Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.07.2019., 12:31   #45331
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Apropo policije na cesti, vraćam se sa mora, policijski auto iza mene,lagano se vozikamo. Motor pretiče njega i mene preko pune linije, ni da trepne. Zatim Mercedes opet preko pune nas troje (jos jedan auto bio ispred mene) i lik skoro u skare uletio jer isli auti s druge strane. Reakcije nema. Not his problem, što da se čovjek nervira. Gdje su one dobre akcijske scene izvana kad se samo upali rotirka i krene potjera.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 12:54   #45332
pci_e3x
Premium spammer
Moj komp
 
pci_e3x's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: D.Zagora
Postovi: 766
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Apropo policije na cesti, vraćam se sa mora, policijski auto iza mene,lagano se vozikamo. Motor pretiče njega i mene preko pune linije, ni da trepne. Zatim Mercedes opet preko pune nas troje (jos jedan auto bio ispred mene) i lik skoro u skare uletio jer isli auti s druge strane. Reakcije nema. Not his problem, što da se čovjek nervira. Gdje su one dobre akcijske scene izvana kad se samo upali rotirka i krene potjera.
Vrlo slicna situacija i kod mene. Vozim drzavnom cestom, kroz naselje. Ogranicenje cas 50, pa 70, pa 50.
Vidim policijsko auto iza sebe i drzim se na +10 od ogranicenja.
Prestizu dva motora, najprije policijsko auto pa mene.. puna crta. I nastavu dalje. Nikom ništa.
Dosadi policajcu vozit iza mene i prestiže mene s barem 20-30 kmh iznad ogranicenja, al narem nije bilo vise pune crte.
pci_e3x je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.07.2019., 13:46   #45333
KrunoSTc
Owner
 
KrunoSTc's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 270
Mogu se nadovezati za ovo da nema policije na cesti. Putujem iz Vrapča prema Savici(već 2 godine) svaki dan ujutro i popodne nazad 16h jel, a prije tog sam radio na Trešnjevci isto vrijeme(6godina).
NIKAD ali NIKAD nisam vidio niti jednu patrolu da zaustavlja ili bilo što. Tako je i danas, niti jedna patrola nigdje od Savice do Vrapča.
Također 4godine idem u Zaprešić na faks i vozim se naravno od Vrapča, također u 4 godine sam samo 1xput vidio da zaustavljaju na izlasku iz Zaprešića prije mosta/kružnog toka i to je to.
A čega se sve nagledam necu ni pisati....
KrunoSTc je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 13:59   #45334
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Mala je granica između poštenjaka i budale, moraš to znati
Ok,ima i to... Ali znam ga i privatno, stvarno je čovjek poštenjačina i shvaća svoj posao ozbiljno...

A budala koji bi glumili neku silu i provodili teoror zakonom ima hrpa...

A što se tiče policije na cesti,ovdje u Stuttgartu ih nema pretjeeano,vikendom rano budu akcije zaustavljanja i ponekad se negdje smjeste,pošalju jednoga s motorolom 100-200 metara dalje da gleda pojase i javlja ovima koji zaustavljaju...ali zato na hrpi semafora su kamere pa ti vozi na crveno ...
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 14:39   #45335
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Čovjek koji je radio 1990 godine u ravnateljstvu policije, kaže da je tada bilo zaposleno u njemu 50 osoba.
Danas, bez obzira na informatizaciju i digitalizaciju u ravnateljstvu policije radi 3500!!! ljudi.
Koliko sam uspio shvatiti ravnateljstvo policije je administracija i upravljanje policijskim postajama.
PP u Zagrebu su popunjene na 50 % kapaciteta, a na obali je još gore po pitanju popunjenosti...

1990. godine nije bilo ravnateljstva policije, zapravo mislim da je osnovano negdje oko 2000. godine na Ilici 335 kad se dio ljudi iz Savske 33 tamo seli... ali da ih ima previše, ima ih
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 14:46   #45336
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
1990. godine nije bilo ravnateljstva policije, zapravo mislim da je osnovano negdje oko 2000. godine na Ilici 335 kad se dio ljudi iz Savske 33 tamo seli... ali da ih ima previše, ima ih
Čovjek je napisao u intervju kako se zvalo to tijelo, samo sam ja zaboravio

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 15:31   #45337
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Citiraj:
Autor Stanky069 Pregled postova
Ok,ima i to... Ali znam ga i privatno, stvarno je čovjek poštenjačina i shvaća svoj posao ozbiljno...

