Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.12.2013., 16:28   #6661
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
PTR, mogu li nekako nastavit sa charom iz D3, nisam vidio opciju za to
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 16:35   #6662
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
napravi level 1 lika, startaj gejm, izađi iz gejma, i gore desno će ti biti PTR COPY
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 16:36   #6663
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
E hvala, evo sad cekam 20min u redu
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 17:45   #6664
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Bez furya nazad je barb poprilicno osakacen. Cijeli build sam promjenio samo da imam furya za ww. I bila je muka, onda me posere sreca.



Dmg skocio sa 130 na 158k, jos da imam emeralda za gem napravit. Heh. Inace je sad postala opet masakraona, barb kosi nemilo, a drugi mogu samo geldat i plakat.

Monster density je ocajan, samo sam nasao grupe da valja na Keep1-2-3, act 1-2 je pustos kao i prije onog patcha.
Loot 2.0 nisam bas osjetio, jer mi nista ne znaci item sa 350 STRa i ama bas nicim drugim. Ekipa se u chatu hvali dobrim itemima, i stvarno su neki bufani do jaja al je drop slab.

Glede drugih likova, WD i DH sa vise dpsa od mog barba ginu ko muhe. Jednostavno novi bossovi i kombinacija sranja te zakolje ko svinju.

U 90% slucajeva je fear,fear,fear,fear,fear,wall,wall,wall,wall,wall,wall,wall,fear,fear, pa opet wall, tako da su me otjerali pola mape dalje bez da sam ikada iz feara izasao a wallova je bilo putem da sam se cudio kako me jos nisu zboxali.
Na kraju ja u kutu, wallan da se nemogu ni okrenit a horda njih sa osmjehom na licu...

Toliko seru tih efekata po ekranu da jednostavno ne vidis nista, i onda otkrijem novu shemu, sad sa DH nemozes trcat, bacit vault i nastavit trcat...ne, sad trcis, bacis vault jer je situacija gadna, ona stane na mjestu pola sec, onda se vaulta i opet stoji pa nastavi trcat.

Overall, ovo nije ni blizu za release. Ovo je u najboljem slucaju alpha, mob density, drop rate, bolesni efect spam i monsteri sta se dizu prema tvome levelu, a ne prema itemima cine igru nekoliko puta tezu nego vanila inferno. Mob se teleportira i oneshota te redovito, briga njega za 800 ressa, 8k armora i 50k hpa, kad te hoce zaklat, onda te zakolje.

Ne kupujem RoS ni da na lotu dobijem ako ne srede sva ova sranja sad.
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Imam samo riječi pohvale za ovaj PTR.
Jako mi sviđa, loot i novi paragon sistem!

Evo dva primjera, jedan argumentiran a drugi ivanov.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 18:40   #6665
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Super je cekanje svaki put od sat vremena na PTR
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 23:54   #6666
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Ma to isprobavaju ljudsku strpljivost, nisam ni pokretao danas do maloprije PTR, ganjao s mojim barbarom(p17 na kraju, nije lose za danas) da mlatnem Diabla pa i to obavio, pokrenem PTR i na prvoj eliti set item pade, Expert naravno, lvl60 barbar, prvi put ga pokrenuo, naredio onako od oka postavke kako mislim da ce biti dobro, a izgleda da i nisam puno pogrijesio, ide ok



Idem s wizardom malo probati, ta klasa mi nekako neide, jesam dosao do lvl60 s njom ali mi nepase pa nepase

edit:

Evo zavrsio s Wizardom Normal na D3 PTR, od pocetka do diabla, 41 level napredovao, samo ingame sto mi palo sam koristio za igrati igru, nista craftao, sve kupio s poda sto sam nasao

sto reci, dojam je vise nego odlican, nonstop te vuce da ides dalje jer stalno padaju bolji itemi, legendarni taman koliko treba, u sva 4 Acta 7 komada, od toga samo jedan za barbara, sve ostalo za wizzarda i sve iskoristeno u igri maksimalno koliko sam mogao, jos imam amulet, dva ringa i helm, rare-zuti itemi su odlicni, drop je savrsen, cak i jedan set blacksmith plan pao lvl22,

Sve u svemu loot 2.0 ce biti pun pogodak, meni je sve odlicno poslozeno, sutra idem Hell nastaviti od ActI pa do IV (ako prije toga PTR ne ugase)
__________________

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 15.12.2013. u 21:20.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2013., 22:03   #6667
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
Cijeli dan europski serveri down. Way to go Blizz! Kupiti expanziju, how yes no.
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 02:11   #6668
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Pa ima jos i americki i azijski ... oni rade, na svakom mozes imati jos po 10 likova

Dobro pa nisam Europske servere danas pokretao. Samo PTR.

Ja evo na jedvite jade se od PTR odvojio, pali mi za Wizarda bracersi, i to kakvi :

Fora je u tome sto svaki put kad aktiviram Shrine pojavi se elita, a onda bude veselo, sve u svemu zabavan taj PTR. I nije vazno koji nivo tezine igrate-Normal,Hard,Expert ili Master jer po runu odredjeni broj legendarnih dobijate, samo affiksi budu drugaciji, i uvijek padaju za level na kojem ste trenutno, ja sam lvl 49 momentalno s wizardom i sve legendarne sam od bossova u igri dobio, Butchera, Skeleton Kinga, Magde, Azmodana, Diabla. Ali i rare itemi su isto jako dobri.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 08:30   #6669
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor mahoona Pregled postova
Cijeli dan europski serveri down. Way to go Blizz! Kupiti expanziju, how yes no.
Ja sam probao jučer nakon 2 mjeseca pokrenuti tog vraga i ista stvar...nisam se uopce uspio spojiti nakon 2 sata.....njima se fakat neda uzeti moje pare.....hahahah, koji klošari....
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 08:34   #6670
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor mahoona Pregled postova
Cijeli dan europski serveri down. Way to go Blizz! Kupiti expanziju, how yes no.
Sa preorderom!
  Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 10:16   #6671
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
I ja planiram preorderat, ali nikako on izbacit preorder....wtf :confused: što čekaju više...brzo će doći 3.mj
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 12:46   #6672
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
I ja planiram preorderat, ali nikako on izbacit preorder....wtf :confused: što čekaju više...brzo će doći 3.mj
kakav treći mjesec, što je u trećem mjesecu?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 13:05   #6673
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Pa jel tad izlazi RoS , kad se ukine AH ?
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 13:26   #6674
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor Daky007 Pregled postova
Pa jel tad izlazi RoS , kad se ukine AH ?
ne znam otkud te informacije i gdje si to pročitao
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 13:38   #6675
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Nevjerujem da ce u trecem mjesecu izaci RoS, prije u 9-10 jer je jos dosta nestabilan (ova beta verzija koju pojedinci igraju/testiraju), a i kad se pojavi public PTR RoS onda za 3 mjeseca mozemo ocekivati ekspanziju.

Pa i ova loot 2.0 PTR verzija je bugovita do bola, eto jutros mi se desilo da sam naletio na elitu koji nemogu ubiti, takoreci ima neogranicen health, sve fino usliko pa prijavio na mail.

Malo gledam gemove, Marquise ce sad da kosta 100k golda, craftanje mislim, joj, ja prije mjesec dana potrosio cca 70M golda da si napravim jedan crveni Marquise gem, njubek.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 13:49   #6676
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Malo gledam gemove, Marquise ce sad da kosta 100k golda, craftanje mislim, joj, ja prije mjesec dana potrosio cca 70M golda da si napravim jedan crveni Marquise gem, njubek.
u ROS beti marquise gem dropa od mobova..jer više nije najjači gem u igri
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 14:09   #6677
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Kad bi uopce trebao doci u normalnu verziju taj 2.0 patch, meni je ovo odlicno. U pola sata igranja dropalo mi dva legendary itema-a, i to iz bacve??? Za dva takva itema prije bi morao slupat 30-ak sati igre. Pretpostavljam da ovi itemi koje sad u PTR-u dobivam mi nis ne znace, kad dode update necu ih imat?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 22:10   #6678
mahoona
Premium
Moj komp
 
mahoona's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 284
NEW achievement - "Taking care of your customers"
Keep EU servers down for more than 40 hours.
New banner available.

RoS = Rise of the Stupids (zabilježite se na vrijeme, trebaju vašu lovu da pokrpaju servere)

Nakon patcha 2.0 izlazi i Servers 2.0 patch, koji donosi revolucionarna rješenja poput - igra dostupna parne datume ujutro, neparne popodne, jednom tjedno ide redovito održavanje u trajanju minimalno 72 sata i tada je igra nedostupna, tako da više nikad ne osjetite probleme. Kažu i da su pokrenuli proces izbacivanja riječi "lag" iz rječnika, jer kao takav više neće postojati, statusna traka veze će biti odsad solid zelena, a to ako vama kasni pokoji odziv na tipku ili miša, mijenjajte grafičku, miš, tipkovnicu ili internet providera, ili imate gadnih problema sa refleksima/vidom....

