Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2019., 19:27   #121
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
nisam baš primjetio boost...i dalje imam ružne dropove u nekim situacijama.
ali super da napokon nakojn pola godine su složili driver koji radi vrhunski
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 23.08.2019., 09:44   #122
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
nisam baš primjetio boost...i dalje imam ružne dropove u nekim situacijama.
ali super da napokon nakojn pola godine su složili driver koji radi vrhunski
Bas cudno... U kakvim situacijama?
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 02.09.2019., 21:57   #123
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
https://www.ea.com/games/apex-legend...idwalker-event

novi event, malo dašak svježeg sadžraja
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2019., 11:21   #124
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Igra jos uvijek netko ovo? Sesona 3 je tu, dolazi novi event, ja se od starta ne skidam s igre
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2019., 16:51   #125
fooK
Powaaa user
Moj komp
 
fooK's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Hrvatska, Zagreb
Postovi: 160
Citiraj:
Autor rams Pregled postova
Igra jos uvijek netko ovo? Sesona 3 je tu, dolazi novi event, ja se od starta ne skidam s igre


Evo, igram ja pomalo. Prošlu sezonu došao do Diamond, a ovu tek počeo pomalo. Ti?


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Fun starts @ 2000 rpm with 465nM
Pošteni trgovac: 1
fooK je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2019., 18:44   #126
rams
80286
Moj komp
 
rams's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Dingolfing, DE
Postovi: 1,722
Igram konstantno, ali pomalo, koliko vremena uhvatim. Proslu sezonu sam bio na Gold, sad cemo vidjeti kako ce biti.
__________________
rams je offline   Reply With Quote
Staro 26.10.2019., 12:46   #127
huzo
Zvoni. Kucanje ne radi.
Moj komp
 
huzo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: ZAGREB DUBRAVA
Postovi: 683
jel jos netko ima problem nakon updatea zadnjeg?meni lagga igra nenormalno...veza mi je ok,ping 9ms,oko 70fps imam,ali lagga nenormalno.
__________________
Those who believe in telekinetics, raise my hand!
huzo je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2020., 12:37   #128
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Za one koje zanima kako ce mapa izgledati:

https://www.ea.com/en-gb/games/apex-...n-4-map-update

Osobno mi se svidaju promjene napravljene sa ciljem da se prekinu uvijek iste rotacije, uvijek isti choke pointovi itd.

Na prvu me malo sokiralo da su dosle tolike promjene u Capitol city, ali nakon sto sam procitao njihovu ideju da se Capitol zapravo podijeli na dva dijela kako bi se smanjila mogucnost 3rd party-ja sam promjenio misljenje, a koliko vidim sa slike one dvije "construction" zgrade su ostale netaknute pa ce jos uvijek biti tarapane u njima Cesto se u Capitol-u dogadalo da osvojis jedan dio grada protiv 1-2 squada, ali tada dolete ovi sto su netaknuto na drugom kraju lootali i onda samo uberu kremu. Ovaj krater sa ogranicenim mjestima za prelazak ce najvjerovatnije smanjiti takve scenarije.

Promjena za Fuel Depo je takoder dobrodosla. Ukoliko se krug zatvara u smijeru Depo-a dogadalo se to da bi ekipa koja uleti u nekakve hot spotove tipa Capitol city, Train yard i Sorting Factory (i prezivjela) morala proci kroz centralnu stijenu do nizine kod Depo-a i onda bi ovi sto su sljetali u sjevernom dijelu mape imali 5 puta bolju poziciju sa high grounda. Ovaj Planet Harvester bi trebao pruziti dovoljno zaklona.