A budala koji bi glumili neku silu i provodili teoror zakonom ima hrpa...

A što se tiče policije na cesti,ovdje u Stuttgartu ih nema pretjeeano,vikendom rano budu akcije zaustavljanja i ponekad se negdje smjeste,pošalju jednoga s motorolom 100-200 metara dalje da gleda pojase i javlja ovima koji zaustavljaju...ali zato na hrpi semafora su kamere pa ti vozi na crveno ...
Pretpostavljam da imaju i treptajuće zeleno tako da ti se čak nemoze dogoditi ni da kad prebaci na crveno da ti "ostanes" u raskršću...
To bi obavezno trebali vratiti, to samo debili mogu ukinuti. Voziš se 60-70 po ograničenju i onda koči ko majmun da te ne potrefi crveno dok si u pola križanja...
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 15:37   #45338
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Zadnji put kad sam čitao kako se to rješava - buffer za žuto i 1sec crvenog (ali tako onda naštimani i ostali semafori), a sve ostalo se uslika i kažnjava. 1 sekunda se uzima zbog nenamjernog prolaska i poneke krive procjene vozača.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 15:49   #45339
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Znaci, ovdje je 3 sekunde izmedju

Kad se prebaci na crveno, ima 3 sekunde pauze dok se krene paliti sljedecem smjeru.

Kamere za crveno rokaju u desetinlu alo ti je auto preko crte u tremutku lad se crveno upali

Kolega je dvaput prosao sa sluzbenim 0a sam dobio na stol kaznu
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 16:24   #45340
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Apropo policije na cesti, vraćam se sa mora, policijski auto iza mene,lagano se vozikamo. Motor pretiče njega i mene preko pune linije, ni da trepne. Zatim Mercedes opet preko pune nas troje (jos jedan auto bio ispred mene) i lik skoro u skare uletio jer isli auti s druge strane. Reakcije nema. Not his problem, što da se čovjek nervira. Gdje su one dobre akcijske scene izvana kad se samo upali rotirka i krene potjera.
"Right now my job is eatin' these doughnuts"
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information

Zadnje izmijenjeno od: Tumor. 26.07.2019. u 16:30.
Tumor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.07.2019., 16:33   #45341
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Apropo policije na cesti, vraćam se sa mora, policijski auto iza mene,lagano se vozikamo. Motor pretiče njega i mene preko pune linije, ni da trepne. Zatim Mercedes opet preko pune nas troje (jos jedan auto bio ispred mene) i lik skoro u skare uletio jer isli auti s druge strane. Reakcije nema. Not his problem, što da se čovjek nervira. Gdje su one dobre akcijske scene izvana kad se samo upali rotirka i krene potjera.
Jednom sam u razgovoru s policajcem spomenuo identičan slučaj koji sam imao.

Ako se dobro sjećam, rekao je da ako u tom autu nije prometna policija, to nije njihov problem i neće se miješati. Pa ti reci...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 16:53   #45342
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,339
Pa ono, ima logike... ak si doktor ne znaci da lijecis sve zivo, ako si profesor ne znaci da predajes sve zivo, ako si policajac ne znaci da si ujedno i prometnik i inspektor i specijalac i sta ja znam sta...
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 17:34   #45343
Stanky069
Premium
Moj komp
 
Stanky069's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Stuttgart/Strizivojna
Postovi: 124
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
Pretpostavljam da imaju i treptajuće zeleno tako da ti se čak nemoze dogoditi ni da kad prebaci na crveno da ti "ostanes" u raskršću...
To bi obavezno trebali vratiti, to samo debili mogu ukinuti. Voziš se 60-70 po ograničenju i onda koči ko majmun da te ne potrefi crveno dok si u pola križanja...
Iskreno, nisam to ovdje vidio...niti one semafore sa odbrojavanjem...

