Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.12.2017., 19:14   #31
smartmaster
Premium
Moj komp
 
smartmaster's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 260
Bjelovar i okolica sve oke s overseasom, uvijek ranije pošiljke dolaze nikad nervoze i panike. Često naručujem preko njih. Uredno nazovu i dostave di treba ,manji grad istina. Citam i nisam znao da je ovakvo stanje...
smartmaster je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 19:42   #32
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Virovitica super radi, ali kazes ako zelite placajte skuplje pakete, pa di je tu logika 40 kn je previse za 99% paketa koje sam primio i poslao u zadnjih 10 ak godina. Da ne pricam o malim stvarima tipa termalne paste i sl stvari sl dimenzija.
Jbt šleper brašna je 1500 kn prijevoz a vama je malo pun kamion paketa po 40 kn koji odlazi recimo direktno Zagreb-Bjelovar-Virovitica
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2017., 19:42   #33
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
pa reko si da imate najveće kapacitete, sve super, al šta to meni kao korisniku znači kad umjesto dan dva čekam 6-7-8 dana
Naravno da ne znaci nista, niti bi trebalo. Uostalom, ako se ne radi o manjku ljudi, nego o kvaliteti istih, onda je posteno reci i da je usluga na toj razini kvalitete - vrlo upitnoj blago receno. Ja kao korisnik mogu reci da ostale kurirske sluzbe iako nisu savrsene, po iskustvu imam ocekivanja da ce dostava proci kako treba i sve ostalo je iznimka. Dok sa overseasom po defaultu pretpostavljam da ce nesto poci krivo, ili ce kasniti par dana, ili ce izgubiti paket, ili ga poslati na drugi kraj zemlje. Poucen dakle iskustvom sa Overseas Rijeka, ne pricama. I s obzirom kako ti likovi hendlaju pakete pred mojim ocima, pravo je cudo da mi jos nesto nisu i razbili, da iskustvo bude potpuno.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 19:57   #34
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Tihomir111 Pregled postova
Virovitica super radi, ali kazes ako zelite placajte skuplje pakete, pa di je tu logika 40 kn je previse za 99% paketa koje sam primio i poslao u zadnjih 10 ak godina. Da ne pricam o malim stvarima tipa termalne paste i sl stvari sl dimenzija.
Jbt šleper brašna je 1500 kn prijevoz a vama je malo pun kamion paketa po 40 kn koji odlazi recimo direktno Zagreb-Bjelovar-Virovitica
40kn paket?
Takvih je 5% u tom kamionu
Prepolovi sine cifru i jos oduzmi kunu dvije i to je to.
Cijene su manje nego ikad a troškovu sve veci...
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 20:40   #35
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
Samo da se ubacim u raspravu ovdje na ovu temu. Tu najviše ovisi o krajnjem dostavljacu koji vam dostavlja na prag. Ja u Osijeku imam istog dostavljača već 20 godina i znate što vam mogu reći čovijek je zakon!!! Slučajno i poslovno šaljemo pakete preko Overseasa do ove godine nikad nije bilo zajeba. Zagreb je puko i sortirnica i to u 8-9mj onda su nam pogubili 2 paketa u sortirnici ali su ih našli nakon mj dana. I onda mi je moj dostavljač rekao da im kronično fali ljudi u ZGB da su svi dobri otišli van i ostali su većinom loši i ljudi koji su tek krenuli raditi.
Nama su ovaj tjedan u firmu dolazili svi paketi redovito znači da je stvar sljakala normalno. A primimo 3-5 paketa dnevno iz overseasa svaki dan. Vozac nam je rekao da fizicki ne stigne sve potrpat u kombi do 8 i da ce dolaziti oko 12 i onda odemo mi po pakete kod njih u centar dostavljac ostavi i to je to. Stvar sljaka.

Ja overseas obozavam jer mogu se dogv di da mi dostavi paket ako nisam doma (moj dostavljač zna da mi ga nosi u firmu) i to je to.

U Rijeci je kaos to su mi potvrdili kolege koji tamo rade ali dobro valjda će biti bolje.

