Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2012., 22:31   #121
s7ank0
Premium
Moj komp
 
s7ank0's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 117
tek sad skonto da mozes upecat osim riba i iteme van grada u II actu...
s7ank0 je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 22:33   #122
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
ne znam...sve je ovo meni malo čudno..previše pada tog loota, dosta je lagano,
nema onu "blizzardovu" žicu koja te prikuje za monitor..
ne flejmam samo kažem. Igra je dobra, al, ne mogu stavit prst, nešto ovdje fali

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 27.09.2012. u 23:12.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.09.2012., 23:01   #123
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
A čuj, dvije slične a različite igre Nitko ne kaže da se mora svima sviđati.. Meni je jednostavno drugačija od Diabla, a što se tiće loota...da, u TL2 pada daleko više korisnog loota (osobno to ne vidim kao minus), super je da dosta toga možeš iskoristiti i ustvari ti se stalno otvaraju nove mogućnosti za neki novi build što je meni najveći plus... ali da stalno pada uber loot... evo neka se javi netko ovdje kome je pao legendary?
Što se tiće Diabla i loota, reći ću samo RMAH, inflacija i no comment

Zadnje izmijenjeno od: picajzlaaa. 28.09.2012. u 00:20.
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 23:12   #124
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Odlična igra! Klasična izometrija koja čini opuštenu apsolutnu zabavu.
Blizard ipak nije tako dobar kako se to činilo.Runic-ov Torchlight 2 to dokazuje u apsolutnoj nadmoći nad razvikanim Diablom 3. Istinski fanovi koji sami sebe nisu uvjeravali i tješili da je Diablo 3 dostojan nasljednik legendarnog Diabla 2 su napokon došli na svoje.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2012., 23:27   #125
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ne znam...sve je ovo meni malo čudno..previše pada tog loota, dosta je lagano,
nema onu "blizzardovu" žicu koja te prikuje za monitor..
ne flejmam samo kažem. Igra je dobra, al, ne mogu stavit prst, nešto ovdje fali
Pa postavi težinu na elite ako ti je prelagano, pa ćeš onda govoriti da pada malo itema jer ti ne dotekne za potione od prodaje
Nisam još probao za ostale klase ali s magom sam poginuo oko 80tak puta po statistici neki su dijelovi dosta zahtjevni i nema zaletavanja, većina love ode na potione.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 00:03   #126
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
ne znam...sve je ovo meni malo čudno..previše pada tog loota, dosta je lagano,
nema onu "blizzardovu" žicu koja te prikuje za monitor..
ne flejmam samo kažem. Igra je dobra, al, ne mogu stavit prst, nešto ovdje fali
Kako je netko ispod rekao, ako ti je prelako, idi na veći difficulty. Na veteranu u actu 3 će tobom brisati pod, da ne govorimo o pravom endgameu (New Game+ ili Mapworks - tu imamo 2 različita endgamea na odabir). Sve to postaje eksponencijalno teže na Eliteu, tako da challengea ne nedostaje.
"Ona" blizzardova žica iz D2 nakon nekog vremena nestaje u D3, dok jednom SVE exploraš kao neki neki i digneš sve na level 60, sa trenutnim endgameom je igra premonotona, svodi se na endless farm jednih te istih lokacija u tančinu jednakih lokacija, gdje je jedina razlika gdje se spawnaju chestovi ili vaze.
U D2 je ipak bio raznolikiji, baš zbog slučajnog generiranja svega živoga. A bome je i više dobroga loota palo u puno manje vremena (Pa mogao si sigon skupiti ako si htio samo tako), ovdje je zbog AH-a to onemogućeno...

Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
A ćuj, dvije slične a različite igre Nitko ne kaže da se mora svima sviđati.. Meni je jednostavno drugačija od Diabla, a što se tiće loota...da, u TL2 pada daleko više korisnog loota (osobno to ne vidim kao minus), super je da dosta toga možeš iskoristiti i ustvari ti se stalno otvaraju nove mogućnosti za neki novi build što je meni najveći plus... ali da stalno pada uber loot... evo neka se javi netko ovdje kome je pao legendary?
Što se tiće Diabla i loota, reći ću samo RMAH, inflacija i no comment
Više manje slažem se s ovime gore. Previše uniquea? Transmuteati ih u još bolji, sky is the limit, dok u D3 je dubina džepa...
Jedva čekam i mod support, kad izbace Steam Workshop support igra će biti floodana free dodatnim contentom svih vrsta

