Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.05.2018., 16:45   #331
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
uzmi gigu x470 aorus ultra gaming i r5 2600 bit ces prezadovoljan
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 18:49   #332
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Ja iskreno ne kužim nikoga tko trenutno gleda intel, za išta. Čak i kad su igre u pitanju, AMD je za iste pare tu negdje čak i na 1080p, osim u rijetkim slučajevima ovih igara koje likovi žele igrati na 200 fps. Štoviše, AMD i na 1080p često ima veći min frejmrejt što je doista važno, a često podcijenjen podatak u odnosu na avg frejmrejt. Uz to, ako se ide na AMD platformu sada, minimalno još jedna generacija, a vjerojatno dvije na istu matičnu ide, sa mogućnošću da se upikne 8 jezgri u budućnosti, uz vjerojatno veći IPC i veću frekvencija. I uz sve to, ljudi danas uzimaju 4-jezgrene i5ice koje već debelo grcaju u svemu i to na soketu koji je mrtav. WTF?
piydek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.05.2018., 19:24   #333
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
integrirana grafička kartica recimo
  Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 20:51   #334
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Kad pogledas cijenu rama, te integrirane graficke koje trose 2gb rama su preskupe
PS
..još i vega bar ima snage pa ajde, ali ispada da je bolje potrositi na njusci 150kn za bilo sta nego 2gb rama i imati tu slabasnu integrirku.. matematički gledano
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 21:56   #335
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor piydek Pregled postova
Ja iskreno ne kužim nikoga tko trenutno gleda intel, za išta. Čak i kad su igre u pitanju, AMD je za iste pare tu negdje čak i na 1080p, osim u rijetkim slučajevima ovih igara koje likovi žele igrati na 200 fps. Štoviše, AMD i na 1080p često ima veći min frejmrejt što je doista važno, a često podcijenjen podatak u odnosu na avg frejmrejt. Uz to, ako se ide na AMD platformu sada, minimalno još jedna generacija, a vjerojatno dvije na istu matičnu ide, sa mogućnošću da se upikne 8 jezgri u budućnosti, uz vjerojatno veći IPC i veću frekvencija. I uz sve to, ljudi danas uzimaju 4-jezgrene i5ice koje već debelo grcaju u svemu i to na soketu koji je mrtav. WTF?
Singltred performans in 2018 FTW

Dobro, Coffee Lake je dobar prozivod. Zamjerka tome ide što je socket već EOL, dakle platforma je ubijena kad je na silu izašla. Ali gledano procesore samo po sebi, nije to loše (price/perf ratio) kako je bilo samo generaciju iza.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2018., 23:27   #336
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Jednostavno je, za "haj end" gaming mašinu ide intel 8700k i 1080ti.
Za sve ostalo AMD, iako intel ima cjenovno konkurentnih procova i u nižim kategorijama, oni svi imaju manje jezgri/dretvi od AMD ekvivalenata. U tome slučaju nijedan benchmark nije realan jer večini ljudi uz igru radi browser, neki app za mjuzu, steam, origin i nabrajaj dalje po želji.
A tada višak jezgri dolazi do izražaja, a da ne spominjem ako radite nešto produktivno izvan gejmanja, izbor je jasan.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
__________________

ShebY je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 06:05   #337
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,423
Kava je dosta dobra, jedini bed je što realno baš treba delidat tu grijalicu da bi normalno radila. Inače, čini mi se da je trenutno i5 8400 jednostavno nedostižan u price/performance segmentu (njega se naravno ne isplati delidat, mislio sam na K seriju). Da, mislim da AMD tu baš i nema nešto za ponudit. Samo kako brko kaže, mrtav socket, izbačen preko kukija samo da eto....imaju nešto za ponudit.
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 06:54   #338
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
...Inače, čini mi se da je trenutno i5 8400 jednostavno nedostižan u price/performance segmentu...
Nisam baš siguran. Danas u HR i5 i R51600 koštaju gotovo u kunu isto. Daske za njih isto tako, kao i RAM.
Jasno mi je da je R51600 EOL platforma, ali je i sa i5 ista stvar.
I5 tuče R5 u gamingu, i to samo u gamingu kad se koristi 1080ti. Također, ta pobjeda ulazi u sferu akademske rasprave, tj. intel lifra 74 fr. a AMD 60 i to u najgorem slučaju https://www.techspot.com/review/1608...lue/page3.html, odnosno fluidnost igre je u oba slučaja osigurana.
Ovime nikako ne mislim blatiti ili pozlaćivati bilo što, IMHO price/perf odnos mi se čini da je na strani AMDa.

Uff, odoh u OT. Sorry...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 08:02   #339
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,423
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
Nisam baš siguran. Danas u HR i5 i R51600 koštaju gotovo u kunu isto. Daske za njih isto tako, kao i RAM.
Jasno mi je da je R51600 EOL platforma, ali je i sa i5 ista stvar.
I5 tuče R5 u gamingu, i to samo u gamingu kad se koristi 1080ti. Također, ta pobjeda ulazi u sferu akademske rasprave, tj. intel lifra 74 fr. a AMD 60 i to u najgorem slučaju https://www.techspot.com/review/1608...lue/page3.html, odnosno fluidnost igre je u oba slučaja osigurana.
Ovime nikako ne mislim blatiti ili pozlaćivati bilo što, IMHO price/perf odnos mi se čini da je na strani AMDa.

Uff, odoh u OT. Sorry...
Ha, vidiš skroz zaboravio na r5 1600! Pa da, zapravo je bolje uzet njega, taj EOL dio je apsolutno nebitan obzirom da se more nadogradit npr slj godine sa zen2
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 11:30   #340
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor Disco Pregled postova
Ha, vidiš skroz zaboravio na r5 1600! Pa da, zapravo je bolje uzet njega, taj EOL dio je apsolutno nebitan obzirom da se more nadogradit npr slj godine sa zen2
Baš to, AMD nam napokon donosi normalne tržišne prakse, a to je da staroj seriji padne cijena kad izađe nova.
A ne kao intel u zadnjih 5 godina gdje staroj seriji cjena ostane ista a ekvivalenti nove serije koštaju više .
Kako sam reko, tko ima para za monitor/grafu koji teraju 100+ Hz/FPS sigurno neće kupit ništa drugo osim 8700k i to delidanog sa nekim masnim coolerom da je miran, za sve ostalo je AMD.
Jer na svim slabijim grafama razlike između CPU-ova su u razini statističke greške.

OT: ovo s cijenama vrjedi i za mobitele u zadnji par godina, samsung i apple najviše. Npr mobitel x košta 500$ i izađe nova verzija tog moba x2, al umjesto da on košta isto 500$ taj mob košta 600$ a starome ostane cijena 500$. Jadno, jako jadno i ovce od potrošača to puše masno.
__________________

ShebY je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.05.2018., 12:33   #341
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Gdje ja vidim njesra je sljedeće: čak i korisnik Disco (stara kuka) je potpao pod Šintelov PR pa je mislio da je i8xxx bolji od AMD RX...
To je ono gdje bismo svi mi osvješteni korisnici trebali pomoći (bez obzira na korisnike koji su zbog vrlo efikasnog Intelovog oglašavanja odnosno reklamiranja dovedeni u zablude) da vide stvarno stanje stvari u svijetu procesora (pa i ostalih Intel proizvoda)...

Ja definitivno nemam namjeru provoditi bilo kakav crusade protiv Plavih (makar mi se otvoreno govoreći gadi njihov marketing), ali dok sam živ ću sigurno objavljivati postove (naravno podržane testovima i revjuima ) koji oportuniraju, odnosno, da ne velim protiv sajtova koji su podržani (čitaj plaćeni) od Šintela da objavljuju informacije koje prikazuju Intel boljim (čitaj dostupnijim, bržim, dugovječnijim, ilištogod) naspram AMDa...

Znam da ovo kaj sam napisao zvuči jako fanbojevski, ali, nažalost to je tak...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.

Zadnje izmijenjeno od: lobo64. 23.05.2018. u 12:46.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 12:57   #342
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
uzmi gigu x470 aorus ultra gaming i r5 2600 bit ces prezadovoljan
Moram priznat da sam ostao ugodno iznenađen sa klokanjem rama na toj ploči. Još uvijek to nije ch6/7 level, ali s obzirom na cijenu nije ni za očekivat da bude. Sve u svemu, vrlo dobra ploča po mojim iskustvima.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 12:58   #343
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni je veći plus što mogu na matičnoj izmjeniti 4 generacije proca u njenom garantnom roku za nikakve novce nego tih 10% FPSova više u scenariju kojeg ne mogu postići (1080Ti + 1080P).

Plus, pošto nije da se samo igram na kompu pa je Ryzen kudimamo bolja investicija. Uspoređujem ga naravno sa CPUom koji isto košta (i5 8400/8500). Hands down, lntel je za gaming bolji u svim scenarijima. Samo je pitanje koliko i koliko to nekome znači.

Nebi Ryzena pogledao da je lntel slijedio takvu filozofiju istog socketa na barem 3 generacije proca. Pod generacije mislim na ozbiljne pomake tipa Zen na Zen2 a ne sa Sky na Kaby.

Cilj je bang for a buck, a ne kaj će reći druga djeca u školi ako imaš XX a oni YY. No da, teško se oduprijeti shillovima, influencerima i ostalim plaćenim YT oglašivačima koji glume reviewere.

Coffee je jako dobar proizvod. Ali isto tako je i Ryzen.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 13:06   #344
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Ne bude ni taj famozni gaming non-stop as u rukavu, a bome nije ni sad razlika 60FPS+ između Coffee Lake i Ryzen modela. AMD je jednostavno predugo pretakal iz šupljega u prazno, pa je sad kad čak i imaju dobar/konkurentan proizvod jako teško okrenuti tržište u njihovom smjeru.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 13:21   #345
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Meni samo nije jasno to da sada u 2018 godini ljudi i dalje misle da je Intel neprikosnoven u svemu glede procesora. Jasno mi je bilo 2004 da ljudi nisu htjeli Barton/Thoroughbred jer je NetBurst Prescott bio "boljiji za igrice i to jako" po tumačenju sve i jednog dućana. Ali 14 godina kasnije, uz sve moguće dostupne informacije, ljudi i dalje imaju mantru "znam da se AMD popravio ali jednostavno želim Intel" a ne kuže da za tu razliku u lovu trebaju uzet jaču grafu ili monitor veće rezolucije i prosperirati još više nego što jesu kupovinom skuplje Intel platforme.

Ali dobro. Uvijek sam za pravo na izbor, šta god to bilo



Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 13:25   #346
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Pa kako je FX pojeo 40% IPC zaostatka naspram ivy/haswell i5-ica u gaymingu, samo na osnovu malo boljeg multithreada (doduše uz iste ili bolje clockove), tako nije nemoguće da ryzen svojih 10% odnosno 7% IPC zaostatka (i niže clockove) nadoknadi sa SMT ili dvije jezgre više naspram intelovog ekvivalenta. Naravno kroz duži period

Ali IMO ključni selling point je dugotrajnost socketa i upgrade path, i loša intelova povjest baš u tom segmentu (da ne možeš naći ploču nakon 2-3 god. i sl.)

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 23.05.2018. u 13:34.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 13:31   #347
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Vec i sad u nekim naslovima i5 8600k stuttera, dok r5 1600/2600 vozi normalno.

Bilo je to u skotovom videu, a on je uzeo od nekih njemaca koji su testirali ili witchera ili assasina na nekoj "ne standardnoj" benchmark mapi di vise jezgri/thredova dolazi do izrazaja bas osjetno
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 13:33   #348
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Meni samo nije jasno to da sada u 2018 godini ljudi i dalje misle da je Intel neprikosnoven u svemu glede procesora. Ali 14 godina kasnije, uz sve moguće dostupne informacije, ljudi i dalje imaju mantru "znam da se AMD popravio ali jednostavno želim Intel"...
Ajde još nekak lako za to, ali kad od strane takvih krene savjetovanje prema onima koji stvarno ne prate i iskreno traže dobronamjeran savjet kaj da kupe za određene nofce i namjenu, e onda na vidjelo izlaze preporuke kojekakvih dual-core + HT modela, jer eto mobilni Core i7 je bolji od svega ikad, jer je Core i7, mada ga unutar vlastite obitelji pojede nekoliko modela. I tome slične pizdarije. Mada kad pogledaš, ljudi danas uz svu dostupnu tehnologiju, ne da misle, nego su 100% zacementirani da je Zemlja Ravna Ploča, onda su Intel i AMD totalno nebitni.
The Exiled je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 13:50   #349
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,327
Anbelivebel, ali to samo pokazuje koliko jedan dobar marketing (čitaj muljanje), u nedostatku konkurencije može štete (odnosno koristi) napraviti...
OK, da ne njamke dalje jer je debeli OT...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 14:35   #350
piydek
Premium
Moj komp
 
piydek's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Citiraj:
Autor lobo64 Pregled postova
...

Ja definitivno nemam namjeru provoditi bilo kakav crusade protiv Plavih (makar mi se otvoreno govoreći gadi njihov marketing), ali dok sam živ ću sigurno objavljivati postove (naravno podržane testovima i revjuima ) koji oportuniraju, odnosno, da ne velim protiv sajtova koji su podržani (čitaj plaćeni) od Šintela da objavljuju informacije koje prikazuju Intel boljim (čitaj dostupnijim, bržim, dugovječnijim, ilištogod) naspram AMDa...

Znam da ovo kaj sam napisao zvuči jako fanbojevski, ali, nažalost to je tak...
Mene fascinira kad vidim neke veće jutubere (jayz2cents, paul's hardware, bitwit i sl.) što i kako pričaju. Vrlo suptilno reklamiranje koje danas često samo implicitno funkcionira tako da ti ga "metnu" kroz način na koji nešto izvedu, koju sliku stave, kako imenuju video, kako prezentiraju podatke, na što stave naglasak, a često što izostave reći. Znam da se ne radi o ozbiljnim kanalima, ali su svakako utjecajni.

Ja isto nisam fenboj, ali ako me neka firma jebe da za svaki proc moram novu matičnu, pa ove fore s delidanjem, pa stalno prodavanje istog ako je moguće - hvala lijepo. Uzeo bih intela samo da je neka doista značajna razlika u performansama, kako je to bilo u vrijeme između onih socket 939 athlona i ryzena. Nadam se da se to više neće ponoviti.
piydek je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 14:46   #351
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Vec i sad u nekim naslovima i5 8600k stuttera, dok r5 1600/2600 vozi normalno.

Bilo je to u skotovom videu, a on je uzeo od nekih njemaca koji su testirali ili witchera ili assasina na nekoj "ne standardnoj" benchmark mapi di vise jezgri/thredova dolazi do izrazaja bas osjetno
Ovo je u biti dosta važno. Treba mijenjati te testove, jer te šprance po kojima oni vrte su dobro poznate proizvodjacima koji su dokazano sve samo ne nevini u iskorištavanju tih benčeva
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 18:42   #352
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Kolege,koji RAM je dobar za Rajzena,ali da je low profile,da ne smeta PH-TC14PE cooleru?Slažem si neke računice pa bih trebao pomoć.
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 19:01   #353
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Kolege,koji RAM je dobar za Rajzena,ali da je low profile,da ne smeta PH-TC14PE cooleru?Slažem si neke računice pa bih trebao pomoć.
formula je jednostavna:
svaki ddr4 je dobar (3)
ddr4 3000+ je vrlo dobar (4)
ddr4 sa samsung b-die chipovima je odličan (5)
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 19:15   #354
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Znači li to da je Corsair Vengeance LPX 3200MHz CL16 ili 3000MHz CL15 vrlo dobar izbor?Razlika je cca 300kn između njih...
Hoće li ti moduli raditi na bilo kojoj MBO po default?
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 19:18   #355
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
na bilo kojoj vrlo dobroj ploči naravno

PS
imao sam rame na 2933, sada sam na 2133@2400 , i ne kuzim ti ja razliku iako možda benčevi i vide nešto..
super brzi ram se najviše očituje na APUima i tu je nužan...
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 19:25   #356
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Biti će Gigabyte zbog USB DAC-UP,ali još nisam odlučio koja...i na nju taj ram Corsair i r5 2600.Morat ću samo pogledati ram support kad odlučim.
__________________
...help me understand the best I can...

Zadnje izmijenjeno od: Flood. 23.05.2018. u 19:32.
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 19:37   #357
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Znači li to da je Corsair Vengeance LPX 3200MHz CL16 ili 3000MHz CL15 vrlo dobar izbor?Razlika je cca 300kn između njih...
Hoće li ti moduli raditi na bilo kojoj MBO po default?
3000C15 i 3200C16 su ti isti RAM sa Hynix B čipovima. Nekima rade dobro, neki ne mogu preko 2933. Tako da ne budeš iznenađen ako ne bude radilo na 3200.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 19:47   #358
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Koji bi radili bez problema,a da stanu pod cooler?
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 20:10   #359
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,411
Citiraj:
Autor Flood Pregled postova
Koji bi radili bez problema,a da stanu pod cooler?
Pogledas QVL listu maticne.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 20:10   #360
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Pa svaki cooler ima u specifikacijama naveden "clearance", koji određuje koliko visok može biti ram sa svojim heasinkom. Kreni odatle.
sti je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na