Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.12.2017., 13:38   #151
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
a jeste razapeli po useru goc_mails

A ima istine sto on govori .. ali očito je srat jača strana
Ja sam 2 godine vozio kamion sa mljekom
6 dana u tjednu, a bilo je i 3mj u komadu.. bez free day
6-13 i još sam moram na dostavu proizvoda 13-17
Srecom po meni.. netko je uvijek tu da primi moj paket.. ili si malo pričekao jer nisam bio jedini u skladištu kod dučana

Ali ovo je dostava na vrata.. gdje mnogi ljudi rade i nema doma kad je dostava
pa zoves, nitko se ne javlja na kontakt broj . ili se javi pa ti veli doma sam 12-13 pa me opet nema.. i da vidiš kako ti ta jutarnja PLANIRANA relacija pada u vodu

Zato ja osobno i OE i GLS .. dečki.. nazovite.. ako je doma ko super.. ako ne.. preko k penziču susjedu.. nema ga.. ajd garaža i svi sretni .. da im ne otežavam posao
Ali to sam JA .. 1 na 100
vas ostalih 99 boli kita .. želite na ruke kad ste doma

A da ima takvih bedaka u dostavi kako se ovdje piše ima.. teško je danas nač dobrog radnika.. a i teško ga je platit.. mada TAJ dio se lagano mjenja.. jer radna snaga je ZNA SE gdje.. više nema onog sistema.. vritnem f grm i 10 takvih van padne kak ti.. a jok..
samo kaj jedni opet to shvacaju kao, nema radne snage pa sad budem ja dirigiral plaču
Moj osobni moto je bio. pokazi sta znas i trazi .. nema dogovora .. bok
( i priznam odmah .. mnogo puta sam se tako najebo.. dobio vise posla, duze vrijeme, dosao do desne ruke menađera .. ali konto na banki nije se dizao .. pa su mi mnogi sugerirali .. BUDALA .. šuti i radi to što treba i ne predlaži ništa dalje i extra .. jer onda ispadneš baš tako kako je sad )

I sad ti budi pametan
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 13:39   #152
Losartan
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Zanimljiva rasprava, sad mi je sve jasno od dužine dostave (čak i ako je unutar zagreba) do hrpe lažnih statusa (pokvarena vozila, nisam bio na adresi i sl.). Nakon zadnjeg "pokušaja dostave" uvijek uvjetujem webshopu drugu službu ili naručim tamo gdje koriste druge firme. I nije mi problem platiti više samo da ne gledam taj cirkus..

I ne to nisu dojmovi iz 12. mjeseca nego unazad dvije godine, tako da ne znam čemu tolko čuđenje ko da je to način poslovanja zadnjih tjedan dana. Vozače, upravu, kuhala za vodu i ostale "krivce" ne bi komentirao, kad vidim da uzimaju posao koji ne mogu napravit to mi je dovoljno. Uz laži koje koriste poslovnost im je čista jedinica a ovo da se i članovi uprave opravdavaju po forumima ne viđa se često, imao bi više mišljenje o njima da nisam vidio njihov način razmišljanja.

I ne nisu svi isti, takav nazadni stav kojim se tješite vas je doveo tu gdje jeste. Vaše demokratsko pravo je da ne poštujete ugovore, kupce, zakone itd. Ali zaboravili ste na jednu sitnicu. Zakon tržišta.

Inače ne komentiram po forumima ali nisam mogao pregristi jezik na ovo.
Losartan je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2017., 13:39   #153
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Zalman
Ovo sto sam napisao za third party programe se odnosi na logisticki software firmi (posiljatelja) koji kasnije exportiraju podatke u naš sustav. Drugim rijecima: ti posiljatelji ne ispunjavaju prijevoznicu vec lijepe samo bar kod s referencom. Nas sustav prilikom vaganja paketa pretrazi tu referencu i na tenelju toga ispisuje automatski generiranu prijevoznicu s podatcima koje je posiljatelj unio...
Ovo sto pricas o redosljedu voznje apsolutno ni jedan program ne moze izracunati jer se i dalje svodi na to da vise 50%primatelja ima svoje dodatne zahtjeve i cesto im se dostavlja na adresu koja je u blizini njohovog stanovanja. I to te ni jedan program ne moze naucit.
A ti ocito ne citas s razumjevanjem nego zivis u nekom svojem svijetu. Ovo sto kazem votac namjerno ostavlja neke stvari za kraj jer ili zna da tog primatelja nikad nema prije bubam 13h doma ili zna da postoji firma kod koje treba preuzet pakete oko 14h pa ce ionako ici u tom smjeru.

