Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.10.2019., 14:45   #8011
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 488
Kod mene S9. Zadnjih mjesec i pol dana gubim 2% baterije po satu u idle stanju.Par factory reseta,safe mode rad,sve isto. Jedino pomaže gašenje wifi-ja i mobilnih podataka preko noći da nešto duže traje baterija drugi dan. Inače mogu i 5 sati screen time-a imati ako ga koristim taj dan dosta ( youtube,poruke... ). Ali kad stoji,samo pada postotak previše. Isto tako ovaj google play services stalno radi u pozadini.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_20191018-143448_Device care.jpg‎
Views:	223
Size:	259.8 kB
ID:	21573   Click image for larger version

Name:	Screenshot_20191018-143520_Settings.jpg‎
Views:	198
Size:	227.5 kB
ID:	21574  
veki19 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 14:50   #8012
Gašpar
trpi, trpi...
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: CRO
Postovi: 110
instalirajte betterbatterystats pa pratite procese koji trose

https://play.google.com/store/apps/d...stats&hl=en_US odnosno https://forum.xda-developers.com/sho....php?t=1179809
Gašpar je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2019., 10:32   #8013
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Predstavljen Exynos 990 čipset sa integriranim 5G modemom i podrškom za 120Hz ekran, LPDDR5 ram i 108MP kameru. S11 bi mogao biti bomba od mobitela.
https://www.samsung.com/semiconducto...sung-tech-day/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2019., 12:10   #8014
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
A nece biti bomba, kao nijedan do sada, iz cisto ekonomskih razloga. Jbga, dok idu novi modeli s minor spec bumpovima za +50 baksa vise nego lani... :gladibradu:
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2019., 12:22   #8015
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Kako da potpuno isključim optimizaciju baterije? Našao sam na jednom mjestu gdje aplikacije prebacim na "not optimized", onda zaključam u task manageru, ali i dalje mi ponekad ne stižu notifikacije. Koji vrag? U pitanju su A8 i S9, One UI 1.0.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2019., 13:14   #8016
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Nema vise potpunog iskljucivanja battery managementa nad aplikacijama. Na Oreu je postojao, uz sve navedeno, i "not monitored" lista. Na Pie to vise nema, samo "sleeping" lista. Let's call it development progress
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2019., 13:42   #8017
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Treća sreća da ne useru scheduler na exynosu.

Tražimo li puno?
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2019., 15:15   #8018
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Predstavljen Exynos 990 čipset sa integriranim 5G modemom i podrškom za 120Hz ekran, LPDDR5 ram i 108MP kameru. S11 bi mogao biti bomba od mobitela.
https://www.samsung.com/semiconducto...sung-tech-day/
To ce biti zadnji Exynos sa custom-core dizajnom, nakon toga Samsung ce koristit ARM jezgre ko i svi ostali igraci.
Jos se sluzbeno ne zna hoce li Sammy raditi neke arhitektualne promjene na samim jezgrama (ovisno o licenci) ili ne ali zasigurno necemo vise viditi Mongoose jezgre...

Da, slazem se - S11 ima potencijala pa i potrebe biti mocan mob - bikoz konkurencija...
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2019., 15:31   #8019
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
To ce biti zadnji Exynos sa custom-core dizajnom, nakon toga Samsung ce koristit ARM jezgre ko i svi ostali igraci.
Jos se sluzbeno ne zna hoce li Sammy raditi neke arhitektualne promjene na samim jezgrama (ovisno o licenci) ili ne ali zasigurno necemo vise viditi Mongoose jezgre...

Da, slazem se - S11 ima potencijala pa i potrebe biti mocan mob - bikoz konkurencija...

Kao i svaki S model, ako se dobro sjećam, samo si S4 i S9 bili bezvezni, odnosno nudlili su najmanje u odnosu na prethodni model.


