Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2009., 19:55   #1
aero
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 184
Samsung SM2333HD

Pošto sam prije kupovine revno tražio reviewe dotičnog monitora i nailazio na poneki i nikakav, evo nekome tko razmišlja o kupovini par iskustava sa mojim primjerkom.

Stigao mi je dostavom (2150 kn) prije dva dana i nisam imao vremena se puno s njim baviti posto sam dobar dio dana na poslu.

Izrada monitora je uredna, djeluje relativno kvalitetno. Sto sve ima od prikljucaka i mogucnosti moze se vidjeti na službenim stranicama od Samsunga pa necu o tome. Necu ni o tv tuneru koji radi uredno, ni o daljinskom koji je super stvar za namjestati sliku.

Format je 16:9 i kome treba monitor za aplikacije ili internet ipak bi mu preporučio 16:10. Ovaj omjer stranica dolazi do izražaja jedino kod multimedije i igrica.

Pošto sam dosad radio na crt monitoru malo mi je trebalo da se naviknem, iako na poslu radim na 22" TN Philips. Slika je oštra i uredna, bolja od Philipsa, ali kao da joj nešto fali. No, ipak nema dvojbe da je za oči LCD puno bolje rješenje.

Napravio sam par testova dok su mi lcd i crt bili jedan pored drugoga. Slike su u thumbnailsima. Boje su slične, iako bi se i jedan i drugi monitor dali puno bolje podesiti. Uglavnom sto se njih tice nema zamjerki.

Input lag je ili minimalan ili nepostojeći koliko sam mogao primjetiti. Sto se tice igrica i brzine odaziva, moze se igrati bez problema iako brze scene crt pokazuje puno bolje, ali igrice opcenito na 2333hd izgledaju odlicno. Kontrasta ima dovoljno, može se podesiti i da bude previse. Filmovi izgledaju bolje na lcd-u, pogotovo na full hd ili hd ready rezoluciji. Slika je oštra, ne primjecujem neko posebno razmazivanje slike, iako su oba monitora bila jedan uz drugoga.

Jedino sto me malo nervira, ali stvarno jedino, je curenje pozadinskog osvjetljenja uz gornji i donji rub ekrana. Vidio sam boljih i gorih monitora. Tko ne trazi backlight bleed ne bi ga ni nasao jer ne smeta, ali eto ja ga primjecujem. Ali i da ga ponovno narucim iskreno ne znam bi li dobio bolji primjerak. Ono sto mi je bilo najbitnije je da nema nijedan mrtvi ili zaglavljeni piksel.

To je to, natrpao sam ovo zbrdazdola jer moram vani, valjda ce nekome pomoci.

Pozdrav.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00096.JPG‎
Views:	954
Size:	63.6 kB
ID:	9413   Click image for larger version

Name:	DSC00101.JPG‎
Views:	763
Size:	62.7 kB
ID:	9414   Click image for larger version

Name:	DSC00109.JPG‎
Views:	770
Size:	71.6 kB
ID:	9415  

Zadnje izmijenjeno od: aero. 15.03.2009. u 19:32.
aero je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2009., 21:09   #2
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Hvala, upravo mi je trebalo mišljenje jedno...

Zanima me samo daljinski koji dobiješ uz njega, kakve on sve točno funkcije ima? I kako izgleda tv program na tome?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2009., 22:17   #3
aero
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 184
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Zanima me samo daljinski koji dobiješ uz njega, kakve on sve točno funkcije ima?
Sve se može kontrolirati preko njega (da ne nabrajam sve funkcije ovdje je user manual), Djeluje po kvaliteti kao daljinski od neke osrednje televizije, uglavnom dobar je. Puno bolji od većine PC tunera. Neke funkcije na njemu su izgleda iskljucene kao npr PiP.

Najbitnije je da se ne mora napipavati tipke na monitoru koje su neupotrebljive kad se namjesta slika npr za film, igrice ili word.

Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
I kako izgleda tv program na tome?
Prijem signala je dobar i slika se moze na dosta nacina podesiti po zelji, npr osim svjetline ima i stupanj pozadinskog osvjetljenja. Slika je dobra, iako bi ovom monitoru optimalna bila 720p rezolucija, ali to jos u praksi ne funkcionira a i nema mpeg4 dekoder.

Iako nisam probao konkurenciju pa ne mogu usporediti cini mi se da monitor vrijedi koliko košta.
aero je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2009., 15:07   #4
josip22
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: svugdje
Postovi: 53
jel može još malo slka i informacija , npr. kvaliteti tv tunera , prijema , kutevi gledanja jer ima 160/160 , kako radi sam monitor na računalu odaziv jel ima kakvih problema itd. , hvala i kad stigneš ubaci neke slike i te odgovore ,mislim da je to jedini monitor koji to sve nudi a da je pristojna cijena , ak nisam u pravu nek me neko ispravi , poz
josip22 je offline   Reply With Quote
Staro 15.03.2009., 19:35   #5
aero
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 184
Evo dvije slike, prijem je digitalni. Kvaliteta slike je po meni prilično dobra. Kutevi gledanja su kao i na vecini novih monitora s TN matricom, dakle ako je ikako moguće treba gledati ravno u monitor, inače kontrast i boje se mijenjaju, ali to nije nikakva novost. Nema problema sa input lagom.

Nekidan sam radio malo na LG 2242T i taj monitor ima dosta više backlight bleedinga od ovog samsunga, i to uz sva 4 ruba ekrana (naravno neki primjerci su možda i bolji).
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC00117.JPG‎
Views:	883
Size:	76.8 kB
ID:	9452   Click image for larger version

Name:	DSC00121.JPG‎
Views:	911
Size:	86.2 kB
ID:	9453  

Zadnje izmijenjeno od: aero. 15.03.2009. u 20:00.
aero je offline   Reply With Quote
Staro 23.03.2009., 18:27   #6
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Kupio sam danas dotični monitor. Spojen preko dvi to hdmi kabla. Prijelaz sa 2 crta mi i nije toliko "bolan" koliko sam mislio da će biti jer je 23" stvarno jako puno Slika jednostavno odlična, backlight bleeding totalno nezamjetan.

Sad se tek idem zabavljat sa TVom.

Trenutno nemam baš vremena za napisat neki review detaljniji, ali ako se skupi desetak ljudi koji bi željeli vidjet jedan, neka slobodno daju do znanja, pa kad uhvatim vremena bit će jedan slikovit review


EDIT: tv program? Čim prebacim na tv mode, gasi se sam nakon 30 sec te nakon još 10 se nazad upali, i to radi ciklički cijelo vrijeme... aero, sličnih problema?
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 23.03.2009. u 19:25.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2009., 11:26   #7
aero
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 184
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Čim prebacim na tv mode, gasi se sam nakon 30 sec te nakon još 10 se nazad upali, i to radi ciklički cijelo vrijeme.
Nemam takvih problema s monitorom, a da kucnem u drvo ni ostalih.

Čitao sam u nekoliko navrata po forumima (naravno sad se ne mogu sjetiti gdje) da su ljudi prčkali po meni-u tražeći koja je matrica u pitanju (samsungovi monitori, ne znam koji modeli) i isto tako im se počeo paliti i gasiti, samo su intervali bili duži.

Ne znam da li postoji neki hardverski reset, sad sam na poslu i ne mogu pogledati, ali barem probaj nešto u tom stilu ako ništa drugo.
aero je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2009., 21:22   #8
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor aero Pregled postova
Nemam takvih problema s monitorom, a da kucnem u drvo ni ostalih.

Čitao sam u nekoliko navrata po forumima (naravno sad se ne mogu sjetiti gdje) da su ljudi prčkali po meni-u tražeći koja je matrica u pitanju (samsungovi monitori, ne znam koji modeli) i isto tako im se počeo paliti i gasiti, samo su intervali bili duži.

Ne znam da li postoji neki hardverski reset, sad sam na poslu i ne mogu pogledati, ali barem probaj nešto u tom stilu ako ništa drugo.
Završio je on danas na servisu...

