Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.09.2010., 21:15   #2431
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Tu kod nas je generalno sr* Nisam na carnetu, ali net nemam od jutros. Ni telefon bome. Nedjelja je, bit ce da se tehnicari mole danas cijeli dan

Btw ni tcom ne radi u mojoj zgradi. Malo odmora od neta ne skodi, al sutra im se penjem na vrat.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.09.2010., 21:20   #2432
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
@Djrko, ja više ni ne pišem da mi ne radi, cijeli dan jučer i danas koma, ako se popravi za stalno javim, tak da znate da više ne pišem kad mi ne radi jer ne radi nikad...
ojpi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.09.2010., 21:37   #2433
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Kod mene danas radi opticarnet, iako sporije i popodne je na par minuta nestala veza..Ali sve u svemu, ok...Sad radi čak i nešto brže nego što bi trebalo..

sibica je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2010., 22:11   #2434
Djrko
Prevarant s tržnice
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Samobor/Zagreb
Postovi: 47
Ni ja više ne pišem da ne radi jer nema smisla, ak se kaj popravi javiću
Djrko je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 21:12   #2435
snermin
Premium
Moj komp
 
snermin's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 273
m optima evo danima pratim i ujtru i popodne i ponoći i uvjek je isto ,ali ja nisam preko carneta ,ovo 2 put produžio ugovor prije par mj i prezadovoljan ,bilo je malo padova ali nezamjerno , i ako je bilo odma uklonjeno ,ali primjećujem da imaju problema optima -carnet............možda griješim


snermin je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 12:16   #2436
ojpi
Premium
Moj komp
 
ojpi's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 1,120
Citiraj:
Autor snermin Pregled postova
m optima evo danima pratim i ujtru i popodne i ponoći i uvjek je isto ,ali ja nisam preko carneta ,ovo 2 put produžio ugovor prije par mj i prezadovoljan ,bilo je malo padova ali nezamjerno , i ako je bilo odma uklonjeno ,ali primjećujem da imaju problema optima -carnet............možda griješim


Griješiš. Nemam nikakve veze s carnetom i ne radi mi dobro.
ojpi je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 17:12   #2437
bakterijan
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
ovako ja sam pred mjesec dana dao zahtjev za ukljucenjem broja + adsl ,i nakon 30 dana oni mi posalju pismeno kao nema tehničkih mogućnosti/slobodnih priključaka... , i sta sad ja da radim ,da raskinem ugovor kod optime i uzmem od t-coma net ... ili ce to optima uspjet to rijesiti nekako i kolko bi to moglo trajati ..ako tko ima slicnih iskustava molio bi savjet .Hvala !
bakterijan je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 17:21   #2438
brunci-vg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: vel.gorica
Postovi: 298
Pa jel bas mora biti optima? Jesi provjerio kod ostalih operatera, Iskon, Amis?

Ako je Amis dostupan, radije ga uzmi... Jeftiniji su od optime sto se tice neta i telefona
brunci-vg je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2010., 17:40   #2439
Aquila
Premium
Moj komp
 
Aquila's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 48
Citiraj:
Autor bakterijan Pregled postova
ovako ja sam pred mjesec dana dao zahtjev za ukljucenjem broja + adsl ,i nakon 30 dana oni mi posalju pismeno kao nema tehničkih mogućnosti/slobodnih priključaka... , i sta sad ja da radim ,da raskinem ugovor kod optime i uzmem od t-coma net ... ili ce to optima uspjet to rijesiti nekako i kolko bi to moglo trajati ..ako tko ima slicnih iskustava molio bi savjet .Hvala !
Pretpostavljam da se radi o novoj parici.
Ako je tako onda T-Com neda paricu, e sada imaš fintu da zatražiš od T-Coma priključak te kada te aktiviraju u roku, mislim 7 dana , vratiš opremu i zatražiš raskid naravno tu se radi o raskidu bez penala. Te poslje toga zatražiš ugovor od Optime ali ono da sve bude u nekom kratkom vremenskom roku da nebi opet bilo "nemate tehničke mogućnosti"

Osobno nisam to koristio, samo neki ljudi sa kojima radim su obavili i savjetovali taj način.

Što se tiće optimecarnet mislim da sam već naveo ranije da za cijenu koju plačam isporučuju i više nego dovoljno.
Možda da se digne još malo brzina iako dobivam više nego što plačam.

I Carnet i Optima imaju problema ponekad što zna i meni prouročit probleme, ista situacija je bila kod T-Coma pa čitajuči malo komentare dobivam dojam da su ljudi malo postali pre ovisni o Internetu, te da nemogu bit 2-3 dana sa vremena na vrijeme bez interneta je malo... pogotovo za mizarnih 120 kn.

Nadam se da nisam nikog uvrijedio zadnjom rečenicom.
Aquila je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2010., 18:56   #2440
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 889
uf danas i meni veza koma, vuce se jedva 200-300kb download, i dok je takav speed uopce ne mogu surfat, otvara stranice 30 sekundi lol

evo sad je skocilo na dve minute do 900kb/s pa opet palo
MadManBD je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.10.2010., 22:22   #2441
snermin
Premium
Moj komp
 
snermin's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Pula
Postovi: 273
Pozz : kad je počela optima meni je ugovor istekao sa t-kom,i iskreno OJPI je nahvalio i čitajući sam prešao na optimu ,i vidim da ja dosad .sa njihove strane sasvim ok za SAD .i nikad nisam provjeravao brzinu ,baš često ,2 puta na mjesec ,ili kad su bili radovi u Puli,
Sad je 22 sata i 30 min ,pa sam baš išao pogledat na net speed.

snermin je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2010., 00:24   #2442
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Ma nas to očito ne dohvaća, pitanje je uopće koliko su kod nas iskorišteni kapaciteti i sl. Teško da bi se trebali i uspoređivati s nekim na drugom kraju RH

4mbps koja se uglavnom vrte oko 5mbps:
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote