Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.07.2014., 15:07   #7741
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Evo kolega osspaljeni je dosta lijepo objasnio. Samo pazi da stvarno otvoris rift, jer ne vole ako si leacher po pitanju da udes i livas game bez da otvoris, bannat ce te iz community !
HF sa leechanjem !!
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 16:07   #7742
Komba
Premium
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 100
cim se vratim cu to probat, jer s ekipom cesto fatnam act 1 zbog prstena i nakupilo se kljuceva a ne stignem tolko riftova odigrat.
Komba je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 16:31   #7743
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Samo naprijed i moraš biti brz sa klikom, nemoj se začuditi ako nakon 10ak klikova ne upadneš ni u jedan rift, nakon toga će ti se vjerovatno zaredati 5 komada pa opet pauza dok runneri ne dođu do novih Guardiana.

Naravno pazi da uvijek imas shardova, da li je "last" ili "lowest" i da li su 2 klanovca u igri. Ako je jedan od njih niži od tebe, opet je na tebi da otvoriš rift (ali obično napomenu drugog runnera u postu).

I ne zaboravi kliknuti "Leave Party" kad izađeš iz igre.

Sretno
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 16:51   #7744
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Makar primjetio sam da vecinom bude, Guardian you open ili @ boss you open next , sto znaci da ti otvaras neovisno o nivou ljudi u grupi ! Tako i mi kada radimo RIF, vecinom nas bude 3 jer tako rift na T6 bude gotov dosta brzo i onda samo trazimo jednog da pokupi sharodove i otvori sljedeci ! Sve u svemu sretno !
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 18:16   #7745
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Znalo je biti i ovakvih:
+2 ili +3 lowest open / last open
+2 lowest open runner with me
+1 you open
nekad bude i Free

Bude tu svega
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2014., 19:05   #7746
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Steta kaj su sada ispiti, ja skoro nikad nemam tih kljuceva a bounty mrzim Iskoristili bi te dobro :P
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 02:37   #7747
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Polovina od 500+ rift fragmenata pukla u 2 dana...
Dobar vent za sve te fragmente nakon farmanja Act I i totalno glupih rolova na RORG (nakon 6-7 komada koje sam ofarmao sa WD niti jedan sa CC ili CD na njemu, čak sam dobio jedan prsten sa DEX kao glavnim statom i jedan kao STR koji sam odma samljeo, a nakon tih 6-7 komada niti jedan j...i prsten nakon par tjedana farmanja na T4 - T5, samo shoulderi, weapon i oculus ring je znao ispasti)

Ugl. od 395 do 400 paragona za samo jedan dan zahvaljujući RIFu. Nije ni to loše
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 02:39   #7748
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
A fino, vidis nije mi palo na pamet tako lvlat Makar mi se cini da barba T6 bounty ( odredeni ) je i dalje best?
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 11:02   #7749
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Malthael runs ako imas dobar gear je najbolji za exp farm.

Iako nikad nisam vidio čar u farmanju xp :-)
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 12:02   #7750
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Malthael runs ako imas dobar gear je najbolji za exp farm.
Fixano 01.07., tj. ne daje više toliko expa -Malthael no longer grants experience twice when killed. Link
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 13:46   #7751
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Ma ja ni ne farmam xp, ide sam od sebe u T6 rifts. Jednom cisto iz fore probo sat vremena sa barbom T6 bountije od onog alkaizera. Reko si u glavi, taj momak stvarno ima zivaca za ovo radit i odusto
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 14:31   #7752
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Jel igra tko PTR, jel testirao te "nove" riftove?

Meni se sama ideja Season-a ili ti laddera ne svida, jednostavno postoji puno drugih opcija da igra bude fun a ne da moram iz pocetka sve.
Igrao sam par Greater Riftova (GR), ono što mogu reć zasad:

+ loot pada isključivo od guardiana
+ ogromna količina exp na GR tier 27 na više. Toliko da na GR 27 imaš zagarantiran jedan cijeli level bez poola čak i ako si 450+ paragon level


Ako nemaš furnace, rimeheart, frostburnse, monka i crusadera u igri, sve nakon 30. tiera je jako teško. Treba dobra ekipa koja se pozna i ima TS ako se hoće obarati rekorde.

Sa solidnim T6 likom bez iskorištavanja Furnacea ili cloak of immortality max GR koji sam dovršio je 32 (moj DH), van vremena naravno, ali se stvori guardian i baci loot nakon što ga središ.

Čekam novi PTR patch da opet na kratko isprobam.