No da ne prosipam previše žuči, igra li tko na US serverima? :-)
mahoona je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 22:33   #6679
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
HCS pa znaš valjda da beta nema nikad veze s igrom, to vrijedi za sve igre ne samo blizzard, tako da se sve naravno gubi jer je druga igra ubiti.

2.0 dolazi sa izlaskom RoS, tako je bar s wowom i starcraftom
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2013., 22:41   #6680
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Imam ja na US serveru jednog DH na 9 levelu, a imam i na Azijskom serveru 5 likova na 10-15 levelu, ali nikad Azijske servere nisam igrao, ko bi ga znao kako

To je to, evo vozam mog Wizarda danas, trenutno level 58 (jos malo i 60, a krenio od lvl 1), Samo Normal, dosao do Diabla ( po drugi put, sva 4 acta prosao) i sve se zblesalo prije nego sto sam usao u prostoriju di je Diablo.

Sto da kazem, meni je prefektan taj loot 2.0 (za ovih 58 levela koliko sam igrao wizarda), sva oprema i gemovi samo ingame sto mi palo sam koristio, malo skilove jos trazim sto i kako jer nikad prije s wizardom nisam igrao, life mi na 82k na Normalu i jos mi se desi kad me tri elite sapletu da me masakriraju ponekad (radi Bracersa, svaki put kad kliknem na Shrine pojave se 2x Elite nekad i 3 komada u paketu)


edit:
sto da kazem, wizard na lvl 60, odmah oruzje i amulet palo, a tek krenio Act I, life na 107k, toughness 577k a 56k dmg, za pocetak lvl60 super.

Sve u svemu loot je savrsen, da bolji nemoze biti, jos da im europski serveri prorade (samo da PTR nekrepa, bas me krenilo), vidim da nekima fali gustoca monstera, po meni je taman, da je vise nebi valjalo. Malo sam gemove kombinirao, sve mi se cini da cu morati poceti Demonic Essence skupljati u vecim kolicinama na EU acc jer ce toga da fali, i to dosta. Craftanje opreme lvl60 se isplati jer svi statsi su tako visoki da boli glava.

Znaci na Eu serveru skupljati golde i Demonic Essence, a ni Flawless gemove nebi bilo na odmet skupiti malo vise (ako ne planirate na RoS odma ici).
__________________

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 17.12.2013. u 02:55.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 13:30   #6681
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Ovaj PTR je super, igrao jučer sa frendom (Mars) HC od nule i padaju korisni itemi cijelo vrijeme - svaki rare koji mi je pao je imao statse zarollane za moju klasu, i unutar 3 sata mi palo 6 legendaryja, frendu pa 4.
Šteta mi samo da nisam upao u RoS betu, ali od ovoga što vidim mi se dopada, tako da smo preorderali igru danas.
g2play ima preorder u ponudi već 25% off, teško da će biti jeftinija gdje još...
Diablo 3 Reaper of Souls Expansion BattleNet Key (PC/MAC) Pre-order (~226KN)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 13:47   #6682
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
226kn, prejaki su
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 14:01   #6683
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Pa kazem ja da je PTR super, meni se odmah na prvu dopao, a i evo Europski serveri proradili, krenem ja malo barbara vozati (trebati ce golda za buduce, kako slabo pada u PTR, mislim da ce goldi biti najtrazenija roba), naravno od Act I pa dokle stignem, i sto mi se desi, skoro mi istekao NV, nigdje elite, za nevjerovati, na kraju u zadnjoj minuti elitu polupo da mi stack od 5NV ne propade, e da, malo sam opet preslozio barbara, da vise nevozam WW build, idme kao kroz sir, je da sam morao zrtvovati Sprint, lai nesto se mora.


(A odmah mi na startu pao set i dva legendarna, sve za DH, a otada nist)
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 15:17   #6684
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
226kn, prejaki su
Ahahahahahaha, tu lovu od mene će vidjeti... hm, nikad? Ni tad? Pa ni onda?

Samo za usporedbu, to je cijena koju sam platio za AC4 + Season pass, tako da ovaj RoS si mogu zabiti tamo gdje sunce ne sija po toj cijeni.