I S10 je u praksi trebao biti savrsen mob, pa danas imamo kuratz od baterije (optimizacija sucks), najsporije brzo punjenje na trzistu, nema fuckin led notifikaciju (ni bilo koji drugi oblik signalizacije) a ovu aferu sa FPS necu ni spominjat
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2019., 13:01   #8020
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nema vise potpunog iskljucivanja battery managementa nad aplikacijama. Na Oreu je postojao, uz sve navedeno, i "not monitored" lista. Na Pie to vise nema, samo "sleeping" lista. Let's call it development progress
Krasno, znači mogu se pozdraviti s normalnim syncom mailova i VoIP aplikacijama.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2019., 13:12   #8021
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Citiraj:
Autor domy_os Pregled postova
Krasno, znači mogu se pozdraviti s normalnim syncom mailova i VoIP aplikacijama.
Da ti budem iskren, bio sam skeptican zbog toga jer imam dosta appova koje zelim imati 'neuspavane', ali eto zasad je sve ok, nisam primjetio neobjasnjivo ubijene appove iako mi je "put to sleep" podesen na 1 dan. So far so good makar bi volio imati unmonitored opciju :/
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2019., 13:26   #8022
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,474
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Kao i svaki S model, ako se dobro sjećam, samo si S4 i S9 bili bezvezni, odnosno nudlili su najmanje u odnosu na prethodni model.


I S10 je u praksi trebao biti savrsen mob, pa danas imamo kuratz od baterije (optimizacija sucks), najsporije brzo punjenje na trzistu, nema fuckin led notifikaciju (ni bilo koji drugi oblik signalizacije) a ovu aferu sa FPS necu ni spominjat

Kako bezvezni?
S9 je ispravio sve greške koje su bile na S8, tako da je samo trebalo preskočiti i ne kupovati S8.
S11 će vjerojatno ispraviti sve greške od S10. Ako to napravi, biti će best buy. Naravno, za one koji nisu kupili S10.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2019., 14:35   #8023
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Bezvezni u kontekstu da nisu donijeli nista značajnije novo u odnosu na prethodnika.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 25.10.2019., 15:30   #8024
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
225MB updejta na S9+

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 08:40   #8025
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Ostao sam blago razocaran sa OneUI i Note 10 u odnosu na starije verzije OS-a (S7). Jos uvijek postoje trzave animacije i lag kod odredjenih radnji
Note 10 mi je djelovao kao ok mob pristojne velicine i tezine ali eto na zalost nista od toga.
robee je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 10:42   #8026
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Ja sam se sjebao s updejtom na OneUI. Imao sam Oreo do prije mjesec dana, pa sam updejtao na OneUI najnoviju verziju koja mi NE dira bootloader (za slucaj da zelim nazad na Oreo) - bio sam zadovoljan trajanjem baterije i naviknuo se na sucelje. Stvarno me iznenadilo po pitanju autonomije, bio sam skeptican, ali na kraju je ispalo odlicno.

Par tjedana nakon toga updejtao sam na zadnju verziju i novi bootloader i pozdravio se s Oreom.

Od tada napravio 2 factory reseta i izjebao sve zivo od postavki, ali nema sanse dobiti nazad staru autonomiju. It's gone. Sat vremena manje SoT-a i 15 sati manje on battery timea. Punjenje svaku vecer je must have. Identicni appovi, cak sam ih masu i obrisao s obzirom koliko sam ih imao na Oreu.

Doslovno do prije par tjedana sam na 50% imao 3+h SoT-a, a navecer bi ostalo 30-40% sto je bilo dovoljno do drugog dana i marende. Zao mi ko psu sto sam ga updejtao, neopisivo nesto, najradije bi ga prodao ali gdje onda kupiti snapdragon verziju...

