Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.12.2013., 00:32   #6691
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Danas sam probao malo taj ptr i mogu samo skinut kapu blizzu.
Tako su nam lijepo stavili da je to strava.
Jedan novi lik, neki mod i drugaciji loot, komedija.
To sve bez novog lika i mozda i moda je moglo biti izbaceno u d3 da im je stalo do igraca, ali kako nije ja preskacem sve njihove igre do daljnjeg.
Probat cu jos igrat jer mi se svidja kak loot funkcionira ali placat necu nista.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2013., 03:45   #6692
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor fedaykin Pregled postova
Ukratko i općenito o PTRu - link s battleneta a i malo više o PTRu za Diablo3 2.0.1

A što se tiče kupnje expanzije, oni primaju hrpu opcija, pa pogledaj tu ima li neki koji ti paše
hvala na pomoći.

Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Ako nezelis nista preko banke onda je najjednostavnije da na kiosku Tiska kupis paysafe card bon (kao za mobitel) i fino platis pomocu njega, samo prvo provjeri koliko % ti uzima provizije za transakciju te da li je moguce kombinirati dva-tri paysafe card bona na njihovoj stranici (kod nekih se moze, kod nekih ne, najbolje da supportu posaljes mail s pitanjem) ili kupis visa electron gotovinsku karticu, npr. u Zagrebackoj banci s fiksnim iznosom na kartici, pa ti vise nemogu naplatiti i da zele.

PTR ti je takoreci beta za siroke mase, skines klijent od 15.6 GB te ga instaliras i igras ako zelis, ako nemas kljuc za betu RoS mozes samo PTR Diablo 3 s loot 2.0 da isporbas, chat nam je svima isti, i korisnicima RoS i korisnicima Diablo 3 PTR

Ja evo krenio malo i s barbarom da probam kako ide, i ide na Master bez problema (inace igram mp6-7 max na EU serveru s nim), Tornament nemogu jer se on otkljucava tek na lvl 70 a to mogu samo korisnici koji imaju kljuc za RoS betu.

Elite su stvarno paklene, kombiniraju vise skilova i napadackih taktika, sve u svemu sljede sati i sati zabave.

ta kartica to je na ograničeni iznos, i njom se može kupovat preko neta?

dakle mogu uzet od 300-500 kuna u nekoj banci, pbz ili zagrebačka?

ma mislmi da neću igrat taj PTR, prije nego izađe zakrpa ne diram ništa.

elite i treba da su malo zajebanije, ali mi smeta to što su mi barbu kako čujem sjebali malo s tim whirlewind, da mu se ne regenerira više fury. blizard.

i serveri im još uvijek ne rade kako treba, ali se može hvala bogu ući u igru. ja ne kužim kojeg klinca ne riješe te servere, pa non stop neka sranja s njima.

uglavnom mislim da će igra biti nakon zakrpe dobra, onakva kakva je trebala biti po izlasku, s tim novim loot 2.0 mislim da će to bitno bolje izgledat nego sada, ali RoS neću kupovat prije ljeta gotovo sigurno.

hvala na objašnjenju.

ps, ima netko link od onog programa što pokazuje dal neki server valja ili ne valja? ako ima neka posta ovdje da si instaliram to, i kako to funkcionira zapravo ja stisnem taj program i on mi pokaže dal server valja ili ne, jel to prije ulaska u igru ili nakon pokazuje? koja je caka u tome, jer mi stvarno ide na nerve da sam gotovo uvijek u nekom usranom serveru pa mi igra šteka dok igram i ima nekakav lag. hvala unaprijed na linku, i pojašnjenju.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2013., 14:41   #6693
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Imas gotovinske kartice u Zabi, das osobnu pri kupovini u banci i kupis karticu s 500kn npr. na racunu, za navedeni iznos mozes i preko neta placati, kazem jer sam i sam koristio i sve sljaka bez problema, visak kuna ako ostane na kartici potrosis na benziskoj ili u nekom supermarketu.

Ovaj Eu otkako su popravili ja nemogu igrati, krenem i lag mi skoci svakih 5-6 minuta do nebesa, PTR radi bez problema, americki server bez problema, samo EU steka.

