Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2018., 17:32   #40621
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
pedale sa alibabe: možda su nekome ok, ali daj te pedale nekome tko vozi bicikl po šumi za dva mjeseca će dobit luft ako ne i prije.
očale: tvoje oči. možeš kupiti i na placu za 30 kuna. jednako štite od sunca i jednako su lagane. da li su dobre za samo oko to nikada nećemo saznati.
odjeća: no comment. imam lidlovu, imam brendiranu i imam custom naručeno. razlike su očite. imam i talijansku čak neku.

ja držim do kvalitete u svemu i nekako sam na svojoj koži naučio da ne kupujem jeftino. ne plaća se uvijek sama funkcija. nekada se plati i estetika i luksuz.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 17:35   #40622
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
rade se testovi i razlika u sigurnosti je mala. ponekad je i nema.
i dalje ti kažem da je razlika u kacigama ogromna. možeš imat gljivu na glavi, a možeš imat i nešto što izgleda dobro i nemaš pojma da ti je uopće na glavi.

ja već pet godina prodajem kacige i nitko ne želi kupiti kacigu od 150 kuna. ja bi ih se najrađe riješio ali ne mogu jer ih nitko ne želi.
Poštujem tvoje znanje oko bic. opreme
Ali sam priznajem da je razlika u sigurnosti mala, a to je bila i početna premisa ove rasprave.

Nastranu dizajn. Ukusi su različiti.

P.s. svjestan si da Luxxotica posjeduje 99.5% naočala na tržištu?


Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Pa dobro, ali baš kažem kako je ona lidlova kaciga meni super, lagana je i dobro stoji. Baš me iznenadila zato sam je i preporučio.
Inače imam Specialized Ambush koja košta redovno oko 1200kn mislim ali ova je 1/10 cijene i više je xc/cestovni đir te apsolutno nema razloga za tako visokom cijenom specializeda.

Kod dresova i hlača recimo razlike mogu biti velike u prozračnost, ulošku, kvaliteti materijala (iako ni tu cijena nije nužno najvažnija stavka što mogu demonstrirati s vrhunskom decathlon i čak lidl odjećom).

Imam recimo skupe Odlo i Vaude hlače koje su lošije od jeftinih lidl ili decathlon modela, a koštaju 3-5x više.

Isto tako za 100kn kupiš vrhunske flat pedale na Aliexpress koje su lakše i imaju veću platformu od brand name što koštaju 5x više.

Ili recimo fotokromatske ili polarizine naočale - u Decathlonu za 200kn uzmeš odlične koje se ne srame Ray Bana, Bolle ili Oakley modela što koštaju 7x više (ima sam sve).
Jel imaš neki provjereni online shop/brand za sportske naočale polarizirane, trebam dva para za auto i za bicikl

Kakve su Polaroid naočale? Nešto mi se čini da sam čitao da su jako dobre a pristupačne cijenom
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2018., 20:20   #40623
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Meni su ove iz Decathlona super. Uzea sam Orao fotokromatske za cca 250kn ali ih više nema, a prije par mjeseci Tribord polarizirane za more, bile su 189kn mislim.

Naočale mi nikad ne traju dugo (što od brisanja znoja, padova, mora itd i ultra skupe mi se nisu pokazale niti malo bolje). Naravno da ovdje ne govorim o nekom škartu s aliexpressa - uzea sam jedne takve kao kopija ray ban wayfarer ali su bile očajne.

Ove iz Decathlona su made in Taiwan i generalno sam vrlo zadovoljan s Tajvanskim brand proizvodima. Kvaliteta je često dosta bolja od europskih. Još imam 2 para Bolle polariziranih i ove made in Japan su 10x bolje od made in Italy.

Vezano za bike robu - decathlon (btwin) serija 500-900 je odlična. Imam njihove 700 windstop duge bicke s gel uloškom i ne srame se 3x skupljih modela, također 900 aerofit base layer je vrh (koštao me cca 170kn), uz to Quechua 100% Merino majica je izvrsna (cca 260kn bez popusta). Ova sva roba je 30-40% cijene usporedive brand odjeće ali s puno boljim jamstvom (2g bez pitanja) i ako ti paše kroj daleko je bolji deal od raznoraznih butik marki koje imaju ogromnu maržu.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 26.05.2018. u 20:29.
Mar je online   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 11:05   #40624
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Arrow

Mar je u pravu cestovnjacima je sasvim svejedno koju kacigu uzeli.
Tako da triba naci neku koja najbolje pase gloovi i da je sta laksa sa cool dizajnom.