Ja nisam ama baš ništa prčkao po menijima, samo sam prvo gledao kako ga spojit kao monitor, i bio presretan a onda jedan turndown kad sam prebacio na tuner mode... A šta ćeš, nadam se da neće bit takih problema sljedeći put
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2009., 21:36   #9
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
Aero,kak se zove ovaj zgodan program za mjerenje odaziva???
Majo je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2009., 22:22   #10
aero
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zadar
Postovi: 184
Zove se PixPerAn
aero je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.03.2009., 09:00   #11
šokre
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 324
Ja imam 2333sw bez HD. Kupio za 1699.

Monitor je stvarno OK. Ono što me smeta je plava ledica koja treperi kad je PC ugašen pa svaki put moram gasiti monitor.

Jel ima neko rješenje.
šokre je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2009., 11:50   #12
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Na svom mogu smanjiti intenzitet iste pa probaj to pronaći u meniju svog monitora!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 28.03.2009., 14:06   #13
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Evo dobio ja novi sa garancije. Radi ko beba.

Kad riješim par ispita narednih onda bacim detaljan review...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 20:31   #14
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Ja sam uzeo samsung p2370, 1920x1080, ali mi ga win 7 32 ili 64bit prepoznaje kao 1600x900, da li ga je tebi os prepoznao kao 1920x1200?
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 20:35   #15
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Ja sam uzeo samsung p2370, 1920x1080, ali mi ga win 7 32 ili 64bit prepoznaje kao 1600x900, da li ga je tebi os prepoznao kao 1920x1200?
1920x1080 točnije. Sve radi.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 20:44   #16
Cartmann
Premium
Moj komp
 
Cartmann's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Split
Postovi: 488
Koji OS?
__________________

Cartmann je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 20:51   #17
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
ako se skupi desetak ljudi koji bi željeli vidjet jedan, neka slobodno daju do znanja, pa kad uhvatim vremena bit će jedan slikovit review
+1
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 21:04   #18
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Cartmann Pregled postova
Koji OS?
vista x64

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
+1

Nadam se da bude ovaj vikend... Ispiti su takva gnjavaža
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 10:25   #19
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Review: Samsung 2333HD (2333SW)

Let me make my promise true

Našao sam vremena za fotkat i nabacit review. Kako ne znam koliko bi detaljan trebao biti, slobodno tražite neke pojedinosti da napravim i čim uhvatim vremena bit će nadopuna.

Review mode ON


PAKIRANJE I SADRŽAJ

Monitor je kupljen u dućanu informatičke opreme () i donešen kod mene kući. Prenosivost je olakšana jer je ugrađena plastična ručka na kartonsku kutiju koja čuva vrijedan sadržaj unutra. No, nedajte se prevariti jer za iole duže nošenje tih 7.96 kilograma je itekakva patnja za prste.



Otvaranjem te kutije dolazimo do par papirića sa nekakvim garancijama, cd-om sa driverima te uputstvima sastavljanja stalka, što je osim na njima nacrtano i na kutiji i stvarno je kranje jednostavno.

Posebno upada u oči narančasti cvjetek koji je namijenjen kao vodilica kablova



Uz te nebitne elemente u paketu se još nalaze: analogni (d-sub) kabel za spajanje s računalom, muško-muški 3.5mm audio jack za spajanje vanjskog izvora zvuka na ugrađene zvučnike te daljinski upravljač.



Naravno, tu je i sam LCD panel sa stalkom koji se jednostavno namješta na podnožje monitora:




Pomalo sam ostao razočaran nedostatkom dvi kabla jer je ovo ipak primarno PC monitor. S druge strane, to je bilo dobro za moju liniju jer sam opet morao do dućana po kabel. Dokupio sam dvi-hdmi kabel i nemam primjedbi na sliku. Na razliku analogno i digitalno nisam previše obraćao pažnju, no nisam primjetio nikakvu, što je i moguća nuspojava moje preneraženosti kad sam ugledao sliku na lcd monitoru nakon moja 2 bivša 19“ CRT monitora.

Uz sve te silne kablove (-.-) dobivaju se još baterije za daljinski te krpica za brisanje monitora.