Većina paketa ti je 15-30kn po paketu ovisno o težini npr moja firma ima 30kn paket+pdv do 35kg jer naši paketi su rijetko ispod 20kg
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 21:01   #36
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Stvari su "pukle" kad je tisak odje... svoje ugovorene klijente i kad je ups bez ikakve najave poceo slati 3 kamiona za razliku od dosadasnjih dva. To nam je u centralnom skl napravilo dosta veliku pomutnju. Isto se i desilo kad je city ex prdnuo pa nam je trebalo 3-4mj da se preslozimo...
__________________
A bu bu....

Zadnje izmijenjeno od: goc_mails. 23.12.2017. u 21:15.
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 21:15   #37
akoj
lijevo smetalo
Moj komp
 
akoj's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,115
Hvala na infu, ali svakako se to trebalo iskomunicirati prema korisnicima. Zar se problemi s Tiskom nisu bili pojavili i prošle godine? Sjećam se da sam nešto naručivao s Abrakadabre i da je poslano Overseasom, a na kraju stiglo kamionom Tiska 4 tjedna kasnije.

@jurbAs
I ja sam u OS i nemam baš najbolja iskustva (dostava u 2 dijela, ostavljanje paketa bez poziva, dostava na adresu računa, a ne dostave), ali drago mi je da neki imaju pozitivna iskustva.
__________________
Nvisen Y-GX01 // HP ProBook 470 G2 // BMAX Y11
akoj je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 21:19   #38
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor akoj Pregled postova
Hvala na infu, ali svakako se to trebalo iskomunicirati prema korisnicima. Zar se problemi s Tiskom nisu bili pojavili i prošle godine? Sjećam se da sam nešto naručivao s Abrakadbre i da je poslano Overseasom, a na kraju stiglo kamionom Tiska 4 tjedna kasnije.

@jurbAs
I ja sam u OS i imam ne baš najbolja iskustva (dostava u 2 dijela, ostavljanje paketa bez poziva, dostava na adresu računa, a ne dostave), ali drago mi je da neki imaju pozitivna iskustva.
Tisak je poceo zaj... vec odavno ali su do ljeta drzali dosta toga i dalje. Abrakadabra je kao dio njihove grupacije oduvijek radila vecinski dio preko nas, dok nis poceli i s financijskim problemima
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:03   #39
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Pocetne place su u zg 4500 no vecina kurira ima oko 5000. Bolji vozaci imaju i 6-6500 a neki cak i 7000. Skladistarci 4000-4200 a ako znaju sva slova abecede onda i 4700-4800.

Mene jedino nije jasno zasto se nitko od vas čestitih ljudi nije pobunio na dampanje cijena transporta od strane konkurencije koja spusti cijene i onda propadne
Jel ovo bruto ili neto?
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:05   #40
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Neto
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2017., 22:17   #41
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
A u cemu je caka?
Koliko sati ti ljudi provedu na poslu?
Od trenutka dolazka do trenutka odlazka iz firme...8, 10, 12 sati?
Bolji vozaci da imaju 6000+ neto mi zvuci puno za ovu lakrdiju od drzave gdje fakultetski obrazovana osoba nema toliko...
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:22   #42
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Kao što rekao i prije. Sve ovisi o radniku. Neki zauvijek ostanu na 4500 jer su za k. Neki imaju skoro 7. I jos su dobivali dodatnih 9kn po adresi ako su uzimali ibera paketa.
Nažalost puno ljudi je van otišlo vozit jer su puno bolje plaće. Cak smo imali i problem s autoškolom s kojom suradujemo (prekvalifikacije,kod95 i sl) gdje je instruktor otisao van radit
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:26   #43
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Daj nemoj pisati birtijske priče po forumu, nije to državna firma da ćeš raditi na taj način da čekaš kraj smjene.
Radi se samo i isključivo o manjku ljudi, ništa drugo, vlasnici ne žele zaposliti još ljudi i uložiti u vozni park pa se događa što se događa, a sami radnici po skladištima i po terenu se ubijaju od posla.