Dok za enduro, dh pa cak i xc ako se vozi malo brze po meni ide full face bez razmisljanja.
A tu se vec triba lagano isprsit sa parama, karbon, mips ... sve to ima puno puno vecu ulogu kod pada i udaraca kad se pere off-road.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 11:42   #40625
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Kamen, ivičnjak, drvo, metalni stup, makadam ili asfalt. Pri 20 i 40 km/h vjerujem da glavu jednako boli kad lupis u nesto od navedenog. Razlika je samo u tome hoces li s bajka pasti i ustati ili ostati lezati.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 27.05.2018., 16:58   #40626
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Reka bi da su padovi na cesti puno opasniji jer su brzine veće i prepreke generalno nisu mekane nego su asfalt, rinzol, ograda, stupovi, auti i sl dok u šumi iako je šansa za pad vjerojatno veća, prepreke su često mekše i veća je šansa da drastično usporiš prije pada.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 17:17   #40627
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Bok ekipa, jel imate kakvu preporuku gradskog bajka za ženu u šeszdesetima. Znaci bajk do posla/trgovine i nazad, vikendom voznja od 20-tak kilometara i do nekih 2500 kn Hvala!
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 19:15   #40628
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Hm ako bi vozila koju dužu turu vikendom onda svakako neki trekking bike.

Ovo je ok kupnja ako se može protegnuti malo više.

https://dsg.hr/ghost-square-cross-2-...etail910_42550

ili nešto ovako rabljeno ako joj nije problem muška rama.

https://www.njuskalo.hr/gradski-bici...oglas-25600409
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2018., 17:19   #40629
Sony1
Premium
 
Sony1's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Slavonija
Postovi: 290
Ne bi htjeli trekking bajk, ipak gradski...
Sony1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2018., 20:55   #40630
.:AM:.
Premium
Moj komp
 
.:AM:.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Pozdrav ekipa, je li ovaj bicikl dobra kupovina? http://www.lopuh-alfa.hr/bicikli/bia...eore-2x10-spd/ Čini mi se jako dobro opremljen za 6000 kn.
.:AM:. je offline   Reply With Quote
Staro 01.06.2018., 21:09   #40631
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
ako mi netko moze pomoci, imam bajk xfact kilimanjaro 27,5
i imam problem, visina sjedala mi je dobro podesena ali moj problem je da me ne bole ledja nego me ubijaju dlanovi. znaci strasna bol i trenjenje dlanova. jel trebam podici volan ili sto?
Ruke su mi ispuzene i vozim u dobrom polozaju (bar mislim). ili su jednostavno strasno losi gripovi? stock gripovi koji su dolazili s bajkom u hervisu
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 07:46   #40632
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Probaj podići volan. Odnosno ako nemas više mjesta na stireru od vilice onda ti preostaje kupiti samo viši volan. Mekši gripovi mogu biti samo plus. Uzmeš si neke chunky gripove od pjene. Ruke ti ne bi smjele biti skroz ispružene a i volan ti ne bi trebao biti jako uzak ili opet preširok. Za bike fiting postoji cijela jedna domena koja se bavi isključivo time. Pogledaj si malo tutorijale po jubitu za bike fit i vidi sam što bi mogao poboljšati. Prije god. dana sam jednom starijem kolegi stavio dosta viši i širi volan baš zbog toga što mu trnu dlanovi. Dosta se to smanjilo i sada mu se tu i tamo dogodi ali samo na dosta dužim rutama 80+ km. No on ima preko 60 godina i oko 100kg tako da je i to jedan od razloga. Sve ovo pada u vodu ako si kupio premali ili preveliki bike. Ako je tu negdje onda se može sa lulicom i volanom dosta poboljšati situacija.