Najprije mi prodaju drek na šibici zvan D3, a sada bi da kupim i osvježivač zraka za dodatnih 226 kn...ma kako da ne... jednom mi je dovoljno da su me zeznuli.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 16:20   #6685
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Ovaj PTR je super, igrao jučer sa frendom (Mars) HC od nule i padaju korisni itemi cijelo vrijeme - svaki rare koji mi je pao je imao statse zarollane za moju klasu, i unutar 3 sata mi palo 6 legendaryja, frendu pa 4.
Šteta mi samo da nisam upao u RoS betu, ali od ovoga što vidim mi se dopada, tako da smo preorderali igru danas.
g2play ima preorder u ponudi već 25% off, teško da će biti jeftinija gdje još...
Diablo 3 Reaper of Souls Expansion BattleNet Key (PC/MAC) Pre-order (~226KN)

jel se može to riješit bez paypala, da odem i uplatim u banci, pošto nemam taj internet račun i ne kupujem preko neta?

i šta je to PTR, to stalno svi govore, ja još to nisam isprobao, ionako moram dizat barbu do 100 sada sam na 35 paragon, mislim da ću do 3 mjeseca i ekspanzije stić do 100.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 16:30   #6686
fedaykin
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: BJ
Postovi: 57
Ukratko i općenito o PTRu - link s battleneta a i malo više o PTRu za Diablo3 2.0.1

A što se tiče kupnje expanzije, oni primaju hrpu opcija, pa pogledaj tu ima li neki koji ti paše
fedaykin je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 20:20   #6687
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
jel se može to riješit bez paypala, da odem i uplatim u banci, pošto nemam taj internet račun i ne kupujem preko neta?

i šta je to PTR, to stalno svi govore, ja još to nisam isprobao, ionako moram dizat barbu do 100 sada sam na 35 paragon, mislim da ću do 3 mjeseca i ekspanzije stić do 100.
Ako nezelis nista preko banke onda je najjednostavnije da na kiosku Tiska kupis paysafe card bon (kao za mobitel) i fino platis pomocu njega, samo prvo provjeri koliko % ti uzima provizije za transakciju te da li je moguce kombinirati dva-tri paysafe card bona na njihovoj stranici (kod nekih se moze, kod nekih ne, najbolje da supportu posaljes mail s pitanjem) ili kupis visa electron gotovinsku karticu, npr. u Zagrebackoj banci s fiksnim iznosom na kartici, pa ti vise nemogu naplatiti i da zele.

PTR ti je takoreci beta za siroke mase, skines klijent od 15.6 GB te ga instaliras i igras ako zelis, ako nemas kljuc za betu RoS mozes samo PTR Diablo 3 s loot 2.0 da isporbas, chat nam je svima isti, i korisnicima RoS i korisnicima Diablo 3 PTR

Ja evo krenio malo i s barbarom da probam kako ide, i ide na Master bez problema (inace igram mp6-7 max na EU serveru s nim), Tornament nemogu jer se on otkljucava tek na lvl 70 a to mogu samo korisnici koji imaju kljuc za RoS betu.

Elite su stvarno paklene, kombiniraju vise skilova i napadackih taktika, sve u svemu sljede sati i sati zabave.
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2013., 23:37   #6688
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Ako nezelis nista preko banke onda je najjednostavnije da na kiosku Tiska kupis paysafe card bon (kao za mobitel) i fino platis pomocu njega, samo prvo provjeri koliko % ti uzima provizije za transakciju te da li je moguce kombinirati dva-tri paysafe card bona na njihovoj stranici (kod nekih se moze, kod nekih ne, najbolje da supportu posaljes mail s pitanjem) ili kupis visa electron gotovinsku karticu, npr. u Zagrebackoj banci s fiksnim iznosom na kartici, pa ti vise nemogu naplatiti i da zele.

PTR ti je takoreci beta za siroke mase, skines klijent od 15.6 GB te ga instaliras i igras ako zelis, ako nemas kljuc za betu RoS mozes samo PTR Diablo 3 s loot 2.0 da isporbas, chat nam je svima isti, i korisnicima RoS i korisnicima Diablo 3 PTR

Ja evo krenio malo i s barbarom da probam kako ide, i ide na Master bez problema (inace igram mp6-7 max na EU serveru s nim), Tornament nemogu jer se on otkljucava tek na lvl 70 a to mogu samo korisnici koji imaju kljuc za RoS betu.

Elite su stvarno paklene, kombiniraju vise skilova i napadackih taktika, sve u svemu sljede sati i sati zabave.
isuse kriste tebi da se začepe usta počeo bi pričat kroz guzicu. ti i ivan bi mogli ruku pod ruku -.-
lateralus_eye je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2013., 00:04   #6689
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Laterlarus_eye što si ti ogorčen toliko ? ok, ivan zna pretjerat al Jozica je ok s komentarima uvjek bio , wtf?
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2013., 00:18   #6690
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Kak se dozvolite isprovocirat uopće?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na