Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.06.2012., 14:22   #2551
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946


umad bro?
Gemmy je online   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 14:24   #2552
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova


umad bro?
Nope, ali očito ima puno ljudi koji to doslovno jesu.
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 14:28   #2553
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Diablo je najbolja igra svih vremena.. D3 je oduševio po svim pitanjima.. sve ovo što govoriš kao nedostatke(Hal) se moglo očekivati. Diablo je uvijek imao 3 razine težine, uvijek isti bossovi itd., itd.. To si znao, nisi trebao uopće kupovati igru ako ti to nevalja.
A SP je online samo zbog cheatera i golda.. I treba cheaterima stati na kraj..

Hal, ako igraš igru na ovom kompu (moj komp), velika je mogućnost da imaš lag zbog kompa. Čitaj, smanji detalje.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 14:34   #2554
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Diablo je najbolja igra svih vremena.. D3 je oduševio po svim pitanjima.. sve ovo što govoriš kao nedostatke(Hal) se moglo očekivati. Diablo je uvijek imao 3 razine težine, uvijek isti bossovi itd., itd.. To si znao, nisi trebao uopće kupovati igru ako ti to nevalja.
A SP je online samo zbog cheatera i golda.. I treba cheaterima stati na kraj..

Hal, ako igraš igru na ovom kompu (moj komp), velika je mogućnost da imaš lag zbog kompa. Čitaj, smanji detalje.
Gold sellera ima kao nikad baš zbog činjenice što je igra "online", znao sam sve o igri, tj. o stvarima o kojima pričaš, ali nisam baš očekivao reciklažu starih naslova. Također lag je lag, i nema veze sa kompom.

Ali eto tebi je Diablo najbolja igra svih vremena, čini se da puno ljudi ima jaaaaaaako slabe kriterije po kojima to ocjenjuje.
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 14:51   #2555
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
jel netko zna kako doć do love u hell težini? Ima neka caka? Ili prvo do lvl. 60 pa lova? Sad sam lvl 56 barbar i htio bih ubost neke stvari sa AH ali sve je bolesno skupo a ja imam najčesšće oko 100 - 200.000 ?
  Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 15:00   #2556
Deathclaw13
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Osijek - ZG
Postovi: 305
Citiraj:
Autor HAL Pregled postova
Gold sellera ima kao nikad baš zbog činjenice što je igra "online", znao sam sve o igri, tj. o stvarima o kojima pričaš, ali nisam baš očekivao reciklažu starih naslova. Također lag je lag, i nema veze sa kompom.

Ali eto tebi je Diablo najbolja igra svih vremena, čini se da puno ljudi ima jaaaaaaako slabe kriterije po kojima to ocjenjuje.
Ne znam sto si ocekivao doduse ako nisi ocekivao reciklazu starih naslova, da naprave diablo da bude first person shooter?
Kao npr sto je bethseda napravila s falloutom?
Ja bih npr bio preodusevljen da je cista reciklaza fallout-a odradjena ljepse teksture, veca rezolucija, par novih gadgeta i neki nastavak price i ja presretan.

Ili sto drugo?
Ljudi su cekali diablo 3 deceniju eto bas zato da bude reciklaza, da nastave igrati dalje, novu pricu, malo ljepse graficki, vise itema ali isti gameplay da im bude...

Ja sam zadovoljan igrom, dobro je napravljena, a da imam niske standarde ne bih rekao.

Naravno da bi bilo bolje kad bi mali miliun stvari bio drugaciji, ali isto takve stvari koje bi mogle biti drugacije mozes naci u bilo kojoj igri.

Ah da u bfbc2 mogu leci ili se nagnuti lijevo desno kao u cod4, eh da u starcraftu nema limita na unit pa da mogu napraviti 1000 banshee-a ko sto mogu beskonacno u c&c-u, eh da mogu u mirrors edge-u uzeti minigun ko u serious sam-u, da u gta mogu imati moci kao u prototype ili da npr mogu u mafiji 2 imati u autu dvd-player i komp ugradjen u volan pa da mogu dok igram ingame pristupiti fejsbuku na volanu...

Sprdacina...

Cisto recikliranje je najbolje za nas gamere, jer iskreno po meni skoro sve dobre igre su radjene devedesetih godina proslog stoljeca i zadnjeg stoljeca proslog tisucljeca, tako da sve ovo novo je u biti samo poboljsavanje grafickog izgleda, neki novi gadgeti i neki nastavak price...

@ ivan77
pa nista, farmaj i eto golda
a sto se tice moras li biti lvl 60 da bi skupljao gold
ne
ja sam s wizardom bio lvl 59 kada sam presao hell i ubio diabla, te sam se morao vratiti nazad i igrati samo zbog experience-a jer ne mozes u inferno dok nisi lvl 60
Deathclaw13 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 15:24   #2557
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor CatKiller Pregled postova
@yedwy

Potraži neki brzu Life on Hit batinu i resist all opremu. Neka ti crpi barem 1500 healtha/sec. Idealno je LoH + socket u koji staviš LoH dragulj (najbolji Amethyst daje skoro 400 LoH)



Imam lvl60 Monk krvopiju i sve do act3 inferno je pjesma. Umrem tu i tamo, ali polovicu elite packova istankam na mjestu.

Beliala sam riješio iz trećeg pokušaja (dok nisam prepoznao uzorak "trovanja") s 5 valora.

Statsi su mi

Str: 362
Dex: 1788
Int: 324
Health 47k
Armor 6504
DPS 15,6k (2.16 APS)
707 resist all

To je bez skill buffova.

Tag mi je #catkiller2521 pa tko želi nek me doda
Kak si nabio APS?

