Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.12.2009., 17:56   #181
MikroChip
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Dubrava, Zagreb
Postovi: 20
pa eto jedino znam da sluzi sa poboljsanje ratia na trackerima xD. ugl eo moje teorije oko svega toga. ja uplatim novce preko paypala, za par dana mi stignu podaci oko spajanja na nesto (nepoznanica za mene). vise od tog ne kuzim...znaci kako ja stavljam torrente da se seedaju/skidaju...jel puno ovisi ocu li u paketu odabrat celerona ili quada i takve stvari pa ako bi mi mogao neko to pobliznje objasnit
MikroChip je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2009., 18:09   #182
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
imas 2 opcije spajanja na seedbox:
1. remote control s kojom kontroliras seedbox kao vlastiti komp samo preko interneta
2. preko webui:sluzi za upravljanje utorrenta sa seedboxa preko nekog internet browsera i u tom slucaju vidis samo torrent client.

ja sam ga koristio preko remote controlera i ovako sam to radio: na kucnom kompu pregledavam stranice trackera i ako mislim da bi nesto bilo dobro sa seedanje skinem snimim torrent fajl na svoj komp (ne otvorit ga utorrentom) i posaljem ga preko FTP (file transfer protocol) na seedbox u jedan odredjeni folder. u utorrentu namjestim da automatski loada torrente iz tog foldera i downloada u drugi folder.

ja bih ti preporucio da uzmes sa SATA diskom jer mi je najvise od svega islo na zivce recheckiranje hd filmova ili velikih paketa. nikad kraja s njima i mislim da cak nije neka velika brzina ata diskova pa zato mi nije moglo uvijek biti max brzina downloada i uplaoda.

sto se tice procesora ma neznam koliko je on bitan kad to nije neki zahtjevan program ali ako ti nije zao dat koji € vise da bi bilo stabilnije izvoli. ja bih dao

preko koga mislis narucit? ja sam narucivao preko ovih
dali namjeravas uzet shared ili dedicated?
imas li jos kakvih pitanja?
A.J. je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.12.2009., 18:16   #183
MikroChip
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Dubrava, Zagreb
Postovi: 20
puno hvala...eo sad idem na ovu tvoju stranicu i zatamnjene su mi sve opcije kad odem pod order(neznam zasto) e sad puno hvala oko svega..imam na raspolaganju 300 kn (ako je nesto tolko bolje ici cu do 400).e sad razlika izmedu shared i dedicated pretpostavljam da je ocu li sam imat il cu djelit, odgovor je sam cu imat. ako bi mi mogao znaci samo jos reci koji bi bilo najbolje da uzmem sa tvog linka i da mi kazes zasto nemogu order now stisnut (sry, nov sam u ovom a stalo mi je da se odrzim na TL-u )

Pozdrav!
MikroChip je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2009., 18:58   #184
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
iskreno nemam pojma vidim da je sivo i kad nisam i kad jesam logiran... mozda je sve iznajmljeno.. preporucio bih ti da pricekas poslije nove godine kad pocnu opet tv serije jer sada uglavnom sve zavrsavaju. a njima se da lijepo uploadat
http://next-episode.net/calendar/?month=13&year=2009

koje sve trackere mislis napunit? treba li ti koja pozivnica? ako uzmes seedbox imas velike sanse da ju dobis

ja sam imao jednom na tjedan dana dedicated i jednom mjesec dana shared. sa oba sam u prosjeku uploadao 2TB po tjednu, ali mi se cini da ovaj koji je dijelio samnom nije nesto pretjerano koristio posto njegova particija nije bila ni 50% puna ako se dobro sjecam
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2009., 19:06   #185
MikroChip
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Dubrava, Zagreb
Postovi: 20
aha..pa bila bi mi pozeljna pozivnica za RevTT. e sad kad odem do one tvoje stranice pise 50E ovako + nekakvih 70E setup fee..e sad kak ose to placa i ako bi mi mogao dat svoj msn na pm ili neki IM da se dogovorimo oko toga jos sto ti nemogu sad ovako rec (da mi pokazes oko narudzbe i tako)
MikroChip je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2009., 19:25   #186
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
provjeri pm
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2009., 20:49   #187
maker
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Mars
Postovi: 11
Uzeo bih ovaj seedbox od seedplace.eu shared start 1 od 19 Eura.