Trenutno na 80% i 1h sot-a. Toliko sam na svom S7 imao.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 10:56   #8027
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Baš gledam da kupim neki S10 ili Note 10 sa SnapDragonom pa isprobam kako radi...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 14:42   #8028
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 884
Koliko mi dosta toga odgovara na androidu i touchwiz/one ui-u toliko zalim za danima na iOS-u. Steta sto je Apple toliko napucao cijene
Kod androida stalno problemi sa baterijom i normalnim radom sucelja. Napunim, koristim i odjedom eto neka apk je ostala raditi u pozadini i pojela cijelu bat. Zar bih se ja trebao zamarati sto apk radi u pozadini?
robee je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 14:54   #8029
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Koliko mi dosta toga odgovara na androidu i touchwiz/one ui-u toliko zalim za danima na iOS-u. Steta sto je Apple toliko napucao cijene
Kod androida stalno problemi sa baterijom i normalnim radom sucelja. Napunim, koristim i odjedom eto neka apk je ostala raditi u pozadini i pojela cijelu bat. Zar bih se ja trebao zamarati sto apk radi u pozadini?



Ne, to nije tvoja briga.


Kupi neki jeftiniji ajfon i vozi
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 16:31   #8030
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Koliko mi dosta toga odgovara na androidu i touchwiz/one ui-u toliko zalim za danima na iOS-u. Steta sto je Apple toliko napucao cijene
Kod androida stalno problemi sa baterijom i normalnim radom sucelja. Napunim, koristim i odjedom eto neka apk je ostala raditi u pozadini i pojela cijelu bat. Zar bih se ja trebao zamarati sto apk radi u pozadini?


iPhone 11. Ono kad dođeš kući s posla a baterija na 75%. Cijeli dan na 4G, 2 sata Deezera, nešto malo petljanja... Preporod u odnosu na zadnje Androide koje sam imao.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silvestrus je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 17:42   #8031
SympForTheDevil
Registered User
 
SympForTheDevil's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636
Otkrili ste to sada? Godina 2017. Mato 10 pro,dolazim sa posla i 3h Twittera,Fejsa,Vikinga a baterija na 80%

A čak ni mato nije imao bateriju kao Z3C u 2014. a tu se malo previše vraćamo u povijest. Dragi mi je da iphone useri otkrivaju mogućnosti all day baterije pola desetljeća kasnije

Kriminalan scheduler u Exynosa je kriv za tu bateriju na većini non usa Sammya.
SympForTheDevil je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 18:38   #8032
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
Pa nije baš da svi androidi ne valjaju. Obična glupost....Samo je pitanje optimiziranosti i ništa drugo. Godinama su Iphonei imali prosječene baterije. Sad su se konačno poboljšali i odmah svi skaču na noge. Pa za 1500 EUR bilo je i vrijeme

Samsung na Exynosu je kanta, i žalost je što nam nisu dostupne verzije na Snapdragonu. Prodao sam S10E zbog očajne baterije, prešao na OnePlus 7 i doživio preporod. Stvar je isključivo u optimizaciji i Snapdragonu...

Ništa me ne može uvjeriti u drugo
locks je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 18:39   #8033
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Meni se na pretprošlom updateu na S9+ baterija bila dosta pokvarila, međutim zadnji update je opet popravio
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 18:58   #8034
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Pitanje za S10 ekipu,

Imam LED cover za S10+. No nervira me šta nema AOD.

Htio bi uzeti clear view cover, pa me zanima za one koji ga imaju jel moguce da cijelo vrijeme radi AOD na masci ili se isto pali na tipku za paljenje?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 23:07   #8035
Silvestrus
Registered User
 
Silvestrus's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2012
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 154
Citiraj:
Autor SympForTheDevil Pregled postova
Otkrili ste to sada? Godina 2017. Mato 10 pro,dolazim sa posla i 3h Twittera,Fejsa,Vikinga a baterija na 80%

A čak ni mato nije imao bateriju kao Z3C u 2014. a tu se malo previše vraćamo u povijest. Dragi mi je da iphone useri otkrivaju mogućnosti all day baterije pola desetljeća kasnije

Kriminalan scheduler u Exynosa je kriv za tu bateriju na većini non usa Sammya.


