Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.03.2004., 21:36   #31
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Citiraj:
Originally posted by Beast
Prodajem kompijuter Pentijum 2, sa ekranom 14 cola, internetom i puno priključaka.
:confused:

Da ne povjeruješ!!!
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2004., 23:30   #32
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
U bate tip ima cijeli internet u kanti. Da je meni takva makina.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.03.2004., 01:38   #33
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Mali OT

Iako nema veze s informatičkim trgovinama ovo me sjetilo jedne ogomne gluposti koju sam čuo.

Naime radi se o tosteru firma je neznam koja sam ima servis tam na radničkoj kod žitnjaka u onom centru male privrede Savica, na pitanje kak da nađem servis mi je tip rekao ovo:" To vam je kod Vrućeg bureka"

Krepao novi toster nakon dva dana, pregorila žica od grijača jer se mrvica kruha skup sa sirom zaljepila za to i ode sve u tri...

Svakako odem tam ( do vrućeg bureka) ostavim toster na servisu, slijedeći dan me zovu i vele gotovo, dođem tam tip mi uvali toster ja potpišem i odem doma, uštekam i toster ne dela? WTF?? Zovem ja firmu i tip mi veli ovo:
J: dobar dan bio sam pred sat vremena po toster koji ne dela, zakaj?
P: Vama je otišo grijač
J: Ma nemojte! Al zakaj mi ne dela?
P: Sam da vidim kaj je kolega napisao ( 4 minute mu je trebalo)
da znate to je pregorilo jer je zapela mrvica.
J: Znate ak toster koristim za tostiranje kruha normalno je da ima mrvica.
P: Da al vi ga niste čistili!
J: Kaj? ( sad ide najbolji dio)
P: Vi trebate nakon svakog tostiranja s mekanim kistom ić između žica ( koje su btw iza zaštitine mrežice, pitam se zakaj) i onda maknuti svaku mrvicu! da nebi koja zapela ( došlo mi je da mi je tipa poslat u 3PM)
J: vi to mene zezate?
P:Ne,a pošto vi to niste napravili, i niste održavali toster, nema garancije đenja! tutu
J. halo?

Prvo nisam mogao povjerovati kaj mi je tip rekao. Stvar se tak riješila da sam se otišao žaliti u dućan di je kupljen.
Čovjek koji tam prodaje, je prvo prasnuo u smjeh pa na moj nagovor dao neki papir od dućana na kojem je nakj pisalo o zahtjevu za popravak.

Kad sam došao u servis prvo je serviser nekaj počeo srat o kistu i čišćenju ( došlo mi je da mu hitim toster u glavu), kad je dobio papir u ruke je zvao dućan ( razgovor za tipa nije bio nimalo ugodan) bez riječi je uzeo toster, dan poslije je toster bio popravljen i dan danas dela bez ikakavog čišćenja kistom i sl, gluparija.

Mislim da ovo nadmašuje puno gluposti koje su ovdje napisane uključujuči CDRW unišatva pržilicu.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2004., 10:15   #34
nikola-m
Premium
 
nikola-m's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: river una
Postovi: 412
Da. Takvih stvari ima na tone kod nas. Poznata mi je situacija po nekim dućanima u zg i nekima u sk. Ovaj u sk (supracomp) je stvarno ok. Dečki su gala opušteni i kuže se u sve. Kupovao sam kućište (CHIEFTEC) a kako sam već imao napajanje pitam ga dali je kućište s napajanjem, kaže da je. Tražim ga da mi proda bez napajanja. Kaže može. Ostao sam paf.
U sensu su tvrdili da je HDD otišao zbog pogrešne imstalacije Nortona.
U Vemilu mi je ženska već prethodno sastavljenu ponudu radila ravnih 45 minuta i još mi je tvrdila da Kingmax 433 Mhz nije kompatibilan s EPOX RDA+.
Ima toga još.
Pozdrav ekipi.
Pišite ljudi.
nikola-m je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2004., 20:18   #35
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Provale Informatickih ducana Part. xy

Dakle kako se imamo novu genijalnost iz VeCe-mila odlucih otvoritovu temu s molbom nekom od Modova da bude sticky jer se na takve gluposti uvijek dobro nasmijati do suza kad ih se cita.