Prijatelj bi uplatio sa svojim PayPal računom, pa me zanima sljedeće.

Prvo pitanje: da li PayPal uzima proviziju na ovaj iznos od 19 eura ili je to konačna cijena, tako da znam da mu mogu odmah da platim.

Drugo pitanje: koristio bih ovaj seedbox samo mjesec dana jer mi više ne treba, nakon isteka tih 30 dana da li moram da otkažem seedbox jer ga više ne želim da koristim ili oni sami to naprave ako se ponovno ne uplati za drugi mjesec (ovo pitam zato jer piše 19 eura mjesečno tj. svaki mjesec, a kako PayPal account nije moj želim da budem siguran)

Treće pitanje: prilikom narudžbe kada se klikne na Order Now otvori se sljedeća stranica i tamo piše cijena i zatim se klikne na Checkout i otvori se sljedeća stranica sa cijenom i Payment Method, e sad ovo što piše da li sam već registriran ili nisam (Your Details - Already Registered?), što tu da napravim - da li moj prijatelj tu mora da unese svoje podatke koje koje koristi za PayPal ili ja mogu sam da se registriram sa svojim podacima, a on samo plati (da li podaci moraju biti 100% točni - mislim ime, prezime, adresa ili se može upisati što se hoće) i zatim na Complete Order i dalje se plati preko PayPala to nije problem.

Četvrto pitanje: da li moram sam da instaliram uTorrent ili je sve već predinstalirano, ako nije molim vas za upute, što sve treba da se napravi kada se dobiju podaci za seedbox na mail, koji redom treba ići.

Isprika na podužem postu ali ako imate malo vremena pročitajte i odgovorite mi - hvala svima.

Možete mi odgovoriti i na PM.


Shared Start 1

Shared Between - 2 users

Processor - Intel Celeron D/215/220 1.2GHz+
Memory RAM - 1GB
Hard disk - 250 GB (100+ each user)
Connection - 100Mbps
Traffic - Unlimited(not always guaranteed SLA standard network)
IP - 1

Pre-Installed :
NX client
sFTP
Wine

€19.00 EUR Monthly
maker je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2009., 10:01   #188
ivo1950
Premium
Moj komp
 
ivo1950's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Croatia
Postovi: 172
Citiraj:
Autor maker Pregled postova
Uzeo bih ovaj seedbox od seedplace.eu shared start 1 od 19 Eura.

...
19eura je ukupna cijena,to im platis preko paypala i za 24h dobijes na mail podatke o serveru...podaci nemoraju bit tocni(koga briga kako se zoves).
instaliraj nx client(upute su ti na njihovoj strainici)utorrent moras sam instalirat(bar sam ja treba) ali pazi da instaliras 1.8.2 jer sa ostalin verzijama moze bit sranja na linuxu.
ako imas jos problema staff ce ti odgovorit kroz par minuta.
ja sa uzea isti paket od 19E i samo san ga ja koristia(brzine ~11/11mb/s)
to je to
ivo1950 je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2009., 13:29   #189
maker
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: Mars
Postovi: 11
Citiraj:
Autor ivo1950 Pregled postova
19eura je ukupna cijena,to im platis preko paypala i za 24h dobijes na mail podatke o serveru...podaci nemoraju bit tocni(koga briga kako se zoves).
instaliraj nx client(upute su ti na njihovoj strainici)utorrent moras sam instalirat(bar sam ja treba) ali pazi da instaliras 1.8.2 jer sa ostalin verzijama moze bit sranja na linuxu.
ako imas jos problema staff ce ti odgovorit kroz par minuta.
ja sa uzea isti paket od 19E i samo san ga ja koristia(brzine ~11/11mb/s)
to je to