Igram s barbarom lvl60 PTR, Master, u 8 sati nijedan jedini item nije pao koji je bolji/isti onome sto imam, legendarny mogu zaboraviti, uzemem wizarda s kojiim sam krenio od levela 1 a sad sam na lvl 60 i nakon 3 minute padu 2 legendarna. WTF ?!? nist mi jasno nije, idem sad opet s barbarom PTR probati, ako nebude nist palo do veceras krecem novog barbara od lvl1 pa cu vidjeti u cemu je fora.

Whirewind radi, ne kao prije ali radi, ja koristim, ne trosim Fury,puno, imam 5 komada immortal opreme na sebi, evo slika kako je poslozeno kod mene (do toga sam sinoc dosao malo testirajuci i isprobavajuci razlicite postavke):

Slab mi je dmg za Master, samo 85k, neke elite me pucaju ko beba zvecku, Expert mi ide prelagano, ali Master je malo previse,


Samo neznam zasto me nece itemi na barbaru, tj. znam, idem sad na Normalu probati barbara, sto se muciti na Masteru, idemo jednu brzinski na Normalu proletiti pa javim kako je proslo.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2013., 15:01   #6694
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
jedan barb ww bild http://eu.battle.net/d3/en/calculato...ZUP!YWh!ZZcZbZ

mislim da su unforgiving i animosity sada must have, pogotovo unforgiving
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2013., 21:45   #6695
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma biti ce tu jos svasta, treba cekati patch da izadje pa cemo da vidimo, a sto se tice legendarnih itema u PTR, kad kreces novi acc od lvl 1 legendarni itemi padaju kao mutavi, a kad igras vec napravljenog lika padaju na kapaljku. U dva dana barbar lvl 60 dva legendarna.

A evo EU server se stabilizirao pa ajmo jedan run napraviti za Demonic Essence, i onda meni amulet pade za wizarda ... cini mi se ok onako na prvu
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 15:40   #6696
Dolph
Premium
 
Dolph's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 68
Jel vam PTR radi glatko kao i normalni D3? Ovo je neigrivo, na PTR pokazuje 60 fps (ctrl+r) a igrivost ko da je 10 fps....

A baš sam si zabrijal česati cijelo podne....
Dolph je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 16:32   #6697
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
D3 danas radi super, glatko sam nabio 38 paragon level.

ne znam kakva je situacija s PTR, ali original sada šljaka kako bi trebo uvijek, pa ne bi trebao izlazit iz servera u server u nadi da ću upast u onaj koji radi kako treba.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 17:49   #6698
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
I evo ga, znamo kad izlazi RoS, znamo mu i službenu cijenu koja je malo iznad prosjeka ali u skladu s onim što Blizzard radi.

40€ za regular i 60€ za digital deluxe,sve to za samo 1 act, i 1 lika, pa to je lošije nego D2 i LoD. Po meni, bez obzira koliko sati igranja tu ima i možemo mi pričat o tome kak je Diablo posebna kategorija oko grindanja itema i vremenu ulupanom, ovo je previše ali kao da mene iil nas itko pita. Kupovat će se i dalje k'o vruće kifle... no valjda su uračunali i opremu za nove servere i buduće patcheve

Možda još dotad i zaradimo na RMAH čak i za Spectral Hound miniona i peta
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 18:21   #6699
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Pa poznata stvar je da je najskuplje na Blizzardovim stranicama, koliko vidim cijena je danas 203kn za RoS, pa ko voli nek izvoli
http://www.g2play.net/store/Diablo-3...ey-PC-MAC.html
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 20:41   #6700
BELIAL
Premium
Moj komp
 