Evo ja cu stavit jednu omiljenu:
Prie dosta vremena dok jos nisam bio tako upoznat s razlikom izmedju pojedinih komponenti, i kad mi je umro Palomino sam telefonom u Kvarku ( njihovm skladistu) pitao koja je razlika izmedju
Palomina, TbredA, B i Bartona.
Odgovor je bio:

Izmedju Palomino i Thorughbrednema razliek osim u imeneu sve je to isto smao je ime drukcije kako bi se bolje prodvavalo.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2004., 20:44   #36
oyilla
Soul Brother
 
oyilla's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 153
jebe te malo pravopis ,a
__________________
hp nx 7010
oyilla je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2004., 21:10   #37
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Mogli bi u ovaj topic stavljati sve dogodovstine u trgovinama hardveraja evo moje...

Info gamad zovem telefonom jeli imate jos ono kuciste iz akcije?
zena koje akcije ? pa vi bi trebali znati koje akcije posto je na vasem web pejdu ... Zena samo da pitam ne nemamo ali imamo isto takvo ali je od drugog proizvodjaca i zeleno je ...

Doticno kuciste je bilo crveno ...

HG shrot jeli imate ovaj 800 mm vent bez neon stringa?
tip ne ali bi mogo taj neon string prerezati...
ja neda mi se rezati a jeli imate ovaj tri pinski samo da se spaja normalno ili na 4 pina
tip ne ali se mozes igrati zicama mislim da nije problem to srediti

ja ali ja nisam elektricar...

Neka trgovina u ilici uglavnom hrpa hardveraja udjem sa frendom i pitam jeli imate b69 logitecha oem a meni lik ajde da ja neserem reci ti meni sto je to oem ....

Stari moj i onda je ekipa koja prodaje skolovana...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2004., 22:28   #38
Veky
...
Moj komp
 
Veky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,950
Citiraj:
Originally posted by Codiac-

Neka trgovina u ilici uglavnom hrpa hardveraja udjem sa frendom i pitam jeli imate b69 logitecha oem a meni lik ajde da ja neserem reci ti meni sto je to oem ....

rofl
Veky je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2004., 22:32   #39
ßellerophon
Sannin
 
ßellerophon's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Split
Postovi: 1,568
: hitthewa
__________________
YES - BUT /
your evaluation is superb - behold the underlying truth
ßellerophon je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2004., 22:32   #40
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Re: Provale Informatickih ducana Part. xy

Citiraj:
Originally posted by Isus

Odgovor je bio:

Izmedju Palomino i Thorughbrednema razliek osim u imeneu sve je to isto smao je ime drukcije kako bi se bolje prodvavalo.
: lol2 : : lol2 :
Freek je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 08.07.2004., 15:28   #41
oyilla
Soul Brother
 
oyilla's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 153
Cuo sam da je Denisu iz Linksa sef prilikom zaposljavanja rekao slijedece: ''Da smo trazili pametnog djelatnika ti sasvim sigurno nebi bio logican izbor''
__________________
hp nx 7010
oyilla je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2004., 16:19   #42
Freek
Premium
Moj komp
 
Freek's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 2,869
Citiraj:
Originally posted by oyilla
Cuo sam da je Denisu iz Linksa sef prilikom zaposljavanja rekao slijedece: ''Da smo trazili pametnog djelatnika ti sasvim sigurno nebi bio logican izbor''
LOL-čina
Freek je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2004., 20:31   #43
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
: lol2 : : goood :
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2004., 20:36   #44
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
LOHA MIDERATORI

BUde ovo bilo sticky???
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2004., 21:42   #45
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Talking

FALA :cheers2:
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 10.03.2007. u 13:23.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2004., 00:00   #46
Bipe
What's inside???
Moj komp
 
Bipe's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 370
LOL

eto par bisera kod mene

biser no1:
@ info prije par godina trazili usb modem za braticevog iMac-a posto mu je built in skuril grom, dodemo na neki stand, treba, dekolte do pupka, na drugoj strani neki lik (vjerojatno sef ili neko od prodavaca doticnog shop-a) baca krafne nekom liku, pa tako pitasmo mi zenu dal ima kakav usb modem....
prihvatila se listanja fotokopiranog cjenika, nakon pol minute pitala, trebate eksterni?... bratic i ja se samo pogledali i odgovorili blesavo "da"... nakon jos minute cekanja dok je ona prelistavala cjenik izjavi "imamo vam samo PS2" :clap:

ta ziher ni dobila posel zbog poznavanja pc-a, vec sisa...

