Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.01.2008., 00:43   #1
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Harmony 895

Evo, moram pohvaliti daljinac, zbilja je ***en.
Još se upoznavam s njim, al eto, u roku sat i pol sam dosta skuzio.

Stavio sam na njeg Klimu, TV, Liniju, Z5500, X-Fi...
Dosta za danas, sad idem spat.

No, dojmovi, su zaista odlični.
Jedino, cijena je ubitačna - 1800kn...

1000-1200kn ajde, ali 1800kn (sam ja uspio nabavit), ufff, još me peče )

Ono što me oduševljava je zaista jednostavnost, staviš na USB kabel, klikaš po wizardu i sve šljaka, ako ne šljaka, zemeš oriđiđi daljinac, i naučiš ga za minutu...



Generalno mišljenje: skoro pa nikome ne treba takav daljinac, čita perverzija i bacanje novca, ali gušti su gušti, u to ne ulazim

Nastavak: Još nisam pokušao spojiti onaj extender, jer ne kužim svrhu, jer u svojoj sobi imam sve vidljivo, te mi ništa nije u kabinetu ili u nekom zatvorenom prostoru da to moram kontrolirati...

Još jednom ću pohvaliti brzinu i jednostavnost učenja i podešavanja daljinca, jedino što još nisam skužio kako određenu tipku na daljincu namjestiti na određenu funkciju... Većinom, sve funkcije su lako vidljive i dohvatljive na LCDu daljinca, no daljinac ima toliko tipki, da rado bih njih zamjenio nekim funckijama jer su bliže palcu nego što je LCD

Zasad me jedino smeta što respone time je dug, ali smanjio sam ga pa sad je bolje, no još uvijek imam problem s TVom, da kad pojačam pojača se za 3 crtice, umjesto za jednu.
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 16.01.2008. u 11:58.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 31.01.2008., 13:00   #2
pmocibob
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Logitec extender!

Da li bi možda želio prodati Logitec RF wireless extender ako ti ne treba, i za koliko bi ga prodao?
Hvala!
pmocibob je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 01.02.2008., 21:15   #3
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
nice, slazem se totalna perverzija od daljinskog! koncept aktivnosti mi je prejak, kad udes u stos i skuzis finte mozes napraviti sve sto pozelis!

i ja sam nedavno kupovao novi daljinac ali izbor je pao na harmony 555. nije mi se svidjao oblik 8xx serije tako da sam uzeo next best thing a cijena mu nije pretjerana. gledao sam 785 ali sam odustao i od njega zbog punjive baterije. nekako imam naviku daljinski pustati po krevetu, ispod kreveta, na podu, na lusteru, ma svagdje samo mislim da taj nebi vidio punjaca dok se ne ugasi mozda se varam i samo je potrebna navika

uglavnom thumbs up i od mene za logitech harmony remote-ove i software, kombinacija iz snova

ps. i meni se poveca glasnoca (ali samo glasnoca) za 2 crtice umjesto 1 na tv-u, javi ako skuzis sta treba.

a tipke namjestas tako da izaberes devices - settings - customize buttons. a na aktivnosti samo klik na customize buttons pa mozes namjestati tipke od svih uredaja koji sudjeluju u aktivnosti!
SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2008., 23:19   #4
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
jel se sve tako lako slaže (na 555) kao na ovome skupljem modelu ?
thx
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2008., 23:39   #5
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
da, sve se isto slaze na oba. software je isti za sve modele samo su pojedine naprednije funkcije enejblane samo za daljince koji imaju te funkcije

i sto je jos ful dobro, sve je online, napravis profil na logitech-u (preko software-a isto) i onda odakle got otvoris software imas unutra trenutnu konfiguraciju daljinskog. ma e ja sam ono osto koliko je to sve usminkano
SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2008., 23:42   #6
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
jel ide taj 555 na kwima uređaje i jel radi kompletno i s kompom?
thx,ako me klada posluzi zemnicu si jedan
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 01.02.2008., 23:53   #7
SilentException
Premium
Moj komp
 
SilentException's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: RI-KR
Postovi: 789
baza podrzanih uredaja je ogromna (bio je moj video 24 godine star i linija priblizno isto toliko ) a ako slucajno nema bas tog uredaja, 555-icu (i jace modele) mozes nauciti komande od starog daljinca.
SilentException je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2009., 12:56   #8
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor pmocibob Pregled postova
Da li bi možda želio prodati Logitec RF wireless extender ako ti ne treba, i za koliko bi ga prodao?
Hvala!
Može, imam 2, pa mi jedan zbilja ne treba, koliko nudiš, baci na PP.

