Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2018., 10:36   #1
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Električna četkica za zube

Želio bih se konačno počastiti električnom četkicom za zube ali nemam nikakvog iskustva pa nebih želio na prvu kupiti zaj*b

Zanimaju me vaše preporuke, što ste koristili, što vam je bolje a što nije i zbog čega.

Vidio sam da u lidlu znaju imati nekakve el. četkice pa neznam jel se isplate jer inače koristim njihove standardne četkice i konac te britvice za brijanje i sve se pokazalo kao jako dobar omjer cijene i kvalitete. Jel tako i sa el. četkicom?
Nebih volio uzeti neki mercedes od četkice pa da me svaka glava košta ko bubreg, neka zlatna sredina je ono što tražim

i molio bih da tema ne ode u preporuke oko waterpick-a, konca i općenito dentalne higijene već samo el. četkice
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je online   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 11:01   #2
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Zena i ja koristimo Phillips Sonicare (svako svoju ). Zubar kaze da dobro ciste, baterija je trajna i nastavci nisu preskupi. Moguce je kupiti i zamjenske koji su povoljniji.

Ima par featurea npr. indikacija vremenskih intervala ciscenja (4x30 sec po defaultu) i onda se sama ugasi.

Njena je kostala oko 100€ u DE, moja $60 u USA (na rasprodaji doduse).
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2018., 11:18   #3
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Svjestan si nedostataka i upozorenja oko el.četkice????Malo koji stomatolog će preporučiti el.četkicu a naročito ove koje su jeftinije.Jer ako je el.četkica nekvalitetna i ne rukuje se s njom baš kako treba posjeti zubaru će ti se učestaliti i postati puuuuuno skuplji.Ja sam si skinuo caklinu s dva zuba i rekao nikada više a čak je bila i skuplja četkica 250-300kn.Zamišljaj to kao poliranje auta imaš abraziv(pasta) i polirku(četkica) pa sad razmisli što se događa ispod toga i pod kolikim okretajima i pod kolikim pritiskom.A najbolje što mi zubi nisu bili ništa čišći i uredniji.Odonda klasična Curaprox četkica i konac.Ovo je moje iskustvo i nemoj to sada prihvatiti pod svima je tako.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 11:23   #4
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Kako znaš da si si skinuo caklinu? Osobno koristim Braun... ne znam koji model. U DMu je koštala 200tinjak kn. 3 nastavka orginal dođu 80 kn. Koristim je od 2008 i nisam si skinuo caklinu.

Pasta za zube: Sensodyne Repair & Protect Whitening (10+ godina). Nekad sam koristio signal i aquafresh ali otkad sam prešao na Sensodyne, mogu grist led

Serem, Oral-B je četkica a ne braun...

Sent from Mobara

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 20.03.2018. u 11:37.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 11:26   #5
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Prki, hvala na upozorenju ali zamolio sam da ne pričamo o usnoj higijeni i veznao već isključivo preporuke za četkicu.
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je online   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 11:31   #6
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Imam ovu Braun
sad vec par godina, super zadovoljan, radi kao i prvi dan, nastavvci malo skuplji, ali traju i mozes ih kupit svugdje. Baterija kao i prvog dana.

Preporuka bi isla u smjeru sto mekse četke, da se ne dogoodi ovo o čemu Prki priča. Ja trenutno koristim 4 četkice, Curaprox 1560 i 3960, jednu vulgaris Aquafresh i Braun električnu sa srednje tvrdim četkom, i sve to u kombinaciji sa Sensydine pastom. Imam naviku koristenja vise tipova četkica, valjda podsvjesno da razbijem monotoniju
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 11:46   #7
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Prki, hvala na upozorenju ali zamolio sam da ne pričamo o usnoj higijeni i veznao već isključivo preporuke za četkicu.
Sorry,nisam shvatio da moguće posljedice korištenja el.četkice spadaju u dentalnu higijenu.Neću više.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 12:11   #8
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Ja sam isto imao Braun neku od 300tinjak kuna. Kupio sam ju zbog problem sa sitnim povlačenjem desnih (imam u obitelji problema s tim), a reklamiralo se kako će ona baš pomoći u tome.... i bome je, samo ne kako sam htio, zubno meso se na oko u roku 2 tjedna povuklo više nego u svih prethodnih 30g. zajedno.
Zubar mi rekao da koristim samo Curaprox 5460 i od tada desni miruju.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 12:25   #9
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor Srdan Pregled postova
Zubar mi rekao da koristim samo Curaprox 5460
+1
najbolja stvar
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 12:50   #10
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
još jedan glas za curaprox
Problem je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2018., 13:00   #11
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Da probam temu opisti razumljivijom sintaksom:
tražimo X="električna četkica"