biser no2:

na starom celeru mi riknul vent od cpu-a, skinul ja cijeli hladnjak, otisao u najblizi ducan komp opreme u vg i pito lika ima li tak nes, predo mu cooler u ruke, on ga dobro pregledao, otisao do vitrine i izvadio mi hladnjak za nb i veli "a mozes mu ovo dole skinut i zaljepit ga (3m zvaka je na dnu, naravno)"...

sve bi bilo ok, da nije u ruci drzal 5-6x veci i tezi cooler nego kaj je taj
__________________
Bipe je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2004., 00:06   #47
dr.fiksi
doktor, trekkie, amd-ovac
 
dr.fiksi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,043
Nevezano uz dućane-naš dragi HT.Želim ja DSL, zovem tehničku, khm, službu*kof*.Javi se neka ženska, odmah sam znao-problemi započinju->a onda ja njih pitam što mogu očekivati od najsporijeg paketa 384/64-kakvu realnu brzinu downloada u kilobajtima, kažem ja oko 40?Ženska meni govori kao nešto da postoje tolerancije, ali nikada ne može biti tako strašno nisko!Još ona meni začuđujućim tonom!Uvidjevši da su nepismeni, glupi i neobrazovani, a kamoli na stupnju da bi razlikovali kilobit od kilobajta, ja lijepo zalupio telefon.Diende.
dr.fiksi je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2004., 09:49   #48
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Ve - Mil ....

Jedno lijepog dana zaključim ja da 17" monitor nije dovoljan i da iiyama 19" je optimalan izbor. Jedini koji ga drže su bili legendarni Ve - mil.

Lagano ih nazovem ako imaju na skladištu koji komad....

Zlatko: Nemamo ali dolazi za max 7 dana.

7 dana kasnije ...

Zlatko: Nemamo, ali dolazi za max 7 dana
:confused:
Ja: Pa to ste mi rekli prije 7 dan!
Zlatko: Da, ali ovaj pit 100% je tu kod nas.

Reko dobro. Doletim ja do njih s idejom da PLATIM monitor koje će tek doći. Uredno mi nofčeke zemeju ko ljute guje ( prije cca 4 godne je cijena bila ugodnih cca 5.000 Kn ).

Pitam ja tako Zlatko da mi javi minute kada stigne MOJ monitor. Dakako da nema problema. Monitor me čeka i sve je riješeno.

10 dana nakon plačanja ....

Ja: Oprostite jesu li stigle iiyame.
Zlatko: Jesu, ali su već sve rezervirane za firmu XY.
Ja: Ali ja sam već PLATIO svoj monitor. Kak ste ga kvragu dali nekome drugome.
Zlatko: Žao mi je gospodine, morate pričekati drugu pošiljku, ovi su već rezervirani vrlo ozbiljnom kupcu.
Ja: Uz malu pomoć psovki. Dolazim po SVOJ PLAĆENI monitor u sljedećih 32 minute. Ako ga ne dobijem poklat ću vas ko štakore.
Zlatko: Dobro gospodine, kad već navaljujete - slobodno dođite po monitor. Samo da znate, ovo vam činim iz usluge. :confused:

Oh HVALA vam kaj mi dajete nešto što sam platio unaprijed I to samo nakon 24 dana koliko je trebalo da monitor stigne .....

Da stvar bude bolja - Zlatka sam upozna cca 3 puta. Od toga smo jedanput bili na rođendanu zajedno. Razgovarali na dugo i široko. Lik se ženi s djevojkom iz kraja gdje je moja žena odrasla. ---- Još uvijek nije siguran dali me pozna i govori mi VI.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2004., 10:08   #49
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
To ti je zato šta često mijenjaš frizure, a neredovito se i briješ. Nije ti to Zlatko kriv. Pa čovjek se ženi, znači, našao je sebi srodnu dušu. Boli njega za tvojih 19".
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2004., 11:36   #50
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Thumbs down VeCe-Mil i Kingmax

Kupio gigu Kingmax superram 433, koji nije radio ni na 364Mhz a kamoli na 400 ili 433.

Tako sam ja jucer u ujutro otisao u Ve-mil gdje mi je sef servisa (Jasmin) bez rijeci zamijenio module za dva nova, ono kaj mi je bilo cudno kod pobizeg gledanja je bilo to da su ti bili rabljeni!

