Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.02.2017., 02:06   #1
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Topprodaja.eu (infomacije i iskustva)

Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu
__________________
Bez potpisa.

Zadnje izmijenjeno od: FRipper. 25.10.2017. u 20:31.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2017., 08:16   #2
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu
a sto konkretno je od informaticke robe, audio-video, itd je "jeftino" tu ? koliko sam nabrzinu uspio vidjeti, ponuda je ocajna, ne računam proizvode kao, steznik za oblikovanje tijela i parni čistač za odjela... koji su na akciji
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.02.2017., 08:39   #3
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,815
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu
Ne znam ništa vezano za ovu trgovinu ali onako na prvu, par stvari što sam primjetio:

- Zašto su cijene samo u eurima (ne vidim da se igdje može prebaciti na kune) ? Zar to nije "protupropisno" ?
- "Temeljni kapital društva iznosi 10,00 kn i uplaćen je u cijelosti" - ne kažem da je to išta loše ali, iskreno, malo smiješno.
- Blurrana slika skladišta je random slika sa weba, već sam ju vidio 99%
- Slika ureda je ista slika kao od servisa Asos računala iz Rijeke
- Član uprave je isti (i jedini) član kao kod Asos računala, i tamo je kapital firme 10,00 kuna.


Ponavljam, ne znam ništa o trgovini. Dapače, želim im sve najbolje. Ovo je samo info koji sam skupio u 5 minuta surfanja.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2017., 11:56   #4
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Guglao i ja neko vrijeme, izbjegavam do danjega..
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2017., 14:35   #5
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,000
Poznanik je imao probleme sa tim asos servisom iz rijeke. nosio je macbook pro 3 puta radi iste greške na servis, i na kraju mu je vraćen neispravan. neznam točno detalje a ne želim blatit neosnovano, ali ja ih izbjegavam...
kiki86 je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 13:31   #6
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor RaneZ Pregled postova
Jel to nesto tipa ipon ? Netko ima iskustva ?
Imaju klasicno sve jeftinije ali nitko ne priča o njima...

Asos Servis j.d.o.o.
Hegedušićeva 14
51000 Rijeka, Hrvatska

www.topprodaja.eu
Poštovanje,

naša firma je registrirana u Hrvatskoj te web shop posluje po zvim zakonima i standardima u HR i EU. Što se tiče proizvoda imamo više dobavljača a većina njih je iz EU konkretno Njemačke sa kojima imamo sklopljenje ugovore.

Svi proizvodi koje nudimo imaju jamstvo od najmanje 24 mjeseca a dostava je kroz 5 do 7 radnih dana ili prije ukoliko proizvod imamo na stanju u Rijeci.

Pokušavamo biti konkurentni sa cijenama ali isto tako i brzo riješavati reklamacije jer proizvod možete kupiti svugdje no kad negdje zapne onda je bitno da se to brzo odradi a ne da se odugovlači.

Ukoliko bude bilo kakvih pitanja možete ih slobodno postaviti i tu u postu.

Citiraj:
Autor Matta Pregled postova
Ne znam ništa vezano za ovu trgovinu ali onako na prvu, par stvari što sam primjetio:

- Zašto su cijene samo u eurima (ne vidim da se igdje može prebaciti na kune) ? Zar to nije "protupropisno" ?
- "Temeljni kapital društva iznosi 10,00 kn i uplaćen je u cijelosti" - ne kažem da je to išta loše ali, iskreno, malo smiješno.
- Blurrana slika skladišta je random slika sa weba, već sam ju vidio 99%
- Slika ureda je ista slika kao od servisa Asos računala iz Rijeke
- Član uprave je isti (i jedini) član kao kod Asos računala, i tamo je kapital firme 10,00 kuna.


Ponavljam, ne znam ništa o trgovini. Dapače, želim im sve najbolje. Ovo je samo info koji sam skupio u 5 minuta surfanja.
Poštovanje,

to što vam se cijene prikazuju u eurima je vjerovatno problem što stranici pristupate sa neke od EU IP adresa jer da pristupate sa HR IP adrese cijene bi se prikazivale u kunama.

No imate pravo da bi trebala postojati opcija u tom slučaju da se promijeni valuta pa smo i to riješili i sad je moguće odabrati valutu HRK.