Molim te odgovori mi još samo na ovo:
Koristio bih ovaj seedbox samo mjesec dana jer mi više ne treba, nakon isteka tih 30 dana da li moram da otkažem seedbox jer ga više ne želim da koristim ili oni sami to naprave ako se ponovno ne uplati za drugi mjesec (ovo pitam zato jer piše 19 eura mjesečno tj. svaki mjesec, a kako PayPal account nije moj želim da budem siguran)

Hvala na odgovorima i ako još netko ima nešto da nadoda slobodno može - hvala svima

maker je offline   Reply With Quote
Staro 22.12.2009., 16:48   #190
crni83
Premium
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Posušje
Postovi: 23
samo trebaš otkazati pretplatu na paypal računu- KAda ne dobiju novu uplatu sami isključe seedbox
crni83 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.12.2009., 23:06   #191
tech
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,685
Ima tko SA seedboxom, a da je voljan shernuti ga samnom na 3-4 dana?
Nece mi se placati cijeli mjesec, jer nisam u mogucnosti a i ni ne stignem se baviti trenutacno sa tim.Tako i tako trebam malo dignuti buffer na jednom trackeru.
tech je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 19:13   #192
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Lp svima....

Imam jedno pitanje procitao sam cijelu temu...

Zanima me par stvari....

Frend i ja mislimo zakupiti seedbox na 1 mjesec....

1. Kolko sam skužio najbolje bi bilo dedicated?

2. Frend je iz Zga, ja iz Krapine. Pa me zanima na što trebam obratiti pažnju kod kupnje seedboxa i koja bi bila vaša preporuka seedboxa....

3. Spominjao se Seedplace za 19 € no sad je 38 € ;
Spominjan je bio i SeedHost , kao i seedhost.eu ..

4. Zanima nas seedbox na jedan mjesec... cim brže / povoljnije / više HDDa.. Od nekih 30€ do 50 € max. ( zbog prvog susretanja s seedboxom , pa da prvo probamo )

Molim preporuke komentare , nemojte mi rec da sve vec piše
Zato jer sam sve procitao... Tako da me zanima trenutna situacija...

I ako ima koja dobra duša da me doda na MSN ili Skype... Da mi eventualno pomogne kod nekih pitanja oko seedanja i postavka seedboxa

hvala
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 19:31   #193
Shogun5310
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Kod konzum u njemacku
Postovi: 261
ovak imas za pocetak shared za 19 eura
Code:
http://www.seedplace.org.uk/cart.php?gid=10
shared djelis s nekim znaci dijelis brzinu i proc ovom slucaju ti i josh netko
postavke seedboxa imas tamo

uzmite svaki sebi ovaj po 19 eura za pocetak a poslje se prebacite zajednicki na neki decided dok udjete u stos malo

na taj seedplace je meni sranje ja sam bio narucio taj za 19 eura i cekao 3 dana naknn tri dana trazio lovu natrag . Jer ti platis frajerima i oni ti ta tri dana naplacuju iako nemas server .sranje

moja ti je preporuka gledaj da svaki server provjeris prije seedplace je provjeren no imas onih koji uzmu lovu a ne dobijes acc


Meni definitivno Rapidshare rula
Shogun5310 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 19:40   #194
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Shogun5310 Pregled postova
ovak imas za pocetak shared za 19 eura
Code:
http://www.seedplace.org.uk/cart.php?gid=10
shared djelis s nekim znaci dijelis brzinu i proc ovom slucaju ti i josh netko
postavke seedboxa imas tamo


uzmite svaki sebi ovaj po 19 eura za pocetak a poslje se prebacite zajednicki na neki decided dok udjete u stos malo

na taj seedplace je meni sranje ja sam bio narucio taj za 19 eura i cekao 3 dana naknn tri dana trazio lovu natrag . Jer ti platis frajerima i oni ti ta tri dana naplacuju iako nemas server .sranje

moja ti je preporuka gledaj da svaki server provjeris prije seedplace je provjeren no imas onih koji uzmu lovu a ne dobijes acc