Al dobro jedino mi nisi napisao di ti radis?
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 13:42   #154
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,514
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da, stvarno se radi o SF-u...



Koliko je to? 15 minuta posla po vozilu, ako i toliko...

Ujutro svaki vozač zaduži svoj GPS i vozi...

da da .. ali ne i HR
mi smo jos u yugi .. kartografi koji rade po HR .. još nisu pokrili svaku zabit
još mnoga sela imas na karti bez kucnih brojeva
Mireo tvrtka je najblize pokrivenosti u HR .. ali ja u međimurjo jos dost tog nađem gdje nešto fali
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 13:44   #155
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da, stvarno se radi o SF-u...



Koliko je to? 15 minuta posla po vozilu, ako i toliko...

Ujutro svaki vozač zaduži svoj GPS i vozi...
Dobarrrr. A sto kad prodes jednu adresu, zoves frajera na mob i zvonis mu na vrata i ne javlja se jer kaki na wc-u. I onda zove centralu i jebe mater svima i hoce da se vratis?
Kurir se vrati i ode cijela ruta u k...ili si bio na prikupu kod ugovorene stranke al se 10min nakon kaj si otisao sjetila da nie predala sve pakete.

:lo

Edit...@dadoremix. Prosle godine su nam u pomoc dosli ljudi koji voze kamione/buseve po švicarskoj/austriji/njem pa su se dvojica rasplakala jer su pitali koji je ovo kurac i vise puta su zvali da pitaju di su i kak da se vrate doma...bez uvrede al se upravo radilo o podrucju oko Čk/vž ))

Edit2: upravo se sjetio kad je jedan lik prezentirao svoj prigram i rekao da zasto toliko malo dostava po ruti imamo na podrucju like ...onda sam mu dao samo jedan primjer. Ima jedna ugovorena stranka koja salje u neku pilanu u 3pm sanduk od 400kg. U sanduku lancim. Pilana ne vrhu svijeta gdje jedino lada niva moze doc a kamoli kamion. A kako se radi o velikom partneru ne mozes ga odjebat pa nasi ubace sanduk u kombi. Dodu sto blize pilani. Okrenu ae na rikverc i razvale sanduk. Zakace lanac na sajlu od vlasnikovog terenca i onda vitlom vuku gore... al dobro zalman bi skretao desno pa desno pa desno )))
__________________
A bu bu....

Zadnje izmijenjeno od: goc_mails. 26.12.2017. u 13:54.
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 13:52   #156
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Prošle ili pretprošle godine je Garmin preuzeo Adriaroute i sad pokrivaju apsolutno svaku zabit... Ako mislite da su London, New York, Pariz ili neki drugi gradovi nešto bolje i preciznije pokriveni, prevarili bi se. Dogodi se da se naleti na neku specijalnu adresu, ali u 99.9% slučajeva nisi daleko od onog što ti je GPS našao. Staneš i pitaš, strašno nešto. Uostalom, u nastavku, taj dio može dijelom eliminirati i osoba #2, ako ima malo soli u glavi, pa na predloženu lokaciju usred jezera ne kaže ok, nego vidi da nešto ne valja i djeluje.

Znam jer si i sam radim rute na isti način. Nije problem ni na Google maps ili Here staviti takve rute na isti način. Planiranje je ključna stvar.

Da bi to funkcioniralo, ono što vam treba je tim od dvoje ljude koji će hendlati određen broj vozača.

1. Operater koji će po popisu paketa za idući dan doći do informacija tko želi dostavu u prijepodnevnim, a tko u poslijepodnevnim satima

2. Osoba koja će prema terminima (ne pričam u točnom satu, nego ujutro / popodne) napraviti sortiranje adresa, unijeti ih u program i pripremiti GPS za idući dan.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 13:58   #157
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Vidim da vas većina živi u nekom savršenom svijetu. S tim da taj dostavljač i prikuplja pakete i rješava firme s kojima imaju dogovoren prikup svaki dan i sl. Svaka strana priče ima 2 strane, tak da nije sve kak jedni kažu i kak drugi kažu.