Kad sam dosao doma isao sam reda radi isprobati da li kojim slucajem rade. Jasno da nisu radili, ploca je pocela pistati i zavijati, pa sam izvadio jedan modul, ponovo dignuo komp, ista stvar. Fino sam izvadio modul iz kompa stavio ih u vrecicu, uzeo racun u ruke i pravac Ve-mil kroz popodnevnu guzvu.

Ne moram napominjati koliko sam bio napizen na tu firmu.

Dodjem u servis di me tip pita po cemu ja zakljucujem da su rabljeni, pokazem mu tragove na kontaktima i ostatke naljepnice s druge strane modula (znaci netko je bi skidao naljepnicu i stavljao je s druge strane), te mu izjavim da ne zelim nikave druge vec da mi izvole vratiti mojih 1505. kn, posto je to neviđeni bezobrazluk mi pod nove module utrpati stare, te da nemem namjeru vise kod njih uzimati memoriju.

Nakon jedno 5. min on se vratio s izjavom da odem u prodaju i to s njima sredim. Uz glasno psovanje po lopovskoj i prevarantskoj firmi, da, bila mi je namjera da me cuju potencijalni kupci, penjao sam se iz podruma na prvi kat.

Dosavsi gore sam prvo cekao, pa me tip glupo pogledao i opet pitao po cemu ja zakljucujem da su moduli rabljeni, tako ja ponavljam kao papiga pricu, na sto dobivam odgovor :"Mozda su decki to testirali", u tom trenutku sam ja bio blizu istestirati sto je tvrdje njegova glava ili monitor :bonker2:

Ipak nisam napravio glava vs. monitor test, vec sam odbrusio, da, ukoliko u garantnim uvjetima pise, da ce proizvod ukoliko nije ispravan biti zamijenjen novim, sto znaci nov, netaknut, s jumfom.

Na koncu me poslao do kolege za stol gdje sam opet morao ponavljati pricu, ovaj zove u servis ispituje Jasmina jel isprobao moju memoriju (onu od subote) Servis mu je odgovorio da izbacuje gresku, (ne jednu nego jedno 60 u 2,21. minutu koliko vrti mem-test dok se ne zbloka), tip mi nudi da oni meni mogu vratiti pare samo preko racuna jer su veleprodaja, ili da mi moze dat novu memoriju al tek u srijedu jer mu u srijedu dolaze novi Kingmax moduli. Sto ja kategoricki odbijam, jer, da nakon sto su mi podvali rabljene module pod nove, je meni strpljenje na kraju.

Cijeli razgovor slusaju kupci gore koji pogledavaju prema stolu di se vodi rasprava, svi su se pokupili kupivsi nista. Mission accoplished Na koncu mi tip veli da odem u servis, pa da mi iz testiraju te module.

Znaci opet u podrum ovaj put jos glasnije psujem lopovsku i prevarantsku firmu, dok cekam dolazi jedan covjek s kompom pod rukom i veli da je po 6. put na reklamaciji. Ja cujem iza onog zida: "Daj testiraj tu memoriju vise", cujem *bip*, nakon kraceg vremena opet *bip*, pa opet *bip* jedno tri puta im se komp zrusio.

Evo odjednom tipa iz prodaje s papirom i glupim pitanjem i sto cemo, jer memorija ocito stvarno ne radi? Cvrsto trazim da mi vrate pare, jer da cu memoriju kupiti negdje drugdje na slobodnom trzistu. Sad cekam da mi u cetvrtak sjednu pare ak ne sjednu u petak sam ujutro opet tamo ovaj put z velikm maljem i razmisljam o udarnom dvojcu mitzek + AMDejac+ ja sa svojih 1,90m pa da napravim krs tamo.