Još ćemo vidjeti što će napraviti Blizzardovci, do onda peglamo Torchlight
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 11:02   #127
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
I ja igram sa inžinjercem trenutno, nemam puno vremena pa polako, ali loota ima ko pljeve cucak stalno ide na pazar

Passive skilse dižem a aktivne samo uzmem jer treba pun k... da se preše na sljedeći level.
Roboti su mrak i kosturi a cipelić kaj skače zamnom i lječi je presmješan

I naravno cannon u ruci i opleti
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 15:55   #128
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
ma igra je odlična, samo meni osobno diablo 3 i dalje nedodirljiv kad je ovaj tip igre u pitanju. iako, u nedostatku kvalitetnih RPG naslova, i jedna i druga igra su pravo osviježenje. tako da tko može, najbolje da igra obadvije u šutu.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 28.09.2012., 21:07   #129
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
ma igra je odlična, samo meni osobno diablo 3 i dalje nedodirljiv kad je ovaj tip igre u pitanju. iako, u nedostatku kvalitetnih RPG naslova, i jedna i druga igra su pravo osviježenje. tako da tko može, najbolje da igra obadvije u šutu.
Diablo 2 jest po meni nedodirljiv. Trojka mi spada u neki srednji segment akcijskih RPG-ova. Nikad nisam patio na imena i "legacy" tako da...
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2012., 01:05   #130
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
Koliko ima actova? trenutno sam u na trećem i lvl 42 sam.
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.10.2012., 19:07   #131
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Evo prošao s mehaničarem veteran razinu, lvl 53. Sad malo hardcore s embermage-om, ali na normal
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 02:48   #132
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
instalirao, upalio, vidio grafiku, obrisao.. Hvala lijepa, nije za mene..
Igra je nedorađena, ružne teksture, efekti, kretanje likova.. Kod mene je 2012god.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dean225. 04.10.2012. u 02:56.
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 08:47   #133
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
instalirao, upalio, vidio grafiku, obrisao.. Hvala lijepa, nije za mene..
Igra je nedorađena, ružne teksture, efekti, kretanje likova.. Kod mene je 2012god.
Eh, dok se samo sjetim Diabla dok je izašao, TO je bilo nedorađeno...
Pa i sad se još daju furati dva twohandera kolko znam, tolko o dorađenosti
Tu i tamo ću pogledati što ima u igri dok dođe novi patch, ali to je to. Endgame se zasad svodi na endless farm jednih te istih lokacija, što je monotono nakon nekog vremena, za razliku od Torchlighta, koji ima 3 različita endgamea (New Game+, Mapworks i Monster hunt).
Dobar loot pada konstantno, za razliku od Diabla, kojem tako umjetno produžuju život i AH trade.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 09:42   #134
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Ma koga briga za igrivost, traži se eye candy

A cartoony stilu unatoč, atmosfera mi je zakon u T2. Velikim dijelom zahvaljujući i muzici koja fenomenalno prati lokacije.

Loot mi se čini savršeno pogođen. Nakon početnog overloada na nižim levelima, kasnije se to skroz uravnoteži, taman da ti povremeno kapne nešto dobro odgovarajuće tvom levelu, kao Manticore mojoj outlanderici sinoć I setovi totalno imaju smisla
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 12:01   #135
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
instalirao, upalio, vidio grafiku, obrisao.. Hvala lijepa, nije za mene..
Igra je nedorađena, ružne teksture, efekti, kretanje likova.. Kod mene je 2012god.
Diablo grafički izgleda puno bolje to je istina, ali mi se sere više od silnog farmanja svih živih actova za ništa.

Ovdje je drop sistem puno bolji.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 12:23   #136
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804


Cijela recenzija OVDJE.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 12:24   #137
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Ma koga briga za igrivost, traži se eye candy
Sorry frende, uvijek cu prije gledati igrivost nego izgled/grafiku.. Najbolje igre su po danasnjim standardima ruzne do jaja a opet bi ih zaigrao radje nego npr diablo, bf3 ili sta god vec. Igre su se pocele radit za debile, pe evo pogle d3. eye candy samo takav, jedino sto ti jos treba je mamina kreditna kartica i bog si..

