Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.01.2017., 10:21   #8971
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Citiraj:
Autor Kratkius Pregled postova
Wudijo (iz ZE klana) je bio baniran 7-mu sezonu, 7 dana prije kraja sezone.
Šta on nije opet baniran?

DH zapravo ima najviše buildova za GR85+, pogotovo nakon Hellcat belta koji je osnova za UE Grenades build i buffom Marauder seta.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 11:26   #8972
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Šta on nije opet baniran?

DH zapravo ima najviše buildova za GR85+, pogotovo nakon Hellcat belta koji je osnova za UE Grenades build i buffom Marauder seta.
A ko ga zna više, bio je baniran 2 puta (vjerovatno ne zbog botanja, već zbog makroa za Shi Mizu build), ali opet je tu.
Ali sada i on i većina streamera igraju WoW Legion, čisto radi gledanosti. I Quin69 je trenutno van Diabla.

Ovdje su Wudijeve upute i videa za DH, u ovom patchu.

https://www.reddit.com/r/Diablo/comm...8k&sh=5e415f77

Općenito, šta se tiče buildova, neke klase ih imaju više, neke manje.

Možda wizard ima još koji build za 85+, ali, kad imaš "mainstream" build (Firebird) koji ide 100+ solo, teško će ga iko igrati.
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 20:22   #8973
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Prije kojih pola sata je izašao hotfix patch na EU serverima, ljudi reportaju da su pofixali 64bit klijent.

Patch notes
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2017., 20:23   #8974
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor lateralus_eye Pregled postova
ekipa ako imate problema sa štekanjem samo si ugasite grupe u koje ste ušli (mislim di tražite za gr's, bounties etc) i riješena stvar. a za 32-a bit exe odeš u battle net settings i tamo namjestiš
Kao što napisah, ne radi taj "fix":
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Nakon ovog updatea mi igra još više trza, fps drop je ogroman na act1: northern highlands, SSAO i AA isključeni skroz, fps tolko padne da vsync zalocka na 30fps. Bez vsynca 25-45 fps... Žalosno, a vizualno osobno ne vidim nikakve razlike.

"fix" sa gašenjem community chatova ne pomaže, dapače, nisam bio niti u jednom communityu.
Ovaj 32bit exe čim sam upalio, sve po starom. Štuca na bridge of korsik ko i inače ili na putu prema azmodanu.

Taj blizz izbaci "performance" patch koji sjebe cijelu igru, baš su slatki
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2017., 10:10   #8975
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Izašao je hotfix, koji rješava probleme sa 64-bitnim klijentom.
Većina korisnika ga je "blagoslovila", nadam se da su u pravu...
Ja ga još nisam stigao provjeriti.

https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/20752620685

https://www.reddit.com/r/Diablo/comm...oz&sh=09795963

EDIT: Da se malo pohvalim, 113 na ne sezoni, 4 igrača:

http://imgur.com/a/g5IF5

Zadnje izmijenjeno od: Kratkius. 13.01.2017. u 09:19.
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2017., 19:22   #8976
Kratkius
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Split
Postovi: 116
Ahh. Marauder DH je dobar (za soliranje)! Jaaako dobar!!!!

Iskidao sam GR 90 solo, i završio na poziciji... 90


Naravno, ovo sve moje je goli k... kad vidim da je Wudijo iskidao 97 solo na sezoni - sa 1000 paragona...

Evo njegov video, i upute za istog.

http://www.youtube.com/channel/UC9dDy4kSyAl-iVSzKVq6tdQ

http://www.diablofans.com/forums/dia...rafting-and-my

Slikice leaderboarda stižu kasnije
Kratkius je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2017., 09:47   #8977
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Citiraj:
Rather than increase the power they give you beyond Ancient items, Primal Ancients will now instead roll perfect Ancient-level stats tailored to the character class you’re playing when the item first drops. Rerolling any of these at the Mystic will also yield only perfect rolls.

Along with this, these items will be even more rare than they currently are, and will only begin dropping after a character on your account has completed Greater Rift 70 solo (with separate unlocks for Hardcore and normal characters).
Mislim da je na kraju ovo puno bolje od prvotne ideje OP itema, svi ionako ganjaju taj savršeni roll, a i sve ono šta su ljudi dosad lootali neće postat kompletno smeće.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 02:01   #8978
warlock25
Premium
Moj komp
 
warlock25's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 2,327
lol.majko mila al su ocajni.pa to je presmijesno.oni stvarno vise neznaju kako da produze zivot ovom mrtvacu.majmuni su mogli vec 2 exp izbacit sa novim klasama a ne ovo.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
__________________





warlock25 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 10:39   #8979
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Pa nije to samo tako.