Dal se netko vozao po gradu ovih dana i vidio kakav je kaos?
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:00   #158
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Ivan
Vaganje i sortiranje robe se vrsi do 3h ujutro. Radni dan vozaca pocinje u 6:30.
Kad i tko ce napraviti rutiranje?

I tu ce uvijek manje dostavne sluzbe biti u prednosti. Njihov zadnji prikup je u 20h a moj u 23:30
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:01   #159
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Ovo sto pricas o redosljedu voznje apsolutno ni jedan program ne moze izracunati jer se i dalje svodi na to da vise 50%primatelja ima svoje dodatne zahtjeve i cesto im se dostavlja na adresu koja je u blizini njohovog stanovanja.
Može se njima dostaviti i u Tunguziju, bitno je da on to odredi dan prije kretanja vozila i onda se nova lokacija ukuca u sustav prije nego vozač kreće.
Ne može tebe primatelj šetati po terenu na dan dostave i tražiti da ti skrećeš sa rute i onda da bi njemu dostavio zakineš petoricu drugih.
Baš zato što vam je sustav u rasulu se to sve i događa, da ima nekog reda onda bi se znalo koliko čega će se dostaviti i kome.

Citiraj:
A ti ocito ne citas s razumjevanjem nego zivis u nekom svojem svijetu. Ovo sto kazem votac namjerno ostavlja neke stvari za kraj jer ili zna da tog primatelja nikad nema prije bubam 13h doma ili zna da postoji firma kod koje treba preuzet pakete oko 14h pa ce ionako ici u tom smjeru.
Eto ga, opet ti o tome da vozač sam nešto određuje.
Ako postoji firma gdje treba nešto preuzeti, to mu opet ti trebaš izračunati i unijeti u njegov dnevni red.
Šta stalno prebacuješ plan vožnje na njega??

Citiraj:
Al dobro jedino mi nisi napisao di ti radis?
Nisi ni ti napisao šta ti radiš u OE niti si odgovorio na masu pitanja koja ti ne pašu.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:07   #160
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Zalman o kojem ti danu prije pricas jeboga ti???
Pa nalozi sjedaju svakih 10min. U kojem ste vi to filmu di mi dobijemo robu dan prije pa onda radimo rute za sutra???
Jebote neke firme van rh na naše skladiste dopreme robu oko 1-2ujutro?

I btw rekao sam da cu rec za par dana...al bar znqs di radim. Za tebe ne znam ni to osim da si gledao dokumentarac o ups u i skretanju u desno
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.12.2017., 14:14   #161
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor dadoremix Pregled postova
da da .. ali ne i HR
mi smo jos u yugi .. kartografi koji rade po HR .. još nisu pokrili svaku zabit
još mnoga sela imas na karti bez kucnih brojeva
Mireo tvrtka je najblize pokrivenosti u HR .. ali ja u međimurjo jos dost tog nađem gdje nešto fali
I kog briga šta neko selo u međimurju nije pokriveno?
Ta 3 paketa mjesečno šta ćeš odvesti tamo možeš i pješice, a ne kombijem.
Treba modernizirat sustav gdje je najveća gužva, a najveća gužva je u najvećim gradovima koji su uredno pokriveni svim navigacijama.

Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Zalman o kojem ti danu prije pricas jeboga ti???
Pa nalozi sjedaju svakih 10min. U kojem ste vi to filmu di mi dobijemo robu dan prije pa onda radimo rute za sutra???
Jebote neke firme van rh na naše skladiste dopreme robu oko 1-2ujutro?
Aha, sad odjednom dostavljate isti dan kad ste zaprimili nalog pa nemate vremena ni raditi kalkulaciju rute, a ljudi kukaju kako nema njihove pošiljke po 7 dana
O čemu ti čovječe pričaš??? Ovo je više komično čitati.
Ako ljudi ne dobivaju pakete danima, onda imate i previše prostora za izračun rute i da sve dovedete u red, potvrdite adresu, vrijeme preuzimanja i sl.

Ti bi stvarno trebao na neki seminar o dostavnim službama, malo da vidiš kako se radi u uređenim firmama i kako oni mogu sve posložiti.
Ili barem prepusti svoje radno mjesto nekom tko je sposoban.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:19   #162
great9
Premium
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 187
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Ivan
Vaganje i sortiranje robe se vrsi do 3h ujutro. Radni dan vozaca pocinje u 6:30.
Kad i tko ce napraviti rutiranje?

