Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2017., 20:51   #181
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
@immortalis uspoređuješ kruške i jabuke. Ovdje prodavatelj traži kupce i planira rutu unaprijed. Ja do cca pola noći ni ne znam točno koliko će robe biti sutra za dostavu.
Ne usporedjujem.
Odredi se tocno vrijeme do koje ce posiljka biti uvrstana u dostavu sutra, provuce se kroz optimizacijski software i vojla, imas spremnu rutu za sutradan.
Uostalom, kompjuteri su danas dovoljno jaki da mogu podnjeti sve to kad god dobio tu listu. Stvar je dalje samo na utovaru.

I potpis na zalman1.
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:00   #182
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Ja mu kazem nest on kaze Nije. I to je to.
A šta mi imaš išta govoriti? Pričaš da zaprimaš narudžbe do ponoći i odmah idući dan ih dostavljaš, da je tako onda ova tema ne bi ni postojali niti bi postojali članci po novinama o vama, niti bi se ti žalio na stotine nesposobnih vozača.
Znači, uopće nije tako i nemoj pričat bajke, imate dosta vremena od narudžbe do isporuke da to sve provedete kako spada kroz sistem i dostavite svima na vrijeme.
I da, jedan dostavni centar u problemu, i to baš onaj koji vam nosi najveći promet, lol.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2017., 21:05   #183
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Stari na greskama se uci. Mi smo naucili vrijednu lekciju koja ce nas ili napravit boljima ili upropastit.
Ali ne mogu s tobom o takvim stvarima jer ti sve radis savrseno i bez greske.
Jebote proizvodaci automobila koji se time bave stotinjak godina uspiju zajebat cijelu seriju pa moraju povlacit proizvod. Al dobro kao sto rekoh kad pocnes radit jednog dana valjda ces to skuzit.

A kad smo vec kod softwarea ako je tako jednostavno zasto ga nitko u rh ne upotrebljava?
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:08   #184
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
A kad smo vec kod softwarea ako je tako jednostavno zasto ga nitko u rh ne upotrebljava?
Tko kaže da ga ne upotrebljava?
Šta ti znaš kakve interne sustave imaju sve kompanije?
Uostalom, jel nismo već rezimirali da ste vi najveći, najjači, sa najviše paketa?
Kome treba dobro posložen softver ako ne vama??

Ili vama ipak ne treba ništa od moderne tehmnologije? Vi zaprimate do ponoći i to je ujutro odmah na dostavi, i onda pročitam prvi post ove teme:
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
UPS od nizozemske do zagreba - 1 radni dan

Overseas od skladišta do mene, cca 8km - 6 dana

To je ta ponoć.....
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:09   #185
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,352
Naravno da koristim alternative, od srpnja privatno OE izbjegavam u širokom luku, a poslovno... samo ću reći da ste prije godinu-dvije postali ugovorni partner firme gdje radim, sad opet koristimo DHL.

Nego, gdje je pilana i kako se može dogoditi da baba na telefonu fula termin dolaska dostavljača više od 48 sati u SRPNJU?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:17   #186
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Zalmancic moj ja sam u ovoj bransi skoro 13 god (upravo onoliko koliko si ti star-sudeci prema izjavama). Imam poznanstva a i pokoji rod u 90% kurirskih sluzbi u rh i znam da takvo nesto, bar ne u tom obliku o kojem ti mastas ne postoji.

Garo
Necu ti sigurno govoriti detalje o nazivu posiljatelja i primatelja tako da od pilane nista za sad. Eventualno ak se nacugam za novu pa mi pobjegne.

I ne znam od kud ti pravo govoriti za nekog Baba jebem te bahatog.
Djelatnica govori ono sto vidinna ekranu kao i svi djelatnici sluzbe za korisnike u cijelom svijetu.
Smiri hormone i neka ti Dhl i dalje vozi pakete
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:24   #187
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,352
Ne znam jesi li ti glup ili nas smatraš glupima, ali priča o pilani do koje ne ide kamion nego Lada Niva je suluda. Kako dovraga dovoze i odvoze drvo!? Slučajno znam par stvari o pilanama, ali još nisam vidio neku do koje kamion ne ide.

I oprosti, nisam mislio "baba", mislio sam "baba lažljiva". One sekunde kad prestane lagati, možemo civilizirano i ljudski razgovarati.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:32   #188
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Pa i vidi se da si jedino za šumu. I ako si vec seljacima onda si ziher cuo i za traktor
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:40   #189
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,531
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Zalmancic moj ja sam u ovoj bransi skoro 13 god (upravo onoliko koliko si ti star-sudeci prema izjavama). Imam poznanstva a i pokoji rod u 90% kurirskih sluzbi u rh i znam da takvo nesto, bar ne u tom obliku o kojem ti mastas ne postoji.
Znaci, ne samo da ste cigani sto ne placate i pretovarate sljakere s poslom, nego jos ne zelite uloziti ni u modernizaciju ICT-a?

Ovo o cemu ti pricas da covjek "masta" je nesto sto je bilo "staro i prokusano" jos prije 4-5 godina u Schenkeru, recimo. Da, istina, Njemacka/Austrija, ali hvala Bogu da postoji, da se koristi, da je moguce, da je suvislo i na koncu - prijeko potrebno.

Nego, sto ti nama ne rece cime se ti tocno bavis u tom Ovarsajzu? Po stavu bih rekao da si vlasnik (svi drugi krivi, sile zla se okomile na vas, demagogija i brabonjanje level 9000); sofer ocito nisi, ali nikako dokuciti cime (ne)doprinosis kaosu koji tamo vlada vec duze vremena...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:41   #190
intel freak
Premium
Moj komp
 
intel freak's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: cro
Postovi: 496
ovaj zelman1 obrušio na dostavne službe kao da mu nešto kasni iz sex shopa

jbg koliko puta je goc napisao da im se raspao sustav. Ja mislim da svatko tko u HR radi zna kakvi su radnici, uprava, država i svi ostali. Jbg da samo ko Japanci ili švabi ne bi bili gdje jesmo. Kao i to da druge države nemaju problema sa dostavom da funkcionira sve tip top pogotovo sada za blagdansko vrijeme.

Overseas je gurao i došli su gdje jesu ili će propasti ili će se sabrati, ali to ne igra da ako propadnu da će dođi anđeli i da će sve biti dobro, jer sigurno neće.

Kako god zanimljiva tema

intel freak je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2017., 21:42   #191
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
@goc_mails
jedan konstruktivan prijedlog ako se nećeš ljutit

sredite brate web stranicu za tracking a ne kad preusmjerim u OEX shop da mi dodje paket na dostavu doma i onda cekam sutradan opet do popodne dostavu u shop jer mi je lakse tamo pokupit a virujem i tvojima je tako lakse

radi se o Splitu
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:44   #192
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Osećam da će za razliku od Overseasa, PCE moderatori dostaviti pakete na određene adrese bez kašnjenja, ukoliko ne ublažite malo retoriku
Ajd bez međusobne vređaone. Za to se nađite negdje pa opletite.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:45   #193
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
druže Brko nisi valda milsija na mene :-)
napisa sam da je konstruktivan prijedlog :-)
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:47   #194
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Da sam vlasnik sigurno bi po forumu pisao. Radim u administraciji ali mogu rec da sam bio u skladistu, sluzbi za korisnike,kasnije napredovao kroz par odjela.
I da mi je danas dovoljna placa od 4500 vratio bi se u skladiste. A ne kuzim sto si sad napali na mene i samo potvrdii da se takav software koristi/koristio vani i to u kamionskim dostavama???koje su dogovorene po tjedan dana unaprijed. I opet ti isto sa vrijeđanjem jebem. A koji si ti kurac da nas nazivas ciganima. Šiptar koji programira bios chipove. Meni ni to nisi znao

Edit: Drug Brko ja sam uvijek za fizikaliju to svi znaju ali vrijeđanje ne podnosim. Ako netko ima konstruktivnu kritiku neka kaze na uljudan nacin.

Edit2: AdmiralSt posalji mi na pm broj paketa da vidim sta se desilo. Znam da smo mi za IT škart čiji je posao full jednostavan ali zato neki uz sve pare svijeta malo malo pa sjebu nest na webu i kazu to nije bug to je fičr
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:52   #195
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nisam ovdje nadležan da dijelim pravdu pa samo pokušavam vas vratiti na kolosjek da raspravljate bez međusobne mećave i trperije, dok nadležni mod ne dođe. Međutua, malo ste zabrazdili (neki) previše.
Savjetujem da editirate postove gdje se vređate direktno.

Znam da su mnogi nadrkani zbog dostave i to, ali stvarno ovo nije mjesto za ispuhivanje.

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:53   #196
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
ne znam broj bilo je prije cca misec dananije bitno preuzea sam dan kasnije
nego samo da prpiaze na te fičere
neko neće imat živaca pa ce se istrest na službu za korisnike a bezveze
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:55   #197
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor AdmiralST Pregled postova
ne znam broj bilo je prije cca misec dananije bitno preuzea sam dan kasnije
nego samo da prpiaze na te fičere
neko neće imat živaca pa ce se istrest na službu za korisnike a bezveze
Ako je bio paket od nekog teleoperatera to imamo zabranu preusmjeravanja. Hakomova direktiva
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:58   #198
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Ako je bio paket od nekog teleoperatera to imamo zabranu preusmjeravanja. Hakomova direktiva
Mango web shop :-)
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 21:58   #199
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,352
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Pa i vidi se da si jedino za šumu. I ako si vec seljacima onda si ziher cuo i za traktor
Seljak možda jesam, ali jedina seljačina ovdje si ti.

Nego, još nisi odgovorio, kako je moguće da lažljiva baba fula termin isporuke za više od 48 sati u srpnju?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:01   #200
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Pretpostavljam da ti je prvo dosao link od manga sa trackingom? Jedno vrijeme smo blokali njima promjene adresa dostave jer oni kupcu posalju tracking a roba stigne nama tek par dana poslije. Stavili smo da se moze prusmjerit tek kad fizicki bude zaprimljena u nasem skl.
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:05   #201
AdmiralST
Kapetan od beloladja
Moj komp
 
AdmiralST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Split
Postovi: 217
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Pretpostavljam da ti je prvo dosao link od manga sa trackingom? Jedno vrijeme smo blokali njima promjene adresa dostave jer oni kupcu posalju tracking a roba stigne nama tek par dana poslije. Stavili smo da se moze prusmjerit tek kad fizicki bude zaprimljena u nasem skl.
ok thx
obavijesticu svoju bolju polovicu da se strpi malo kad narucuje robu :-) i onda meni uvali da je kupim
__________________
Certifikat je samo potvrda da si možda u stanju razumjeti razgovor između dva stručnjaka

Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost.
AdmiralST je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:05   #202
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Seljak možda jesam, ali jedina seljačina ovdje si ti.

Nego, još nisi odgovorio, kako je moguće da lažljiva baba fula termin isporuke za više od 48 sati u srpnju?
Pa dobio si i odgovor. Samo treba znat ne preskocit dio koji se tebi ne svida. Toj babi pise u sustavu kad se ocekuje dostava. Ne moze ona znat da ce netko fizicki zajebat dostavu. I odje s pljuvanjem na osobnoj bazi nisam ti ja neka pickica koja mjenja tonere po cijeli dan i govori ljudima...samo ga restartaj a ak se problem nastavi napravit cu ti u autocadu skicu kak bi to trebalo radit
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:22   #203
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,352
Što ti je to pickica? Jel to termin koji koriste oni koji ne znaju razliku između č i c?

No dobro, vidim da ti je francuska dala snage i da te pere šećerni high, pa ti ne zamjeram, da ja radim u OE bi se vjerojatno počeo drogirati.

Baba je navodno razgovarala sa dostavljačem koji joj je rekao da je za pola sata kod mene. Reci, jel voliš kada te muljaju?
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:26   #204
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Što ti je to pickica? Jel to termin koji koriste oni koji ne znaju razliku između č i c?

No dobro, vidim da ti je francuska dala snage i da te pere šećerni high, pa ti ne zamjeram, da ja radim u OE bi se vjerojatno počeo drogirati.

Baba je navodno razgovarala sa dostavljačem koji joj je rekao da je za pola sata kod mene. Reci, jel voliš kada te muljaju?
Obozavam kad me muljaju i drogiram se od sinoc od kad ste mi ti i zalman pojasnili da ipak postoje savrseni ljudi i firme u rh ali ja nisam dovoljno dobar da radim za vas... on radi u vrticu a ti radis software za pilane
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:27   #205
Bloodhunter
Premium
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
OK, pitanje kako je moguće da od 06.12. Čekam paket. Frend od koji dan ranije. Cura radi za partner firmu HT-a i znam bar za 2 slučaja da je mobitel "izgubljen". I oce ona ženska na telefonu dobit povisnicu za sva piiip koja sluša. E da sutra idem tamo i ne micem se dok paket ne dobijem. Ekipa planira masovnu tužbu čisto da vas upozorim iako možete sada očekivat to.
Bloodhunter je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:28   #206
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Pa dobio si i odgovor. Samo treba znat ne preskocit dio koji se tebi ne svida. Toj babi pise u sustavu kad se ocekuje dostava. Ne moze ona znat da ce netko fizicki zajebat dostavu. I odje s pljuvanjem na osobnoj bazi nisam ti ja neka pickica koja mjenja tonere po cijeli dan i govori ljudima...samo ga restartaj a ak se problem nastavi napravit cu ti u autocadu skicu kak bi to trebalo radit
Daj odustani jer jednostavno vlada blagdanski hype oko neisporuke paketa i što god kažeš bit ćeš u krivu. Svi mi nevolimo kad nam nestigne paket, al isto tako vjerujem da ima ljudi u temi koji nisu nikad radili na redovitijoj bazi sa OS-om, da ih je jednostavno posralo kad su naručivali. Dobro je znati da se može javit nekome ako treba pogurati nešto u OS-u, a jednostavno ignoriraj temu sljedećih 15ak dana dok se ne smire tenzije.

