Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.10.2008., 19:11   #1
Tekkeitsertok
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 2
MSI GX610PX ????

Evo prvo ovako

Procesor: AMD Turion64 X2 TL-60 (2.0GHz / L2 cache 1MB)
Chipset: ATI RX690+SB600
Zaslon: 15.4 WXGA Glare tip zaslona @ 1280x800
Grafička kartica: ATI HD2600, 256MB DDR3 VRAM (1GB HyperMemory), HDMI
Memorija: 2GB DDRII-667 (1X 2GB DIMM)
Tvrdi disk: 320GB (5.400 okr. / 8MB Buffer/ SATA)

cijena : 5700kn

razmišljam da uzmem ovaj laptop.... razmišljam si jedino koliko će on izdržati trku s tehnologijom..... tj. ovako nije da sam nešto zahtjevan.... tražim neki laptop koji će lijepo funkcionirati za osnovne stvari i gledanje pokojeg filma (15.4 mi je dovoljan) a isto tako da mogu odigrati koje novije stvari..... bitno mi je da može lijepo vrtjeti Oblivion tako i tako ću na njega potrošiti godinu dana (jednostavno obožavam Elder Scrolls) zanima me jedino to što sam spomenuo gore.... koliko će biti recimo dobar za neke novije igre odnosno buduće igre..... nije da sam neki frik za igre ali eto znam ponekad zaigrati.....
jel mislite da je ovaj laptop dovoljan za par godina a da ga vrijeme baš ne pregazi jer ne namjeravam uzimati svake godine baš novi.....

šta mislite o ovom gore nekako mi se taj čini najbolji za moje potrebe pa ako netko ima neki drugi prijedlog samo dajte..... isto tako ako netko ima gore spomenuti laptop da čujem dojmove.....


osim laptopa zanima me jel ima netko iskustva sa "Panel Cooler Master"
kakav je on u praksi i koliko dobro služi..... nije da je neka cijena nekih 200 kn pa ako stvarno može hladiti laptop da ga uzmem neće škoditi ako vrijedi...

pozdrav
Tekkeitsertok je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 08:31   #2
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Pročitaj pa će ti neke stvari biti jasnije
http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=119455
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.10.2008., 09:28   #3
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
imam istu grafu u laptopu, za sada će sve raditi kako treba

kupi ako te ne smeta što ćeš zahtjevne igre kao crysis, world in conflict itd igrati na low postavkama, a ostale na medium

oblivion bi trebao jako lijepo radititi, ipak je igra jako dobro optimizirana
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2008., 10:21   #4
Tekkeitsertok
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 2
pa kao što sam rekao nije da sam nešto zahtjevan niti očekujem neko čudo..... kao što sam rekao znam da će mi oblivion lijepo raditi a što se tiče novijih i zahtjevnijih stvari tipa crysisa niti ne očekujem puno..... kao što sam rekao gore nije da laptop kupujem primarno za igre nego tek toliko da mogu odigrat šta kad me uhvati..... nije da sam neki gamer....
zato sam baš odabrao ovaj gore laptop.... nekako mi se najviše uklapa u ono što tražim..... isto tako znam da nemogu očekivati od MSI neku kvalitetu ali dosad sam bio sasvim zadovoljan sa njihovim proizvodima.....

osim toga jel netko zna gdje se još mogu nabaviti MSI laptopi osim u technomaxu, feniksu i svijetu medija......

zasad sam ovaj laptop vidio u ponudi u technomaxu 5700kn i u Feniksu 6000kn.... ako je još netko negdje vidio javite......

nitko nije ništa rekao što se tiče onog "hladila" jel ga ima tko?
Tekkeitsertok je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na