I da,kamere blicaju dvaput,da si u slučaju stao recimo poslije crte...ili si samo sekundu u raskrižju,onda nikom ništa.
Stanky069 je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 17:39   #45344
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,015
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Jednom sam u razgovoru s policajcem spomenuo identičan slučaj koji sam imao.

Ako se dobro sjećam, rekao je da ako u tom autu nije prometna policija, to nije njihov problem i neće se miješati. Pa ti reci...

Ok, tebi je to rekao, ali... ako hitna medicinska pomoć prevozi nekoga tko je na granici da bude životno ugrožen i usput vide kako se neko popiknuo i pao, hoće li stati i ići njemu pružati eventualno potrebnu liječničku pomoć... naravno da neće,... isto je i s policijom, ako nekoga privode ili idu na neku hitnu intervenciju neće stati i ići kažnjavati nekoga tko laprda na telefon ili nije vezan.

Jbg, jasno mi je da ružno izgleda kad prolaze pored nama vidljivog kršenja zakona, ali možda imaju razlog za to plus ovo kaj je napisao gunther.
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 18:53   #45345
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 20:03   #45346
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Ok, tebi je to rekao, ali... ako hitna medicinska pomoć prevozi nekoga tko je na granici da bude životno ugrožen i usput vide kako se neko popiknuo i pao, hoće li stati i ići njemu pružati eventualno potrebnu liječničku pomoć... naravno da neće,... isto je i s policijom, ako nekoga privode ili idu na neku hitnu intervenciju neće stati i ići kažnjavati nekoga tko laprda na telefon ili nije vezan.

Jbg, jasno mi je da ružno izgleda kad prolaze pored nama vidljivog kršenja zakona, ali možda imaju razlog za to plus ovo kaj je napisao gunther.
Da, ali ako nemaju kaj radit, onda bi mogli i biti malo proaktivni. Uostalom imaju i te neke glupe walkie talkije, valjda mogu iskomunicirati kolegama da pripaze na slijedecim kilometrima. Jer sjetimo se da im na autima pise "Sigurnost i povjerenje", a ne "Not my problem". A stalno spominju neke preventivne i edukacijske mjere. Džabe im to sve ak ti mozes doslovno ispred njih krsiti zakon bez posljedica.

Zbrojimo tome i njihovo ocigledno krsenje zakona tipa parkiranja na zabranjenim mjestima, snimanje radarom dok su parkirani na nogostupu, skriveni iza zbunja.

Sve takve "sitnice" umanjuju povjerenje u policiju i ovakve vijesti o visokim kaznama ne znace apsolutno nista, jer nece biti dosljedne, nego selektivne.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2019., 20:49   #45347
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Zadnji put sam vidio da policija kreće za nekim je bilo prije par mjeseci kad je jedan motociklist pod crvenim išao do semafora. Van naselja - kad je jedan pretjecao kombajn preko pune prošlo ljeto.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2019., 07:08   #45348
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Tko namjerava kupiti polovnjaka i pritom za*ebati državu tj. proći jeftinije, neka požuri. Država je skontala da gubi brdo para s 'darivanjem' vozila pa ukidaju tu mogućnost.
https://www.jutarnji.hr/autoklub/akt...-kuna/9167900/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2019., 08:36   #45349
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Za jedan auto sam platio 200kn, drugi 300 prostojbu. Tak da mi se nije zaj s tim darivanjem
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2019., 11:16   #45350
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
Znači, radije si poklonio 500kn uhljebima nego odveo porodicu na večeru i još bi ti ostalo para u džepu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2019., 12:31   #45351
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Ubrajam si to u dobra djela

Ugl našao i vcds i riješio paljenje
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20190727_123311_022.jpg‎
Views:	276
Size:	71.1 kB
ID:	21391  
Mihael je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 09:03   #45352
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
odradio sad za vikend put Zagreb-Wels, Wels-Zagreb. Ne znam jesam ikad bio toliko frustriran na autocesti kao tad put. Draže mi se vozit 40 po našem autoputu u špici sezone nego 100kmh na savršeno glatkom, ravnom, preglednom Austrijskom autoputu.
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 10:52   #45353
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
odradio sad za vikend put Zagreb-Wels, Wels-Zagreb. Ne znam jesam ikad bio toliko frustriran na autocesti kao tad put. Draže mi se vozit 40 po našem autoputu u špici sezone nego 100kmh na savršeno glatkom, ravnom, preglednom Austrijskom autoputu.
Petar je Preradović sve lijepo predvidio...