Sve u svemu hype za veceras
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2020., 15:45   #129
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
odustao od igre negdje prije ljeta, presporo je dolazi sadržaj i dosadilo mi je.
sad nakon godinu dana, koliko je igra po vama napredovala i promjenila se da bi opet bila zabavna kao na početku,
Natukao sam brzo 300 sati, s početka je bila zarazna.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2020., 17:24   #130
brodjo
Playmaker
Moj komp
 
brodjo's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Osijek/Wien
Postovi: 1,629
Ja igram casual, dosta vremena solo, povremeno uleti jedan ili dvojica od ekipe. Bude zanimljivo dok ne dodjes do odredjenog ranka (u mom slucaju Diamond 4) i onda dosta tesko ide dalje gore bez normalnog teama pa zapnes u tom ranku i ne ide gore nikako. Isto tako sam u zadnje vrijeme primjetio bas dosta cheatera, ono tip ne moze ocitiji aimbot imat, a vec nakupio po 2-3k killova, ne kuzim kako ga ne banaju toliko dugo.

Nova sezona izgleda obecavajuce, al nekako mi puno drazi King's Canyon od Worlds edge
__________________
brodjo je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2020., 21:24   #131
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Cheateri su toliko losi da se tocno vidi kako mu nisan skace. Igra je jako dobra za one koji vole brzu akciju, brze kretnje i tako. Nakon mjesec dana igranja sam pokrenuo PUBG, PUBG je arkada naspram ovom. Nemogu uopce vise igrat PUBG. Jel tko od vas primjetio taj skok sa Apexa na PUBG i ogromnu razliku u kvaliteti izrade?

Kao sto kolega gore kaze ja dosao do platinum 4 i neide i neide, kao da su svi u grupama. Toliko je tesko igrat da je to strasno, onda opalim casual, a tamo ko da igram ljevacima, nemogu nista pogoditi, nisan im skace u nebo... I onda te ljevake ubijam ko stoku, pa probam opet platinum 4 sto i nije neki rank ak se pogleda i opet nemogu nikako jer se tak tvrdo drze svi skupa da je to strasno.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2020., 02:12   #132
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,425
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2020., 08:58   #133
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
A lijepo, vidjet cemo. Samo moram rec, barem meni onaj quest s Lobom je bezveze, one neke zivotinje te napadaju a ti ih tamanis ko pomfri poslije 20h, kad prodjes i dobis nagradu to je to, brzo zaboravis. Nadam se da ce taj event biti bolji.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2020., 09:47   #134
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Kao sto kolega gore kaze ja dosao do platinum 4 i neide i neide, kao da su svi u grupama. Toliko je tesko igrat da je to strasno, onda opalim casual, a tamo ko da igram ljevacima, nemogu nista pogoditi, nisan im skace u nebo... I onda te ljevake ubijam ko stoku, pa probam opet platinum 4 sto i nije neki rank ak se pogleda i opet nemogu nikako jer se tak tvrdo drze svi skupa da je to strasno.
Meni je bas obrnuto, kroz platinum se i nije neki problem probiti, a najbolje mi je bas igrati solo jer tad nekako imam najveci fokus i najbolje cujem iz kojeg smijera netko dolazi. Na discordu kad krene prica i zajebancija izgubim nekako taj fokus. Jos jedna stvar kod platinuma i visih liga je da jednostavno moras ici na killove, ali opet ne paziti da se ne igra preagresivno jer ima dosta ekipe sto samo ceka 3rd party. Za diamond je vec potreban ozbiljan team ili covjek mora biti toliko dobar da i kroz zajebanciju na discordu i sl razvaljuje ostatak

Sa druge strane kad udem u casual i vidim predatore kako iskacu iz aviona znam kako ce zavrsiti.

Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
Prije ne znam kolko sam odlucio da cu cuvati apex packove dok ne dode novi event pa da mi se eventualno posreci neki dobar skin i sad redom (meni osobno) govno skinovi ili dobri skinovi za legende koje ne igram... Sve mi se cini da ce ovih 45 packova ostati sa strane i gomilat se sa ostalima za season 6...