Za marauder sentry DH buildove: fixali su brzinu napada sentrya. Svejedno je i dalje 2h xbow najbolji odabir. Isprobano s kriderom. Krider daje bolji crowd control (CC) s cold runeom. Fire rune je besmislen jer jednostavno otjeraš sve dalje od partya i ekipe.

Također vrijedi i dalje da ako nemaš trifecta taskere bolji combo je trifecta mara ruke + cindercoat.

Citiraj:
Autor fedaykin Pregled postova
Fixano 01.07., tj. ne daje više toliko expa -Malthael no longer grants experience twice when killed. Link
Još bolje
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 17:22   #7753
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Znaci na krider stavis cold runu, sve ostalo fire? Ili igras fizikal build?
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 22:59   #7754
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
Znaci na krider stavis cold runu, sve ostalo fire? Ili igras fizikal build?
Igram fire sve osim EA->cold, tak je.

Koliko vidim po raznim videima i forumima, ljudi pretežno na fire i phy igraju tak da samo trčkaraju okolo sentrya i izbjegavaju približavanje monsterima.
Meni to nije đir

Konačni dmg koji radim kad sa cinderom (20+ resource reduction) osjetno premašuje bilo koju drugu kombinaciju fire ili phy buildova u mom slučaju.

Isprobani taskeri, magefisti, cinder, sa taskerima isprobano i 30% bonus na sentry dmg i 15% na CA uz 60% fire i to i dalje ne može parirati 2h xbow i aktivnom sudjelovanju u borbi sa multishotom.

Krider tj. EA sa cold ili fire runom povećava mogućnost preživljavanja, no brzina ubijanja padne, tako da suma sumarum, najbolje mi je ovako kako sad jest.

Napominjem da sam to sve u 2.1 testirao gdje je riješen sentry lag.

Jednog dana ću isprobati frostburne i cold build.

--

Odigrao sat vremena maloprije s barabom, non-PTR, uzeo solidno rolanog maximusa i zamijenio devastator+sun keeper duo za probu.
Da ne ulazim u dubinu, Earthquake ima "drugačiji" način izračunavanja njegovog DOT (damage over time), utoliko da veliku težinu ima main hand oružje, tj. njegov dmg raspon (to nije DPS koji piše velikim brojkama, nego onaj raspon odmah ispod DPS brojke). Drugim riječima, EQ je main hand skill

Bez da uzimam u obzir brutalni firechain koji se stvara između Grge (crvenog demona), Maximus pojede Devastator i sun keeper, a oni skupa daju 130% crit damage više i 27% bonus na elite.

Šlag na tortu je firechain koji roka critove u rasponu 3-4 mil, a "tick" mu je svakih 0.3 sec. Bru-ta-la. Elite Grgu brzo smrve s affixima, ali manji problem.

Tražio sam iskustva po d3 forumima, al tu su jako podijeljeni. Ono što sigurno mogu reći da bez firechaina white mobs padaju osjetno brže. Elite je dost teško usporedit, ali ako i jest slabije razlika je dovoljno malena da ju ne vidim.

Na ghomu sam isprobao, razlika od 2sec u trajanju borbe preko 1:30min nije mjerodavan pokazatelj (EQ ima slab single target dmg ).



--

Malo si čičim u fotelji nakon što sam skupio 80mil golda u 3min.



Fora je goblin realm



Čini se da uvijek škrinja baca dva lega garantirano, na bilo kojoj težini.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 06.07.2014. u 23:11.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 23:34   #7755
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Da meni je proco jako lepi Kridershot 2800 dmg socket dex sve ima a nemrem ga koristit dok ne dode taj novi patch. Inace igram p**ka style. Bacam sentry i bjezim Atm lupam ovaj build i bas lepo radi moram priznat
http://us.battle.net/d3/en/calculato...ke!hfYU!ccbcaa
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2014., 23:41   #7756
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
Da meni je proco jako lepi Kridershot 2800 dmg socket dex sve ima a nemrem ga koristit dok ne dode taj novi patch. Inace igram p**ka style. Bacam sentry i bjezim Atm lupam ovaj build i bas lepo radi moram priznat
http://us.battle.net/d3/en/calculato...ke!hfYU!ccbcaa
U odnosu na 2h xbow i dalje nema sto tražiti. Na PTRu sam svog zarolo na 2800 dps, plus minus sića, i nema tog boga koji će skinut 2600 dps xbow i to bez archery passive.
Ostat ćeš razočaran sa EA u usporedbi sa chakramom, pogotovo ako nemaš cca 1000 resista jer to znači da ne možeš plasirati dovoljnu količinu EA da budeš dobar.