Ah da onaj tip kaj je po 6. put dosao je nadogradio memoriju na 512MB al mu ploca ocitava samo 256MB, veli da su mu plocu mijenjali vec i pitaj boga kaj sve ne, na jedvi te jade je uspio nazicat da mu to odmah provjere jer su serviseri samo do 5. tamo, a servis radi do 6. Ve-mil...
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 10.03.2007. u 13:22.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2004., 14:30   #51
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
E, a da ne bi sve bilo tako crno, ima Ve-mil svoju poslovnicu u Splitu. Kupio sam kod njih milijun stvari, dosta stvari vratio zbog neispravnosti, ili kvara u garantnom roku, ali nikad, baš nikad, nijednom, nisam imao problema s bilo kim ko tamo radi. Uvijek je sve bilo sređeno, dobivao sam nove stvari.
Ima, u biti, jedna zamjerka. Uzeo sam Radeonku na 3 čeka, a kad ono, dva od njih sjela odmah prvi mjesec.
Zovem ja:
Ja: "Miro, jebate, koji je ovo kua, prva dva čeka mi sjela isti dan. Ono, ka' jebate, š'a van je?! Ono!"
Miro: "A neman ti pojma, mi čekove šaljemo u Zagreb, a oni vrše naplatu."
Ja: "Ma nemoj me jebat!"
Miro: "Ozbiljno ti kažem. Nije do nas ovdje."
Ja: "A jebate, Miro, ono, ka'!"
Miro: "A sori!"
Ja: "A oću, jebate, al' iman izbora?"

Opet me Zagreb sjebao. Moga' san i mislit. :burn:
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2004., 14:31   #52
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Po napisima se može zaključiti da Ve-mil jedini ne valja te kako su ostali super.

Radi se o tome da su svi prestali drugdje kupovati i ostalo im je samo nekoliko trgovina. Još malo pa će prestat postojati i ono malo mjesta gdje se ugodno može kupovati. Samo je pitanje vremena.

Nije li tako?
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2004., 14:48   #53
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
VeCe-mil i dalje uziva po meni nezasluzeni imiđ velike firme koja je streučna i u kojoj ne jebu ljude kao u Hg-šrotu.

Da je Hg-šrot stvarno HG-šrot se jako dobro pročulo, za VeCe-mil još nije.

Eh da da spomenem i KING:

U doba dok sam još ima Gf4 MX420 sam išao i reda radi u King pitati, kaj zet, GF4 Ti4200 ili Ati 9500pro,
J: Koju od ove dviej kartice bi mi više preporučili GF4 Ti4200 ili ATu R9500pro
P:NI jednu.
J:???? Kak to mislite??
P:Pa ne bavite se valjd aprofesionalnom grafikom gdje morate imat savršeno čistu sliku na 23" monitoru. Kaj sad imate?
J: GF4MX420
P: Sasvim dobra kartica, što će vam više?Ima Video in?
J: Ne i Ne, kartica je zastarjelo smeće.
P:Video in Vam je bitan možete VHs ove staviti na komp
J: Zgodna stvar al meni treba jaka grafička za Igre, za sve na max a ne da mi se navlači.
P: Podlegli ste reklamama
J: Đenja

NItel:

Bilo mi dosadno dok sam Elvena čekao da napravi masakr u banci, gdje je dizao pare da od mene kupi 9500pro i otišao ja u Nitel pitat jel by any Off chance imaju 1700 TbredB DLT3C

Pošalju me u "servis" ili ti pult 10,5 centimetara od mjesta di sam pitao.

J: Imate 1700,1800TbredB DLT3C otključan
S:Ne, al imamo Bartone
J: otključani?
S: da jasno
J: koji tjedan?
S:Ma mi imamo samo otključane i svi su poslije 40. tjedna
J: u sebi: da ziher, Đenja
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum

Zadnje izmijenjeno od: Isus. 13.09.2005. u 03:03.
Isus je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2004., 01:08   #54
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103

Bilo je fušera i bit ce ih...

tokom zadnjih par godina se vise nego ikad iskristaliziralo kuruze i kvalitete. Bio sam vise od dvije godine vani i kad sam isao slagati
PC-a nedavno, prosetao sam se uz privatne dilere i po trgovinama.

Najvise me dojmio (za kojeg uopce nisam znao) Links, nema tu nista revolucionarno u pristupu. Ali su kako bih rekao...poslovno elokventni, dobar nastup, kvalitetna dinamika komunikacije, azuriranje sve to funkcionira dobro. Fino profilirani proizvodi. Gotovo naj kompletniji racun i garancija (u smislu serioznosti)

Druga extra firma Nobilis (Lost) - 15 minuta kasnije dodjem sa frendom,vlasnik otkljucava ducan i zove nas unutra : "Kad ste vec dosli,da se ne vracate"

Drugi put se potvrdjuje jos vise ljubaznost, dodjem po neke SCSI
kablove, zove neki lik na telefon i pita do kad rade jer se vozi do njih i boji se da ne zakasni. Vlasnik mu kaze : "Samo vi polako vozite, Ja vas cekam, nema problema"

To je fini mentalitet odnosa, to reflektira dobru i najbolju reklamu.