Ajd mozda patch notes budu solidni i mozda srede crashanje. U mom slucaju sa crashanjem (uzrokovano procesorom) se sredi ovisno o patchu. Npr kad je izasao Season 4 (ogromni patch gdje su sredili muzzle flash its) sve mi je mjesecima radilo kao podmazano sa 0 crasheva na uobicajenom 24/7 overclocku i onda dode onaj Bloodhound patch i opet krene crashanje... Nadam se da ce sad opet slijediti par mjeseci bez crashanja
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2020., 09:54   #135
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Meni nema crashanja nikakvog. Ali razlika Casual i Ranked je u tome sto u ranked ako naletis na solidan team oni nalete na tebe ko ose, vjerojatno jer pricaju pa ovaj kaze push i svi idu push i mozes se hebat. Ovu sezonu nisma igrao toliko ranked (na gold sam trenutno), igram jedino solo. Poceo sam igrat casual jer vecina tamo nije team. Ili ako i je team onda su losi ili imaju sensitiviti smjesno postavljen.

I da slazem se da se moze do platinuma bez teama, ali nije zanimljivo ako zaredom naletis na team koji vas pokosi. I opcenito ovi na platinumu daleko bolje ciljaju nego ovi na casual, mada na casualu nekad znas biti u teamu sa nekim ludjakom koji ih tamani ko zeceve.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2020., 10:43   #136
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Mozda si malo krivo protumacio moj post, ali ja zapravo smatram da se do diamonda moze bez tima bez nekog veceg problema. Ovo kad pricas o casualu je valjda i stvar do sbmm-a pa te vjerovatno ubaci u laganije lobbije.

Sto se crashanja tice u mom slucaju tu nesto ima veze kako igra hendla avx instrukcije. Svojedobno je jedan od njihovih vodecih devova napisao kako je "workaround" za crashanje da se avx stavi na -2, a posto igra 99% vremena koristi avx znaci da cijelo vrijeme igras sa 200mhz manje na procesoru...
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2020., 01:18   #137
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ima neki discord gdje ima aktivne ekipe?
Ili ako netkome treba treći?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2020., 09:33   #138
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, kao sto kaze guerra, u ekipi se nemozes fokusirat na zvukove jer predpostavljam da uvijek netko nesto brlonduje ili ako bi ja bio, moja tipkovnica se dosta cuje, haha

Ako ima ekipa koja ima kapetana, koji vodi igru, a ostala dvojica nemaju uopce microfon odnosno aktiviraju se samo u iznimnim slucajima, neznam koji bi to bili buduci igra ima jako dobar komunikacijski problem rijesen sa pingovima. , onda bi i mene zanimala takva igra.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2020., 11:09   #139
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Ima neki discord gdje ima aktivne ekipe?
Ili ako netkome treba treći?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Ovdje zna biti ekipe https://discord.gg/4FfYss

Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Da, kao sto kaze guerra, u ekipi se nemozes fokusirat na zvukove jer predpostavljam da uvijek netko nesto brlonduje ili ako bi ja bio, moja tipkovnica se dosta cuje, haha

Ako ima ekipa koja ima kapetana, koji vodi igru, a ostala dvojica nemaju uopce microfon odnosno aktiviraju se samo u iznimnim slucajima, neznam koji bi to bili buduci igra ima jako dobar komunikacijski problem rijesen sa pingovima. , onda bi i mene zanimala takva igra.
Bas to, kad se skupi ekipica to je onda uvijek neka zajebancija i prica, a ako se ajmo reci igra "ozbiljnije" onda je to opet neprestana prica koji attachment kome treba, municija itd. Najbolje je kad se netko jos i krene derat "one shoooooot!" i sl pa onda niti sebe ne cujes, a kamo li da li ti dolazi 3rd party