BELIAL's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Jel kupovao ko prek tog g2play, jel pouzdano i dobi se isti dan (tj 25.3) igra ?
BELIAL je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 21:00   #6701
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor BELIAL Pregled postova
Jel kupovao ko prek tog g2play, jel pouzdano i dobi se isti dan (tj 25.3) igra ?
ja nisam, ali dosta ljudi kupuje preko njih, dobiješ meni se čini cd key na taj dan, e sad ne znam od kud se igra skida s blizardovih stranica ili s njihovog portala? ali uglavnom, obavijeste te u linku gdje moraš ići, i šta moraš napravit da bi skinuo igru i mogo je igrat. uglavnom dosta jednostavno to sve ide, kompliciranije zvuči. a uštediš najmanje 100 kunića, šta bi plaćo pohlepnom blizardu kad možeš ovako "preko veze" nešto uštedit.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 21:08   #6702
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
igru možeš skinut s blizzardove stranice danima prije releasea igre, sjećam se kada je diablo 3 releasan, 10ak dana prije smo mogli skinut igru, da nebude gužve
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 22:36   #6703
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
sad počinje niz standardnih "napisa" .."ne dam 40€ za
5.act..”..ja kažem jedva čekam 25.3.2014, bravo Blizzard za najbolju stvar u današnjem gamingu!
Preorder sutra ide!
  Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 23:35   #6704
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
A ja se sad premisljam dal da uzmem ili ne, posto acc prodajem (ako uspijem naravno) kontam da neuzimam RoS, ako ga uzmem onda nist od prodaje, igram PTR eto vec par dana i stvarno mi se svidja, ali to je Diablo 3 PTR, da mi je nekako probati RoS betu ali do keya nema sanse da dodjem.
Igra nece biti laka, cak naprotiv, biti ce muke i truda, malo citam i gledam po netu, Torment uopste nije lagan na lvl 70 (kazu ovi koji igraju betu), sve u svemu, ako se zeli napredovati morati ce se puno vremena u igru uloziti. A proljece dolazi a onda ja i Diablo se slabo druzimo, vecinom sam zimski tip, kao sad npr.
A i sve mislim, biti ce kljuceva i na proljece, a 50-100kn ni sim ni tam, par piva manje i to je to.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2013., 23:51   #6705
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Di se može prednaručit CE?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2013., 13:10   #6706
alen1005
Premium
Moj komp
 
alen1005's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Osijek
Postovi: 47
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
sad počinje niz standardnih "napisa" .."ne dam 40€ za
5.act..”..
Ipak su malo pretjerali sa cijenom, ekspanzija dođe skoro kao i cijela igra. Da je upola jeftinije bilo bi ok, ovako je ipak malo preskupa.
alen1005 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2013., 13:50   #6707
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Ja ću dati jer su ukinuli AH ( i think). Više ne moram pratiti Crobex i srednji tečaj HNB-a u ponoć kad ga izdaju
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2013., 13:58   #6708
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
sad počinje niz standardnih "napisa" .."ne dam 40€ za
5.act..”..ja kažem jedva čekam 25.3.2014, bravo Blizzard za najbolju stvar u današnjem gamingu!
Preorder sutra ide!
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2013., 16:56   #6709
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor BELIAL Pregled postova
Jel kupovao ko prek tog g2play, jel pouzdano i dobi se isti dan (tj 25.3) igra ?
Evo upravo kod rodjaka smo napravili preorder, koristio je paysafecard opciju jer mu je kartica kod zene (a zene ko zene, imaju vaznijih stvari od igrica) Prvo kod njega pa ako radi onda i ja odlucio napraviti preorder.

Kupili na kiosku Tiska PSC e-bon od 200kn i jedan od 50kn (ukupno 250kn x2 komada), otisli na G2Play, napravili acc i izvrsili kupovinu. Obavijest dosla u roku odma da je sve u redu.

Provjerili stanje na paysafecardu, ostalo na onom bonu od 50kn jos 16.99kn (to cemo na steamu nekako potrositi, ima nesto za 2€ garant gore)

Znaci, kupovinom preko paysafe bon opcije igra kosta 233.01 kn

Netreba kartica,racun u banci, a i sto je najvaznije zena nezna
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2013., 22:11   #6710
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Ekipa bi bio neko voljan kupiti mi igru za 175kn, ja Vam uplatim do utorka najkasnije. Ajde please ako bi neko uzeo, u poštenim sam trgovcima i neću vas sigurno zeznuti za novac jer znam kako je to kad te neko sjebe. Htio bi igrati preko vikenda igru, ali mi banka ne radi sutra (novo radno vrijeme erste). Hvala unaprijed
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2013., 23:24   #6711
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Citiraj:
Autor Mogy Pregled postova
Ekipa bi bio neko voljan kupiti mi igru za 175kn, ja Vam uplatim do utorka najkasnije. Ajde please ako bi neko uzeo, u poštenim sam trgovcima i neću vas sigurno zeznuti za novac jer znam kako je to kad te neko sjebe. Htio bi igrati preko vikenda igru, ali mi banka ne radi sutra (novo radno vrijeme erste). Hvala unaprijed
Igra nije još relesana...tek 25.3.2014
Tako da je ovaj vikend neces sigurno igrat
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2013., 23:46   #6712
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Ma govorim za prvi dio baš, ne za ekspanziju Govorim već pola godine da ću igrat i nikako da kupim Daky imaš možda za posudit?