Ako si ikad gledao blizzardov dokumentarac, shvatiti ćeš da blizzard je dosta strog po pitanju novog sadržaja. Neki projekti su 10 godina stari bili i nisu dobili zeleno svijetlo. Očito su im prioriteti usmjereni na sve osim na diablo, imaju svoje razloge.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 11:17   #8980
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Ma Blizzard je miljama daleko od firme koja je nekad bila. Prioriteti su im usmjereni prema čemu ? Znamo da nisu za diablo, hots je propala igra isto, overwatch je ok igra al matchmaking mu je najveca glupost ikad, wow je dosao do toga da se zadnji boss u ekspanziji ubija u prvih tjedan dana. Sve igre su im na početku ok al uskoro ostaju bez ideje i izdaju gluposti. Jedini prioritet Blizzarda je zarada i nista drugo.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 12:21   #8981
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ali ti to gledaš ko potrošač i imaš pravo. Ali boli njih briga za tebe ili mene ako lova kapa na sve strane.

WoW se pretvorio u igru za djecu. 3-4 spella i vozi, hunter stoji na mjestu, spama 3 tipke i radi ogroman dmg. Ali to je ono što oni trebaju, učiniti igru pristupačnom svima, pa i ljudima kojima je takav hunter dovoljan i najbolji. A što se tiče matchmakinga, boli ih ona stvar, imaju milje igrača koji plaćaju ili igru ili loot boxove. Jbg, pare svoje rade. Diablo im nije u interesu, prvo je jeftin, drugo kupiš i igraš jedno vrijeme, nemaju nikakve koristi od njega.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 12:43   #8982
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Slazem se. Bitno da se pare okrecu =)
chare je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 13:07   #8983
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
Ljudi malo pretjerujete. Kao prvo Diablo 3 je izasao 2012. tada je izasao i Modern warfare 3 ili Black ops 2, uglavnom nije ni važno. Te igre su imale promjene i update prvih godinu dana i ako ste kupili sve DLC-ove za te igre kostale su vas više nego Diablo 3 i ekspanzija.

E sada Diablo i dalje dobiva content i upgrade FOR FREE! Dok su ovi Call of duty nastavci vec zaboravljeni i pregazeni vremenom.

Ne kazem da je bajno ali kako ste popljuvali sada Blizzard ispada da su najveca govna kod developera a ustvari su cist fer. Btw I ja sam igrao WoW i znam kakve su promjene radili kod klasa ali to se moralo raditi jer su prekardasili pa ja sam u pvpu sa svojim warriorom imao preko 60 keybidngisa. Sto god vi mislili to je previse. I WoW sa svim tim negativnim stvarima i ne znam ni ja sto sve ne sto ste nabrojali nakon 12 sad ce 13 godina je idalje najigraniji MMO na trzištu.

A sto se tice matchmakinga u Overwatchu on je dobar i u standardu je s drugim igrama takvog tipa na trzistu. Aka DOTA 2 i LoL imaju isti.

Jedinu stvar sto su DIablo 3 sjebali je bio pocetak i kakava je igra bila na startu tek se poboljsala sa ekspanzijom i to je to po meni. Ali RMAH je bila super stvar ako mene pitate na njoj sma zaradio skoro 500 eura hahaha
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 13:33   #8984
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
D3 i mw2 ili bo2 se nemogu uspoređivati. Kruške i jabuke. Većina igri dobiva content free. Koje je točno d3 dobio ? Exspanzija nije bila free a nije bogme niti nece biti necromancer klasa.

Sta se wowa tice prestao sam ga igrat prije par godina sa jedno cca 16000 ach pointova - nije da se hvalim vec sam htio napisao da sam prezvakao wow i da nisam lik koji ima 2 sata na lvl 20 i sere. Usporedba wowa sada i nekad je gora od usporedbe d3 i mw2. Najigraniji je jer većinu populacije čine klinci. Na to su i fokusirani, fun gameplay gdje svi mogu s pola pameti i puno grindanja rješavat high content.