I tu ce uvijek manje dostavne sluzbe biti u prednosti. Njihov zadnji prikup je u 20h a moj u 23:30
Identificirali ste probleme i svjesni ste ih. Napravite izmjene ili polako gubite klijente i brand.


Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Dobarrrr. A sto kad prodes jednu adresu, zoves frajera na mob i zvonis mu na vrata i ne javlja se jer kaki na wc-u. I onda zove centralu i jebe mater svima i hoce da se vratis?
Takve situacije kojih je sigurno puno zeznu cijelu rutu dostavljaču. I što ste napravili po tom pitanju? Imaj na umu: ja sam klijent, nisam menađer u tvojoj firmi i nemoram vama tražiti rješenja.


Citiraj:
Autor goc_mails
Edit...@dadoremix. Prosle godine su nam u pomoc dosli ljudi koji voze kamione/buseve po švicarskoj/austriji/njem pa su se dvojica rasplakala jer su pitali koji je ovo kurac i vise puta su zvali da pitaju di su i kak da se vrate doma...bez uvrede al se upravo radilo o podrucju oko Čk/vž ))
U tom slučaju jeste li te vozače educirali, da se sljedeći put takva situacija ne dogodi ili ste ih zamijenili drugim vozačima koji se mogu snalaziti u prostoru?

Citiraj:
Autor goc_mails
Edit2: upravo se sjetio kad je jedan lik prezentirao svoj prigram i rekao da zasto toliko malo dostava po ruti imamo na podrucju like ...onda sam mu dao samo jedan primjer. Ima jedna ugovorena stranka koja salje u neku pilanu u 3pm sanduk od 400kg. U sanduku lancim. Pilana ne vrhu svijeta gdje jedino lada niva moze doc a kamoli kamion. A kako se radi o velikom partneru ne mozes ga odjebat pa nasi ubace sanduk u kombi. Dodu sto blize pilani. Okrenu ae na rikverc i razvale sanduk. Zakace lanac na sajlu od vlasnikovog terenca i onda vitlom vuku gore... al dobro zalman bi skretao desno pa desno pa desno )))
Kako si spomenuo dva puta "nemožeš ga odjebat", onda moraš očekivati da će biti izuzetnih problema s dostavom i tako adaptirati plan dostave. Ako dostavljač ide za tu pilanu a u kombiju ima još paketa za dostaviti nakon pilane onda si svjesno zeznuo sve dostave nakon toga. Još jednom - kao što si objasnio svjestan si problema s dostavom baš na tu adresu i ako držiš druge pakete u tom kombiju onda si svjesno zeznuo sve dostave nakon toga.

Evo, zahvaljujem se na potvrdi apsolutnog kaosa u vođenju logistike - vašu uslugu neću koristiti i svima ću sugerirati da koriste nekog drugog. Ako se ta druga dostavna tvrtka pokaže lošom, koristit ću treću i tako dalje dok ne nađem neku koja svoje poslovanje neće temeljiti na kaosu kojeg uvijek opravdava poznatim problemima.
great9 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:19   #163
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da bi to funkcioniralo, ono što vam treba je tim od dvoje ljude koji će hendlati određen broj vozača.

1. Operater koji će po popisu paketa za idući dan doći do informacija tko želi dostavu u prijepodnevnim, a tko u poslijepodnevnim satima

2. Osoba koja će prema terminima (ne pričam u točnom satu, nego ujutro / popodne) napraviti sortiranje adresa, unijeti ih u program i pripremiti GPS za idući dan.
Ne, to se ne može napraviti, to je komplicirano, nemoguće i SF.
Njima treba još 350 vozača koji će kao muhe bez glave voziti i sami određivati tko će taj dan dobiti paket koji su oni random nabacali u kombi.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:20   #164
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Ajd molim te okani se teme o kojoj nemas nista pametno za rec nego pretpostavljas. Lijepo sam rekao da smo u zg podbacili ali da mislim da smo iz toga naucili lekciju.

I da roba se vaze i sortira do 2-3ujutro. Nalozi za prikup sjedaju svako toliko za isti dan ne za sljedeci.
Ajd reci od kuda ti toliko iskusvo samo da znam.