Ukoliko imate bilo kakve kritike ili prijedloge slobodno nam možete pisati. Hvala

Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
Poznanik je imao probleme sa tim asos servisom iz rijeke. nosio je macbook pro 3 puta radi iste greške na servis, i na kraju mu je vraćen neispravan. neznam točno detalje a ne želim blatit neosnovano, ali ja ih izbjegavam...
Poštovanje,

i ako je vlasnik isti servis je potpuno odvojeni pogon pa to zaista nebi mogao komentirati te bi bio zahvalan kad bi se u ovom postu mogao komentirati samo segment trgovine. Hvala

Zadnje izmijenjeno od: tor. 13.02.2017. u 13:44.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 13:41   #7
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,066
Nije vaš forum pa nećete određivati što se može komentirati a što ne.
robimarko-bug je online   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 14:33   #8
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor robimarko-bug Pregled postova
Nije vaš forum pa nećete određivati što se može komentirati a što ne.
Ja sam samo ljubazno zamolio jer za bilo kakve upite o servisu necu moci pomoci a i tema je otvorena za web shop a ne servis.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 15:11   #9
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
U 2015. su imali 274.862kn prihoda.

Ako predstavljate tako malu tvrtku onda bi trebali komentirati više o njoj a ne samo segment prodaje.
Stranica se čini ok, prodaja svega i svačega (kao Gearbeast ili Banggood) no doista neprofesionalno je kao broj telefona stavljen 097 broj. Što ostavlja dojam nepovjerenja. Kada se vidjela neka veća tvrtka da koristi 097? 098,099 ili 091 je doza profesionalizma. I te broejve možete prenijeti u Bonbon a ne koristiti 097 ili onaj tomato broj.

Još mi je dosta glupo što dosta mjesta i artikala pišete velikim slovom svaku riječ, pa npr "Gel Ulošci za Cipele".
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 15:54   #10
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
U 2015. su imali 274.862kn prihoda.

Ako predstavljate tako malu tvrtku onda bi trebali komentirati više o njoj a ne samo segment prodaje.
Stranica se čini ok, prodaja svega i svačega (kao Gearbeast ili Banggood) no doista neprofesionalno je kao broj telefona stavljen 097 broj. Što ostavlja dojam nepovjerenja. Kada se vidjela neka veća tvrtka da koristi 097? 098,099 ili 091 je doza profesionalizma. I te broejve možete prenijeti u Bonbon a ne koristiti 097 ili onaj tomato broj.

Još mi je dosta glupo što dosta mjesta i artikala pišete velikim slovom svaku riječ, pa npr "Gel Ulošci za Cipele".
Tvrtka je u 2015 imala manji prihod jer tad nije bilo web shopa niti bilo kakve prodaje pa je to sve promet servisa.

Što se tiče brojeva telefona šteta da se po tome sudi no imate pravo da takvi brojevi uljevaju manje povjerenja u kupce pa će se i to riješiti sigurno.

Što se tiče tekstova to imamo tim ljudi koji nam sve to prevode pa im možemo dati naputak da nekorište previše velikih slova kako ste naveli u primjeru.

Naravno uvijek može bolje zato i jesmo tu da prihvatimo sve sugestije i kritike jer ipak ima vas jako puno tu sa velikim iskustvom u kupovini putem interneta.

Ono po čemu mi želimo biti bolji od drugih je po pitanju kvalitete proizvoda, brzim rješavanjem reklamacija i odgovorima na pitanja upućenoj korisničkoj službi.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.02.2017., 19:31   #11
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Malo me smeta,iako me se ne tiče,komentari malo s visoka i mrvicu napadni da počinju izlaziti van zone kritike s tendencijom na provokaciju/prcanje. Stranicu cu posjetiti svakako,nisam još samo čitam komentare zasad.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 21:46   #12
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
al ste napali lika kakve veze ima šta piše 10,00kn temeljni kapital uplaćen u cijelosti? ne kontam... 097 broj - nikako, to ne dolazi u obzir u businessu, dobro je rekao kolega.

također, poraditi na gramatici ("nekoriste"?), zarezi, itd.