Ja sam poslao par tisuća paketa OS-om, i fakat smo imali problema 2-3 puta, da je bila baš krivica OS-a. Više puta mi nismo skinuli staru prijevoznicu il sam krivo naljepio prijevoznice na pakete
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:30   #207
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,524
Ja konkretno nisam imao problema s dostavom iz OE. Ni privatno ni u firmi. Iako smo imali jednu vecu isporuku prosli tjedan.

Ali.. goc... moze se raspast sustav, mogu se desiti problemi, ali u OE ocito sve smrdi od vrha, laze se ljudima oko dostave, lazira se da se ljude nije zateklo na adresi, nema se nikakav damage control, nitko ocito nema organizacijskih sposobnosti, i onda vrhunac - kicenje bozicnog drvca na fejsu.

Strava. Umjesto da priznate krivicu i pokusate nesto napravit, firma se pravi da problema nema. Sami sebe cete unistit.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:33   #208
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Pupo u pravu si. Ignoriram temu do daljnjeg... a sad kad si spomenuo ovo sa starim naljkama suzio sam odmah popis firmi gdje radis na svega 4-5kom .

Ljudi jos jednom sve najbolje i uzivajte u puno hrane i cuge. Odo ja dok ne popusim ban zbog gluposti

@roberto ja mrzim face ni nemam ga. Iskreno tko god da je to stavio umjesto javne isprike nije bas dobro promislio. No to je odjel marketinga i prodaje...pametnom dosta
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:35   #209
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Radio sam


Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Ovdje se uopće ne radi o tome da neka firme može pogriješiti, bilo bi čak idiotski očekivati da dostavna služba svaki dan ima dostavu sa 100% uspjehom i da neće biti grešaka prilikom dostave.
Ali sve šta si ti trebao napraviti, ako si već odlučio predstavljati OE ovdje (bez njihovog znanja očito), je reći: sorry ljudi, imali smo problema, probat ćemo da se ne ponovi, isprika, ovo ono...

Ali to što si ti sve nadrobio na ovih 7 stranica je strašno, svi drugi su ti krivi, neka blesava opravdanja, prvo su vozači krivi jer piju kave, pa onda mušterije što vozaju vozače bezveze, pa onda ljudi naručuju četkice i kukaju, pa ovo pa ono...

Ne znam tko te je uopće ovlastio da pišeš u ime OE ovdje na forumu, ali znam da sam ja vlasnik te firme da bi ti letio istog trena.


Lol, odlučio ih je prestavljati bez njihovog znanja? Daj šibni i mail u OS da ih netko njihov predstavlja na forumu bez ovlaštenja!

Pa koliko nisko čovjek na forumu može ići.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 22:35   #210
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Obozavam kad me muljaju i drogiram se od sinoc od kad ste mi ti i zalman pojasnili da ipak postoje savrseni ljudi i firme u rh
Ovdje se uopće ne radi o tome da neka firme može pogriješiti, bilo bi čak idiotski očekivati da dostavna služba svaki dan ima dostavu sa 100% uspjehom i da neće biti grešaka prilikom dostave.
Ali sve šta si ti trebao napraviti, ako si već odlučio predstavljati OE ovdje (bez njihovog znanja očito), je reći: sorry ljudi, imali smo problema, probat ćemo da se ne ponovi, isprika, ovo ono...

Ali to što si ti sve nadrobio na ovih 7 stranica je strašno, svi drugi su ti krivi, neka blesava opravdanja, prvo su vozači krivi jer piju kave, pa onda mušterije što vozaju vozače bezveze, pa onda ljudi naručuju četkice i kukaju, pa onda priče da je sustav takav još iz jugoslavije i ne može se mijanjti, pa ovo pa ono...

Ne znam tko te je uopće ovlastio da pišeš u ime OE ovdje na forumu, ali znam da sam ja vlasnik te firme da bi ti letio istog trena, radiš više štete nego koristi.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na