Overwatch mm nije dobar. Najjednostavniji ti je primjer toga da se lakse dize rank posle 10 navecer kad djeca odu spavati i igre postaju normalnije jer nema vise ljudi izgubljenih u prostoru i vremenu. Problem je kako su ti ljudi uopce dosli na svoj rank - znaci mm ne valja.

Igrao sam sve blizz igre koje su izdali, kupio sve koje se mogu kupit unatrag 10 godina. Nisu najveca govna al se nemogu usporedivati sa svojom prošlosti .


Vec smo duboko u offtopicu, samo sam htio napisati da im je fokus na novcima i da zato izdaju novi bezidejni content u Diablo 3 tipa "primal ancient" iteme i sl.
chare je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 16:42   #8985
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Bas tako, za D3 su ili bez ideja (sta je vise manje ocito) ili izdaju cut content koji je gotovo vecinom prikazan prije launcha D3 koji je nestao iz retail verzije.

I sta je to D3 dao besplatno? Koji content? Sezone? Ista igra, samo od nule. Mali rebalans oruzja i oklopa, malo skill sa 1000% dmga na 1100%? Ljudi se vec boje da je D3 u maintanance modeu, sta je i vise manje istina jer je content direktor otisao na drugi projekt a D3 zivotari.

Prva (i zasad jedina) D3 expanzije je bila placena. Necro novi lik ce bit placen, znaci ne novi leveli ili arc price, samo lik je "fuck you, pay me" da quotam Goodfellows film.

Ovaj Blizzard nije onaj stari Blizzard. To je jasno iz aviona, kad je activision preuzeo dio, politika je samo cjedjenje novca. Jest da to dobro rade, da znaju napravit igre pristupacne javnosti i siroj lepezi igraca, al old school gameri se sjecaju kako je nekad bilo.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 23:36   #8986
GreenArrow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 61
Citiraj:
Autor ODO Pregled postova
Mislim da je na kraju ovo puno bolje od prvotne ideje OP itema, svi ionako ganjaju taj savršeni roll, a i sve ono šta su ljudi dosad lootali neće postat kompletno smeće.
U krivu si, i to debelo.
Postavi se u poziciju starijeg D3 igraca koji vec ima skoro pa perfect rollove na gearu, i sad nadje neki primal item, i kakav mu to upgrade nudi? Nikakav.
sa par % (ili cak i manje) upgrade, to nije upgrade.

Trebali su ostaviti onaj prvi dizajn primal itema di se rollaju veci statsi, ali mozda i nadodat na to perfect rollove.
Jer ti itemi ionako imaju samo 1% sanse za loot, u odnosu na ancients kojem je cca 10%.

Ovako nitko ziv nece grindat primal iteme koji ne nude nista osim previse potracenog vremena da ih se nabavi.
Jako velik broj igraca ce te iteme jednostavno reciklirat za 15 soulsa umjesto iskoristit za gear.
GreenArrow je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2017., 10:58   #8987
ODO
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 573
Perfect roll malo tko ima, a dok ga craftanjem i lootanjem nađe, već taj build bude sahranjen. Koliko sam ja Pig Stickera reciklirao tijekom proteklih sezona, pa eto sad main weapon za Manald Heal Wizz-a.

Sve ima svoje prednosti i mane, PA u vidu OP-a kako je prvotno predviđen je svojevrsni restart igre, jer su i perfect Ancienti za njih smeće, ali opet što se mijenja osim više dmg-a.

Puno je bitnije da više srede činjenicu da netko dobije Festering Woods mapu sa perfect mobsima 5 puta zaredom, a netko utuče 100 keyeva i dobija Sewerse sa onim iritintnim Lacuni-jima i drugim beskorisnim mobsima.
ODO je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 22:46   #8988
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Oj ekipa, dobio sam ROS pa malo igram nakon x godina Ima nekih savjeta za nooba, mislim da sam oko paragona 90, imam na lvl 60-65 DH, Monka i WD-a. Ima nekih ok buildova ili nešto slično? Thx

