Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.05.2015., 13:26   #14971
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Oh god... Ovi Porschei mi idu od ružnog do jako lijepog auta što su agresivniji. Ove felge, ne znam dal sam ikad vidio ljepše felge na autu... Vjerujem da je uživo još 10x bolji, kao i ostali Porschei. Vožnju ne mogu komentirat očito, jer se nisam vozio u njemu.


IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 13:33   #14972
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
jel netko vozio colta ? I zanima me dali netko zna vise o mehanici na njemu dali ima problema i slicno?
__________________
Posteni trgovac:
1
legija je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 13:51   #14973
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor legija Pregled postova
jel netko vozio colta ? I zanima me dali netko zna vise o mehanici na njemu dali ima problema i slicno?
Micek ko Micek, toci i vozi. Jednostavan auto, provjereni motori i jos je cistokrvni Japanac.. 4 miceka u familiji, zadnjih 15 god i ni jedan nije nikad reko ni a. Steta je kaj kod nas vise nisu popularni pa je slab izbor novih modela.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 14:23   #14974
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Citiraj:
Autor legija Pregled postova
jel netko vozio colta ? I zanima me dali netko zna vise o mehanici na njemu dali ima problema i slicno?

Imam dva, jedan iz 2005. i drugi iz 2009.
Auto je zvijer, apsolutno svaka preporuka za auto, nikakvih kvarova na nijednom nikada, na ovom iz 2005. su mi prije godinu dana pocele odlaziti zarulje, znaci 9 godina su drzale
Imaju ti smartovo podvozje, drze cestu fantasticno iako po izgledu karoserije to nebi rekao kad ih vidis.
Papucice kao kod svih japanaca malo tvrđe, mjenjac takoder malo tvrđi i dosta precizan.
Reci ako te jos sta zanima
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 15:01   #14975
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Gledaj 1.3 ili 1.5 benzinca i ne bi trebao imati nikakvih problema s motorom.
Naravno da će ga vlasnici hvaliti, ali osim male cijene održavanja i taman dovoljno prostora za 4 čovjeka taj automobil nema nikakvu posebnu prednost. Nije posebno brz, ni posebno štedljiv. Ovaj u kojem sam se ja vozio je bio i čitav plastičan, ružan, tvrd, naginjao se dosta u zavojima, sjedala ne drže dobro ni na pravcu, a kamoli u zavoju itd. Potpuno dosadan i nezanimljiv autić. Clio 3 je za njega space shuttle.

P.S.
Taj 1.5 turbak, i još k tome cabrio Colt, kojeg gledaš nema apsolutno nikakav smisao. Ta verzija gubi apsolutno sve prednosti običnog modela. A nadodaje samo ružnoću i vjetar u kosi.
P.S.2.
"Čistokrvni Japanac" made in EU.
  Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 15:08   #14976
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Mozda sklopljen u EU al nije made in EU sigurno. Mehanika dolazi iz Japana, potrosni materijal pitaj boga al glavno je made in Japan. Ne treba ocekivat cuda od tak malog auta.. Bitno da ne staje i da ne trosi previse..

Mislim da je Smart na Coltu a ne obratno. Takoder ima i micekove motore.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 21.05.2015. u 15:15.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 15:09   #14977
Laszlo
Premium
Moj komp
 
Laszlo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 321
Automobili

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Gledaj 1.3 ili 1.5 benzinca i ne bi trebao imati nikakvih problema s motorom.
Naravno da će ga vlasnici hvaliti, ali osim male cijene održavanja i taman dovoljno prostora za 4 čovjeka taj automobil nema nikakvu posebnu prednost. Nije posebno brz, ni posebno štedljiv. Ovaj u kojem sam se ja vozio je bio i čitav plastičan, ružan, tvrd, naginjao se dosta u zavojima, sjedala ne drže dobro ni na pravcu, a kamoli u zavoju itd. Potpuno dosadan i nezanimljiv autić. Clio 3 je za njega space shuttle.

Nemas pojma i pricas totalne gluposti. Za tvoju informaciju colt je poslije audija a1 najstartniji gradski auto i ima najjacu masinu poslije njega u gradskim autima. Mjesta ima daleko najvise od svih gradskih autiju.
Sto se tice toga da nije stedljiv, ne znam s kojim drugim gradskim benzincem te masine ces se voziti po gradu sa 7 litara potrosnjom.
Clio je space shuttle za njega jedino u sf filmovima.
Laszlo je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 18:27   #14978
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Mozda sklopljen u EU al nije made in EU sigurno. Mehanika dolazi iz Japana, potrosni materijal pitaj boga al glavno je made in Japan. Ne treba ocekivat cuda od tak malog auta.. Bitno da ne staje i da ne trosi previse..

