Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.05.2012., 19:47   #1651
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
moram ih pohvaliti, jer kako ih svaki put kada zasluze popljujem, tako moram i biti dobar i pohvaliti ih.

daklem, jest da se cekalo, ali se i docekalo - danas napokon dosla galaksija mini . kutijica smijesnih dimenzija, ali mobitel sasvim dovoljnih, cak i povecih ako ste "zaostali" u napretku tehnologije (citaj - jednostavno ti nije trebao uredaj s kojim ces ici na internet, kupovat i instalirati aplikacije, gledat filmove, biti na fejsu svakih 15 minuta i slicno, tebi je kao i meni trebao - mobitel (pozovi/javi se/procitaj poruku/posalji poruku)).

no, ovakva prigoda se nakon jako dugo vremena suse IMHO isplatila. dosao, i naravno posto sam na tomatu - treba ga otkljucati. vidio ovdje sto i kako se moze preko maila obaviti (hvala covjek ), poslao danas oko 14:00 mail s upitom za kod otkljucavanja, dosao navecer doma, kad na mailu poruka od tcoma s kodom .

tako da se unazad par sati igram s mobitelom s tomatom unutra, sve sljaka 5/5, svaka cast na brzini odgovara tcom .
A ja neki dan u tcom centru predao zahtjev i još čekam kod za otključavanje. Brijem da i ja idem slat mail.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 20:08   #1652
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Meni danas stigao kod, prekjucer sam im mail poslao. Tako da preporuka da svi to rijesite mailom
rendula je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2012., 20:47   #1653
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Jeste vi poslali i sliku tog ugovora za produženje? Meni nije još stigao nikakav ugovor, a produžio sam ADSL 27.3.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 21:48   #1654
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
A ja neki dan u tcom centru predao zahtjev i još čekam kod za otključavanje. Brijem da i ja idem slat mail.
meni je bilo zdravo razmisljanje - zasto trositi vrijeme i "put" u bilo kojem obliku kada se moze preko maila?
uglavnom definitivno pokusaj i preko maila, automatski ide njihov reply da je mail zaprimljen, i da u roku od 3 dana ce maksimalno doci odgovor. meni je dosao isti dan .


Citiraj:
Autor Zaggy111 Pregled postova
Jeste vi poslali i sliku tog ugovora za produženje? Meni nije još stigao nikakav ugovor, a produžio sam ADSL 27.3.
ja nisam isto imao nista za poslikati, to sam i napisao u mailu, da jednostavno ne znam koji ugovor trebam imati . no imas na ovom papiru sto ti je dosao uz mob (na koga je linija, jel) broj zahjeva, ja sam to napisao. i naravno vlasnika linije, model mobitela i imei.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 22:14   #1655
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
moja greska, netrebate nikakvu sliku poslati, samo ono sve ostalo sto sam naveo...Inace vam je rok preko tcentra 14 dana, preko maila ide jako brzo, obicno kroz 48h!
__________________
TunaDesigns
Mejzlik je online   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 22:17   #1656
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
Evo da ih i ja pohvalim,poslao upit na taj mail i za pola sata stigao kod.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 00:31   #1657
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
Citiraj:
Autor VoodooRain Pregled postova
jel zna netko
dobivaju li sto na poklon novi dsl korisnici?
ovo i mene zanima, i za max tv isto, nemogu nista naci na njihovim stranicama
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 10:12   #1658
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Dečki, vi ne čitate temu baš najbolje.. do maloprije su djelili Galaxy Mini, tako da ćete se još načeka do nekog boljeg ili sličnog poklona..

Pored toga, uvjerio sam se da je uvijek najbolje nazvat 0800 9000 i pitat ljude u szk ako je štogod novoga, jer stranice su im relativno šture i neupdatane u većini vremena..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 22:19   #1659
Zaggy111
Premium
 
Zaggy111's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Jel li netko rootao Mini-ja, koji vam je dobar rom? Malo mi se čini spor pa bi htio staviti neki vanilla android.
Zaggy111 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 22:55   #1660
W.Digital
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: SB
Postovi: 173
A najbolje da će se sad u ovom topicu pisat o romovima...
W.Digital je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2012., 01:07   #1661
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Dečki, vi ne čitate temu baš najbolje.. do maloprije su djelili Galaxy Mini, tako da ćete se još načeka do nekog boljeg ili sličnog poklona..

Pored toga, uvjerio sam se da je uvijek najbolje nazvat 0800 9000 i pitat ljude u szk ako je štogod novoga, jer stranice su im relativno šture i neupdatane u većini vremena..
čitam ja dobro, to sa minijima je bila akcija za postojeće korisnike, ja pitam kakvo je stanje sa NOVIM korisnicima ako netko zna, što se dobije. tu službu zovem samo kad trebam smrt, znao sam slušat njihove pjesme i po 45 minuta, nakon što sam otkliko pola izbornika da dođem do agenta
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2012., 09:01   #1662
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Postojeći, drugim riječima, novi korisnici su jedna te ista stvar, samo je princip razgovora drugačiji

Slažem se u vezi čekanja na razgovor, nekad ih dobijem istog trena a nekad odustanem, ali svakako uvijek imaju informaciju što je novo u ponudi..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2012., 20:07   #1663
MORH
Premium
Moj komp
 
MORH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: okolica crikvenice
Postovi: 101
evo nova akcija je koliko vidim i cujem. zvao operatera i kaze moras produzit ugovor za net i za mobitel a ako nemas novi ugovor napravit. ajde da je adsl i telefon al u kobinaciji sa mobom....rip
__________________
pomalo
MORH je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2012., 20:19   #1664
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
A koja je nagrada za to?
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2012., 20:19   #1665
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor MORH Pregled postova
evo nova akcija je koliko vidim i cujem. zvao operatera i kaze moras produzit ugovor za net i za mobitel a ako nemas novi ugovor napravit. ajde da je adsl i telefon al u kobinaciji sa mobom....rip
Sve mi je jasno . NE.
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote