Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.12.2020., 15:44   #991
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Pitanje. Jel mi se gigovi ponavljaju/otvaraju dalje kada ih riješim? Tj. jel im ima kraja?

Ja sam tek sada ukrao onaj prototip robota a već imam 10h igre. Nisam main story gotovo ni dirao.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 15:54   #992
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Mislim da od kad igre postoje nije bilo većeg flopa od Cyberpunka. Odjeknulo je na sve strane. Koštat će ih ovo. I treba ih.
8 godina od najave i toliko hvalospjeva o CDPR-u da bi sve preko noći potonulo. Sony je valjda najiščekivaniju igru ikada obrisao sa svog storea nakon svega par dana.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pitanje. Jel mi se gigovi ponavljaju/otvaraju dalje kada ih riješim? Tj. jel im ima kraja?

Ja sam tek sada ukrao onaj prototip robota a već imam 10h igre. Nisam main story gotovo ni dirao.
Ima im kraja. Uključujući i onim kriminalnim aktivnostima. Samo je toga svega puno previše i skoro sve na istu foru pa izgleda da nigdje kraja
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.12.2020., 16:19   #993
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Citiraj:
Autor Vendetta Pregled postova
Čekam nekog CDPR "Snowdena" da ispriča šta se tu događalo i ko je forsira izdavanje igre na silu. Ne pamtim ovakav fail... pritom ne mislim na bugove, jebeš bugove. Nego na nedovršenu okaljrštenu igru koja je daleko daleko od obećavanog.
Bude i pozadina te priče ubrzo isplivala, pogotovo sad kad se svi prijete tužbama, a najgore su prošle obje konzole. U slučaju da na kraju balade CDPR mora vratiti nofce koje sad vraćaju Sony i Microsoft - ne bude nikak dobro.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 16:33   #994
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 447
Osobno, najžalosnije od svega mi je što taj night city uopće ne djeluje "živo". I to ponajprije zbog NPC-jeva.

Em je svaki treći NPC copy-paste identičnog modela s malo varijacija, em potpuno besciljno tumaraju okolo, em debilno reagiraju na nasilje i nesreće. AI im je koma.

To sve također za automobile.

GTA je po tim svojstvima svjetlosnim godinama bolji od CP.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 16:52   #995
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490



vahha je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 17:07   #996
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Jebote, najjači video do sada
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 17:11   #997
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Class-action lawsuits reportedly brewing over Cyberpunk 2077 buggy launch ...kak god se okrene plasirali su čušpajz na tržište, tak da ni ovaj potez nije šok i vjeverica.

"While there’s not much to go on now, at least one future lawsuit is being investigated under the possibility of crimes committed that would violate Article 286 of Poland’s Penal Code. Article 286 seems to deal with misrepresentation or exploitation for the purposes of financial gain."

Meni onda samo nije jasno kako je moguće da Starcitizen i dalje "radi" i sakuplja novce.

Citiraj:
Autor vahha Pregled postova



Ahahahahha, moram priznati da se nadam da neće tako skoro popraviti igru, zabavnije je gledati te uratke genijalne nego igrati masu novijih igara
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 17:23   #998
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor Exy Pregled postova
Meni onda samo nije jasno kako je moguće da Starcitizen i dalje "radi" i sakuplja novce.
OT:
Našli su rupu u zakonu koju eksploatiraju do krajnjih granica + imaju jakog odvjetnika i vjerojatno dobro podmazuju određene ljude.

Da bi se njima stalo na kraj, trebali bi Ameri izglasat novi zakon po kojem nemoš igru developat duže od x godina, a to se neće desiti nikad.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 17:49   #999
gmax
Tuco “the Rat” Ramirez
Moj komp
 
gmax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 428


gmax je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 19:06   #1000
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Star Citizen uzima lovu od običnih ljudi, dok je CDPR uzeo lovu od raznih investitora i vj velikih firmi ala nVidia, pa ih ovi sada očito misle razapet. A Chris Roberts na kraju ispada puno pametniji.

Nego, išao sam odraditi brzinski side misije potrebne za sve završetke. I danas sam cijeli dan igrao samo različite završetke. Ima ih 5, od toga 4 imaju još jednu odluku od koje se mogu dobiti 2 različita kraja. Mislim da sam sve skupa stukao 10h samo za zvršetke....i ukenjao sam onaj skriveni. Da ne spojlam previše, vezan je uz odabir u razgovoru u jednoj side misiji (ponuđeno je kakvih 5-6 komada, a samo 1 je pravi). Ako imam save, možda ću ponovno to ići odraditi, ali navodno je ta kraj jako težak i nema load ili neš slično, čim umreš idu creditsi. Sve u svemu, sa svakim od ovih krajeva sam imao cca 20h igre (30h kad zbrojim sve pređene krajeve ) i imao sam samo 1 izbacivanje iz igre na desktop. Grafičkih glitcheva u bugova ko u priči u svim mogućim varijacijama, od toga da likovi ne pričaju (ne čuje se glas, a nema ni titlova) nego samo moj lik i slične nebuloze. Sve u svemu, igra mi je jako dobra, priča dosta dobra i iako nisam fan RPGa, odigrao sam ovo zato jer je CP SF.

Odigrat ću je barem još jednom kada i ako sve popeglaju.
Iskreno bilo bi mi baš žao da ovo bude kraj CDPR-a, tj da ih tužbe i fijasko sa ovom igrom dođe glave...i njih i GOG-a.
Uzeli su prevelik zalogaj, a šefovi su im rekli, dosta, bacaj van...i ovo je produkt.
Šteta jer je igra kao igra baš jako dobra i vidi se da nije rađena za brzu zaradu.

EDIT: FYI, saveovi su mi na 4mb. Odigrao sam samo potrebne side misije.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN

Zadnje izmijenjeno od: Disco. 21.12.2020. u 19:50.
Disco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.12.2020., 20:54   #1001
GreenLife
Čika Zeljeni
Moj komp
 
GreenLife's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: München
Postovi: 410
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Mislim da od kad igre postoje nije bilo većeg flopa od Cyberpunka. Odjeknulo je na sve strane. Koštat će ih ovo. I treba ih.
8 godina od najave i toliko hvalospjeva o CDPR-u da bi sve preko noći potonulo. Sony je valjda najiščekivaniju igru ikada obrisao sa svog storea nakon svega par dana.
No Man`s Sky

Samo ovdje je riječ o relativno poznatom game developeru i možda naj-hype igri do sad

Ali tolika hrpa bugova je nedopustiva i definitivno neoprostiva s obzirom od kad su je najavili te nekoliko puta odgodili. A ovaj 8MB corruption glitch je nešto neviđeno na PC-ima. Pa koji su k. mislili ?
__________________
GreenLife je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 21:47   #1002
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Nisu mislili, neki CTO ili CEO im je disao za vratom da moraju izbaciti igru, nisu bili spremni i sada će taj isti CTO ili CFO samo razmišljati o nadi da će preživjeti ovo bez zdrastvenih posljedica uzrokovanih neprospavanim noćima i stresom.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 21:51   #1003
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Igra je na steamu prodana u 15 miliona primjeraka

https://i.imgur.com/9LRSQfN.jpg

i dalje je na prvom mjestu po prodaji.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 22:32   #1004
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Koliko bude trebalo da i kupci PC verzije u skladu s konzolama krenu tražiti povrat nofci? Začas ode sve skupa nizbrdo.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 22:47   #1005
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Kvaliteta tih verzija je totalno različita, nebo i zemlja.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 23:09   #1006
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,769
Ne znam baš da bude Cyberpunk 2077 sinonim za bilo kakvu količinu kvalitete nakon svega.
Citiraj:
helpmerefund@cdprojektred.com
Znaš da je šou čim je ovo na službenoj stranici, dok Steam ima standardnih 14 dana za povrat bez pitanja, tak da taman prije Božića krene lavina.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 21.12.2020., 23:13   #1007
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor Mladenxy Pregled postova
Kvaliteta tih verzija je totalno različita, nebo i zemlja.

Kvaliteta softvera je skoro pa jednaka, ono što je različito je hardver
Dok se na PC-u još to valjda i da nekako uz sve nedostatke, vrlo je teško ovako nešto igrati na konzolama u 13 fps-a sa raspadajućim teksturama iz Vice City-a.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 00:31   #1008
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
https://www.reddit.com/r/cyberpunkga...y_of_the_game/

Vmrl sam

Al da, imam 34 sata u igri, super zabavno, zbilja mi nije žal ni centa, ili rublja, koliko je koštala

Kad je popeglaju, daju dodatne DLC-eve onda mi bude žao kaj sam je tak malo platil
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 00:47   #1009
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Ovo je nešto predobro.

"This is the most high effort shitpost I've ever seen."
P.S.
https://www.reddit.com/r/cyberpunkga...fied_bug_free/

Zadnje izmijenjeno od: Exy. 22.12.2020. u 00:55.
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 07:13   #1010
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
https://www.reddit.com/r/cyberpunkga...y_of_the_game/

Vmrl sam

Al da, imam 34 sata u igri, super zabavno, zbilja mi nije žal ni centa, ili rublja, koliko je koštala

Kad je popeglaju, daju dodatne DLC-eve onda mi bude žao kaj sam je tak malo platil
Stavili i palmu koju stalno stavlja USA Stevo u videe.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 10:40   #1011
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Vi stvarno mislite da su oni u tjedan dana potrošili sav kredit kod publike?
Da, naravno kod djela jesu ali kod velike većine se i dalje nastavlja po starom. Za mjesec dana nitko više neće niti pričati o tome već samo o eventualnim bugovima.
Blizzard svako malo napravi neki fail epskih proporcija, community se digne na noge, najavljuje se bojkot i što sve ne. A Blizzard fino šuti i za mjesec dana, prašina se slegne i sve ide dalje.