Kao Android user od iPhone 4S nisam baš upoznao all day bateriju na flagship uređajima. Tu i tamo nekakav midrange je znao ugodno iznenaditi ali ne i flagship uređaji koje sam imao. Isti režim korištenja kao na prošlom Note9 je ovdje drugačija priča. Puno pouzdanija potrošnja bez iznenađenja na koja sam se referirao na prethodni post. A Note9 mi je bio jedan od boljih kad pričamo o autonomiji... Ali da, Snapdragon modeli su se pristojnije ponašali nego Exynos, to stoji.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Silvestrus je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2019., 00:13   #8036
xXTheLuka1998xX
Registered User
 
xXTheLuka1998xX's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Split
Postovi: 353
Ima neko A80 ?
Kako ste zadovoljni sa baterijom?

Poslano sa mog SM-A920F koristeći Tapatalk
xXTheLuka1998xX je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2019., 12:23   #8037
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Meni se na pretprošlom updateu na S9+ baterija bila dosta pokvarila, međutim zadnji update je opet popravio
Cini mi se da se i kod mene to dogodilo. Prije par dana mi dosao october update (N960WVLS2CSI4) i osim sto mi je sjebalo mob - google play nije vise htio updejtati appove, stogod probao i brisao i resetirao - popravilo se stanje baterije.

Napravio FR (jopet!), podesio sve i sad par dana imam bolji sot (manje cuclanja dok ekran radi) pa sam na 50% opet s oko 3,5h sot. Prije spavanja oko 30-40% baterije. Da ga ne ureknem...

Iste postavke i appovi. Software update freeze, amen!
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2019., 19:58   #8038
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Pitanje za S10 ekipu,

Imam LED cover za S10+. No nervira me šta nema AOD.

Htio bi uzeti clear view cover, pa me zanima za one koji ga imaju jel moguce da cijelo vrijeme radi AOD na masci ili se isto pali na tipku za paljenje?
Da, moguce je namjestiti u postavkama. Imam clear view masku vec mjesecima, provjereno radi AOD... Naravno s tim mozes ocekivati i nesto povecanu potrosnju baterije. Sama kvaliteta maskice je druga prica, za cca 450kn koliko kosta imam dojam da ne vrijedi ni trecinu cifre. Izhabala se u rekordnom roku i to samo od stavljanja na stol i slicne ravne povrsine. Cijela je glossy u odnosu na proslu generaciju (za s9/+) koja je matirana straga - sto je po meni mana a samim time je i uzasno osjetljiva na ogrebotine i habanje...

Edit: zaboravih napomenuti, dok je cover preko ekrana nece ti raditi svi stilovi sata, neki hoce a neke ce prilagoditi.
No Android 10 donosi poboljasanja i prilagodljivost sto se toga tice...

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 31.10.2019. u 20:15.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2019., 12:03   #8039
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,764
Kad smo kod AOD-a, otkad sam updejtao na october patch, imam problem da mi AOD danas prikazuje sutrasnje aktivnosti iz kalendara. I ne samo to nego mi neke kalendare uopce ne prikazuje.

Konkretno, imam jedan rodjendan sutra s podsjetnikom sutra ujutro - pokazuje mi ga kao danasnji event.
Imam kalendar svedskih praznika - pokazuje mi danasnji i sutrasnji praznik kod njih.

Ali s druge strane, imam namjesten dvosatni event za sutra - njega uopce ne pokazuje (sto je realno i ok).

Ako kreiram neki event za danas ili sutra, ne pokazuje ih uopce.

Zvuci kao ovaj problem, ali nema rjesenja. Zna netko koju vise kako to rijesiti?
https://eu.community.samsung.com/t5/...ug/td-p/925934
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 01.11.2019., 18:10   #8040
Keano16
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 780
Ljudi s Note10, kako ste zadovoljni?

Dvoumim se Huawei P30 Pro vs Note10 (olovka mi treba, ali nije smrtno presudna... kazu da Huawei ima bolju kameru... to me mami)
Keano16 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na