 22:59   #3
ina
Registered User
 
ina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: u kućici sa cvijećem......
Postovi: 7
ma sad sam vec zbrisala cijelu particiju i formatirala,al to mi se dogadjalo par puta.....zadnji put sam sa dc++ skinula neki film cini mi se na H: particiju i otvorila ju u D: particiji, pa kad sam skuzila da je to nest bezveze htjela sam zbrisat al cim sam kliknula na ijedan file od toga..... oni su mi se samo kopirali ponovo....

a sto se tice tog paltalka i on je otisao sa brisanjem pariticije,al u svakom slucaju hvala....evidentirat cu to za kasnije...bila mu je ostalo neki paltak7.exe koji nikako nisam mogla zbrisat i kad sam isla u regedit i pobrisal sve sto se tako zove on je i dalje blokirao mehanics...gad jedan...
znaci....hvalaaaaa
__________________
Ponašajte se prema meni kao da sam plava......i malo glupkasta....
ina je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na