10 IF(X=/="električna četkica";TRUE:"FULO SI TEMU";FALSE:"pričaš o iskustvu s el. četkicama")
20 IF(X="imaš potrebu pričati o stomatologiji";TRUE="LINK";FALSE:GOTO 10)
END
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je online   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 13:18   #12
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,939
Ako zelis buti u toku sa celebrityima i novitetima onda FOREO ISSA2 .

https://www.foreo.com/hr/issa-2
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 13:21   #13
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
+1
najbolja stvar
Je, super su četkice. Jedino, treba obratiti pažnju na tvrdoću. 5460 je stvarno mekana četkica koja se koristi samo kada netko ima problema sa zubima i zubnim mesom. Svatko tko ima zdrave zube bi trebao koristiti 1560, koja je "najtvrđa" od ovih svih nabrojanih.


Citiraj:
Autor Lewis Pregled postova
Ako zelis buti u toku sa celebrityima i novitetima onda FOREO ISSA2 .

https://www.foreo.com/hr/issa-2

Ako hoće bit u toku sa Star Trekom, kakvi selebritiji
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 13:28   #14
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Da probam temu opisti razumljivijom sintaksom:
tražimo X="električna četkica"

10 IF(X=/="električna četkica";TRUE:"FULO SI TEMU";FALSE:"pričaš o iskustvu s el. četkicama")
20 IF(X="imaš potrebu pričati o stomatologiji";TRUE="LINK";FALSE:GOTO 10)
END
Želiš reći da forumaši u temama za grafičke kartice smiju raspravljati samo o specifikacijama, ne o fps-ovima, potrošnji, grijanju...
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 16:46   #15
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
isto preporuka za Curaprox ali super soft sa 3960 prešao sa ultra soft 5460 jer je stomatolog preporučio zbog toga što je pre mekana i da je samo za one koji imaju bolesni desni tipa paradentoza.

Ne znam kakve su el. četkice jer ih nikada nisam koristio ako želite dobre zube onda se pobrinite što jedete, pijete itd. kao i pravilno pranje zuba.

Kao i među prostor zuba pranje sa koncem, interdentala četkica ili tuš. Vodica za ispiranje zuba se ne preporuča zobg alkohola te mogućnost povezivanje sa rakom usta.

Ako netko ima problema sa ustima/desni da mu se pojavljuje male sitne mrlje afte neka promjeni pasta tipa curaprox enzycal zero jest da je skupa ali pomaže poslije nje sam probao sa aquafresh kao da koristim kiselinu od aliena

Na kraju kakve zube imate ovisi i od genetike, sline itd.
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 16:49   #16
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
+1 za curaprox supersoft 3960
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 17:31   #17
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Čovjek traži električnu i od 17 postova, u 5 se preporučuju obične

Kupio sam prije 2 godine Braun (Oral-B) 3756
http://www.electricshaverstore.com/i...-type-3756.htm

Nekakva akcija je bila, mislim da je išla za 200 kn uz 5 godina garancije.
Nove četkice koštaju kikiriki ako se kupuju na amazonu. Kod nas su dosta skuplje, iako ih Muller zna imati na akcijama često. Ima i zamjenskih, obično u pola cijene originalnih. Nedavno sam ih uzeo prvi put i identične su originalnima.

Paše mi jer ne vibrira brzo, a četkice su taman tvrde i oblikovane kako mi paše, pa čisti bolje na mjestima koja mi obična četkica ne očisti kako spada. Nakon prvih par korištenja, odmah je očita razlika koliko su zubi bolji očišćeni električnom. Imam referentnu točku koju uvijek pregledam, mjesto gdje mi jedan zub prelazi ispred drugog i nikad običnom četkicom nisam uspio savršeno očistiti taj dio. Električnom ode i bez previše truda.

Probao sam i drugi tip električne četkice, koji radi na 37 000 rpm i to ne mogu. To vibrira u malim pokretima i toliko brzinom, da previše škaklja i ne može se normalno koristiti.

Braun FTW
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je online   Reply With Quote
Staro 20.03.2018., 17:58   #18
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
off topic
čuo sam jednog stomatologa koji je rekao da su curaprox četkice govno.
znam gdje je to bilo pa ću se raspitati ponovno da mi objasni zašto da ne trolam sad.
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2018., 08:30   #19
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Odlučio sam se za Oral-B PRO 770 - 321kn
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je online   Reply With Quote
Staro 21.03.2018., 11:58   #20
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Treba pratiti dealove na amazon.uk i amazon.de za električne četkice, često znaju biti jako dobre cijene...

Kupio sam Oral-B Smart 4 4000N, baterija traje 2 tjedna ako svaki dan 2x2min koristis, zadovoljan.

Koristio sam i Oral-B Smart Series 4000, gotovo identično ali bez bluetootha i lošijom baterijom.