A kolegi deanu porucujem da ne govori o nedovrsenosti igre koju nije ni zaigrao to se inace zove trolanje
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 12:32   #138
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Sorry frende, uvijek cu prije gledati igrivost nego izgled/grafiku.. Najbolje igre su po danasnjim standardima ruzne do jaja a opet bi ih zaigrao radje nego npr diablo, bf3 ili sta god vec. Igre su se pocele radit za debile, pe evo pogle d3. eye candy samo takav, jedino sto ti jos treba je mamina kreditna kartica i bog si..

A kolegi deanu porucujem da ne govori o nedovrsenosti igre koju nije ni zaigrao to se inace zove trolanje
Vidim da sam ti prošao ispod sarcasm radara, iako je ostatak posta bio prilično indikativan
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 12:48   #139
picajzlaaa
Premium
Moj komp
 
picajzlaaa's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: eu
Postovi: 741
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Vidim da sam ti prošao ispod sarcasm radara, iako je ostatak posta bio prilično indikativan

Sry na nogama sam od 8 ali ipak se jos nisam probudio
picajzlaaa je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 13:04   #140
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor picajzlaaa Pregled postova
Sry na nogama sam od 8 ali ipak se jos nisam probudio
Blago tebi, ja bi proda dušu da mogu spavat do 8
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2012., 18:19   #141
SnakeCRO
Premium
Moj komp
 
SnakeCRO's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Vrbovec
Postovi: 59
Ako ima koga za coop Steam - solid_snake_cro
Skype - solidsnake188
Može i na tunngle ako imate jogurt.
SnakeCRO je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2012., 09:05   #142
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Došao novi patch (LINK)
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 00:31   #143
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor donbon Pregled postova
Odlična igra! Klasična izometrija koja čini opuštenu apsolutnu zabavu.
Blizard ipak nije tako dobar kako se to činilo.Runic-ov Torchlight 2 to dokazuje u apsolutnoj nadmoći nad razvikanim Diablom 3. Istinski fanovi koji sami sebe nisu uvjeravali i tješili da je Diablo 3 dostojan nasljednik legendarnog Diabla 2 su napokon došli na svoje.
Meni ni pod razno Torchlight 2 nije dobar kao Diablo 3.

Obje igre posjedujem original, nisam bas nikakav poseban fan vec sam samo realan.
Torchlight 2 je imho puno napredovao od prvog djela i puno je bolji od prvoga, ali nikako, bas nikako nije bolji od Diabla 3 u niti jednom segmentu mi nije bolji od Diabla.
Ovo je cisto moje misljenje i ne ocekujem da se itko slaze s njim, ali kazem kako meni izgleda.
Dobar je, ali ne kao Diablo i tu prica za mene zavrsava.
Uvrede nisu potrebne jer ima nas ovdje koji imamo vise godina gejmanja, nego sto neki imaju godina uopce...svatko ima pravo na svoje misljenje.
Nakon sto zavrsim pisanje posta bacam se na Torchlight 2 kojega cu naravno zavrsit kao i prvi dio no jako tesko da cu ga igrati tako dugo koliko igram tj koliko cu igrati Diablo.

P.S.

Sto se tice loota, bas to mi je dobro kod Diabla jer mi ne leti stalno okolo ne znam kako dobar loot kao u Torchlight-u i trebam puno vise igranja da dobijem neki odlican item te mi to daje posebnu draz igranju.
Meni se npr. taj sistem svida (kao i milijunima drugih ljudi) i puno mi je bolji no svakome nesto pase.
Mislim da Blizzard zna jako dobro sta radi, 101% znaju bolje nego neki Pero s PCE foruma.
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 00:56   #144
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Da, u Torchu iza svakog moba stoji Legendary item. Malo sutra.
  Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 09:30   #145
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Sto se tice loota, bas to mi je dobro kod Diabla jer mi ne leti stalno okolo ne znam kako dobar loot kao u Torchlight-u i trebam puno vise igranja da dobijem neki odlican item te mi to daje posebnu draz igranju.
Meni se npr. taj sistem svida (kao i milijunima drugih ljudi) i puno mi je bolji no svakome nesto pase.
Mislim da Blizzard zna jako dobro sta radi, 101% znaju bolje nego neki Pero s PCE foruma.
Ima tu dosta nebuloza, ali ovako na prvu ruku rekao bih da nisi baš nešto puno igrao D3. Bio je i meni D3 dobra igra dok nisam naletio na zid, di je daljnji napredak bio nemoguć bez AH. I da, trebaš puuuno više igranja da dobiješ ne odličan, nego samo dobar item, a draž se nakon 200-300 sati besmislenog grindanja negdje izgubi.