Privatni diler me odmah opomenuo kad sa dosao po HD-e, zasto sam isao kupovati opremu u Info-Gami tamo sve dilaju polovno.

Ispostavilo se (do sada) CPU,MBO,Printer,Scaner sve radi bez greske, sve je bilo tvornicki zapakirano i sve A1.

Vrlo intelektualni likovi u servisu,susretljivi.
Prodavacica je super usluzna i narucuje mi preko njemackog dilera
jednu stavku koju ipak nisu mogli dobiti, ali su dali truda.

Primjetio sam da znaju imati povremeno velike oscilacije u boljoj cijeni od konkurencije cak i od privatnih dilera (ne u svemu,naravno)

Privatni diler opet prica : "Imao si srecu, sve je to muljaza"

Isti tvrdi za dvije (necu imenovati) naj mocnije firme da sluze samo kao paravan za (navodno) pranje novca.

Doduse to sam cuo i za jednu knjizaru, pa sad...

Firma najvece percepcije info-firme kod nas : HG Spot.

Sto ne stima?

Velicina i svi ti gabariti nisu u sluzbi brzog obavljanja kupovine i jos brzeg podizanja kupljene robe.

Prodavace su birali sa ugladjenijim nastupom ali tu je kraj.

Pult za podizanje robe, širine 2,3 ili 4 metra? Jedan jedini tip posluzuje ljude koji nervozno cekaju. Gotovo redovito se cuju ljudi
dok stoje - komentiraju nepotrebno cekanje.

Ponovo, dodatna samodopadna opulencija HG-Spota kroz sminkersko javljanje na monitoru u kojoj je fazi dolazak robe.

Ali u nikakvoj sluzbi ubrzavanja stvari!

Bilo bi pametnije da na kasi odmah prosljede koja je roba kupljena i odmah pripreme istu za kupca a ne ovo Airport kreveljenje preko
sexy televizora (nije ni monitor)

Najveci test na kojem su pali za mene.

Dolazim po ATI AIW 9600 ili 9800, ako ima samo 9800 nerado cu uzeti tu ali ciljam na 9600 jer me zanima samo Tuner.

Prodavac ljubazno zove M-San pita za moja pitanja oko mogucih problema sa Asus plocom. Cak zove prodavaca koji je ima doma da mi da par savjeta, dobro. Govori mi da imaju zadnju i jedinu AIW 9600Pro, dobro, kupujem! E sad nastupa blamaza.


Sve na TV-u (relativno) brzo se pokazuje kako donose robu...ali nikad da stigne ATI. Cekam, cekam...10 minuta nista !

Evo sad ce doci ATI, znate to nam je jedina, govore mi.

Dolazi ATI, pogledam kutiju i sve mi je jasno.

Postaje mi jasno to ZADNJA.

Kutija otpakirana i nabrzinu zatvorena, naivno najlon povucen preko otvora. Decki su si malo testirali karticu i kako malo ljudi kod nas kupuje te modele, misleci ima vremena !!!

Šutio sam, ajde nisam inace baksuz radit ce valjda dobro i radi, ali
toliko o politici neotvaranja kutija.

13 sati, konstatiraju da nemaju vrecica !

Nude mi kutiju za stvari koje sam kupio !!!

Potreban je jedan telefonski poziv (da se hoce) da se donesu nove, ali nema veze, evo ti kutija


Subota dolazim sa frendom koji reklamira neku gresku na foticu.

Red kao za kruh. Tri radna mjesta na prijemnom pultu servisa.

Tri monitora, 3 tastature i tri miša, ali samo jedan tip radi. Pitam se kako li to izgleda radnim danom ?

Samo image, ali bez funkcije, cemu te masine i stolice kad jedan jedini tip radi i stvara red i nervozu?

Toliko od mene.

__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 10.07.2004. u 01:54.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2004., 01:51   #55
T-800
Premium
 
T-800's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Cyberdyne factory near Zg
Postovi: 60
Bilo je to prije nekih 2 god. u Info-gami.