Tako da naci neki HC team o kojem pricas je dosta tesko, ali vjerujem da ima onih koj se uspiju tako organizirati i takvi onda mogu fino rankati. Ako igras solo vecinu vremena probaj igrati na nacin da u prvom dijelu igre igras malo agresivnije i pokusas uhvatiti koji early kill, a nakon sto ostane 10 squadova se prebacis na sigurnu igru i u idealnom scenariju docekate nekakav 3rd party. Na taj nacin ces osigurati da barem zavrsis bodovima na 0 i loot ti nece ovisiti o rng-u nego ces se nalootati na protivnicima. Osobno mi se takav stil pokazao dosta dobrim, ali je kvaka da moras timu to ponekad i reci na voice. Primjerice jucer mi se dogodila situacija da si fino nabijem 8 killova i pokusavam ovim svojima (koji su takoder imali dovoljno killova i assistova) objasniti da igramo polako jer je ostalo jos 4 squada, al naravno bloodhound mlatimudan opali ulti, zaleti se kao Rambo i krepa u sekundi, a nas onda pokose ova trojica jer eto nas Wattson se nije udostojio niti staviti ulti na savrsenoj poziciji koju smo imali
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2020., 11:18   #140
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da, ovo je dobra ideja za rank boost, probat cu je. Ja obicno igram lifeline i pokusavam da ova dvojica ako nisu u timu ne odu prerano u borbu pa da lupim koji ulti i nadjem dobar armor. A opet ako vidim da ova dvojica idu agresivno onda idem i ja jer su vjerojatno u timu. Ali masu puta se dogodi da ta dvojica agresivna su agresivna bez pokrica, pa padnu bez ispaljenog metka, tipa dadu ispod 100 damage, onda ja sam pokusam to nadoknaditi i onda imam 500dmg i 0 kill.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2020., 12:35   #141
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Nakon ove price taman odem malo rankati sa dvojicom solidnih igraca, teamskeak i sve. Prva 3-4 gejma smo izginuli ko budale zbog bezglave igre, cini mi se kao da se jedni drugima ljudi zele dokazati kad se u timu igra pa se skacu nekakvi hot dropovi i sl... Najvise sto smo dogurali je zadnji game 3. mjesto. Nakon toga odem solo dva gejma i u prvom zavrsimu na drugom mjestu, a drugi winamo. Mislim da cu nastaviti igrat solo
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2020., 16:44   #142
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Mislim da je pool igraca smijesan pa zato ponekad dodju neki cudni igraci.

Jucer me sredio jedan, nije imao aimbot, imao je od 12 shooteva 2 promasaja, ostalo sve headshot. Odmah cim me sredio sam znao da nesto tu ne stima. Pao sam ko kruska, a na levelu na kojem sam trenutno GOLD 1, se takve stvari prakticki ne desavaju. Ili je imao aimbot ili je neki profesionalac fejkao s racunom fejk. Cak stovise me vuce na profesionalca jer kako ih je skidao sa tim Kraberom, strasno nesto.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2020., 22:14   #143
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Mislim da je pool igraca smijesan pa zato ponekad dodju neki cudni igraci.

Jucer me sredio jedan, nije imao aimbot, imao je od 12 shooteva 2 promasaja, ostalo sve headshot. Odmah cim me sredio sam znao da nesto tu ne stima. Pao sam ko kruska, a na levelu na kojem sam trenutno GOLD 1, se takve stvari prakticki ne desavaju. Ili je imao aimbot ili je neki profesionalac fejkao s racunom fejk. Cak stovise me vuce na profesionalca jer kako ih je skidao sa tim Kraberom, strasno nesto.
Dogada se dogada. U sezoni 3 su slozili pravila za ranked tako da od platine u timu ne mogu biti dva igraca kojima je razlika u ranku jedna liga, ali zato si ekipa fino slozi smurfove i onda boosta ekipu do platine
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2020., 11:13   #144
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Sto kazete na patch?

Po meni osobno su uveli vise negativnog od pozitivnog, a najgore mi je to sto sve skupa ide u krivom smijeru posto su ocito dlucili nagradivati pasivnu igru.