Mislim da je Smart na Coltu a ne obratno. Takoder ima i micekove motore.
1.1, 1.3 i 1.5 benzinci bez turbina su koliko je meni poznato Daimlerovi motori proizvedeni u Njemačkoj.

Citiraj:
Autor Laszlo Pregled postova
Nemas pojma i pricas totalne gluposti. Za tvoju informaciju colt je poslije audija a1 najstartniji gradski auto i ima najjacu masinu poslije njega u gradskim autima. Mjesta ima daleko najvise od svih gradskih autiju.
Sto se tice toga da nije stedljiv, ne znam s kojim drugim gradskim benzincem te masine ces se voziti po gradu sa 7 litara potrosnjom.
Clio je space shuttle za njega jedino u sf filmovima.
Jeste, da, naravno. Neznam zašto uopće pokušavam komentirati. Japanski fanatici su duplo gori od onih kojima je Das Auto jedini auto. I čim se potegne argument "cistokrvni Japanac" tu rasprave više nema. Samo mu se može pjevati :



Colt je jedan divan, prekrasan automobil. Na prvi pogled zaljubljuje, nakon pokretanja motora očarava, a pritiskom na papučicu gasa lijepi za sjedala.
Sklapaju ga najiskusniji Poljski sezonski radnici s najmekšim rukama u Europskoj Uniji, u klimatiziranim i dezinficiranim halama na najplodnijem nizozemskom tlu. Koriste samo najfiniji njemački rheinmetall čelik, sintetičke talijanske tkanine, savršeno obrađenu tursku umjetnu kožu i najelastičniju brazilsku gumu dobivenu iz kaučuka posađenog u crno amazonsko tlo obogaćeno izmetom endemskog majmuna urlikavca. Podvozje je, malo je reći, sportsko. Činjenica da su mu najsličniji Audi A1 i Smart Fortwo dovoljno govore o kakvoj se tu sportskoj kvaliteti radi. Recimo samo da se za cestu drži ko perzijski mačak za sag od devinog repa.
Motor i prijenos su izrađeni od metala dobivenog topljenjem najtvrđih katana iz 14. stoljeća, a ručno ga kuju japanske nindža djevice pod kosim, ali uvijek budnim, okom gospodara samuraja.
Na europskom tržištu je Colt ostavio dubok i neizbrisiv trag. Toliko je popularan da su mu 2012. ukinuli proizvodnju i zatvorili tvornicu. A među korisnicima je stekao tako dobru reputaciju da mu je Mitsubishi odlučio zatrti ime i novu generaciju supermini automobila nazvati Mirage.


  Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 18:39   #14979
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Ahahahhaa, jebeno
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 19:21   #14980
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
1.1, 1.3 i 1.5 benzinci bez turbina su koliko je meni poznato Daimlerovi motori proizvedeni u Njemačkoj.
SVI benzinski motori su Mitsubishijevi. Pričamo o Smartu ForFour koji ima kompletnu šasiju s ovjesom i motorom preuzetu od Colta. Dizel je Mercedesov.

Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Na europskom tržištu je Colt ostavio dubok i neizbrisiv trag. Toliko je popularan da su mu 2012. ukinuli proizvodnju i zatvorili tvornicu. A među korisnicima je stekao tako dobru reputaciju da mu je Mitsubishi odlučio zatrti ime i novu generaciju supermini automobila nazvati Mirage.[/I]
Mirage je Colt na US i Japanskom tržištu od samih početaka, čak mislim da je i poneka generacija Lancera tamo bila Mirage. Sad samo prelaze na jedan model za cijeli svijet pod jednim imenom.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 20:02   #14981
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Jedino u alternativnoj dimenziji u kojoj se svaki teritorij na kojem se nalaze japanske nindža djevice naziva Japanom.
U stvarnom svijetu su se za EU tržište motori proizvodili u njemačkoj, a za globalno pitaj Boga gdje. 3.000.000 motora u Kini npr.
  Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 20:13   #14982
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Nitko nije rekao da su ti Mitsubishi motori made in Japan. Samo da su to Mitsubishi motori. Jesu li se radili u Njemačkoj, Nizozemskoj ili Mrduši Donjoj, tako svejedno. Mitsubishijeva tehnologija.

Morali bi biti ludi kad bi u 21. stoljeću auto od 15 000€ radili u Japanu, transportirali i još mislili da će zaraditi.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 20:47   #14983
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nitko nije rekao da su ti Mitsubishi motori made in Japan. Samo da su to Mitsubishi motori. Jesu li se radili u Njemačkoj, Nizozemskoj ili Mrduši Donjoj, tako svejedno. Mitsubishijeva tehnologija.