Platio sam 350-400kn s dostavom
gin.tonic je online   Reply With Quote
Staro 21.03.2018., 14:29   #21
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
off topic
čuo sam jednog stomatologa koji je rekao da su curaprox četkice govno.
znam gdje je to bilo pa ću se raspitati ponovno da mi objasni zašto da ne trolam sad.
Naprosto obozavam ovake "stomatologe" i opcenito ljude iz sličnih djelatnosti, (npr. veterinari) gdje se sve ali apsolutno sve zasniva na njegovom osobnom misljenju, odnosno nema empirijskih podataka.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2018., 19:52   #22
marioxp
Premium
 
marioxp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Croatia
Postovi: 36
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
Želio bih se konačno počastiti električnom četkicom za zube ali nemam nikakvog iskustva pa nebih želio na prvu kupiti zaj*b

Zanimaju me vaše preporuke, što ste koristili, što vam je bolje a što nije i zbog čega.

Vidio sam da u lidlu znaju imati nekakve el. četkice pa neznam jel se isplate jer inače koristim njihove standardne četkice i konac te britvice za brijanje i sve se pokazalo kao jako dobar omjer cijene i kvalitete. Jel tako i sa el. četkicom?
Nebih volio uzeti neki mercedes od četkice pa da me svaka glava košta ko bubreg, neka zlatna sredina je ono što tražim

i molio bih da tema ne ode u preporuke oko waterpick-a, konca i općenito dentalne higijene već samo el. četkice
Imao sam neku braun s AA baterijama i nije nešto dobro čistila, sad imam philips sonicare i ODLIČNA JE.

Čisti puno bolje od obične cetkice jedino su nastavci dosta skupi ali dugo traju, ja kupujem originale.

Zanima me kakva je curaprox električna?

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
__________________
mario
marioxp je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2018., 14:30   #23
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,455
https://www.philips.hr/c-m-pe/elektr...etkice-za-zube


ima netko iskustva s ovim četkicama dolje na linku, zanima me od najskuplje do ove najjeftinije ako netko ima
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 01.08.2020., 17:27   #24
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Pozdrav, planirao sam uzet električnu četkicu neku pa reko da pitam malo ostatak kakve koriste. Pročitao sam gornje postove i primio i njih na znanje. Neki mi govore šta uzimat električnu kad možeš za 30ak kn curaprox, samo si kao vidi koja ti odgovara da li soft ili ultra soft tj. 1500, 3000 ili više vlakana. Pa sam sad tu malo stao razmišljat i ne znam šta točno uzet, da li električnu ili curaprox, pa da ribam ručno
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2020., 18:32   #25
bigAdvance
Premium
Moj komp
 
bigAdvance's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Sesvete
Postovi: 666
imao sam curaprox sve vrste i elektricne vise njih
koristio sam intradentalne cetkice, razne konce i tri vrste tusa...sve sam prosao od tih proizvoda za zdravlje zubi

rezime- budi realan sa sobom - ako imas losu higijenu i osjetljive desni koje lako krvare, uzmi curaporx ultra soft i bilo kakav tus za pocetak, preporuka su ovi bezicni, ako ne putujete moze i ovi na zicu, samo ne onaj airfloss od sonicarea- ne za pocetak. Vodicu za usta elmax prifessional (gusti zeleni) ili od curaproxa neki (dosta skuplje) za pocetak.

zubni konci i intradentalne cetkice nisu za “pocetnike” i samo cete se raskrvariti i ubit u pojam a necete nista postic jer vam je tehnika vjerojatno nikakva. Tusevi oprostavaju losu tehniku. I dalje cete krvarit prvih tjedan-dva ali si necete unistiti desni.

Ako imate zdrave desni - elektricna cetkica je majka, sve su dobre i najjeftinija ce biti efikasnija od najbolje “rucne”.

Koristio sam od oral-b jednu i nekoliko od philipsa, oralb i philips funkcioniraju na drugacijem principu, tu sad ovisi koje su vam preference - meni osobno philips sonicare bolji i subjektivno imam osjecaj da bolje cisti. Koji model - bilo koji, doslovce uzmi najjeftiniji i najjednostavniji. Imao sam neku od 1200kn (diamond nesto) sa miljon funkcija koje sam koristio jednom i nikad vise. Ispala mi iz ruke i od tad ne radi. Sada imam neku Sonicare od ~350kn (amazon), ima jedan gumb (on/off) i funkcionira i cisti jednako dobro, prima glave od svih sonicare modela afaik. Uzmite najjeftiniju.