Uostalom, kad Krider padne on nemre bit loš. Ima zagarantiran socket i dex. Pitanje je samo koliko ti je zarolao dmg i dal imaš 10% bonus
Al ak ima 2800 out of the box, onda muy GG.

Daj link na profil da vidim lika.

EDIT: znaš za sentry APS breaking points?
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 06.07.2014. u 23:47.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 00:09   #7757
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
http://eu.battle.net/d3/en/profile/D.../hero/43097420

Btw nisam previse zaglibio u diablo vise ga rokam casual. Tako da neznam za sentry APS breaking points ! I da nemam na sebi Krider, ali enhanto sam 10% bonus pa sa time ispalo negdje 2850. Nisam se logo u diablo ima tjedan dana, ucim za ispit, tako da mi se iskreno niti neda ulogirat vidjet tocno kolko ima Krider, jer cu bacit mapu dve tri i evo jutro
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 00:22   #7758
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Bez laddera se ne može ne igrat casual, ne znam o čem pričaš

Interes o tome kako igra funkcionira ispod površine je samo usputna pojava.

Visiš tu, odi učit.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 00:29   #7759
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Casual ti je meni pojam igre, kada igram da citam samo par foruma i to je to. Nema interesa ic istrazivat ili gledat sto je bolje, nego cisto vjerujem drugima i pucam
Eto sada smo rjesili pitanje kako ja definiram casual igraca :P

Ma ucim cijelo vrijeme tu i tamo luknem.
Slobodno napisi svoje misljenja sta da improvam, ionako vise tucem WD, pa svaka informacija oko DH je dobro dosla.
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 15:50   #7760
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma diablo samo treba lagano igrati, bez puno mozganja, to je ono pravo onda

Ja eto danan prvi put naletio na Snitchleya iliti ogromnog Goblina,

ali mi nist nije bacio , levelirao WD, dosao s njim na lvl 70, crafto iteme kod blacksmitha, sve osim dva prstena (lvl 67 i 68), i vidi iznenadjenja, T3 ide kao od sale, mislio sam da ce mi mali dps biti ogranicenje ali nije, relativno brzo se sve cisti, narocito elite, kad budem uhvatio vremena probati cu i T4, dosta za danas, treba i raditi nesto pametno na poslu.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 15:57   #7761
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
WD je smiješna klasa. Ako netko ikad spomene da je bilo koja druga klasa OP u odnosu na WD, treba ga lupit par puta dobrano. Od ostataka opreme sa wizza i viška što je padalo WDima u partyima složio sam pet build s kojim preživim na T6 bez imalo muke. Bez nastackanog % skill dmg.

Snitchley je dio nekog bountya, fora je, ali nikad ne baci niš
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 20:24   #7762
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Zabavno je igrati WDa. Nakon što sam digao dobrog WDa Wizard mi je smiješan za igrati.

Jedini je problem što je WD izbagiran do jaja:
- cap je na 15 fetisha, pasivni overwritaju fetishe od skilla, pada damage, pasivni fetishi pocrkaju nakon nekoliko molten elita na T5 / T6
- ako i uspiješ nakotiti 15 fetisha, ponovni klik na skill ubije sve fetishe i opet si nazad na 7-8 komada
- Carnevil maska; nakon knockbacka fetishi više ne žele pucati
- također Carnevil; ako su monsteri blizu fetishi nekad pucaju, nekad ne, ovisi o raspoloženju valjda
- BBW i Carnevil... Treba opaliti BBW pa prestati pucati na sekundu ili dvije i onda tek dobiješ attack speed (ako opališ BBW dok pucaš nema efekta)
- baš jučer kad smo igrali rekao si mi da dižem armor. digao onda u igri i bilo je oko 8k. sad svaki puta kad pokrenem igru armor mi je opet na 6k i kusur iako je paragon ostao na max

Usput otkrio sam nešto novo....
Malo sam prekopao key bindinge i našao da postoji "Force Move"
Znači obrnuto od onoga što radi tipka SHIFT.
Predobra stvar kad je gužva na ekranu
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 07.07.2014. u 20:31.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 20:43   #7763
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
Da zato vecina koja igra sa fetishima ima onaj wepon, da zabe traze metu i 2 puta explode, nemrem se sjetit imena, ali sa time i sa onom confuse runom na zabe, Fetishi su skoro pa stalno zivi.

Ja imam isto problem ko ti kaj stalno umiru jer nikak dobit taj wepon
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 20:57   #7764
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
I sa tim bugovima je lagano prezivjeti, kako li je onda kad sve radi kak treba :-D
Bili smo u partyu s barabom, war cry. Mozda zato armor bio veci :-)
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 21:13   #7765
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor osspaljeni Pregled postova
Zabavno je igrati WDa. Nakon što sam digao dobrog WDa Wizard mi je smiješan za igrati.