Meni definitivno Rapidshare rula
To djelim s nekim po svojoj volji ili s nekim nepoznatim?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 19:45   #195
Shogun5310
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Kod konzum u njemacku
Postovi: 261
dijelis s nekim nepoznatim iz bilo kojeg kraja svijeta najbolje bi bilo da je amerikanac ak ces rarat i te brije za RS tipa

pokusaj s tim za 19 eura nece pogrjesit mislim da vam je premalo taj za 19 za obojicu jedino ako se dogovorite svaki jedan tjedan ili svaki jedan dan ..
Shogun5310 je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 19:47   #196
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Shogun5310 Pregled postova
dijelis s nekim nepoznatim iz bilo kojeg kraja svijeta najbolje bi bilo da je amerikanac ak ces rarat i te brije za RS tipa

pokusaj s tim za 19 eura nece pogrjesit mislim da vam je premalo taj za 19 za obojicu jedino ako se dogovorite svaki jedan tjedan ili svaki jedan dan ..
aha, mislim samo za torrente koristiti... Zakaj misliš da za nas 2 nebi bilo dosta? zbog brzine ili ? mjesta na disku?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2010., 21:22   #197
Shogun5310
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Kod konzum u njemacku
Postovi: 261
Ma pomjesalo mi se nes imas na nekim boxovima ogranicen broj torenata tipa 6-8 i vise ne ide ako vam je dosta 100+ MB brzina od 10mb onda udrite . na ovom za 19 eura kolko vidim nema ogranicenja
Shogun5310 je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 00:52   #198
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Jel vi placate Paypalom ili samo preko devizne?
Tj imate li povjerenja u seedboxe, dal je "sigurno" uplacivati preko deviznog?

I ako bi uzeo preko Paypala , dal paypal uzima mjesecno proviziju ( kao banke za vođenje racuna ) ili ?
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 24.01.2010. u 12:09.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 13:15   #199
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
kad bi uzeo ovu opciju od 38€ onda s nikime ne dijelim niti brzinu ni disk? jer ovo je dedicated server opcija... pa valjda bi znacilo to da sam sam na svom?

http://www.seedplace.org.uk/cart.php?gid=1


Ima li neke druge razlike po pitanju upravljanja tj koristenja naspram shared opcije?

Btw kolko je cekanje confirmation code-a za PayPal? Trenutno piše da su mi rezervirali sredstva.. :s
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 24.01.2010. u 15:17.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 00:01   #200
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
izmedju dedicated servers i dedicated shared servers nema razlike dok ima kod shared seedboxes. na prva dva imas remote control i namjestis sve po volji, a na shared seedbox preko webui
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 12:22   #201
Shogun5310
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Kod konzum u njemacku
Postovi: 261
pay pall ti ne uzima nista mjesecno

seedplace je provjeren

confirmation cod dobijes u roku od 2 dana , ako nemas net bankarstvo moras ici u banku po izvod i tamo ti pisu 4 broja ta 4 broja su taj kod .
ako prvi put uplacujes moci ces uplatit jer bez potvrde racuna mozes uplatit 100 dolara

ako se ne zelis zahebavat s tim baci meni lovu na banku ja cu ti platit
Shogun5310 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 14:32   #202
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Shogun5310 Pregled postova
pay pall ti ne uzima nista mjesecno

seedplace je provjeren

confirmation cod dobijes u roku od 2 dana , ako nemas net bankarstvo moras ici u banku po izvod i tamo ti pisu 4 broja ta 4 broja su taj kod .
ako prvi put uplacujes moci ces uplatit jer bez potvrde racuna mozes uplatit 100 dolara

ako se ne zelis zahebavat s tim baci meni lovu na banku ja cu ti platit
Zahvaljujem na pomoci, kreirao sam ja account

No mislim da cu sam uplatiti

Nadam se da se mogu obratiti ako negdje zapnem
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 20:17   #203
frajer
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: doma
Postovi: 106
Već duže vrijeme nisam koristi seedbox pa bi htio neke prijedloge kojeg da uzmem cijena do 170kn.
zagledao sam ovaj http://xirvik.com/semidedicated.html