Minusi:

1. Najbizarniji potez mi je ovo novo craftanje, a razlog iza uvodenja je bio taj sto igraci koji nisu sudjelovali u fajtovima (drugim rijecima oni sto su kempali i opcenito bili losi) nisu mogli doci do end game loota posto je najbolji loot upravo bio na protivnicima koje prvo treba rijesiti. Sa craftanjem si sad svatko moze napucati lvl 3 armor i sloziti gotovo potpuno nadogradeno oruzje koje je u rotaciji tog dana. Kad smo vec kod tih rotacija takoder mi je blesavo da oruzje koje je tog dana u rotaciji za craftanje ne mozes pronaci na podu vec ga jedino mozes craftati...

2. Ubacili su jos jednu legendu koja ima naglasak na kempanje i stvaranje bunkera. Oni stitovi koje ima na tacticalu imaju slozenu ok mehaniku tako da se mogu jednim metkom razbiti dok su u fazi sastavljanja, ali kad slaganje zavrsi imaju 400 HP-a. Dobro je sto ih se moze razbiti, ali ne znam kako ce to biti moguce kad se primjerice postave unutar neke prostorije ispod prozora. I sad zamislite ekipu koja se sa Rampart i Wattson skempa u nekoj kucici...

3. Smanjili su HP armorima za 25 i time snizili TTK. Crveni evo shield je bio prejak definitivno pa jednim dijelom razumijem logiku iza ovog svega da on bude 200 hp-a, ali sad kad su stitovi slabiji 3rd party ce biti jos teze obraniti.

4. Buffali su Tripple take koji je vec sad idiot proof i ostale snipere omogucivsi nosenje vise municije sa sobom. Sniperi su po meni bili ok balansirani do sada tj njihov utjecaj na citavu igru je bio dobro pogoden. Sada sa smanjenim TTK-om, stavljanjem naglaska na nekakve bunkere, zonama po mapi koje su doslovce koncipirane kao utvrde i buffanjem samih snipera mislim da ce biti prejaki i preiritantni.

5. R99 je sada drop weapon. Ovo nije nuzno losa stvar, ali meni osobno je posto mi je to bio drugi po redu omiljeni gun.

Plusevi:

1. Svi shieldovi su sada Evo. Na ovaj nacin se ipak nagraduje i agresivna igra.

2. Buffovi za Hemloka i Prowlera su jako dobri pa ce se i oni sada vise koristiti. Na Havocu je takoder puno bolje slozen recoil pattern.

3. Buffovi i nerfovi za legende su ok.

4. Bloodhound i Pathfinder skinovi iz Battle passa su preopaki
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2020., 11:22   #145
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Jel Sentinel jos uvijek bezveze?

Sniperi su rpeslabi u igri, pogotovo ako igras s teamovima, kada te rusaju mozes si taj sniper bilo koje vrste staviti u guzicu.

Hemloka su buffali, meni je to bio najomiljeniji gun, pa neznam sad mi dodje da opet pocnem igrat. Sjecam se dok je R99 bio najbolji gun, a sjecam se kad je i R 301 bio najbolji sad je medju najgorima.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2020., 11:44   #146
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Sentinel je ostao isti, jedino sto sad ako imas Gold armor trebas samo 1 shield cell da ga napunis.

Takoder sam isto dosta koristio Hemloka, ali single fire. Medutim sad kad mu je burst recoil smanjen stvarno je opak u tom modeu

Po meni je r301 jos uvijek jako dobar, jedino sto se vise sa kilometra ne mogu sprejati protivnici kao prije dok prakticki nije imao recoila.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2020., 12:10   #147
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Jos su mu smanjili recoil, super, a prakticki sam se naviknuo na onaj recoil, ja ga uvijek koristim sa 3 metka, padaju ko kruske, pogotovo kad smo si blizu pa niti ne nisanim, haha

Nisam vec dugo igrao, dosadno je, ranked nema uopce nikakvog smisla ako nemas tim, a ovo casual je skocis, umres leave i tako u krug, bezveze... Mislim nije bezveze, napucas se nabrzinu i ides off.