A to da ljudima ne valja ni jedna dostavna služba to smo čuli već bezbroj puta, ne valja Hrvatska pošta, ne valja Oversease, ne valja DPD... klasika.
Evo rekao ti je i goc_mails da je problem (ne)kvaliteta ljudi i neradnika, ispijanje kava itd. Nisu to nikakve birtijske priče, niti vidim razlog zasto bi izmisljao, kada mi coviek u lice prica da mu je super tamo (ne znam jeli jos njihov zaposlenik), jer se sverca cijelo vrijeme na poslu. Nisam rekao da su svi takvi, ali ti stvaraju problem. Firma uzme ljude misleci da ce biti bolje a onda za mjesec dana ipak treba traziti nove ljude. I ne ne mislim da nema problema i u vodjenju firme.

Meni je prije par godina valjala svaka sluzba, pa i hrvatska pošta, jer sam valjda bio jedini u kvartu koji je narucivao online stvari izvan hrvatske. Sad kad udem u postu, jedno 10 minuta ide po paketicima da nade moj. S DPD i GLS samo pozitivna iskustva.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:27   #44
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,289
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
http://www.a2b.hr/

oni će preuzeti UPS hr, ja čekam s amazon kupovinom
Otkud info?
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:34   #45
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Upravo je to poanta price. Koje kakvi "znalci" laprdaju po forumu da smo pod kapacitirani, oni bi to sve puuuno bolje organizirali a ne znaju da od 140 ljudi koje zaposlis u godini otpustis 130 jer nisu za pesa vodit u setnju a kamoli vozit kombi.
Živite u nekoj priči koju vam prodaju koje kakve emisijice i novine, nema posla, nema radnih mjesta. Kriza.
A ja gledam po skladistu gotovo 30tisuca paketa. Tv-i od 160cm nadalje, bicikli od 20-30somova. Brate ajfona više nego u fabrici.
I nemojte sad opet pocet laprdat kak je to sve na rate kad je ukupni gotovinski promet na dnevnoj bazi samo u mojoj firmi gotovo 1,5mil kuna.
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:40   #46
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,289
A kad već znaš, kakva je situacija sa nestankom paketa i loma paketa?
Koliko vidim , svi spominju kašnjenje paketa.
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:43   #47
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Poanta price je onda da je u firmi sve dobro osim osoblja koje je zakurac i sto bi kao trebala biti legitimna isprika za kvalitetu usluge?
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:47   #48
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
a ne znaju da od 140 ljudi koje zaposlis u godini otpustis 130 jer nisu za pesa vodit u setnju a kamoli vozit kombi.
A kakvo znanje treba za vozit kombi ili raditi u skladištu? Koji su razlozi što toliko ljudi dobiva otkaz?
Sorry ali ja mislim da smo čuli samo jednu verziju priče, onu tvoju koja je šuplja kao švicarski sir.
Ja ipak mislim da je problem niska plaća i loši radni uvjeti, a to odmah znači i nedostatak motivacije za radnike, kao i u svakom poslu.
I kad se to sve posloži dobijemo uslugu kakvu dobijemo.

Napravio si nauku od ovakvog banalnog zanimanja i pričaš kao da je potreban doktorat za razvozit pakete pa eto, vi ne možete naći sposobne ljude, smješno je to sve čitati.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:54   #49
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
A kad već znaš, kakva je situacija sa nestankom paketa i loma paketa?
Koliko vidim , svi spominju kašnjenje paketa.
Kod nestanka stvar je jasna. Pokrece se nadoknada štete i placa se puna vrijednost paketa. Kod ostecenja, gleda se nacin pakiranja,dali je ostecenje djelomicno ili potpuno te po potrebi trazi dodatno misljenje vjestaka. Naravno pregledava se i videonadzor ako oostoji mogucnost da je isto nastalo u skladist

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Poanta price je onda da je u firmi sve dobro osim osoblja koje je zakurac i sto bi kao trebala biti legitimna isprika za kvalitetu usluge?
Nije to poanta. Niti izbjegavam činjenicu da smo ove god podbacili. Ali zelim samo objasnit da nije samo tako lako pronaci dobrog radnika i onda vecinu truda i novaca ode u vjetar.

Da ne govorim koliko stete naprave na vozilima i onda dode novi kurir i vidi na sta lici kombi i usere se. A ono auto iz 2014-2015 s 160000km izgleda ko da je bio u vukovaru.