Zadnje izmijenjeno od: Mogy. 20.12.2013. u 23:52.
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2013., 23:55   #6713
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Evo malo krenio DH na PTR igrati, joj kako je zabavno, do bola, Master ide s njim kao od sale, zasada. Za sat vremena 17 levela se napredovalo, Hellfire ring od barbara na njemu pa zato i ide tako brzo. Morati cu te Hellfire ringove napraviti, za sve klase, zasada imam na barbaru samo.
I prvi legendarny pao, fino


Nije ni cudo sto se igra svima svidja, do Skeleton Kinga rijetko ko nedobije makar 1 legendary item.

Mogy:
Pa napravi acc na battle.net, skini starter edition pa mozes do skeleton kinga s svih 5 klasa taman do utorka da se igras, kad kupis kljuc samo aktiviras pa ti se igra otkljuca na full onda. A svih 5 likova vec imas malo izgradjene, i skontas s kojim ti je najzabavnije igrati.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2013., 05:44   #6714
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Evo upravo kod rodjaka smo napravili preorder, koristio je paysafecard opciju jer mu je kartica kod zene (a zene ko zene, imaju vaznijih stvari od igrica) Prvo kod njega pa ako radi onda i ja odlucio napraviti preorder.

Kupili na kiosku Tiska PSC e-bon od 200kn i jedan od 50kn (ukupno 250kn x2 komada), otisli na G2Play, napravili acc i izvrsili kupovinu. Obavijest dosla u roku odma da je sve u redu.

Provjerili stanje na paysafecardu, ostalo na onom bonu od 50kn jos 16.99kn (to cemo na steamu nekako potrositi, ima nesto za 2€ garant gore)

Znaci, kupovinom preko paysafe bon opcije igra kosta 233.01 kn

Netreba kartica,racun u banci, a i sto je najvaznije zena nezna


znači odem na kiosk i kupim kao što si reko dva bona od 200, i jedan od 50 i šta onda ukucam te šifre s paye safe ili?
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2013., 05:51   #6715
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Procitaj opet post, pa nije expanzija 450 kn
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2013., 12:57   #6716
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Mogy:
Pa napravi acc na battle.net, skini starter edition pa mozes do skeleton kinga s svih 5 klasa taman do utorka da se igras, kad kupis kljuc samo aktiviras pa ti se igra otkljuca na full onda. A svih 5 likova vec imas malo izgradjene, i skontas s kojim ti je najzabavnije igrati.
Vidis to nisam znao. Tnx
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2013., 14:14   #6717
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Pitanje: zahtjeva li PTR prethodno instalirani D3? Odnosno, mogu li D3 maknuti nakon što je PTR skinut i instaliran?
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2013., 14:23   #6718
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Možeš.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2013., 16:01   #6719
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Procitaj opet post, pa nije expanzija 450 kn

nije, ali je 250 a u ova krizna vremena i to je puno, plaće su sve manje računi su sve veći, i hrana i roba je skuplja, dakle nije baš da si možemo priuštit razbacivanje parama, osim ako nismo pripadnici zlatne mladeži, tad je sve moguće.

pito sam ga, jer mi nije jasno kako to zapravo šljaka, jel dobijem ja kakve šifre na tom pay pal safe bonu? pa ih onda tamo ukucam, jer nisam to nikad radio, da se ne zajebem, ono kupim sve to kako je on napravio, i onda me ovi tamo traže šifru a ja je nemam, i onda sam u banani.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2013., 16:07   #6720
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Ti si pitao za 450 kn a jozica je napisao da je komad 250 kn pa mi nije jasno zasto si stavio 200 kn extra?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na