U početku korištenja daljinski mi je bio prilično neintuitivan jer su tipke dosta razbacane, pa tako nakon što se uključi primjerice teletekst za izlaz iz istoga morate posegnuti sa donjeg dijela daljinca skroz na gornji.
Drago mi je da sam se ubrzo riješio tog problema privikavši se


POVEZIVOST I IZGLED

Arsenal konektora je prilično dobar sa stražnje strane:



Tu su analogni d-sub, dvi, audio line in za spajanje računala na monitor, multifunkcionalan HDMI (prvi od dva komada koliko ih ima), optički audio out, chinchevi za audio ulaz te, naravno, antenski priključak.

Sa bočne strane se nalaze redom odozgo prema dole: „common interface“ slot, drugi od dva HDMI priključka te audio jack za slušalice.



Sam monitor je napravljen od crne, većinom glossy plastike, te je kao takav magnet za prašinu i otiske prstiju (tu će dobro doći priložena krpica za brisanje). Ima fensi cvjeteke na poleđini koji su ugravirani u plastiku

Kao i kod svih Samsungovih monitora, logotip je otisnut na sredini monitora ispod ekrana. Dodatno, ispod ruba ekrana se nalazi vizualno relativno atraktivan plastični dodatak u vidu prozirne plastike, kojeg osvjetljava plavo svjetlo na sredini, te se ovisno o postavki može ugasiti, smanjiti intenzitet i slično.

„PERFORMANSE“

Pri prvom paljenju se na ogromnoj 23“ TN matrici pojavljuje OSD (on-screen display) plug'n'play izbornik kojeg možemo ili slijediti ili zatvoriti. Ukoliko ga odlučite slijediti s lakoćom ćete postaviti monitor za upotrebu bez potrebe dodatnog kopanja po izbornicima.

Svi izbornici su nalik ovom:



Kroz OSD se jednostavno navigira uz pomoć daljinskog upravljača, no ukoliko vam se dogodi da ostanete bez baterije postoje tipke na bočnoj desnoj strani monitora.

Pri vrhu monitora se kočoperi naziv dynamic contrast koji je uvjetno dobra stvar. Naime, u PC modu se ne mogu mijenjati postavke oštrine i boje (osim colour tone).
Kod ovog monitora je taj dynamic contrast zapravo izvrsno izveden i stvarno nema nikakvog razloga namještavati posebno boje za krajnjeg korisnika (uzevši u obzir da ovaj monitor neće kupovati grafički dizajneri i slični ljudi).

Slika je iznimno oštra i out-of-the-box zapanjujuća ukoliko ste na stolu prije njega imali nešto lošije. Nativna full HD rezolucija (1920x1080) izgleda fascinatno. Bio sam mišljenja da će mi sve izgledati sitno u odnosu na 1280x960 na 19“ CRTu, no nisam primjetio ni u kojem pogledu da je slika sitnija, što me jako usrećilo

Kako je ovo svima dobro poznata TN matrica (točnije, svima poznati nedostaci), napravio sam mali test sa slikama (sve fotke fotkane sa udaljenosti na kojoj ja promatram monitor, cca 60cm od monitora):



Kod ove zadnje slike moram komentirati da se ovako na slici ne vidi zapravo da se vide svi kvadrati, upravo onako kako bi i trebalo biti.



Kao što ste mogli i pretpostaviti, TN matrica ima ograničen kut gledanja.

Kod mene se monitorček fino smjestio:



Nakon mojih bojazni sa prelaska sa 2 monitora na jedan one su se u potpunosti rasplinule. Doduše, još ponekad zna zatrebati neka alatna traka na drugom monitoru, no ništa strašno

Također, eventualno zujanje, koje je prema pričama s foruma prilično česta pojava, apsolutno ne postoji.


TV TUNER I PRIJEM PROGRAMA

Digitalnu televiziju nisam u mogućnosti gledati, tako da će za to ovaj monitor morati još pričekati.
Spojen je na (nekima) uobičajenu gradsku (zgradsku) antenu.