Morali bi biti ludi kad bi u 21. stoljeću auto od 15 000€ radili u Japanu, transportirali i još mislili da će zaraditi.
Kak' ne:
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Mozda sklopljen u EU al nije made in EU sigurno. Mehanika dolazi iz Japana, potrosni materijal pitaj boga al glavno je made in Japan
  Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 20:52   #14984
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Možda lijevaju blok motora u Japanu, tko će znat. Možda su i cilindri od tamo...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 21:14   #14985
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
FYI to vam nije G generacija motora od miceka, nego A serija. Proizvodi se nemam pojma di ali je dio Chrysler Daimler deala, vjerojatno u njemačkoj.
G generacija je old skul, motori vuku korijene još iz 70ih a našli su se i kod koreanaca.

Ne znam šta znači da je auto "pravi japanac" jerbo svaki japanski proizvođač koji je odustao od bilo kakve proizvodnje u EU je propao big time.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 21:39   #14986
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Evo ti primjer, Mazda 3 sa hdi motorima. Vec su dugo sve dijeli i svako malo neko s nekim ode u neki deal zbog zajednickih interesa koji nisu nuzno dobri i za kupca. Jeftinije je posudit nego razvit svoje.

Motori se proizvode u Japanu i salju dalje. U EU i sl. tvornice uglavnom samo sklapaju sve kaj dobiju u gotov auto. Tak je 100% u Madarskoj i u Nizozemskoj. Za Turke i Toyotu ne znam.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 22:15   #14987
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Fala bogu da je tak.
Ono kaj ti oću reć je da nema apsolutno nikakve veze di se proizvodi, a još manje da nekaj kaj je iz japana je automatski bolje. To si mogao reći 80ih, a danas to nije niš s čim ćeš se pohvalit. Pogotovo kad pogledaš činjenicu da Japan krahira zadnjih 15 godina, a ove katastrofe koje su ih do sad pogodile im ne idu nimalo na ruku.

Toyota proizvodi motore i getribe u poljskoj. A imaju i tvornice posvuda po europi.

Iskreno, trenutno mi Mazda jedina pada na pamet(od japanaca koji se prodaju kod nas) koja ima proizvodnju motora u Japanu a ne negdje bliže. Iako od nedavno proizvode Skyactiv i u Meksiku.
Subaru proizvodi u Japanu, al oni se ne računaju jer im je Toyota spasila guzicu od propasti.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 21.05.2015., 22:52   #14988
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Bas zbog svih tih nedaca su jos uvijek tipicni Japanci. Nema motora velicine A4 papira, biturba i raznih potencijalnih komplikacija, DSG i sl.. Meni je japanac prije svega jednostavan, kvalitetan auto za toci i vozi bez ikakvih briga. Malo su zaostali u razvoju al nije to uopce lose za kupce koji tocno znaju kaj hoce.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 00:06   #14989
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Clio bas ne volim jer je preskučen. Twingo mi je bolji izbor. A njihov 1.5 dCi se ne ugrađuje u nove Mercedese đaba. Micibuši tu nema izgleda. Udobnost da ne spominjem. Svaka usporedba osim heavy duty segmenta na relaciji Mitsubishi-Renault nema smisla. Ja jesam fanboy ali činjenice su činjenice...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 00:23   #14990
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Clio bas ne volim jer je preskučen. Twingo mi je bolji izbor.
Ma vraga, bježi od Twinga. Cura mi je dala teoriju da su svi vozači Twinga loše i zločeste osobe. Stvarno, svaki put na cesti kada vidim Twinga obično bude neko sranje
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 00:24   #14991
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
A jos zenska u twingu.....
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 00:27   #14992
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Ma vraga, bježi od Twinga. Cura mi je dala teoriju da su svi vozači Twinga loše i zločeste osobe. Stvarno, svaki put na cesti kada vidim Twinga obično bude neko sranje
To kod mene vrijedi za Punta...

Danas se vozim iza punta i žena koristi sve retrovizore da gleda sebe. Skoro napravila par nesreća. Na svakom semaforu šminkanje i popravljanje frizure. Bila bi sigurnija u prometu da sam joj povadio sve reflektirajuće površine iz auta.

