Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.02.2014., 13:24   #1951
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Najbolji koji sam igrao je Sigerous 2.2 mislim da je to zadnja verzija igre i super je
Onda Smrter 0.41alpha pa FERR-UM mod.I Complet mod za sva 3 nastavka je isto dobar sad sam se sjetio.

A 3 vels sam našao kod mrtvog zombija idući kroz tunel u Pripyat pa sam se sada vratio u Janov odraditi to do kraja

Zadnje izmijenjeno od: ECHO. 23.02.2014. u 13:49.
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 14:23   #1952
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nikad neću preboliti što mi se Sigerous 2.2 skenjao već pred kraj igre. Igrao sam danima i rekao sam da će mi to biti avanzura dovedena u najsitniji detalj, i onda me onaj bug u agroprom underground ubio. Probao sve moguće i nemoguće kombinacije textura, kopi pejstanja, fixevi ali nikad više taj save nisam mogao pokrenuti. Žao mi je ko psu dan danas. A odlična priča je bila, i još Tomsonov soundtrack... Urnebes
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.02.2014., 22:54   #1953
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Nikad neću preboliti što mi se Sigerous 2.2 skenjao već pred kraj igre. Igrao sam danima i rekao sam da će mi to biti avanzura dovedena u najsitniji detalj, i onda me onaj bug u agroprom underground ubio. Probao sve moguće i nemoguće kombinacije textura, kopi pejstanja, fixevi ali nikad više taj save nisam mogao pokrenuti. Žao mi je ko psu dan danas. A odlična priča je bila, i još Tomsonov soundtrack... Urnebes
Da ipak preboliš 2,2 jednog dana ću ti poslati moju verziju 2.2. Sve mape i svi zadaci ostali su isti, ali u svemu drugom ima mnogo promjena. Što se tiče problema u podzemlju Agroproma i meni se ranije događalo da zapne, pa nakon par pokušaja prođem. Nakon tko zna koliko istraživanja ustanovio sam da postoje male greške u skripti kontrolera (koji se pojavi kasnije u hodniku) i zbog nje se smrzavalo. Nakon rješenja problema pet, šest puta prolazio taj dio bez problema. Naoko sitne greške stvaraju velike probleme. Npr. dovoljno je da u skripti nekog oružja piše koji je zvuk pucnja ili neki drugi zvuk, a njega nema u folderu sounds i sve ode k vragu. Trenutno radim mod, koji bi uz 15 satni dnevni rad trebao biti gotov za otprilike 2 mjeseca. Ima dosta oružja, odijela i ostalog pribora koji još nisu viđeni, ali u STALKERU su mi prioritet zadaci (urote, podvale, borbe za prevlast i sl.) tako da će ih biti 110 više nego u osnovnom COP-u. Nakon debelih provjera (nikakvi dodatni patchevi) poslat ću ti ga da ga ocijeniš. Naravno, ako ti potomak pruži dovoljno vremena za igru.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 23:34   #1954
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
@Bakica mozes li meni nekako poslati Sigerious Mod,svoju verziju jer sve su na ruskome,tesko mi se snaci sa Google translate cak,nije mi nitko odgovorio,ima li novih lokacija u SGM 2.2 ili su sve stare ?

Bakice,ti nas bas hypeas,daj jos malo infoa,hoces li ubaciti neke izbacene oklope mozda,imas li kakvih screenshotova,prijevod standard engleski ili hrvatski ?

Ja sam sada takvu spačku napravio,dobio Svarog detector,otkrio sto se stvarno dogodilo,predao Dutyju,dobio archievement da sam njihov prijatelj,Freedomovci me zamrzili,nesto citao na stalker wiki da sa morgan's pda mogu istu utjecati na odnose,odem dam to Freedomovcima,oni pokrenu napad na Dutyjevo skladiste,ja lijepo lootam tijela,lootam skladiste,nitko mene ne dozivljava i skupim za Sevu upgradeanu do Tier2,sad naci toolse i to je to.

