Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.10.2015., 00:05   #6361
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Nastavno na Vaš upit vezan uz trajanje jamstva, očitujemo se kako slijedi.



Postoje dvije vrste rokova propisanih u Zakonu o obveznim odnosima („Narodne novine“, broj: 35/05., 41/08. i 125/11.) unutar kojih kupac može ostvarivati svoja prava u slučaju neispravnosti kupljene stvari, a to su rokovi za prava koja kupcu pripadaju s osnova jamstvenog (garancijskog) lista, te s osnova materijalnih nedostataka na proizvodu.



Prvi rokovi vezani su uz jamstvo za ispravnost prodane stvari (garanciju). Kao potvrda koja jamči ostvarenje prava iz garancije, izdaje se jamstveni (garancijski) list, kojeg najčešće izdaje proizvođač, a koji obvezuje na vrijeme na koje je dano (trajanje garancije je jedna od obveznih stavaka koja mora biti naznačena u garancijskom listu). Drugim riječima, u garancijskom listu se može naznačiti trajanje garancije u trajanju od 12 mjeseci, a može biti propisano i dulje trajanje, ovisno o odluci proizvođača (u Vašem primjeru, tvrtke Apple). Što se tiče odstupanja hrvatskog zakonodavstva od EU regulative, naglašavamo da europsko zakonodavstvo ne uređuje pretpostavke niti rokove pod kojima se garancija mora dati, već je ostavljeno zemljama članicama da postave određene zakonske okvire unutar kojih kupci mogu ostvarivati svoja prava iz garantnog lista, a kojih se proizvođači moraju držati, a što je učinjeno odredbama članaka 423. do 429. Zakona o obveznim odnosima.



S druge strane, članak 422. Zakona o obveznim odnosima također utvrđuje i rok od dvije godine, kao rok za ostvarivanje prava kupca u slučaju materijalnih nedostatka stvari, pod uvjetom da je kupac pravodobno obavijestio prodavatelja o postojanju navedenih nedostatka (točnije, u roku od dva mjeseca od trenutka od kada je kupac ustanovio da postoji kvar na proizvodu). Ti rokovi obvezuju trgovca od kojeg je proizvod kupljen (a ne proizvođača, kao u slučaju jamstva), njih se kupac ne može odreći niti ih trgovac može isključiti, a njihovo minimalno dvogodišnje trajanje propisano je i Direktivom 1999/44/EZ Europskog parlamenta i Vijeća od 25. svibnja 1999. o nekim aspektima prodaje robe široke potrošnje i popratnim jamstvima, s kojom je usklađen i važeći Zakon o obveznim odnosima. Bitno je napomenuti da pravo potrošača na pozivanje na odgovornost za materijalne nedostatke uvijek postoji, bez obzira na to da li je kupac uz proizvod dobio garantni list ili ne.



Slijedom navedenog, u slučaju kvara na proizvodu za koji posjedujete garancijski list, a koji se dogodio unutar garancijskog roka, ovlašteni ste tražiti da se proizvod popravi u ovlaštenom servisu naznačenom na garancijskom listu, ili da se isti zamijeni unutar navedenog roka. Međutim, ukoliko je garancijski rok kraći od roka za odgovornost za materijalne nedostatke (kao primjerice u slučaju tvrtke Apple, gdje je garancijski rok iznosi 12 mjeseci), u slučaju kvara na proizvodu nakon proteka tih 12 mjeseci, možete se pozivati na odgovornost za materijalne nedostatke prema trgovcu, te od njega tražiti popravak ili zamjenu neispravnog proizvoda pod uvjetima i u rokovima predviđenim Zakonom o obveznim odnosima.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 03:28   #6362
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Dakle, rikne mi touch na iPhoneu 5S nakon godinu i pol, uređaj kupljen u T-comu uz pretplatu, ima svu papirologiju, i mogu pozvati T-com da ga popravi iako je garancija 12 mjeseci na njega?
Garro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.10.2015., 07:33   #6363
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Ako dobro razumijem te garancije ako se pokvari u 1 godini TCom je dužan dati iPhone ovlaštenom servisu da popravi jer Apple daje garanciju, ako se kvar desi nakon 1 a prije 2 godine TCom ga je dužan popravit ali o svom trošku tako da ga mogu dati bili kojem servisu.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 09:04   #6364
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Dakle, rikne mi touch na iPhoneu 5S nakon godinu i pol, uređaj kupljen u T-comu uz pretplatu, ima svu papirologiju, i mogu pozvati T-com da ga popravi iako je garancija 12 mjeseci na njega?
Prema ZOO ne. To je neispravnost, ne nedostatak.

Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Naravno da može al zašto bi ako nedostaje papirologija
Pa ne nedostaje papirologija.
__________________
Igor Batinic

Zadnje izmijenjeno od: Old Iggy. 16.10.2015. u 09:11.
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 14:07   #6365
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Prema ZOO ne. To je neispravnost, ne nedostatak.
Postoji problem (pratim već godinama i ovdje tu problematiku i redovita zapitkivanja) definiranja i razlikovanja navedenog, ali prema svim napucima i tumačenjima DI, MINGA, Potrošača itd itd svede se na odgovor "ima".

Na kraju korak je jednostavan, zatrazis a ako odbiju, prijavis Inspektoratu pa vidimo.

Sve mi je zao sto jos to nisam isprobao u praksi

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 16.10.2015. u 14:29.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 17:00   #6366
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Pozdrav, crkla mi televizija i odnio sam je uredno na servis, imao garanciju, zvali me nakon dva tjedna da se ne moze popraviti, nego da mi nude neki novi smart tv.....
I stvar je kao da moram kao brzo odlučiti jer ga moraju naručiti ovo, ono... odmah mi bili sumnjivi i samo sam im rekao da mi treba par dana da razmislim i da cu se javiti...
Stvar je u tome da je tv kojeg nude nesto losiji po karakteristikama od moga, ali isti moj mi ne mogu dati jer ga vise na trzistu nema... Po cijeni je podosta jeftiniji od mog naravno u vrijeme kad sam ga platio ima godinu dana.
Pitanje je da li mogu traziti drugi tv u zamjeni dakle neki jači? Naravno bilo bi idealno u cjenovnom rangu kojeg sam ja platio za svog starog. Ili mi oni mogu zahtjevati samo da uzmem po kvaliteti neki slični?
Možda je o ovome već bilo ali previše mi je stranica za čitati pa ako tko zna koje su mi opcije, zahvalan sam unaprijed!
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 17:03   #6367
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,734
Ovo je vec stoput napisano. Ne moras prihvatiti sto ti nude, mozes traziti povrat novaca.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 17:34   #6368
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Ok, hvala ti...a mogu li traziti u istoj vrijednosti neki novi? Dakle po istoj cijeni kojom.sam kupio traziti da mi iz svog izloga po toj cijeni daju novi? Ili cak.skuplji uz moju nadoplatu? Hvala!
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2015., 17:38   #6369
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
mozes ali ti nisu duzni udovoljiti, s druge strane za njih je i bolje da potrosis pare kod njih umjeto da ti ih daju na ruke
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2015., 01:43   #6370
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,469
Citiraj:
Autor prowler Pregled postova
Ok, hvala ti...a mogu li traziti u istoj vrijednosti neki novi? Dakle po istoj cijeni kojom.sam kupio traziti da mi iz svog izloga po toj cijeni daju novi? Ili cak.skuplji uz moju nadoplatu? Hvala!

Hmm, nek ti vrate pare, pa s tim parama kupis novi i dodas kolko hoces?
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2015., 20:39   #6371
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Ekipa, molim pomoć.

Kolega ide u USA i planira uzeti neki lap. Koji proizvođači imaju global warranty?
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2015., 20:52   #6372
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Toshiba. Provjereno.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2015., 21:16   #6373
darkydark
N0teb00k n00b
Moj komp
 
darkydark's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb/Koprivnica
Postovi: 2,089
Dell - modeli koji dolaze s 3 god nbd jamstva.

Lenovo Thinkpad T i W modeli

Asus prvu godinu,

Hp elitebook i Zbook modeli
__________________

i7 9850H, 64GB, 17.3” FHD, RTX Quadro 3000
512GB PM981a, 2x 1TB A2000
W10 Pro


i5 8500T, H310I-IM-B, 32GB, 10GbE X-3
1x 150GB Intel S3520, 3x2TB Crucial MX500, 4x12TB Toshiba MG07ACA12TE
Truenas Scale
File Share, Plex, Jellyfin, Nextcloud, qBittorrent

Zadnje izmijenjeno od: darkydark. 18.10.2015. u 23:03.
darkydark je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2015., 11:01   #6374
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Izmjena zakona o zastiti potrosaca.