Shared seedbox me ne zanjimaju ako nemože potegnut.
frajer je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 20:19   #204
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor frajer Pregled postova
Već duže vrijeme nisam koristi seedbox pa bi htio neke prijedloge kojeg da uzmem cijena do 170kn.
zagledao sam ovaj http://xirvik.com/semidedicated.html

Shared seedbox me ne zanjimaju ako nemože potegnut.
xirvik je trenutno best, samo uzmi njega
ja koristim od seedhost.net i mogu reci sam zadovoljan sa svime osim up koji je najbitniji
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 20:32   #205
frajer
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: doma
Postovi: 106
Znači slobodno uzmem jedan SEMIDEDICATED SERVERS od xirvik i nema problema s brzinom? Prema ovim shared seedbox već sam luud jer sam uzeo jedan kao dobar a teško smeče.
frajer je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 20:35   #206
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
slobodno uzmi,
znam par ljudi koji ga koristi i imaju samo rijeci hvale,
jest da ti ne bude brzina 12.5/12.5 MB ali ti bude zadovoljavajuca ipak za te pare nemoguce nesto bolje naci, ja sam se isto zeznuo sta sam uzeo kod seedhost.net ali opet kako god ako neznas seedati neces nabavit neki velik buffer ( oko 4 TB ) ako pak znas lako napravis i vise od 5 TB bez pola frke,
tako da uzmi

p.s. : evo moje brzine http://img203.imageshack.us/img203/1289/aaaai.jpg ,

Zadnje izmijenjeno od: intel freak. 05.02.2010. u 20:49.
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 21:43   #207
frajer
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: doma
Postovi: 106
i to je dobra brzina, mada dok sam ja koristio prije dedicated server od leaseweb brzina je bila uvijek 11/11mb/s. Uzeo bi ja i sad dedicated ali sam si ga neznam naštelat za torrent pa tražim ove gotove jeftine.
uzet ću ovaj xirvik pa ću vidjeti. ak nevalja bar lovu vraćaju.
frajer je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 21:51   #208
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
barem to nije tesko kad ima dosta tutoriala na netu
intel freak je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2010., 00:04   #209
frajer
Premium
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: doma
Postovi: 106
Uzeo sam http://seedhost.eu/seedbox server seed1.
Ima sve, utorrent webui, vnc+ftp i prava brzina. Preporuka frenda.

Malo čitajuči forume skužio da xirvik zna u zadnje vrijeme stalno pasti, setup se čeka po 2-3 dana...

Kasnije javim i postavim koji screen od ovoh seedboxa
frajer je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2010., 00:07   #210
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
Citiraj:
Autor frajer Pregled postova
Uzeo sam http://seedhost.eu/seedbox server seed1.
Ima sve, utorrent webui, vnc+ftp i prava brzina. Preporuka frenda.

Malo čitajuči forume skužio da xirvik zna u zadnje vrijeme stalno pasti, setup se čeka po 2-3 dana...

Kasnije javim i postavim koji screen od ovoh seedboxa
uh ja sam taj uzeo, losa iskustva
citiram sam sebe s jednog foruma
"znaci ovako ja sam uzeo na doticnoj stranici seedbox ali nisma uzeo shared 1 nego seed 1 i mog ureci da NISAM zadovljan,
1. max download je 7.5 MB/s isto i upload
2. kada bi skidao datoteku vecom brzinom od 5 MB/s onda bi mi se up smanjio na min skoro koda bi ugasi doticne torrente
3. kada je dosao kraj mjeseca htio sam prekinut, poslao sam ima 3 email NI na jedan nisu odg, ali su prekinuli
jedina dobra stvar je bila a t oje da su prmjenili port na webui te sam im poslao email i nakon 3 sata poslali su mi nivi ip koji je radio
cijena za to sto sam dobio je PRE velika,"
intel freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na