AM - nije to loš bajk ali po meni da se potraži i mrvu bolji bike kao recimo primjer ovaj 2x11 slx/xt oprema za istu cijenu.

https://dsg.hr/ghost-kato-7-al-29-proizvod-233/

Zadnje izmijenjeno od: SaleFFS. 02.06.2018. u 07:56.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 12:16   #40633
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
fala sale, probam!
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 14:23   #40634
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Bolji gripovi (svi stock dolaze užasni, čak i na high klasi) i rukavice svakako (nisi spomenuo koristiš li ih).

Inače spominjali ste kacige nedavno... imao sam bliski susret s makadamom neki dan pri dosta dobroj brzini nizbrdo, iskidano je dosta toga na meni, puklo fala bogu nije ništa, kaciga je ostrugala kamen, glava je na mistu. Ljudi nosite kacige, ma i do trafike!
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 14:28   #40635
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
je nemam rukavice i da gripovi su koma, vozim samo po asfaltu, moze mozda i neka preporuka gripova? hvala
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 15:18   #40636
.:AM:.
Premium
Moj komp
 
.:AM:.'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 86
Citiraj:
Autor SaleFFS Pregled postova
AM - nije to loš bajk ali po meni da se potraži i mrvu bolji bike kao recimo primjer ovaj 2x11 slx/xt oprema za istu cijenu.

https://dsg.hr/ghost-kato-7-al-29-proizvod-233/
Hvala na preporuci, nažalost imaju samo M veličinu. Ipak je pao Bianchi.
.:AM:. je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 16:28   #40637
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Može biti do loših gripova ali je prije do položaja sjedala (sjedalo previše gleda prema dolje) i onda kliziš i nabijaš se na ruke.

Može biti i geometrija volana i gripovi, generalni položaj na bicikli, ako si recimo ispružen i nisko, a nemaš kondicije za vožnju u tom položaju.

Ne bi reka da bi ti gripovi radili razliku između udobne vožnje i teških bolova, više da ti dulje vožnje mogu napraviti udobnijima.

Citiraj:
Autor Keyser Söze Pregled postova
ako mi netko moze pomoci, imam bajk xfact kilimanjaro 27,5
i imam problem, visina sjedala mi je dobro podesena ali moj problem je da me ne bole ledja nego me ubijaju dlanovi. znaci strasna bol i trenjenje dlanova. jel trebam podici volan ili sto?
Ruke su mi ispuzene i vozim u dobrom polozaju (bar mislim). ili su jednostavno strasno losi gripovi? stock gripovi koji su dolazili s bajkom u hervisu
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je online   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 16:35   #40638
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Keyser Söze Pregled postova
je nemam rukavice i da gripovi su koma, vozim samo po asfaltu, moze mozda i neka preporuka gripova? hvala
Ako želiš mekše nešto slično ovome je ok. To si planiram uzeti kada se moji potroše a već su na dobrom putu. Svakako vozi sa rukavicama jer je daleko ugodnije.

https://www.bike24.com/1.php?content...menu=1000,2,90

Mada kako ti je Mar rekao nećeš sa njima dobiti ništa strašno osim možda malo mekoće što će svakako biti ugodnije na rukama. Za ostalo morati ćeš se igrati sa visinom sica, volana, širinom volana, dužinom lulice...

AM-nema veze, kupio si dobar bike nema tu neke ogromne razlike. Bitno da se pedalira
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2018., 16:37   #40639
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
yap, nije do gripova već do bicikla odnosno veličine okvira i položaja sjedenja.

kolko je visok čovik? koju vel. rame vozi? kojeg proizvođača?
uz sve to dobro bi došla slika bajka iz strogog profila.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2018., 23:44   #40640
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Još da utlačim jednu stvar. Planiram ovih dana kupit krovni nosač za bajk ( za golf mk7 ), zanima me savjeti što uzet itd te do kojih brzina je to relativno sigurno

nešto sam gledao i izgleda mi ok od Thulea negdje pri sredini bajka ga drži šipka i idu još na svaki kotač po ko sajle ili nešto

savjeti kakvi ?
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2018., 06:42   #40641
vava
Premium
Moj komp
 
vava's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Dubrava kod Vrbovca
Postovi: 270
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Još da utlačim jednu stvar. Planiram ovih dana kupit krovni nosač za bajk ( za golf mk7 ), zanima me savjeti što uzet itd te do kojih brzina je to relativno sigurno

nešto sam gledao i izgleda mi ok od Thulea negdje pri sredini bajka ga drži šipka i idu još na svaki kotač po ko sajle ili nešto

savjeti kakvi ?
Imam ovakva 2 kom i bajkovi se nisu pomaknuli milimetra.
I jos vezem sa 3 gurtne kotace za nosac.
Mislim da i one ide u paketu.
Ja sam uzeo preko njuskala za smijesnu cijenu.
Atestirani su do 130km/h.
Mogu ti kasnije poslikat na autu ako te zanima,jer idu gore.



Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
__________________


Zadnje izmijenjeno od: vava. 04.06.2018. u 07:25.
vava je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2018., 12:32   #40642
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Izgleda ok da, aj poslikaj kad ti se bude dalo čisto da vidim još
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 04.06.2018., 17:49   #40643
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Poz Kolege,

Ne znam da li je vec bilo pitanje o ovom bajku ali evo da vas pitam za vaše mišljenje...jel valja cemu. Sluzio bi kao sredstvo voznje do posla i nazad, 3km u jednom smjeru, cesta puna rupa, raspadnuti nogostupi...Rijeka
Mislio sam si uzeti Xiaomi električni romobil ali nekako sumnjam da bi mu pasala riječka uzbrdica, a i vribracije bi sugurno pomogle da baterija brže crkne.

https://www.decathlon.hr/p/8379042_m....html#/3-200-l
__________________
Uploading...

Zadnje izmijenjeno od: mitra. 04.06.2018. u 18:14.
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2018., 06:25   #40644
vava
Premium
Moj komp
 
vava's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Dubrava kod Vrbovca
Postovi: 270
Evo slika kako izgleda na autu.
Jos imas i kljuc da ne mozes odvrnuti gornju maticu, ja ga nisam koristio.
https://imgur.com/a/htVvknc
__________________

vava je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2018., 07:24   #40645
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Poz Kolege,

Ne znam da li je vec bilo pitanje o ovom bajku ali evo da vas pitam za vaše mišljenje...jel valja cemu. Sluzio bi kao sredstvo voznje do posla i nazad, 3km u jednom smjeru, cesta puna rupa, raspadnuti nogostupi...Rijeka
Mislio sam si uzeti Xiaomi električni romobil ali nekako sumnjam da bi mu pasala riječka uzbrdica, a i vribracije bi sugurno pomogle da baterija brže crkne.

https://www.decathlon.hr/p/8379042_m....html#/3-200-l
Nije to loš bike u svakom slučaju. No može se dobiti nešto malo bolja oprema za sličnu cijenu. Hardtail je ali bi sebi rađe recimo uzeo ovakav, samo za primjer. Daleko bolja oprema no mrvicu lošija vilica od ovoga sa decathlona. Za vikend odeš malo do izvora Rječine, malo na platak do Radeševa i tako

https://keindl-sport.hr/orbea-mx-29-...roizvod-20885/

No uglavnom biti će ti ok i taj iz dec. Dobra xcr vilica, solidne hidraulične kočnice i ostatak prosječan.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2018., 18:24   #40646
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Vava hvala

Na kraju otišao u thule uzeo nosač za kroz i jedan za bajk

vidit ću kroz par dana kako se to ponaša na cca 160-170kmh

Ako je ok uzet još jedan i box gore navalit

Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 08:21   #40647
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Odlična kupnja. Ako pare nisu problem Thule je way to go inače mogu poslužiti odlično i jeftiniji nosači.
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 09:49   #40648
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Nadam se da ti se neće deformirat brtva/guma na vratima i ulazit će unutra voda. No nekako sumnjam ako se to svima na Golfovima dogodilo...
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 10:16   #40649
SaleFFS
Varilnik
Moj komp
 
SaleFFS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,640
Da to je definitivno mana na svim nosačima koji se tako montiraju. Meni se na polu nije deformirala guma ali kada je žešća pljuščina koja kap prođe između gume unutra. Ništa strašno ali ne mogu vjerovati da nisu našli neko bolje riješenje. No za mjesec dana dolazi nova DAČA sa uzdužnim vanjski nosačima pa neće biti više tih problema
SaleFFS je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2018., 10:45   #40650
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,786
Sta ne brtvi ona debela brtva na karoseriji?
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na