Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.01.2016., 18:22   #1
ante90
Premium
 
ante90's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: motherboard
Postovi: 46
lenovo y700 win 7 instalacia problem

Prijatelj kupia novi Lenovo y700 bez windovsa jer nude smo sa win 10 a on zeli win 7 . vec nekoliko puta neuspjesno pokusavam da instaliran win7 64 bit za koi znan da radi i koristi sam ga x puta al ode svaki put mi izbaci LOAD DRIVER prozor odmah na pocetku instalacije i neda mi da idem klasicnim postupkom nego tu zapne i neda nista niti da ucitam te drivere, prvi puta vidim nesto takvo pa pitam iskusne dali je uopce moguce instalirati win7 na ovaj lap ili je predviđen za win10. Zahvaljujem se na odgovoru ako neko zna sta napraviti jer na brodu smo i internet je jako spor pa neman sanse da trazin na gogle a iman samo ovaj win 7. POZDRAV SA BALTIKA

Zadnje izmijenjeno od: ante90. 21.01.2016. u 18:42.
ante90 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2016., 18:28   #2
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ja sam imao sličan problem koliko vidim odmah ti izbaci nakon što stisnes install now ?

Nabavi USB 2.0 stick i tamo stavi instalaciju i koristio 2.0 USB utor,a moda ga imati.
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.01.2016., 18:50   #3
ante90
Premium
 
ante90's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: motherboard
Postovi: 46
Vec smo probali na usb 2.0 port sa 2.0 stikom ali isto se dešava kako ste i napisali tocno nakon šta kliknen install now odma napada to čudo load driver i nista drugo neda . dali postoji jos neki trik opcija . probali minjat postavke u biosu al opet isto nikako na zelenu granu
ante90 je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2016., 19:13   #4
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Možda da slikas sta imas u biosu, jesi probao prebaciti sa ide na AHCI u biosu ?

Probaj sve dostupne usb portove.
Možda ti je corruptana instalacija windowsa,probaj drugu verziju i da li napraviš bootable disc sa Windows 7 USB tool ?
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2016., 19:35   #5
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,799
Citiraj:
Autor ante90 Pregled postova
Vec smo probali na usb 2.0 port sa 2.0 stikom ali isto se dešava kako ste i napisali tocno nakon šta kliknen install now odma napada to čudo load driver i nista drugo neda . dali postoji jos neki trik opcija . probali minjat postavke u biosu al opet isto nikako na zelenu granu
ovo mi pomalo smrdi na onu postavku "usb legacy" u biosu.. provjeri da li je to na enable.. možeš i probat isključit usb 3.0 u biosu dok ne instaliraš windowse, i onda ga ponovno uključiti
John Creasy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na