Zadnje izmijenjeno od: picajzlaaa. 15.03.2017. u 22:48. Razlog: dfsgd
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2017., 23:06   #8989
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Ima solidnih buildova a savjet je pričekaj reset sezone sad u petak, baci pogled na diablofans.com. Lightning wizard je zanimljiv (meni barem) a kako stvari stoje biti će i iduće sezone, firebat WD nije loš, crusader/hammerdin je vrlo dobar, barb je ove sezone bio malo lošiji a monk je više manje standard, pogotovo kao support
Sad ti završava S9 a za 2 tjedna kreće S 10 s nekoliko zanimljivih promjena - poput Armory i posebnog taba na kojem će biti smješteni svi materijali za kraftanje. Ovdje imaš malo više detalja patch notes s trenutnog PTR-a

Posebnih savjeta nema, igraš kombinaciju bountija, riftova i griftova a što se tiče likova, najbolje ti je vidjeti buildove tamo, odmah ćeš znati i koje iteme ganjati i tako to. Dosta ekipe je na pauzi, produljenoj do nove sezone ili do dolaska novog lika - necromancera
Inače ništa posebno zanimljivo se nije dogodilo zadnjih već pa ima i pola godine. I dalje daju novi tab u stashu ako završiš season journey, tj. riješiš predzadnji korak ( zaboravih kako se zove). I tak... sretno i have fun
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 00:19   #8990
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Thx!

Daj mi samo reci zašto igrati te sezone? Šta se dobiva time?
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 08:38   #8991
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Hehe, na to ti nemam dobar odgovor Jedino što dobiješ je taj extra tab u stashu koji ti dobro dođe za iteme kojih u igri ima hrpetina i onda obično imaš problem gdje ih sve strpati Mislim da je max 10 tabova u stashu a ako igraš sve klase i čuvaš sve setove e onda ti definitivno fali mjesta. Plus, ako želiš onaj početni rush kad startaš od nule i veseliš se svakom itemu, to imaš u sezoni. Inače i nije neka sreća Ekipa više voli igrati sezonu jer se restira sve na nulu pa onda imaš ganjanje ranka na leaderboardsu iz jednake pozicije a ljudi vole natjecanje
Prije si na sezoni imao i iteme koje si mogao dobiti samo tamo, pa nakon završetak sezone oni su postali dostupni svima ali sad su nagrade poput bannera ili peta i slično.
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 08:53   #8992
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Sezona ukratko:

kao da si friško kupio igru, krećeš od nule sa svime, i dobivaš razne nagrade, stash tab, icon frame, itd.

Nakon što sezona završi ti se spaja s regularnim dijelom igre, i paragoni se zbrajaju pa dijele na 2, tako nešto.

Jedino što igru drži je ta sezona, pa po meni probaj.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 09:34   #8993
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Ja odigam čisto sa ženom malo kao predigra...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 11:57   #8994
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
foreplay hehe

Probao sam tu sezonu prije koji tjedan, odigrao malo. Tab je ok al kozmetika me i ne zanima previše.
btw treba odigrati do kraja sezonu za taj tab ili?
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 12:13   #8995
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ne baš do kraja, ali ima questove koje trebaš odraditi.

Npr. ubiti toga i toga na određenoj težini itd.

Po meni svakako preporuka igrati sezonu, puno više ljudi, zanimljivo itd.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 13:11   #8996
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Trebaš odraditi skoro cijeli Season Journey tj. Conqueror dio ti daje stash tab. Dobar info na linku gdje imaš fini pregled što ti treba i koje su nagrade.
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 13:14   #8997
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
kaj igrate neki open game ili? Da vam dam tag, oćete me dodat?
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 18:51   #8998
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
nekad me je ova igra zabavljala dok je bio rmah (prije hiperinflacije zbog koje su ga i maknuli) ali sad je to sve mlaćenje prazne slame. draže igrajte dvojku nego trojku.
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2017., 22:36   #8999
Igneos Eructid
običan user
Moj komp
 
Igneos Eructid's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Phuket, Thailand
Postovi: 844
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ja odigam čisto sa ženom malo kao predigra...
ona female barbarian, ti wizard, jel?

Bas sam ga danas skinuo da se malo prisjetim kakav je...

https://eu.battle.net/d3/en/profile/.../hero/90777761

Zadnje izmijenjeno od: Igneos Eructid. 16.03.2017. u 22:48.
Igneos Eructid je offline   Reply With Quote
Staro 17.03.2017., 19:04   #9000
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor Igneos Eructid Pregled postova
ona female barbarian, ti wizard, jel?
Bio sam ja Crusader, ona Wizard...sada zadnje sam ja bio mislim Wizard, a ona Monk
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na