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/s..._110_2124.html
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2015., 16:48   #6375
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Evo da izvjestim, na kraju dobio novi tv uz nešto nadoplate.... iako bilo problema kao u priči.... prvo sam javio servisu da ne želim ponuđenu tv jer da ja imam ja neki svoj prijedlog, onda su mi se javili da ne mogu ja tražiti nego da mi oni sami nude šta nude, onda ja ok da mi vrate pare....e onda je uslijedio muk da će se javiti... onda su me zvali i poslali da po izboru u jednoj trgovini izaberem tv pa da nadoplatim razliku i da sam odobren u iznosu koliko sam tv platio...tamo novo sranje, da me ne mogu odobriti za navedeni iznos nego po cijeni koliko je koštala kod njih ta televizija ali po zadnjoj cijeni...onda sam se već htio svađati ali izgleda da je u njih bila ista cijena pa ok...još je bilo problema sa produženim osiguranjem kod stare tv ali i to sam nekako riješio pa da ne duljim....
Zanimljivo je kako kod nas te hoće preveslati za svaku pizdariju, o svemu moraš biti informiran maksimlano ....hvala ovdje svima koji su pomogli..
prowler je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2015., 20:40   #6376
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,676
Jedno nub pitanje
Moran reinstalirat Aspire E5-571 lap ,sa win 10 na win 7 ,ima sluzbene drivere 64bitne
Medjutim lap je origigi dosa sa wins10, i ima 5 godina garancije,pa me zanima jel se gubi garancija ako stavin wins7
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 16.11.2015., 20:51   #6377
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,705
mislim da software nema veze sa garancijom... jedino što je šteta malo zgubiti orginal winse ako lap nema licencu naljepljenu na sebi (ono da možeš vratiti te winse nazad ako poželiš)
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2015., 21:12   #6378
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,676
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
mislim da software nema veze sa garancijom... jedino što je šteta malo zgubiti orginal winse ako lap nema licencu naljepljenu na sebi (ono da možeš vratiti te winse nazad ako poželiš)
thx na odgovoru...a nije moj laptop pa se nezelin bas zezat sa garancijom i slicno,premda vlasnik nevoli wins10, to je buducnost, nek se natira

sad moran samo sredit sve viruse,trojane,toolbare i slicno sta je nakupia u misec dana koristenja
webstartm je online   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 20:39   #6379
reno666
Premium
Moj komp
 
reno666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 175
Kupio sam memoriju za laptop po specifikacijama koje odgovaraju za njega.
Ugradio je a laptpp neće dići windowse.
reklamiram memoriju odmah sutradan i oni je uzmu na servis ispitaju i jave mi mailom da je ispravna.
Pitam za zamjenu neki drugi model a dobijem odgovor da može ali da moram platiti 100 kn jer je ispravna a otvorio sam je te mi nude ugradnju u u njihovom servisu po cijeni 60 kn + pdv. inače keks je koštao 184 kn.
Dali imam pravo na zamjenu uz plaćanje eventualne razlike?
reno666 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 21:59   #6380
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,705
Ček, trebaš platiti 100kn dijagnostiku tj povrat stare + cc 185kn novu memoriju + 75kn ugradnju te nove?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 22:07   #6381
reno666
Premium
Moj komp
 
reno666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 175
Ovo su napisali u novoj ponudi:
U slučaju da se vraća ispravna roba moramo naplatiti minimalno 100kn troškova zbog vidljivo otvarane ambalaže. Međutim, možemo Vam ponuditi i odgovarajuću memoriju i ugradnju memorije, te testiranje da ona radi sa računalom. Ukoliko Vam ova ponuda odgovara, možete donijeti računalo, po mogućnosti prije 14h kada je kolega koji ugrađuje tu.
Koliko kužim novi modul je skuplji cca. 30 kn, + ugradnja = 106 kn
Znači koliko sam shvatio opraštaju mi onih 100 kn jer vraćam ispravan dio.
Ali ugradnja memorije u laptop 75 kn??????
reno666 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 23:20   #6382
tomek@vz
Premium
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,383
Citiraj:
Autor reno666 Pregled postova
Ovo su napisali u novoj ponudi:
U slučaju da se vraća ispravna roba moramo naplatiti minimalno 100kn troškova zbog vidljivo otvarane ambalaže. Međutim, možemo Vam ponuditi i odgovarajuću memoriju i ugradnju memorije, te testiranje da ona radi sa računalom. Ukoliko Vam ova ponuda odgovara, možete donijeti računalo, po mogućnosti prije 14h kada je kolega koji ugrađuje tu.
Koliko kužim novi modul je skuplji cca. 30 kn, + ugradnja = 106 kn
Znači koliko sam shvatio opraštaju mi onih 100 kn jer vraćam ispravan dio.
Ali ugradnja memorije u laptop 75 kn??????
Tako nešto je jedan servis htio meni smjestiti - cimni malo zaštitu potrošača jer ovo nije legit...
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 00:22   #6383
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,471
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Jedno nub pitanje
Moran reinstalirat Aspire E5-571 lap ,sa win 10 na win 7 ,ima sluzbene drivere 64bitne
Medjutim lap je origigi dosa sa wins10, i ima 5 godina garancije,pa me zanima jel se gubi garancija ako stavin wins7
Ne gubis garanciju ali racunaj da pola drivera za 7icu neces naci tom lapu bas sam neki dan jednog instalirao i jedva sam 8.1 osposobio.

Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
mislim da software nema veze sa garancijom... jedino što je šteta malo zgubiti orginal winse ako lap nema licencu naljepljenu na sebi (ono da možeš vratiti te winse nazad ako poželiš)
Licenca je upisana u BIOS(kao i na svim laptopima koji nemaju naljepnicu s keyem, bezobzira radi li se o win 7, 8.1 ili 10) i nakon reinstalacije win ce opet biti aktiviran.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 09:36   #6384
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,705
Citiraj:
Autor reno666 Pregled postova
Ovo su napisali u novoj ponudi:
U slučaju da se vraća ispravna roba moramo naplatiti minimalno 100kn troškova zbog vidljivo otvarane ambalaže. Međutim, možemo Vam ponuditi i odgovarajuću memoriju i ugradnju memorije, te testiranje da ona radi sa računalom. Ukoliko Vam ova ponuda odgovara, možete donijeti računalo, po mogućnosti prije 14h kada je kolega koji ugrađuje tu.
Koliko kužim novi modul je skuplji cca. 30 kn, + ugradnja = 106 kn
Znači koliko sam shvatio opraštaju mi onih 100 kn jer vraćam ispravan dio.
Ali ugradnja memorije u laptop 75 kn??????
Pa gle, ako je 106kn samo to je ok... neka ti ugrade i miran si... 60+pdv je čisto ok za "servis" jer neki te stvari naplačuju i više

Ako nisi kupio na "daljinu", nemaš preveć izbora, i sve je do trgovine i kako on žele. Ako si kupio na "daljinu", traži raskid ugovora i povrat love ili zamjenu za tu memoriju koja radi.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 11:34   #6385
reno666
Premium
Moj komp
 
reno666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 175
Kupio sam tako da sam preko net-a zatražio ponudu , platio internet bankarstvom i sutradan preuzeo robu.
reno666 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 14:47   #6386
reno666
Premium
Moj komp
 
reno666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 175
danas bio u trgovini i ne žele mi zamjeniti za drugi modul osim ako ga oni ugrađuju.
reno666 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 14:55   #6387
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,320
Traži raskid ugovora i nek ti vrate lovu
Prije koliko si kupio to?
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 14:57   #6388
reno666
Premium
Moj komp
 
reno666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 175
neznam kakav ugovor, mem. dobio u utorak a u srijedu im vratio, ovaj tjedan
reno666 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 16:48   #6389
reno666
Premium
Moj komp
 
reno666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 175
Obratio sam se minist. gospodarstva i dobio za pola sata odgovor:

Ukoliko ste proizvod naručili prema njihovim specifikacijama o kompatibilnosti, a proizvod nije kompatibilan sa Vašim računalom onda se radi o njihovom propustu. Takvi propusti su Zakonom o zaštiti potrošača NN 41/14, 110/15 u člancima od 30 do 35 propisani kao nepoštena poslovna praksa i nepotpune i netočne informacije.

Također ukoliko ste proizvod kupili preko interneta, tj. izvan poslovnih prostorija trgovca za Vas vrijedi pravilo o roku od 14 dana od primitka proizvoda za jednostranim raskidom ugovora bez penalizacije uz povrat novca u cijelosti. Kako bi to pravo ostvarili potrebno je uputiti pisani prigovor trgovcu. Prigovor možete uputiti poštom preporučeno sa povratnicom ili putem emaila. U prigovoru se pozovite na članak 72. Zakona o zaštiti potrošača te kako želite povrat novca. Kako ste još uvijek u roku od 14 dana na to imate zakonsko pravo.

Odgovor trgovca morate dobiti u roku od 15 dana. Ukoliko odgovor bude bio negativan savjetujemo da uputite prijavu Tržišnoj inspekciji pri Ministarstvu gospodarstva, Ulica grada Vukovara 78, 10000 Zagreb ili putem ove aplikacije ali s naglaskom na provođenju inspekcijskog nadzora.

Uputio sa prigovor prodavaču - sad čekam.
reno666 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2015., 21:57   #6390
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,223
Na koji mail ministarstva si ovo slao, da znamo i mi?
Brko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na