Dok trazis dodatne ljude, istovremeno vrsis pritisak na kurire koji su ok i oni lagano pocnu pucat.

I tako u krug

@ zalman dodi probat na tjedan dana vozit.
Jest banalno zanimanje al nije bas da ti doktori dolaze na razgovor za posao.
Lako je pricat da su to sve bajke al kao što rekoh malo ljudi imaju zivotnu zelju postat kuriri ili pomocna radna snaga. I onda ti ostane ekipa koja s razlogom nema posao vec 3 godine...a ti ga zaposlis iz ocaja.

Kao što rekoh dodi slobodno
__________________
A bu bu....

Zadnje izmijenjeno od: goc_mails. 23.12.2017. u 22:59.
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 22:59   #50
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Što je najgore u svemu, Overseas je jedno vrijeme čak radio i poprilično dobro.
problemi sa OEom su se počeli javljati tek kad su budale išli rezat troškove (prodali su vlastiti vozni park i prešli na rent), a pritom još dignuli obujam posla i eto ti sranja
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 23:05   #51
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Da ne govorim koliko stete naprave na vozilima i onda dode novi kurir i vidi na sta lici kombi i usere se. A ono auto iz 2014-2015 s 160000km izgleda ko da je bio u vukovaru.
Ajde sad neodržavanje službenih kombija prebaci na radnike, eto oni ih uništavaju
Bit će prije da dotična firma maksimalno štedi, ništa se ne popravlja i ne servisira pa guraj dokle ide.
Kao da ne vidim s kakvim drlozima mi dolazite pred kuću, to nije vidjelo servisa ni kad je trebalo mjenjat ulje, a kamoli neki veći zahvat, to je samo toči i vozi.

Citiraj:
@ zalman dodi probat na tjedan dana vozit.
Jest banalno zanimanje al nije bas da ti doktori dolaze na razgovor za posao.
Lako je pricat da su to sve bajke al kao što rekoh malo ljudi imaju zivotnu zelju postat kuriri ili pomocna radna snaga. I onda ti ostane ekipa koja s razlogom nema posao vec 3 godine...a ti ga zaposlis iz ocaja.

Kao što rekoh dodi slobodno
Hvala na ponudi ali ja posao imam i sorry ali nimalo ne vjerujem u ove tvoje priče.
Prebacio si sve na onog zadnjeg u lancu - vozača, a njegov je posao samo da napuni kombi s toliko i toliko paketa i vozi ih na adrese.
Ne određuje on tko će taj dan dobiti paket, nego vaša šugava logistika i kompletan menadžment koji upravlja tom firmom.

Ne može vozač voziti 150 km/h kroz naselje da bi dostavio sve pakete koje si ti zamislio niti on može raditi za 3 čovjeka.
Dakle, on će odraditi svoju smjenu uredno jer to može i moja baba, ista je stvar razvoziti pakete ili razvoziti pizze.
Tako da, ostavi se ti vozača a krivca za lošu uslugu ipak potraži kod sebe i tih koji nešto odlučuju.
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 23:15   #52
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Nisam ja prebacio sve na vozaca. Dapace stara garda je zakon. Ovi novi su za k. I svaki novi koji dode je sve gori.
Ja sam u ovom poslu sad vec skoro 13god i ovako lose nikad nije bilo. Al dobro vidim tu ste svi znalci jer puno narucujete na web shopovima...fakat imas puno znanja kad si kliknuo "dodaj u kosaricu".
Jebeni expert.
To kaj ja nazovem 5 firmi koje se bave transportom i kazem trebam kamion i vozaca za ispomoc i koja je cijena..i svih 5 mi kaze evo ti kamion a za vozaca se snađi. Kljuceve ti ostavim di hoces. Al dobro. Mislim da cu prestat komentirat jer vidim da tu svi sve znaju a u opisu posla su im : student, gejmer, ajti i sl.
Ponavljam googlajte malo s kakvim se problemima svi susrecu u ovoj branši.
Vas dragocijeni amazon zeli pakete dat uberu, prijevoznici upsa u italiji svakih 2 tjedna su u strajku, mađari su za vrijeme blagdana stavili doplatu 5eur ak hoces u 24h dostavu ili 2 eur za 48h.
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 23:19   #53
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,408
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Otkud info?
http://www.poslovni.hr/domace-kompan...-tvrtka-335549
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 23:20   #54
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,333
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 23:26   #55
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Al dobro vidim tu ste svi znalci jer puno narucujete na web shopovima...fakat imas puno znanja kad si kliknuo "dodaj u kosaricu".
Jebeni expert.
Ne moram raditi u toj firmi da bi bio expert, dovoljno mi je što živim na balkanu i znam kako ovakve firme funkcioniraju.
Ništa ne ulaži, ne moderniziraj, reži troškove maksimalno i ugrabi što više posla, bez obzira što ne možeš taj posao završiti.