i meni nešto najgore u svijetu posla, negativni feedback, poraditi na tome, ali - bi li kupovao kod vas? bi. (sviđa mi se stranica)
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 21:47   #13
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Malo me smeta,iako me se ne tiče,komentari malo s visoka i mrvicu napadni da počinju izlaziti van zone kritike s tendencijom na provokaciju/prcanje. Stranicu cu posjetiti svakako,nisam još samo čitam komentare zasad.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Bez brige, prvi puta kad Ag-u daju nekakav kupon ili popust od 10%, budu postali najbolji webšop u vasioni.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 22:09   #14
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor ALiEN17 Pregled postova
al ste napali lika kakve veze ima šta piše 10,00kn temeljni kapital uplaćen u cijelosti? ne kontam... 097 broj - nikako, to ne dolazi u obzir u businessu, dobro je rekao kolega.

također, poraditi na gramatici ("nekoriste"?), zarezi, itd.

i meni nešto najgore u svijetu posla, negativni feedback, poraditi na tome, ali - bi li kupovao kod vas? bi. (sviđa mi se stranica)
Da vidim da taj 097 nije baš dobro viđen u svijetu business-a pa ću to predložiti upravi da se prvo promijeni.

Što se tiče gramatike to bi naši prevodioci trebali ispraviti jer su plaćeni za to da gramatički ispravno prevode no kako je dnevno jako puno novih artikala i njima se desi da pogriješe.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bez brige, prvi puta kad Ag-u daju nekakav kupon ili popust od 10%, budu postali najbolji webšop u vasioni.
Popusta u vidu kupona će biti no mislim da 10% na tehničku robu neće biti jer su marže tu dosta nisko kalkulirane ali za druge artikle sigurno hoće. Ono što uskoro dolazi a to je da će biti puno veći izbor proizvoda iz kategorija računala i elektronika a to je ono što je većini forumaša tu najzanimljivije.

Zadnje izmijenjeno od: tor. 14.02.2017. u 17:03.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 22:15   #15
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Bez brige, prvi puta kad Ag-u daju nekakav kupon ili popust od 10%, budu postali najbolji webšop u vasioni.
Kužimo se mi dobro.
Amerikanci kubure s budžeti,Nemačka privreda posrće,a bogami,drugovi i drugarice,ne cveta cveće ni u naše preduzeće... 😂


Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 22:34   #16
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Ima i antikviteta u ponudi
p.s. ah steta rasprodano , bas mislio uzet 16gb


https://topprodaja.eu/ram-memorije/2...617083200.html
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 22:34   #17
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor TopProdaja.eu Pregled postova
Popusta u vidu kupona će biti no mislim da 10% na tehničku robu neće biti jer su marže tu dosta nisko kalkulirane ali za druge artikle sigurno hoće. Ono što uskoro dolazi a to je da će biti puno veći izbor proizvoda iz kategorija računala i elektronika a to je ono što je većini forumaša tu najzanimljivije.
E onda nemate vajde kod Ag008. A bilo bi dobro da ga imate na svojoj strani. Vjerujte mi na riječ.
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Kužimo se mi dobro.
Amerikanci kubure s budžeti,Nemačka privreda posrće,a bogami,drugovi i drugarice,ne cveta cveće ni u naše preduzeće... 😂


Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
Majstore
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2017., 22:41   #18
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Prije dva dana narucio nesto kod njih,viditi cemo kako ce proci.

Poslano sa ITT SINCGARS koristeci ACP125F Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 15:43   #19
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Možete nabaviti kakav set bitova?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:05   #20
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
TopProdaja.eu - molim koristite opciju multi qoute, ne postajte više postova za redom.
tor je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:26   #21
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,719
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Možete nabaviti kakav set bitova?
na zametu su kolko vidim po adresi iznad mene,lako do njih skočimo,nego gledam gtx 1060 vidim neke 3 stare i slabe grafičke??
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:35   #22
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor tor Pregled postova
TopProdaja.eu - molim koristite opciju multi qoute, ne postajte više postova za redom.
Hvala na info no molim pojašnjenje kako koristiti opciju multiquote. Hvala
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 17:41   #23
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Poklikate lijepo ove "navodnike" kraj gumba "quote" na svakom postu koji želite multiquotati. Na zadnjem kliknete na quote i to je to.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 18:04   #24
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Možete nabaviti kakav set bitova?
Ukoliko vam treba nešto specifično što nemamo na web shopu slobodno pošaljite upit na slijedećem linku https://topprodaja.eu/contact-us

Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
na zametu su kolko vidim po adresi iznad mene,lako do njih skočimo,nego gledam gtx 1060 vidim neke 3 stare i slabe grafičke??
Uskoro će biti puno veća ponuda komponenti i ostalog vezano za Računala i elektroniku te dosta tog što nema kupiti kod nas u HR. Sve možete preuzeti i osobno kod nas ali uvijek morate prethodno napraviti narudžbu.

Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Poklikate lijepo ove "navodnike" kraj gumba "quote" na svakom postu koji želite multiquotati. Na zadnjem kliknete na quote i to je to.
Hvala nadam se da sad ispravno koristim opciju multiquote.
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2017., 18:06   #25
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,872
Promijenite favicon trgovine
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 15.02.2017., 22:21   #26
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor TopProdaja.eu Pregled postova
Da vidim da taj 097 nije baš dobro viđen u svijetu business-a pa ću to predložiti upravi da se prvo promijeni.

Što se tiče gramatike to bi naši prevodioci trebali ispraviti jer su plaćeni za to da gramatički ispravno prevode no kako je dnevno jako puno novih artikala i njima se desi da pogriješe.



Popusta u vidu kupona će biti no mislim da 10% na tehničku robu neće biti jer su marže tu dosta nisko kalkulirane ali za druge artikle sigurno hoće. Ono što uskoro dolazi a to je da će biti puno veći izbor proizvoda iz kategorija računala i elektronika a to je ono što je većini forumaša tu najzanimljivije.
Pozdrav i tebi. Zaista ne mislim ništa zlonamjerno i držim fige da biznis profunkcionira - svakako, prevodioci bi trebali ispraviti jer su plaćeni za to, što se tiče web stranice. Ali, ti odgovaraš na ove postove ovdje (vjerovatno i na službene mailove), ne bi bilo loše da se potrudiš stavljati zareze, barem minimalno, tamo di im je mjesto. Nekorištenje zareza je, po meni, jednako kao korištenje 092/097 brojeva u poslovne svrhe.
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2017., 02:24   #27
spitfire83
spava mi se
Moj komp
 
spitfire83's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 329
Najjakiji mi je prijedlog upravi. Zvuči kao da sin vlasnika odgovara.
Želim vam svu sreću u biznisu, još jedan domaći webshop je uvik dobrodošao.
spitfire83 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2017., 21:35   #28
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Puuuu, mene ozenili.Kaze rok isporuke 5-7 dana.Narucene stvari nakon 5 dana i dalje nema, a narudjba i dalje stoji u obradi.Predpostavljam da sutra nista od isporuke, a niti u nedjelju nece biti isporuke.Uglavnom vise nemam namjeru kupovati kod njih.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2017., 02:23   #29
TopProdaja.eu
Registered User
 
TopProdaja.eu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2017
Lokacija: Rijeka
Postovi: 18
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Puuuu, mene ozenili.Kaze rok isporuke 5-7 dana.Narucene stvari nakon 5 dana i dalje nema, a narudjba i dalje stoji u obradi.Predpostavljam da sutra nista od isporuke, a niti u nedjelju nece biti isporuke.Uglavnom vise nemam namjeru kupovati kod njih.
Poštovanje,

rok isporuke je 5 do 7 radnih dana u što neulaze subota i nedjelja a ne 5 do 7 dana isto piše na svakoj stranici proizvoda. Također prilikom odabira načina dostave vam je pisao okvirni datum isporuke. Roba nam je u dolasku od našeg dobavljača iz Njemačke i sigurno će vam biti isporučena za par dana te vas molimo na strpljenje i razumjevanje.

U svakom momentu nam možete poslati mail sa brojem narudžbe na info@topprodaja.eu te će vam biti odgovoreno u najkraćem mogućem roku sa točnim datumom isporuke. Hvala
TopProdaja.eu je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2017., 08:16   #30
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Evo dosao i sedmi radni dan, a narudzba i dalje u obradi.Isto tako pise da je proizvod na skladistu, ali je ocito skladiste na Marsu pa treba vremena i strpljenja da dodje.Uglavnom kao sto sam rekao izbjegavati topprodaju u sto sirem luku.
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na