Tus za zube - preporucam bezicne od panasonica, svi modeli su manje vise isti ali bitno je kakvu bateriju imaju unutra - obavezno uzet sa Lithium baterijom zbog manjeg pada snage pri kraju istrosenosti baterije i puuuno brzeg punjenja. Imate na amazonu razne kopije panasonicovih tuseva sa lipo baterijama po dosta nizim cijenama, nisam ih nikad kupio al to mi je sljedece na redu. Svaki tus do sada mi je trajao max 1,5 godinu, to je potrosna roba.
Mozete i airfloss od sonicarea uzet, al ne kao prvu opciju imho, nije to to i ne cisti tako dobro kao continuous flow klasicnih tuseva.

Vodica za usta - Listerin izbjegavat ko vraga, ne znam kako je to uopce opcija na trzistu, toliko sranja moze zrokovati.. Osobno koristim od elmexa narandzasti klasiku, nije agresivna i ne uzrokuje flekanje zubiju.
bigAdvance je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2020., 19:07   #26
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,312
Citiraj:
Autor bigAdvance Pregled postova
imao sam curaprox sve vrste i elektricne vise njih
koristio sam intradentalne cetkice, razne konce i tri vrste tusa...sve sam prosao od tih proizvoda za zdravlje zubi

rezime- budi realan sa sobom - ako imas losu higijenu i osjetljive desni koje lako krvare, uzmi curaporx ultra soft i bilo kakav tus za pocetak, preporuka su ovi bezicni, ako ne putujete moze i ovi na zicu, samo ne onaj airfloss od sonicarea- ne za pocetak. Vodicu za usta elmax prifessional (gusti zeleni) ili od curaproxa neki (dosta skuplje) za pocetak.

zubni konci i intradentalne cetkice nisu za “pocetnike” i samo cete se raskrvariti i ubit u pojam a necete nista postic jer vam je tehnika vjerojatno nikakva. Tusevi oprostavaju losu tehniku. I dalje cete krvarit prvih tjedan-dva ali si necete unistiti desni.

Ako imate zdrave desni - elektricna cetkica je majka, sve su dobre i najjeftinija ce biti efikasnija od najbolje “rucne”.

Koristio sam od oral-b jednu i nekoliko od philipsa, oralb i philips funkcioniraju na drugacijem principu, tu sad ovisi koje su vam preference - meni osobno philips sonicare bolji i subjektivno imam osjecaj da bolje cisti. Koji model - bilo koji, doslovce uzmi najjeftiniji i najjednostavniji. Imao sam neku od 1200kn (diamond nesto) sa miljon funkcija koje sam koristio jednom i nikad vise. Ispala mi iz ruke i od tad ne radi. Sada imam neku Sonicare od ~350kn (amazon), ima jedan gumb (on/off) i funkcionira i cisti jednako dobro, prima glave od svih sonicare modela afaik. Uzmite najjeftiniju.

Tus za zube - preporucam bezicne od panasonica, svi modeli su manje vise isti ali bitno je kakvu bateriju imaju unutra - obavezno uzet sa Lithium baterijom zbog manjeg pada snage pri kraju istrosenosti baterije i puuuno brzeg punjenja. Imate na amazonu razne kopije panasonicovih tuseva sa lipo baterijama po dosta nizim cijenama, nisam ih nikad kupio al to mi je sljedece na redu. Svaki tus do sada mi je trajao max 1,5 godinu, to je potrosna roba.
Mozete i airfloss od sonicarea uzet, al ne kao prvu opciju imho, nije to to i ne cisti tako dobro kao continuous flow klasicnih tuseva.

Vodica za usta - Listerin izbjegavat ko vraga, ne znam kako je to uopce opcija na trzistu, toliko sranja moze zrokovati.. Osobno koristim od elmexa narandzasti klasiku, nije agresivna i ne uzrokuje flekanje zubiju.
Hvala na detaljnom opisu iskustva. Još ću malo skupljat info. pa onda odlučim šta mi je najbolje. Također sam i o tom tušu razmišljao.

Ja koristim listein dosta često. Kakve probleme uzrokuje nisam upoznat ?
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2020., 19:12   #27
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
Ja sam uzeo xiaomijevu od 7 dolara, isti princip rada ko sonicare, meni je hit
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2020., 20:35   #28
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Daj link
Cuky je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2020., 20:35   #29
bobanmilan
Premium
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Koristim oral-b neku obicnu. Kostala 200-250kn. Nema greske. Elektricnu cetkicu koristim vec 15ak godina i svaki put kada operem obicnom osjecam da su zubi losije ocisceni.

Izbjegavati cetkicu na aaa baterije. Osjetno slabije i gube snagu.
bobanmilan je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2020., 20:36   #30
bobanmilan
Premium
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 37
Samo napomena za kupovinu ako nije hitno: cesto su na akciji u mulleru 20-30% i onda jos uz to kombinirati diners 10% na d-utorak koji je jednom mjesecno
bobanmilan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na