Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2013., 20:43   #1
escande
Premium
Moj komp
 
escande's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 57
Total Net

Prešao na novog operatera dobio router 12.12. pa ga spoio telefon nije radio nazvao više puta ali ništa.
Pa odlučio resetirat router vrati se on na tvorničke postavke i krene wizard koj me traži username i pass za dsl login nazovem službu za korisnike kad ono problemi oni ne daju usernem i lozinku za dsl a kamoli za admin routera.
Jedina solucija da mi pošalju drugi router tako je i bilo. Ja spojim router kad telefon ne radi ni dan danas, zvao tehničar da dolazi u ponedeljak.
Osim toga otvaranje stranica je ultra sporo npr: Jutarnji 7-9 sekundi, Bug isto toliko .......

Jasno mi je zašto ne mogu dobiti admin pass od routera, ali moje podatke za konekciju bi trebao dobiti (na kraju krajeva imam još routera doma koje bi mogao koristiti a ovako sam limitiran na njihovom)

Zanima me ako je netko imao slične probleme?
__________________

escande je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2013., 23:39   #2
Xenon
Banned
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,542
total ti je živi užas ... pogotovo podrška ...
Xenon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2013., 00:01   #3
escande
Premium
Moj komp
 
escande's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 57
Nakon trečeg promjenjenog routera, internet radi bez poteškoča ali telefon još neaktivan. Nakon gluhog telefona sa podrškom danas sam zatažio raskid ugovora.
__________________

escande je offline   Reply With Quote
Staro 05.01.2014., 19:59   #4
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
ne dozvoljavaju koristenje drugih routera zato sto su ovi pripremljeni za takav tip linije kakav je total dobio od tcom-a, neznam tocno sta i kako ali shema bit stream access i dosta su routeri ograniceni, tipa nemozes port forwarding raditi, mijenjati sifre za wifi i tako... telefon ti tehnicar nemoze popraviti jer je sve u rukama korisnicke sluzbe
animATrIx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na