Jos nesto,isplati li se ulagati u ExoSkeleton sa nadogradnjama pored Bulata nadogradjenog do tier2 jer vidim skoro ista rupture/armour zastita i anomaly zastita dok me Seva iznenadila koliko zastite pruza od anomalija i ostalih stetnih utjecaja sa pristojnom zastitom od vatrenog oruzja

I ovu pjesmu cuo na radiju,ne mogu je prestati slusati iako ne kuzim nista

blava je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2014., 23:47   #1955
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
Da ipak preboliš 2,2 jednog dana ću ti poslati moju verziju 2.2. Sve mape i svi zadaci ostali su isti, ali u svemu drugom ima mnogo promjena. Što se tiče problema u podzemlju Agroproma i meni se ranije događalo da zapne, pa nakon par pokušaja prođem. Nakon tko zna koliko istraživanja ustanovio sam da postoje male greške u skripti kontrolera (koji se pojavi kasnije u hodniku) i zbog nje se smrzavalo. Nakon rješenja problema pet, šest puta prolazio taj dio bez problema. Naoko sitne greške stvaraju velike probleme. Npr. dovoljno je da u skripti nekog oružja piše koji je zvuk pucnja ili neki drugi zvuk, a njega nema u folderu sounds i sve ode k vragu. Trenutno radim mod, koji bi uz 15 satni dnevni rad trebao biti gotov za otprilike 2 mjeseca. Ima dosta oružja, odijela i ostalog pribora koji još nisu viđeni, ali u STALKERU su mi prioritet zadaci (urote, podvale, borbe za prevlast i sl.) tako da će ih biti 110 više nego u osnovnom COP-u. Nakon debelih provjera (nikakvi dodatni patchevi) poslat ću ti ga da ga ocijeniš. Naravno, ako ti potomak pruži dovoljno vremena za igru.
Hvala ti puno, ali nisam još ni onaj DVD koji si mi za Božić poslao niti stavio u DVD pogon i ovo kaj zujim po forumu, zujim preko moba jer iz raznih poslovnih razloga mora stalno bit pored mene. Kompu doma se rijetko približavam. Sad je takva situacija, ali kad junior malo poraste i krene u šetnje i igre sa vršnjacima, onda će tata sve to nadoknaditi (bar se nadam )

inače, svaka čast na trudu. Mi bi svi trebali kupit licencu i tebi dati da nastaviš raditi orginal igru
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2014., 01:44   #1956
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
@blava, zato ja taj PDA prodam Owlu uvijek, a ove ko jebe Obje strane iskoristim maksimalno, ali uvijek ostanem loner nekako; nađem načina
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2014., 02:25   #1957
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
BLAVA dogovorit ćemo se oko moda. Možeš privatnom porukom poslati adresu. SGM 2.2 ima 9 mapa. Inače, od 2007. preveo sam brdo i brdo modova na lijepi naš hrvatski. Što se tiče PDA Morgana poželjno je dati ga Lokiju (Sloboda). Naime, u svakom modu postoji grupa Monolita, smještena na livadi između 'PVO Volkova' i 'Skladišta kontejnera' u Jupiteru. Žele se nekom pridružiti. Nakon što daš PDA Lokiju i uzmeš stvari iz skladišta, on će prihvatiti tu grupu. Njihov vođa Skitnica kasnije pristaje otiči s tobom, Zuluom, Vanom i Pilotom (bunker znanstvenika) kroz podzemlje u Pripiat. Imena sam pisao kako je u mom prijevodu, zaboravio već kako su na ruskom ili engleskom. Vjerujem da grupa postoji i u Misery. Ova pjesma ti je od poljskog rock benda 'Kult' osnovanog 1982. Prvi album snimili 1986.
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2014., 14:01   #1958
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor Bakica47 Pregled postova
BLAVA dogovorit ćemo se oko moda. Možeš privatnom porukom poslati adresu. SGM 2.2 ima 9 mapa. Inače, od 2007. preveo sam brdo i brdo modova na lijepi naš hrvatski. Što se tiče PDA Morgana poželjno je dati ga Lokiju (Sloboda). Naime, u svakom modu postoji grupa Monolita, smještena na livadi između 'PVO Volkova' i 'Skladišta kontejnera' u Jupiteru. Žele se nekom pridružiti. Nakon što daš PDA Lokiju i uzmeš stvari iz skladišta, on će prihvatiti tu grupu. Njihov vođa Skitnica kasnije pristaje otiči s tobom, Zuluom, Vanom i Pilotom (bunker znanstvenika) kroz podzemlje u Pripiat. Imena sam pisao kako je u mom prijevodu, zaboravio već kako su na ruskom ili engleskom. Vjerujem da grupa postoji i u Misery. Ova pjesma ti je od poljskog rock benda 'Kult' osnovanog 1982. Prvi album snimili 1986.