Ko mi nađe Punta Mk1 ili Mk2 bez udubljenja ili ratne ozljede dam mu svojeg Megyja i medalju.
Mk3 vozači su već normalniji.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 08:41   #14993
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Citiraj:
Autor smuchac Pregled postova
Clio bas ne volim jer je preskučen. Twingo mi je bolji izbor. A njihov 1.5 dCi se ne ugrađuje u nove Mercedese đaba. Micibuši tu nema izgleda. Udobnost da ne spominjem. Svaka usporedba osim heavy duty segmenta na relaciji Mitsubishi-Renault nema smisla. Ja jesam fanboy ali činjenice su činjenice...
Bome si fanboy, ne bi kupio mercedes koji kosta 30-40 k eura i koji ima renaltov motor, jedino da kosta ko malo skuplji klijo
Moj sluzbeni renault ima jedan zgodan feature, ima pol tanka koliko i pokazuje kazaljka i gori lampica za rezervu
Od francuza jedino kaj moze bit udobno je c5.
Jucer je frendici od cure bilo jako udobno u laguni, i onda je morala izac na kisu jer ju nije mogla upalit, a da sreca bude veca trudna je.

Btw. Taj sluzbeni reno je potrosio vise kn na servise u jednoj godini kaj je kod mene od grande punta u 4 godine, yey francuzi.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 08:46   #14994
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,166
Svako auto se kvari i ponasanje prema njemu takoder uvjetuje te belaje i sl. Za punta imam samo rijeci hvale. Najisplativije auto koje sam ikad vidio i vozio.
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 10:47   #14995
legija
CoD2 geek
Moj komp
 
legija's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Ogulin
Postovi: 409
fiata sam siguran da nikada vise nebi vozio. Kupio sam bravo 1998 godiste 2002 godine. Taj auto je tada vrijedio nekih 50 000kn koliko se sjecam a mislim da je toliko otlsilo i na popravke.Peugeot 306 iz 94 sa 1.4 motorom imam u dvoristu vec 3 godine i jedini kvar je bio servo bubanj polovan oko 250kn. Jos kod kuce imam fabiju iz 2004 kada usporedujem fabiju i pezotica mogu reci da se fabija moze sakrit prema udobnosti. Za punta sam isto siguran da ima dosta gluposti koje mu prolaze.Znam jer je susjeda imala punta pa je svako malo trebalo nesto ic sarafat.
__________________
Posteni trgovac:
1
legija je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 14:00   #14996
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Vec smo se slozili da nema pravila.
Neke marke imaju veci postotak vozila sa greskama i glupostima, a neke manji. Pa je ako kupis neki auto veca sansa da ces dobiti onog koji ce imati problema, a kod drugog manja. To isto ovisi i o modelima unutar marki.

Ne mogu zakljuciti na temelju svog Megyja koji prasi 340k km bez greske da je Renault nekvarljiv. Kao što ni ne može susjed na temelju svoje Lagune koja krepne svakih 100km zakljuciti suprotno.

Mala je bila sansa da ce kod nas zavrsit Merc S klasa koja ce se kvarit, pa je ipak na njoj sve zamijenjeno. Kao i na Volvu.
Veca je bila sansa da cemo dobit kvarljivog Renaulta, a evo vec i Laguna Coupe i moj Megy voze uz konstantno gazenje bez greske.

A i nisu svi kvarovi isti. Neki su zbog tvoje greske ili greske servisera, a drugi su u dizajnu i konstrukciji auta i njegovih komponenti...

Jedino kaj ima smisla su statistike kvarova... Nijemci to mislim imaju negdje na netu... Ne sjecam se vise di.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 14:24   #14997
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,318
Ne znam tko je ovdje hvalio zimske kleber gume, pa čisto da ih popljujem još jednom

Dakle zavoj sa slavonske na heinzlovu, brzina cca 35 km/h i lagano okretanja volana, na volanu osječam kako gume proklizuju.

Jebo me pas kak se ja bojim tih guma čim vidim kap kiše
A kad nema kiše onda sam samo prestrašen
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 14:34   #14998
MuroF
Premium
 
MuroF's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: VŽ-okolica
Postovi: 118
vrijeme stvoreno za rainexpert-ice danas ih maltretirao,grubi ulasci u grube zavoje i nije ni cimnuo auto,ja zadovoljan
__________________
MuroF je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 14:43   #14999
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Danas je iznimno sklisko za ovo doba. Bas na takvim mjestima, spojnice na Slavonsku i sl.. Ja sam isto pocel proklizavat u dva navrata al 4x4 to ubije u roku odmah. Moje su gume vec gotove, inace nebi ni stavljal 4x4 u auto mod neg bi se vozil ko i svi drugi sa prednjim. Sad mi je najgore na autoputu ili brzim cestama jer lokve dizu auto i to je jako nezgodan osjecaj na volanu. Srecom pa ih na autoputu nema puno.

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 22.05.2015. u 14:50.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 15:00   #15000
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Bas na takvim mjestima, spojnice na Slavonsku i sl..
Meni su to postala standardna mjesta testa guma.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na