Ja: Imate li 128 MB PC133 brand name.
P(žensko): Molim?
Ja: 128 MB PC133 brand name.
P: Što?
Ja: Isto.
P: Koga?
Ja: Isto. (Sad mi već stvarno počinje ići na živce. Koda pričam sa zidom.)
P: Gdje ste vi to vidjeli?
Ja: WTF? Pa, ovaj na vašem cjeniku na internetu. (Mislim si u sebi pa zar to i onako ne bi trebala imati svaka prodavaonica infor. robe).
P: Aha. Samo malo da potražim. Gleda cjenik i traži. Nakon pola minute nađe ona to napokon. Uzme ga i meni pokaže te pita da li to hoćete.
Ja: Aleluja.

Inače dok sam kupovao grafu u Ve-milu hladni znoj me oblio kad sam vidio koliki je red za servis. I onda sam kasnije tu na forumu čitao o iskustvima sa njima i ostalima. Imam sreće da mi radi kak spada. Ali tam više nikad.
T-800 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2004., 19:49   #56
acer
Whatever :)
Moj komp
 
acer's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka,Bulevard
Postovi: 1,733
Ja nakon svih ovih jadikovki,evo jedne pohvale na račun Eurotrade u Rijeci.Uzeo ja tv karticu,došao doma ustanovio da u mojoj sobi baš ne hvata dobro,vratio se u dućan i žena bez problema uzme karticu natrag i zamijenim je za CDRW.
Isto sam kupio memoriju kod njih,puknem je u komp i komp se ruši,odem do servisa,čovjek nije ni provjerio dao mi drugi modul i još rekao ako slučajno ne radi ni taj da će mi dat opet drugog.
Zadnje moje iskustvo sa njima,ugodno:clap: :clap: ) je sa nec 2500,počeo izacivat grešku,ja je dam u servis u petak,u ponedjeljak zovu da mogu doć po novu.
__________________



GIGABYTE B450 AORUS PRO
Fractal Design Define XL R2
Chieftec A-80, CTG-750C, 750W
AMD Ryzen 5 3600
Be Quiet Dark Rock Pro 4
Asus Nvidia GTX 1060 OC Edition, 3GB
Avermedia Live Gamer HD Lite
GEIL Evo Spear AMD GASB416GB3200C16ADC, DDR4 3200MHz, kit 2x8GB
SAMSUNG 970 Evo Plus NVMe M.2, 250GB
LG BH16NS55 Bluray writer
LG GGW-H20L Bluray writer
27" Philips
Brother HL-2240
Das Keyboard 4 Professional, MX brown
Logitech mouse G402
Scanner HP Photosmart G3010
Cambridge Audio DacMagic 100
Scythe SDAR-2100 + Scythe Kro Craft Speaker SCBKS-1000
Windows 10 PRO x64



acer je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2004., 13:57   #57
miato
(°_°)
 
miato's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,249
sta tako malo prometa imaju da im ostane vremena i za brzo rjesavanje reklamacija ?
__________________

Toshiba m200 TabletPC + Samsung 205BW
miato je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2004., 19:16   #58
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
Europa trade ima dobro rijesavanje reklamacija to znam.

A neznam ja do sada nisam imao ni sa jednom tvrtkom ljepo iskustvo eto ni sa jednom...
A kupovao sam u svim navedenim...
Eto u linksu mi ima jedan ok lik u feniksu su ok i donekle nauceni i to je to...
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2004., 23:20   #59
oyilla
Soul Brother
 
oyilla's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Split
Postovi: 153
imao sam i ja nekoliko anegdota sa nasim trgovinama, jos mi je u sijecanju dogadjaj kad sam preko firme jp atelier narucio rinfuzo bakar da sam idem pravit zalmana 7000.
__________________
hp nx 7010
oyilla je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2004., 12:19   #60
mann
Premium
 
mann's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,151
Prije dobrih 4-5 godina odem ja u legendarni Rijecki NetCOM. Tada sam imao celeron 333 i on je tu negdje bio medju jacim kompovima. Istina da tada nisu svi imali 80mm coolere jer nije bila tolika frka oko hladjenja no i dalje.

Ovako nekako je isao razgovor...

Ja: Imate 80mm cooler???
SEF: A sto ce vam to?
Ja: U kucistu mi je kaos od zica pa da malo poboljsam hladjenje.
SEF: Ne nemamo vam to ali takav ventilator vam se nalazi u ovom napajanju (pokaze na neko tada 300kn napajanje) pa mozete kupit napajanje i odcvikat cooler.
Ja: Sav probljedio od gluposti i nikad vise usao u tu trgovinu koja ja inace opce poznata po bahatosti i preseravanju
mann je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na