moze i tako , a mozes morganov pda dati i duticima ( generalu voroninu ) . pa nakon zadace za znanstvenike koji ti da herman , te merce pokoljes tam gore di je srusen helic u jednoj zgradi , doneses hermanu papir i on ti kaze da sad nemaju zastitu . odes voroninu i on da ekipu koja stiti znanstvenike . i kad to rijesis , sve zadace za znanstvenike , onda je kupovina kod njih pravi mali raj sa masom najboljih i najjeftinijh stvari . bar je takva koncepcija bila u misery svaki put kad sam igral . sad ne dajem glavu za to jer ne igram do finalne verzije , ali sumnjam da su imali muda to mjenjati . ionak bauljaju i neznaju kaj bi izmislili . a taj 2.2 mod jedino nisam odigral . malo je herc stekal u to vrijeme kad je bil aktualan . nek zatopli , ide i on na red .
species je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2014., 14:10   #1959
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Ja sam tako napravio prodao PDA Duty-evcima malo za promijenu da vidim kako će biti dalje jer sam obićno to riješavao sa Freedom-ovcima uglavnom treba isprobati sve opcije kako bi se malo začinila igra
A Sigerous 2.2 je odlićan mod sa hrpom novosti i opcija vrijedi odigrati još pogotovo što je sve kolega ispravio i poštimo pa sad radi OK, ima preinaka u njegovom aranžmanu
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2014., 21:31   #1960
species
Registered User
Moj komp
 
species's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: varazdin
Postovi: 77
Citiraj:
Autor ECHO Pregled postova
Ja sam tako napravio prodao PDA Duty-evcima malo za promijenu da vidim kako će biti dalje jer sam obićno to riješavao sa Freedom-ovcima uglavnom treba isprobati sve opcije kako bi se malo začinila igra
A Sigerous 2.2 je odlićan mod sa hrpom novosti i opcija vrijedi odigrati još pogotovo što je sve kolega ispravio i poštimo pa sad radi OK, ima preinaka u njegovom aranžmanu

nema tog vampira i kontrolera koji bi unistil naseg stalkera bakica47 . bori se ak treba i bez streljiva sa nozem .
species je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2014., 05:48   #1961
Bakica47
Premium
 
Bakica47's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 237
Citiraj:
Autor species Pregled postova
nema tog vampira i kontrolera koji bi unistil naseg stalkera bakica47 . bori se ak treba i bez streljiva sa nozem .
U pravu. Ako me nije do kraja uspio ubiti rat, punica, žena neće bome ni krvopija. A što se tiče noža dosta sam puta iz zafrkancije i s njim rezuckal. Nije bilo ni loše. Pogotovo kad me napadne krvopija, a ja se vrtim k'o zvrk i s nožem mašem k'o vjetrenjača, nema šanse da preživi. Ako nisi ranije pročitao stalkerske viceve stavljene na forum, evo ti jedan o krvopijama. Dvije Krvopije razgovaraju: “Slušaj, kako loviš stalkere?” “Pa, kad nekog uočim počnem kružiti u velikom krugu oko njega. Pet minuta kasnije smanjim krugove, a nakon pet minuta, napadnem.” “To nema smisla, dovraga, zašto ga odmah ne napadneš?” “Ne shvaćaš poantu, pajdaš! Sigurno sam ga mogao odmah napasti, ali bi onda morao pojesti više govana.”
Bakica47 je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2014., 11:30   #1962
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
dobar i pročitan više puta
Ali mahanjem s nožem i nije tako loša stvar u par navrata sam se tako riješio burera, zaletim se i 3-4 puta ga maznem jer nemože djelovati tako na blizinu i manje je učinkovit. pisao sam na temi negdje o tome to se zove biti samoubojica/kamikaza
ECHO je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2014., 21:03   #1963
Albert Wesker
Premium
Moj komp
 
Albert Wesker's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 525
Evo i mene ljudi,igru sam zaigrao prije 3-4 godine i to na pola sata i uopce mi se nije svidjela.Odlucio sam igri dati drugu sansu i instalirao sam S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl(prelazit cu redom cisto radi price i bez modova) i evo,jedva se odvajam od igrice igra jest stara ali je tako zarazna...zanimljivija mi je cak i od Skyrima...


Drug Brko
Švercer Xeonima


druze,krepao sam
__________________
Albert Wesker je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2014., 22:02   #1964
ECHO
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: CROATIA-Vukovar
Postovi: 2,354
Svi dijelovi su super ali kad ih odigraš onda im posebnu ćar daju ini modovi koje vrijedi odigrati ponovo i ponovo i ponovo jer ih ima za sva 3 nastavka poprilićno vrijednih vremena utrošenih na igranje
Probao sam dosta igara ali me ova oduvijek iznova oduševi pa ju igram ponovo..... i nema dosade i zasićenosti baš radi radnje i velikog prostora u samoj igri te opcije kako i na koji naćin ju želiš završiti....
ECHO je offline   Reply With Quote