Evo update:
Imam 2 kom 895 modela. I moram reći da nakon 1.5 godinu na oba tipke jednostavno UMRU.

Ne znam kako bih to opisao, no probati ću. Zamislite tipke na mobitelu, i da Vam unutra uđe debeli sloj prašine (što mislim da se dogodilo daljincima). Iz razloga što je prašina ispod, tipka više ne radi onaj "klik" (onaj kao što je bio na Nokia 3310).

Što se tiče cijene, i dalje mislim da je ubitačno velika. Predlažem svima da radije uzmu, jeftiniji, i lijepši (tamno sivi-crni) model, mislim da je 885, al nisam siguran.

Uglavnom, identično izgleda, a razlika je jedino što jeftiniji model nema Z-WAVE koji je ionako kod nas neiskoristiv. Barem ja nisam uspio pronaći nigdje, čak i kod logitecha kako da iskoristim taj Z-WAVE (osim naručivati iz vana posebne utičnice i prekidače - koji koštaju prilično dosta).

Eto, sve u svemu, možda će moj sljedeći daljinac biti neki touch, jer ovo s tipkama je zbilja bedastoća.

Pozdrav, ako ima pitanja, slobodno...
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2011., 10:51   #9
MkoMarac
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Može, imam 2, pa mi jedan zbilja ne treba, koliko nudiš, baci na PP.

Evo update:
Imam 2 kom 895 modela. I moram reći da nakon 1.5 godinu na oba tipke jednostavno UMRU.

Ne znam kako bih to opisao, no probati ću. Zamislite tipke na mobitelu, i da Vam unutra uđe debeli sloj prašine (što mislim da se dogodilo daljincima). Iz razloga što je prašina ispod, tipka više ne radi onaj "klik" (onaj kao što je bio na Nokia 3310).

Što se tiče cijene, i dalje mislim da je ubitačno velika. Predlažem svima da radije uzmu, jeftiniji, i lijepši (tamno sivi-crni) model, mislim da je 885, al nisam siguran.

Uglavnom, identično izgleda, a razlika je jedino što jeftiniji model nema Z-WAVE koji je ionako kod nas neiskoristiv. Barem ja nisam uspio pronaći nigdje, čak i kod logitecha kako da iskoristim taj Z-WAVE (osim naručivati iz vana posebne utičnice i prekidače - koji koštaju prilično dosta).

Eto, sve u svemu, možda će moj sljedeći daljinac biti neki touch, jer ovo s tipkama je zbilja bedastoća.

Pozdrav, ako ima pitanja, slobodno...
Pozdrav!
nebih htio biti nametljiv, iako je ovo stariji post, ali imam pitanje/molbu.
naime, nedavno sam postao vlasnik Harmony-a 895, i imam problem sa uparivanjem RF Extendera. Interesira me, jeste li prodali Extender, i jel još uvijek opcija?

Moze daljnja komunikacija i na PP, da ne smetamo ljude tu na Forumu...

Unaprijed hvala!

Srdačan pozdrav!

MkoMarac
MkoMarac je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2011., 17:57   #10
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,867
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
I moram reći da nakon 1.5 godinu na oba tipke jednostavno UMRU.

Ne znam kako bih to opisao, no probati ću. Zamislite tipke na mobitelu, i da Vam unutra uđe debeli sloj prašine (što mislim da se dogodilo daljincima). Iz razloga što je prašina ispod, tipka više ne radi onaj "klik"
To se meni desilo sa "OK" centralnom tipkom "klik" nije na "kliku" vec je dublje pa treba dodatna sila da bi se aktivirala tipka.
Mislim da nije do prasine vec da prekidac pocinje lagano odumirati.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na