Ovoj igri fali smisao.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2020., 13:49   #148
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Joj, ekipa koja se DC-a kad krepa dok tim još ima šanse ga revive-ati je nešto najgore kaj se dogodilo ovoj igri, i glavni razlog zakaj sam se ohladio od igranja.

TTV Wraithovi - nabijem vas na kurac.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2020., 20:00   #149
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Jos su mu smanjili recoil, super, a prakticki sam se naviknuo na onaj recoil, ja ga uvijek koristim sa 3 metka, padaju ko kruske, pogotovo kad smo si blizu pa niti ne nisanim, haha

Nisam vec dugo igrao, dosadno je, ranked nema uopce nikakvog smisla ako nemas tim, a ovo casual je skocis, umres leave i tako u krug, bezveze... Mislim nije bezveze, napucas se nabrzinu i ides off.

Ovoj igri fali smisao.
Meni osobno ranked ima vise smisla od unrankeda cak i kad solo igram, bas zbog razloga koje si naveo.

U pocetku sezone kad se svima resetira rank igras protiv razno raznih protivnika sto slabijih sto jacih, ali vec nakon dva tjedna se to stabilizira i onda se vecina igara igra protiv ekipe na tvom levelu. Uz to ekipa bas i ne leava samo tako jer gube dodaten rank bodove i dobivaju time out prije nego sto mogu igrati slijedecu partiju.

Btw sad kad samo malo testirao novog Hemloka i Prowera moram priznati da su odlicni. Hemlok doslovce rastura, a Prowler je mozda cak i bolji sad u burst modeu posto su mu povecali horizontalni recoil u auto modeu.
guerra je offline   Reply With Quote
Staro 31.10.2020., 13:33   #150
guerra
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: May 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 522
https://www.youtube.com/watch?v=Dofh...GamingMerchant

Covjek prije sezone 7 uspio isprobati novu mapu i sve skupa. Kome se neda gledati evo neke najvaznije tocke:

1. Stize nova mapa koja ce po velicini biti izmedu prve dvije mape. Najveca razlika na njoj je to sto nema stijene vec su sve objekti u gradu kroz koje ce se moci prolaziti itd. Postoje dva "akceleratora" koji spajaju suproten dijelove mape, a funkcioniraju kao Wraith portali tako da ce se jako brzo moci prebaciti sa jedne strane mape na drugu. Mapa je takoder dosta otvorena pa ce se meta najvjerovatnije prebaciti na long range sto se meni osobno bas i ne svida. Ako je vec tako valjda ce nerfati maloumni Tripple take i Charge rifle sa kojim slijepac ne moze fulati.

2. Takoder dolazi novi legend, tactical ability joj je onaj vrtlog koji su nedavno ubacili na neka mjesta na mapi i on omogucava penjanje na vise pozicije, ultimate joj je crna rupa koja prema sebi uvlaci protivnike.

3. Ubacili su i hover vozilo. Sa njime se nece moci gaziti protivnici ili nanositi dmg vec ce vise sluziti kao prijevozno sredstvo, protivnici ce se direktno moci gadati dok sjede unutra, ali ce postojati i zone na vozilu koje kad se pogode dijele dmg na sve protivnike koji se nalaze u vozilu. Na vozilo ce se moci stavljati abilitiji kao Rampartov Machien gun, ali nece biti niti prilicno op koliko neki mozda misle posto ce biti dosta tesko voziti i ciljati.

4. Novih oruzja nema, r99 se vraca u standardnu rotaciju oruzja , a prowler ide u care package. Ubacuje se i novi hop up koji ide samo na pistolje, zvat ce se "fast swap" ili tako nesto i omoguciti ce da "izvucete" pistolje puno brze. Lik nije pricao o tome, ali navodno ce Hemloku nerfati head shot multiplier.

5. Ubacuju se klanovi tj "clubs" kako ih oni zovu koji ce imati svoju hijerarhiju (nesto kao u discordu).

6. Prvi ranked split ce biti na novoj mapi, a drugi na World's Edge. Ove ranked sezone se nece igrati na Kings Canyonu.
guerra je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na