Ja sam upravo ubio diabla na hell, s tim da već par dana farmam po hellu na lvl 60.
Promjenio sam lika podosta. Sad gledam i gruntam kak se najbolje pripremiti za inferno actI.
Stats:

Str: 274
Dex: 1415
Int: 638
Vit: 779
Armor: 5144
DPS 10420
HP: 34k
I ono najgore od svega: all res 178.
To je bez skill buffova.
LPS mi je 240
LPH 65
LPK 2800

Upravo sam kupio shield za inferno jer sam do sada furao 2 fista.
Imam trenutno 600k golda, razmišljam potrošit sve ili najveći dio na opremu da pojačam malo ressistance i DPS.
Ideje?

Ima tko za prodat amethyst iz inferna koji daje više od 65 LPH?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je online   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 15:36   #2558
Interpol
Premium
Moj komp
 
Interpol's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 890
Citiraj:
Autor HAL Pregled postova
Pa evo ti par:

1. Single player, PVE igra koja konstantno laga i ima ogromnih problema sa serverima
2. Kopija Diabla 2, od samih zona, pa sve do mobova koji su recikilirani iz svih Blizzard igara
3. Igra je na Normal ultra lagana, a navodna težina je na Inferno, a zapravo je sve isti drek, jer igraš jedno te istu igru brdo puta samo da bi tukao iste mobove i iste bossove
4. Skupljaš neki gear koji na kraju balade kupiš na AH, jer se on tamo čudom pojavljuje, a gotovo nikako ne pada igračima (baš čudno jer Blizzard može manipulirat loot tablesima pošto je igra server based)

Neki ljudi bi popušili priču od Blizzarda pa makar oni doslovno "canned air" prodavali, a istina je da ta firma nije ništa novo niti revolucinarno napravila u svijetu igara već godinama (jedino revolucinarno je to da su otkrili kako na nove načine must lovu od debila). Samo ide reciklaža istih naslova, istih mobova i jednog te istog game enginea.
Za 1. i 4. si apsolutno u pravu, ali ovo drugo ti je BS. To nema veze s trojkom, nego sa Diablom općenito. Jasno da to nije svačiji cup of tea, ali nema smisla to isticat kao minus trojke
Interpol je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 15:46   #2559
Sanogo
Premium
Moj komp
 
Sanogo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 187
Citiraj:
Autor HAL Pregled postova
Pa evo ti par:

1. Single player, PVE igra koja konstantno laga i ima ogromnih problema sa serverima
2. Kopija Diabla 2, od samih zona, pa sve do mobova koji su recikilirani iz svih Blizzard igara
3. Igra je na Normal ultra lagana, a navodna težina je na Inferno, a zapravo je sve isti drek, jer igraš jedno te istu igru brdo puta samo da bi tukao iste mobove i iste bossove
4. Skupljaš neki gear koji na kraju balade kupiš na AH, jer se on tamo čudom pojavljuje, a gotovo nikako ne pada igračima (baš čudno jer Blizzard može manipulirat loot tablesima pošto je igra server based)

Neki ljudi bi popušili priču od Blizzarda pa makar oni doslovno "canned air" prodavali, a istina je da ta firma nije ništa novo niti revolucinarno napravila u svijetu igara već godinama (jedino revolucinarno je to da su otkrili kako na nove načine must lovu od debila). Samo ide reciklaža istih naslova, istih mobova i jednog te istog game enginea.
Lol, po ovom se vidi da nisi igrao dvojku a ni trojku.
Sanogo je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 15:49   #2560
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
HAL vas trolla i to opako
  Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 16:01   #2561
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
@Buljo

Nakon inspectanja ti mogu reci par pametnih :-)

- Makni The Guardians path kao pasivni skill jer imas stit

- Kupi dva prstena s 15% attack speed i 70 dex ( Assailing ring of Pain), koštaju po 15-30k. To te košta oko 60k i dobivas 30% IAS.

Kad ces imati love trazi AS+DEX+Cold resist prstenje

- Kupi za 200-300k fist weapon (1.4 attack speed) ili dagger (1.5 as) s dex i life on hit (barem 300-400 za hell). Dodaj i vit ako ti fali. Ako ti padne dps, ne brini jer dok ih leechas imas svo vrijeme ovog svijeta

- Ako ti ostane golda, traži rukavice s attack speed, cold resist i dex

- Traži dex+vit+cold+resist all opremu = win
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 16:03   #2562
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Ma nema šta trolat i ja sam čekao Diablo i pratio svaku informaciju za njega i na kraju dok sam malo odigrao meni više nije to zanimljivo ko prije. Možda smo mi malo ostarili tako da je to sve izgubilo draž. Ono što je HAL rekao meni sve stoji osim možda toga da je sve reciklirano od prije ajd ima nekih novih stvari .
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 16:31   #2563
ShAd0w_dAnCeR
Premium
Moj komp
 
ShAd0w_dAnCeR's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: BJ/ZG
Postovi: 536
kome je dopizdila igra i želi prodati acc za cca pola cijene nove nek se javi.. xd
ShAd0w_dAnCeR je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 16:35   #2564
HAL
Premium
Moj komp
 
HAL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 416
Citiraj:
Autor Sanogo Pregled postova
Lol, po ovom se vidi da nisi igrao dvojku a ni trojku.
Jesam, ali ti očito ne kužiš neke stvari...
HAL je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 17:06   #2565
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
AAAAAAHHH

Konačno sam uspio ubit govnara i završit HELL, diablo je prema Izualu queef, uletio sam mu u sobu i skužio da sam zaboravio promjenit skillset sa "minion choppera" na "boss crunchera" i reko jbga sad ak idem sad mjenjat gotov sam i uspio ga umlatit i sa "minion setom" tak da je on nula prema Izualu...

INFERNO HERE I COME...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2012., 17:22