Kako inače objašnjavaš ovo:


Jel tu kriv radnik? Gdje je poslovođa u tom skladištu koji će reći kako će se paketi slagati? Gdje je tu bilo kakav red, logistika i pravilo kako se vodi skladište?
Vi kao da vodite smetlište.

Kako sam rekao, riba smrdi od glave, kad vi uložite neke pare i modernizirate tu firmu onda će to i funkcionirati.
Ako već i postoje neki problemi koje imate onda ne znam šta uzimate opseg posla koji ne možete ispoštovati?
Ili ste nesposobni i da to izračunate, koliko se čega može isporučiti?
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 23:31   #56
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Jebote srušila se paleta robe koju su vracali u skladiste i sad je to odjednom postao hit.
Jesi kad vidio kako tvoja roba dođe u šleperu izvana...da ta ista roba koju si dodao u košaricu i mislis da je sigurno bila na toplom i kavu su joj skuhali. Roba koja dode iz vana izgleda kao bagerom utovarena. Ja takvih slika u ovih skoro 13god imam oko 30gb...
__________________
A bu bu....
goc_mails je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2017., 23:34   #57
Lak
Premium
 
Lak's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 397
Haha od kud ova slika...pa to je uzas
Mozda je medu svim tim paketima neki OLED TV koji mora biti okomito postavljen, a zapravo lezi na dnu negdje bacen kao krpa
Lak je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2017., 00:06   #58
goran047
Premium
Moj komp
 
goran047's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: zg
Postovi: 135
goran047 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2017., 00:06   #59
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Eto, sad je vozac postao odmah iza raketnog inzenjera. Previse laprdanja o necemu sto krajnjeg korisnika uopce nebi trebalo biti briga.
Citiraj:
Autor Lak Pregled postova
Haha od kud ova slika...pa to je uzas
Mozda je medu svim tim paketima neki OLED TV koji mora biti okomito postavljen, a zapravo lezi na dnu negdje bacen kao krpa
Meni je lik TV od 16 000kn preda mnom samo ispustio iz kombija na asfalt. Prva stvar koju sam pomislio, sta onda rade s tim kada nitko ne gleda. TV prije toga su probili kartonsku ambalazu necim skroz do stiropora unutra. Tocno na sredini kutije gdje je ekran i to na nacin da su ocito vukli po necemu kutiju licem dolje.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2017., 00:19   #60
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Citiraj:
Autor goc_mails Pregled postova
Jebote srušila se paleta robe koju su vracali u skladiste i sad je to odjednom postao hit.
Jesi kad vidio kako tvoja roba dođe u šleperu izvana...da ta ista roba koju si dodao u košaricu i mislis da je sigurno bila na toplom i kavu su joj skuhali. Roba koja dode iz vana izgleda kao bagerom utovarena. Ja takvih slika u ovih skoro 13god imam oko 30gb...
Stari moj, znam kak moja roba dolazi...

Svaka paleta se fotka sa svih strana prije utovara, fotka se u kamionu sa svih strana. Kamere prate utovar.

Ako dođe ovdje i nije u istom stanju u kakvom je zabilježeno da je stavljena u kamion, odmah se naplaćuje kompletna vrijednost od osiguranja. Ne zanima ih koliko je toga oštećeno i u kojoj mjeri. Dobio si adekvatno zapakiranu robu, na tebi je da je isporučiš u istom stanju.
I da, radi se o tehničkoj robi. Pa ti reci...jebote, srušila se...šta sad...

Ovo je strašno...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na