"Ljudskom srcu uvijek nešto treba,
Zadovoljno nikad posve nije:
Čim željenog cilja se dovreba,
Opet iz njeg sto mu želja klije."
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 11:55   #45354
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
odradio sad za vikend put Zagreb-Wels, Wels-Zagreb. Ne znam jesam ikad bio toliko frustriran na autocesti kao tad put. Draže mi se vozit 40 po našem autoputu u špici sezone nego 100kmh na savršeno glatkom, ravnom, preglednom Austrijskom autoputu.
Imam tamo rodbinu pa znam dobro put, ne znam meni je lijepo. Gledam one brežuljke i šume, malo tunelskog zraka udahnem pa me omami, sve u svemu često se lijepo provedem. A pogotovo kad su radovi na cesti pa gmižeš 5 na sat u gužvi. Čovjek se malo osvrne na neke stvari u životu.
Osim ako si krivo slovkao pa misliš na onaj gore, e tu nisam išao autom ali vjerujem da put nije lagan.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 12:04   #45355
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
U subotu sam išao na koncert u ZG. Nekoliko puno sam stao nakon Bosiljeva iako nije bilo vidljivo zbog čega - nema radova, nema sudara,... Uglavnom smo stajali u blizini odmorišta.

Najveći krkljanac je bio na naplatnim kućicama. Na Demerju su se u vanjsku traku stalno ubacivali 'padobranci', čak i busevi. A 'biseri' na kućicama su otvorili jednu traku fast ENC-a (desnu) i onda promet s nje preusmjerili na standardnu naplatnu kućicu ENC-a tako da nisi imao ama baš nikave koristi od fast ENC-a. Kretenizam na n-tu potenciju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2019., 12:07   #45356
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Mislim na A9 Wels-Graz-Maribor..jednu dionicu od par km je bila baustela...ostatak posvuda 100kmh ogranicenja iako su uvjeti za 200
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2019., 16:04   #45357
mierdadeltorro
Premium
Moj komp
 
mierdadeltorro's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: zadar
Postovi: 224
odb2 head up

jel netko probao nešto ovakvo:
Head Up Display - A8 5.5" OBDII HUD


https://www.youtube.com/watch?v=cfUmRj976qE


40 dolara na ebay-u nije neki trošak, a na videu se čini sasvim ok.


Click image for larger version

Name:	s-l1600.jpg
Views:	338
Size:	169.1 kB
ID:	21405

Zadnje izmijenjeno od: mierdadeltorro. 30.07.2019. u 19:59.
mierdadeltorro je offline   Reply With Quote
Staro 30.07.2019., 18:33   #45358
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Novi stari pickup sredjuju se sitnice pa ce na cestu ubrzo
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 14:12   #45359
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Citiraj:
Autor mierdadeltorro Pregled postova
jel netko probao nešto ovakvo:
Head Up Display - A8 5.5" OBDII HUD


https://www.youtube.com/watch?v=cfUmRj976qE


40 dolara na ebay-u nije neki trošak, a na videu se čini sasvim ok.


Privitak 21405
Ukratko - smeće
Osim što blješti, kod huda je jako bitno na koliko je fokus podešen, ak je podešen da ti oči moraju fokusirat na šajbu onda ti uzalud HUD
Pravi hud je namješten da oči fokusiraju ispred auta i tako minimalno smeta
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 31.07.2019., 14:22   #45360
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,770
Neke navigacije na mobu imaju opciju da mob bacis pod sajbu pa on prikazuje sliku na sajbi (kao na tom videu). Upravo to sto jed2i kaze, fokus je na pola metra i najcesce se ulovis kako refokusiras hud dok pratis cestu pa sve skupa moze smetati. Oke, velike strelice lako vidis i van fokusa dok pratis cestu, ali tekst ne bas...
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na