@zalman opet ne kuzim o kojem danu prije ti i ivan pricate?
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:20   #165
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Zalman o kojem ti danu prije pricas jeboga ti???
Pa nalozi sjedaju svakih 10min. U kojem ste vi to filmu di mi dobijemo robu dan prije pa onda radimo rute za sutra???
Jebote neke firme van rh na naše skladiste dopreme robu oko 1-2ujutro?

I btw rekao sam da cu rec za par dana...al bar znqs di radim. Za tebe ne znam ni to osim da si gledao dokumentarac o ups u i skretanju u desno
O bogte, pa svi portali trube o tome da ljudima stvari kasne po x dana (ili uopće ne dođu) a ti sad fantaziraš o tome da se nema vremena organizirat pošto treba isporučit za par sati nakon što je pristiglo. Ljudi prate tracking i vele da vide da je došlo za dan, dva, tri izvana i onda stoji kod vas dva tjedna. Da bi na kraju pisalo da nije nikog doma bilo, a kuća puna ljudi.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:23   #166
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor great9 Pregled postova
Evo, zahvaljujem se na potvrdi apsolutnog kaosa u vođenju logistike - vašu uslugu neću koristiti i svima ću sugerirati da koriste nekog drugog. Ako se ta druga dostavna tvrtka pokaže lošom, koristit ću treću i tako dalje dok ne nađem neku koja svoje poslovanje neće temeljiti na kaosu kojeg uvijek opravdava poznatim problemima.
hehe, goc_mails, činiš medvjeđu uslugu svojoj firmi, vidiš da ti klijenti odustaju radi ovih tvojih natpisa po forumu.
Sramotiš i sebe i OE, bolje nemoj ništa pisati, samo potvrđuješ da ste nesposobni svi skupa tamo.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:29   #167
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Ti lazni statusi u trackingu su nesto oko cega bih bio jako skeptican da nisam dozivio sam. Posebno ono kada je "primatelj promijenio termin za drugi dan" a primatelj (ja, magarac) sjedi doma i ceka paket.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:31   #168
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Fanatik
Po 17put ni kad nismo imali kasnjenja nije bilo moguce dan unaprijed jer ne postoji dan prije...a sad dok je bio kaos pola administracije je bilo na terenu da bar dio pokusamo ublazit.

@zalman ti samo pises da bi pisao.
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:33   #169
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Nije problem plaća, problem je što jednostavno vozaći od brdo posla ne stignu sve.
Ne uopće nije. Neko je spomenuo 3500kn.

Iz prve ruke(dečko kojeg sam povukao sa sobom u Munchen,živi kod mojih).

DHL kod vanjskog suradnika: 1500€ osnovica,nešto sitno prekovremenih,onak da se nakupi 200€ i isto toliko tringlta mjesečno. (dobivao kombi za doma ić iz centrale)

Prešao direktno u službeni DHL,1600€ osnovica,500-600€ prekovremenih(sve se plaća) te ga pogodio becirk(ruta) gdje natuče po 300€ tringlta na mjesec. +13ta plaća za žićbo i tringlta da moš na Bali tj dana. Plaćeni troškovi prijevoza.

Treba li išta dalje govorit?
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:40   #170
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
some_text




Zanima me samo, jeste li UPS-u kad vam je otkazivao suradnju prodavali priče o vozačima s osnovnom školom kao opravdanje?
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:42   #171
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
za sliku,ovo je sve
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 14:49   #172
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Fanatik nismo....ali smo a2b-u dali iste vozace
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 19:06   #173
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
https://en.wikipedia.org/wiki/Travel...lesman_problem

Ako su 1959 George Dantzig i John Ramser ovo uspjeli rijesiti, uz danasnje kompjutere ovo ide u par sekundi, pa da je znam koliko velika lista.
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 19:21   #174
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
dakle ovo NIJE istina? nema azilanata u skladištu?
a pogotovo komentari ljudi ispod?=?
https://www.24sata.hr/news/gra-ani-s...dgovara-553954
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 19:38   #175
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,352
Ma sve je meni jasno, ali dvije stvari nisu:

1. Kakva je to pilana do koje se može samo Lada Nivom? Mislim, još mogu shvatiti da trupce donose šumarski strojevi, konji, rijeka, žičara, ali kako voze ispilanu robu iz pilane? Sa Lada Nivom ili zaposle OE da je vozi, pa da se stigne osušiti dok napokon dođe na odredište?