Već je bilo ovakvih igara koji su micani sa storea tipa Arkham Knight i poslje nije bilo nikome ništa, igra je i dalje u banani a Rocksteady i dalje jaše i sljedeća igra će im opet imati milijunsku nakladu.

Naravno da će se pogotovo kod reviewova svaki sljedeći release stavljati pod povećalo, i posebno će se paziti na bugove no sad su naučili lekciju.

Ove tužbe neće proći jer toliko glupi nisu, sve je bulletproof. Mogu jedino popušit investicije.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 10:43   #1012
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Koji je to fail napravio Blizzard "epskih proporcija" a da se može uspoređivati s releaseom nedovršene igre?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 10:50   #1013
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 447
Ma neće CDPR propast...

Ispeglat će igru ogromnim patchevima, možda će poklonit koji DLC.

Al da će trebat odradit gargantuanski PR posao peglanja aktualne situacije, trebat će
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 10:51   #1014
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 447
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Koji je to fail napravio Blizzard "epskih proporcija" a da se može uspoređivati s releaseom nedovršene igre?
Vjerojatno misli na onaj Diablo Immortal za mobitele.

Al onda su se iskupili onim epskim trailerom za Diablo 4. I eto. Sad ih svi opet vole.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 10:55   #1015
IHrvojeI
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
IHrvojeI's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2016
Lokacija: Pag
Postovi: 1,162
Citiraj:
Autor p3r02d3r0 Pregled postova
Vjerojatno misli na onaj Diablo Immortal za mobitele.

Al onda su se iskupili onim epskim trailerom za Diablo 4. I eto. Sad ih svi opet vole.
i ono sa onim iz hong konga nešto, ovo - ono. Bojkot! svi povikali, uz poznate parole Free Tibet i od tada "Free Hong Kong!"


I niš...
__________________
Hvalite me usta moja...: 1,2,3,4,5,6,7,8,9...
IHrvojeI je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 10:57   #1016
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,431
Čini se meni da će svi DLC-i za ovo čudo biti čabe. To bi im bio prilično kul potez u njihovom stilu. I naravno da ti DLCi nisu u stilu horse armora, nego neke mesnate misije ala ekpanzije u doba DOSa.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 11:03   #1017
p3r02d3r0
Premium
Moj komp
 
p3r02d3r0's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 447
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Čini se meni da će svi DLC-i za ovo čudo biti čabe. To bi im bio prilično kul potez u njihovom stilu. I naravno da ti DLCi nisu u stilu horse armora, nego neke mesnate misije ala ekpanzije u doba DOSa.
Možda ako im investitori dopuste da to naprave. Tko zna što je u tim ugovorima.

Prema onom razgovoru s investitorima, CDPR ih je očito čitavo vrijeme uvjeravao kak će sve bit dobro. A sad kako je igra povučena s PS storea, upitno je kako će investitori reagirat na čitav ovaj shitstorm.
p3r02d3r0 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 12:10   #1018
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Očekujem jednu ekspanziju besplatno da daju. Nekakvih 6-7 sati main questova u njoj plus još toliko ekstra sadržaja sa strane. Pogotovo jer je ispalo da je base game ovako kratak.

A nakon toga bi mogli dobiti još jedno dvije ekspanzije koje će se plaćati. Zato jer ima dosta lorea i sadržaja kojeg se može kreirati iz ovoga pa će tu ciljati da dugoročno izvuku novac koji će izgubiti na ovom skandalu. Još više priče izvan grada, možda čak u svemiru na onoj nekoj space postaji, mislim da ima čak launch site u gradu kreiran. Ima tu potencijala za svašta izvući. Možda neki izlet u New United States i slično. Nije da nemaju o čemu raditi nove priče.

Ovo s jednom besplatnom ekspanzijom je dobar marketing i uvod za druge ekspanzije koje će se plaćati tako da mislim da investitori neće biti protiv.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 12:46   #1019
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor IHrvojeI Pregled postova
i ono sa onim iz hong konga nešto, ovo - ono. Bojkot! svi povikali, uz poznate parole Free Tibet i od tada "Free Hong Kong!"


I niš...
I to i ovo zadnje sa Hearthstoneom kada su izmjenili reward sistem. Sve se treslo, i ništa, idemo dalje.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2020., 12:47   #1020
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Koji je to fail napravio Blizzard "epskih proporcija" a da se može uspoređivati s releaseom nedovršene igre?
A Diablo 3 je bio dovršen?
W3 reforged anyone?
tuna3 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na