Jedini je problem što je WD izbagiran do jaja:
- cap je na 15 fetisha, pasivni overwritaju fetishe od skilla, pada damage, pasivni fetishi pocrkaju nakon nekoliko molten elita na T5 / T6
- ako i uspiješ nakotiti 15 fetisha, ponovni klik na skill ubije sve fetishe i opet si nazad na 7-8 komada
- Carnevil maska; nakon knockbacka fetishi više ne žele pucati
- također Carnevil; ako su monsteri blizu fetishi nekad pucaju, nekad ne, ovisi o raspoloženju valjda
- BBW i Carnevil... Treba opaliti BBW pa prestati pucati na sekundu ili dvije i onda tek dobiješ attack speed (ako opališ BBW dok pucaš nema efekta)
- baš jučer kad smo igrali rekao si mi da dižem armor. digao onda u igri i bilo je oko 8k. sad svaki puta kad pokrenem igru armor mi je opet na 6k i kusur iako je paragon ostao na max
To nije zbagirano nego je to blizzard fixao.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 21:36   #7766
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Citiraj:
Autor ravkan Pregled postova
Da zato vecina koja igra sa fetishima ima onaj wepon, da zabe traze metu i 2 puta explode, nemrem se sjetit imena, ali sa time i sa onom confuse runom na zabe, Fetishi su skoro pa stalno zivi.
Imam 2 komada, nije mi od koristi. Misliš na Rhen'ho.
Spomenio sam Carnevil masku jer mi je tako zabavno igrati (fetishi pucaju strelice kad ih i ti pucaš)

Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
To nije zbagirano nego je to blizzard fixao.
Fixano je da su stavili cap, ali ovo sa overwrite je glupost i sami su priznali da je bug i trebalo bi biti fixano na 2.1
Citiraj:
The good news, though, is that this is a bug that we intend to fix in patch 2.1.

Our plan is to separate the fetish cap for each these skills, so that new fetishes summoned with the Fetish Sycophants passive will only replace older fetish sycophants. Fetishes summoned through Fetish Army will remain for the duration of Fetish Army (possibly forever for those of you with the Zunimassa 4 piece bonus). (Blue Tracker / Official Forums)
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2014., 21:43   #7767
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
E da mislim na Rhen'ho. Ovo sa carevil sam vidio video, iskreno nisam nikada isprobo, jer pored fetisha i jade nekako mi se nije dalo xD

Fetishe rokam kada solo farmam, Jade u party.

Sada krece sezona farmanja, treba i monka zgirat
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 14:24   #7768
osspaljeni
Silence
Moj komp
 
osspaljeni's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 671
Složen Jade WD, fale mi još samo bracersi i glupan sam ostavio gargantuan umjesto armora na chestu tako da ću morati tražiti i novi chest :/

I za weapon nisam siguran, pa ako netko može pomoći:
Mad monarch Scepter koji je gore,
Azurewrath koji ima +16% na cold damage i +22% area damage ili
Shard of Hate koji je trenutno na Wizardu

Azurewrath je u prilogu, socket je napravljen, ne čini se lošim.

EDIT: Pali su i Strongarm Bracersi
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot078.jpg‎
Views:	172
Size:	60.4 kB
ID:	13592  
__________________
Pošteni trgovac: 1 2
771 to 775 for Dummies

Zadnje izmijenjeno od: osspaljeni. 12.07.2014. u 14:30.
osspaljeni je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 14:38   #7769
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Joj, umro mi WD na HC, koji sam ja lik, idem T1 kombinirati skilove, i naravno da u riftu naletim na 3 elite a Spirit Walk taman maknuo da nesto novo probam, i ode moj Cold WD u vjecna lovista, a tako fine cizme mi sinoc pale. 14 sati i tri dana igranja otisli u vjecna lovista.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 15:09   #7770
ravkan
Premium
Moj komp
 
ravkan's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 753
@ osspaljeni, za wepon rade uzmi sun keeper. Iskreno dosta je bolji, ovaj ti je jednako dobar makar i ovaj Mad monarh scepter ti nije los. Ako nemas sun keeper onda rokaj Azurewrath.
Btw imas odlican Stone of Jordan, ali na tvom mjestu ja bi crit opalio u Cold DMG. Offhand Uhkapiant serpent vidim da imas na drugom WD-u, pomaze dosta.
@ JozicA, RIP !
__________________
Red Vishera Blue Devil
ravkan je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na