2. Provlači se tvrdnja da se OE raspao za Božić, što naprosto nije istina. OE u Zagrebu već duže vremena radi šlampav posao (u srpnju mi baba na telefonu kaže da će dostavljač doći kroz pola sata, na što se ovaj pojavi sa zakašnjenjem od preko 48 sati). A laž mi je gora od bilo kakvih zakašnjenja.

Gle, goc, shvati da novac koji dobivaš nije samo za uslugu dostave nego i za rješavanje problema kojima se drugi nemaju želje, kapaciteta, afiniteta, vremena ili čega već baviti. Misliš li doista da mojeg klijenta briga za moje probleme? Njega zanima samo rješenje. Na meni je da problem riješim kako znam i umijem, ako to nisam sposoban, slobodno mogu mijenjati posao. Toliko jednostavno.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 19:49   #176
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
dakle ovo NIJE istina? nema azilanata u skladištu?
a pogotovo komentari ljudi ispod?=?
https://www.24sata.hr/news/gra-ani-s...dgovara-553954
Ima 5-6 azilanata koli su disli preko crvenog kriza?vrijedniji od domacih ljudi.

A citajte slobodno i dalje komentare.ima 7 strana. Ima i dobrih i losih iskustava. Neki nas cak i hvale a pljuju druge. Tako je sa svima.
Meni postar u zivotu paket nije urucio jer sam blizu poste. Jednom mi u ruke urucio zuti papiric ))

Garro

Zato i postoje alternativne dostavne sluzbe i slobodno ih koristi.
Sto se tice rjesavanja problema vjeruj mi rjesio sam ih podosta. Al neke stvari ne mozes samo tako pogotovo ako si vezan za neke ugovore iz proslosti.

Odavno bi odjebao neke kupce jer ti sjebu cijelu koncepciju a zarade jednostavno nema.

@immortalis uspoređuješ kruške i jabuke. Ovdje prodavatelj traži kupce i planira rutu unaprijed. Ja do cca pola noći ni ne znam točno koliko će robe biti sutra za dostavu.
__________________
A bu bu....

Zadnje izmijenjeno od: goc_mails. 26.12.2017. u 19:59.
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 20:30   #177
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
ne znam šta reć...davno sam par puta koristio usluge i bio zadovoljan brzinom i cijenom.

al ovo sa neisporukom u "razumnom roku" ili da nema paketa ne razumijem...
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 20:41   #178
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Ja do cca pola noći ni ne znam točno koliko će robe biti sutra za dostavu.
To što tebi dođe do pola noći neće sigurno biti dostavljeno idući dan, nemoj pričati bajke jer smo već vodili tu raspravu.
Kasnite ljudima po nekoliko dana, a u najboljem slučaju vam je dostava za 2 dana, zato ne znam šta bulazniš o nekakvoj ponoći....
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 20:49   #179
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,845
Paket preko OE tj at post ali je oe preuzeo u hr

Odozdola čitaj . Dakle dobili su ga malo prije 1 a kod mene je bio u 11 i 40 . Uredno se javio dostavljač i SMS je rekao izmedju 11 i 14 . Dakle dodje do Slavonije u istom danu kad zaprime. Ne branim nikoga i sranje je što ljudima kasni dostava ali nije uvijek problem sa njima
U Slavoniji rade savrseno

11:41

Your parcel was delivered*



08:28

Out for delivery

08:01

Parcel arrived at a carrier facility

00:43

Tendered to local postal carrier for final delivery
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 26.12.2017., 20:51   #180
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Evo svaznalog zalmana koji najvjerojatnije ima tlinajst godina i popio je svu pamet a jos ni jedna klonstruktivna izjava.
Komuniciras na razininmog 2,5god sina. Ja mu kazem nest on kaze Nije. I to je to.
Ako jedan dostavni centar ima problema to ne znaci da je sve u k.
I dalje mi nisi odgovorio od kud tebi toliko znanje u dostavama. Radis za nasu pa planiras putanju apolla za slingshot oko mjeseca?

@buljaka
Upravo to. Sleper iz madarske dolazi oko 23:30. Istovar,vaganje i sortiranje po dostavnim centrima do cca 1ujutro.
U 3ujutro krecu međugradske linije. U prosijeku 93-94%na isporuci sljedeci radni dan
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na