Blizzard bez sumnje jako dobro zna kako zaradit novac. Istina je da su milijuni kupili igru, ali bilo bi zanimljivo vidit trenutnu statistiku sa servera. Već nakon izlaska su službene osobe govorile o "par stotina tisuća" igrača, znači ni blizu milijuna

I da, kupio sam i ja i D3 i T2, i stari sam fan Diabla. D3 je valjda prva igra koju sam kupio nakon HOMM Platinum Edition
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 10:45   #146
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
@win32 - za te pare koliko T2 košta (20$), t2 pojede d3 za doručak.
Eto, samo moje mišljenje. Imam isto tako obje igre. Da ne govorim da je u globalu T2 puno zabavniji, gameplay(igrivost) je zarazniji, a to je ono što ja osobno cjenim najviše kod igara.

Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Mislim da Blizzard zna jako dobro sta radi, 101% znaju bolje nego neki Pero s PCE foruma.
Ja osobno najviše cjenim blizzard, ima daleko najjače serijale od svih izdavača, ali jednostavno d3 nakon nekog vremena postane naporan, barem meni.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 11:38   #147
Beo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: United Kingdom
Postovi: 512
Pa Blizz je bio najjaci dok s njim u poso nije svoje prste upleo activision.
Torchlight je dobar jer ga radi ekipa koja je radila D1 i D2.
A D3 je klasicna muznja para activisiona.
Beo je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 12:34   #148
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor win32 Pregled postova
Meni ni pod razno Torchlight 2 nije dobar kao Diablo 3.

Obje igre posjedujem original, nisam bas nikakav poseban fan vec sam samo realan.
Torchlight 2 je imho puno napredovao od prvog djela i puno je bolji od prvoga, ali nikako, bas nikako nije bolji od Diabla 3 u niti jednom segmentu mi nije bolji od Diabla.
Ovo je cisto moje misljenje i ne ocekujem da se itko slaze s njim, ali kazem kako meni izgleda.
Dobar je, ali ne kao Diablo i tu prica za mene zavrsava.
Uvrede nisu potrebne jer ima nas ovdje koji imamo vise godina gejmanja, nego sto neki imaju godina uopce...svatko ima pravo na svoje misljenje.
Nakon sto zavrsim pisanje posta bacam se na Torchlight 2 kojega cu naravno zavrsit kao i prvi dio no jako tesko da cu ga igrati tako dugo koliko igram tj koliko cu igrati Diablo.

P.S.

Sto se tice loota, bas to mi je dobro kod Diabla jer mi ne leti stalno okolo ne znam kako dobar loot kao u Torchlight-u i trebam puno vise igranja da dobijem neki odlican item te mi to daje posebnu draz igranju.
Meni se npr. taj sistem svida (kao i milijunima drugih ljudi) i puno mi je bolji no svakome nesto pase.
Mislim da Blizzard zna jako dobro sta radi, 101% znaju bolje nego neki Pero s PCE foruma.

T2 je solidna igra oko koje je stvorena "religijsko - kultna" histerija koja se temelji na ovim ili onim (navodnim) nedostacima D3. TO je ujedno i savršen primjer kako funkcionira agresivna propaganda u današnje vrijeme. Ne samo u ovoj domeni.
D3 i T2 se ne mogu uspoređivati jer je D3 daleko bolje i ozbiljnije odrađen projekt-
Kao da uspoređujem ALIEN sa S. Weawer sa nekim žnj. filmom C produkcije tipa "Cyborg 2"-
To što su oba dvoje SF im je jedini zajednički nazivnik.

Zadnje izmijenjeno od: ivan77. 06.10.2012. u 12:59.
  Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 12:40   #149
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
baš to što kažeš, projekt. Tako ga je i blizz/activision gledao, osjeti se.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2012., 14:29   #150
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Ne mogu nego nasmijat se na ovo "agresivna propaganda". S jedne strane Activision i TV reklame za D3, s druge liliputanski Runic
Interpol je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na