Ulaskom u OSD meni u tuner modu dolazimo do opcija za TV. Ukoliko smo kroz plug'n'play izbornik već pretražili programe ne moramo to raditi kroz OSD.
Tu sad dolazimo do postavki vezano uz programe (preimenovanje istih, sortiranje...), odabir zemlje i tako dalje.
Također se „otključava“ mogućnost postavke slike (boja i oštrina), za što po meni jednostavno nema potrebe.

Prijem signala je odličan, prikaz razvučene slike je prilično zadovoljavajuć ukoliko imamo na umu da je to niska kvaliteta signala. Po izboru se može prebaciti u 4:3 mod slike, te će tako ostati dvije crne trake lijevo i desno na ekranu. Ukoliko se odlučite zavaliti na krevet koji je malo udaljeniji od monitora i tako gledati TV problem sa kvalitetom slike jenjava.

Evo i par fotka programa:



ZAKLJUČAK



Za cijenu od cca 2300kn dobiva se full HD monitor sa funkcijom HDTV-a, te je kao takav svojevrstan zalog za budućnost. Uz poprilično dobru kvalitetu ekranskog prikaza (pogotovo za jedan TN) dobivate 16:9 monitor na kojemu će filmovi maksimalne kvalitete biti u potpunosti iskorišteni. Sve što treba napraviti je zavaliti se i naprosto uživati jer je VELIK. (Da, i ja patim od kompleksa „mali mi je“ )

Ukoliko vam tuner ne treba, dotični monitor samo drugog naziva možete nabaviti a zove se Samsung 2333SW.


Review mode OFF

Uživajte u reviewu!
Kao i uvijek, komentari, pokude ali i pohvale su dobrodošle!

Signing out, De5.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 23.09.2009. u 22:49.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 22:12   #20
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Zgodno rjesenje za nekog sa malom sobom, ali isto tako u toj situaciji sama nemogucnost podesavanja stalka i naginjanja panela predstavlja ozbiljan nedostatak obzirom na TN panel... Btw, kak te sluzi Apple tipkovnusha?
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 22:29   #21
keks
Premium
Moj komp
 
keks's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 76
ovako,imam ovaj monitor i sve 5 ali me muci jedna stvar...kada ugasim komp monitor se ugasi ali ostane blicati ono plavo svjetlo pa ga ugasim skroz sa tipkom sa strane...i kada ga upalim slika mi ne bude kao prije nego manja rezolucija i moram namjestati ponovno...da li trebam ostaviti onda da blica ledica ili nesto ne valja
keks je offline   Reply With Quote
Staro 06.04.2009., 23:12   #22
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
Zgodno rjesenje za nekog sa malom sobom, ali isto tako u toj situaciji sama nemogucnost podesavanja stalka i naginjanja panela predstavlja ozbiljan nedostatak obzirom na TN panel... Btw, kak te sluzi Apple tipkovnusha?
Da, stalak je praktički nepodesiv, samo tilt, no kako ni crt nije imao nikakvu namjestivost skoro, isto mi je. Položaj u odnosu na glavu mi je odličan kad stavim noge na subwoofer tak da supach

Tipkalo mi je odlično, 5 minuta mi trebalo da se naviknem na čudniji nagib, ali zadovoljan sam. Jedino mi je kratki kabel a nisi mi produžni dao
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 00:19   #23
^SuperUnknown^
Prečupavi mod
 
^SuperUnknown^'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 8,964
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Da, stalak je praktički nepodesiv, samo tilt, no kako ni crt nije imao nikakvu namjestivost skoro, isto mi je. Položaj u odnosu na glavu mi je odličan kad stavim noge na subwoofer tak da supach
To je jos ok, no ako netko recimo ima i krevet u istoj sobi (u domu npr.) onda je situacija dosta zajebanija. Ali, ok, ako ma tilt nema frke, izgledalo mi je kao da niti to nema
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Tipkalo mi je odlično, 5 minuta mi trebalo da se naviknem na čudniji nagib, ali zadovoljan sam. Jedino mi je kratki kabel a nisi mi produžni dao
Produzni su mi se odavno zagubili Ak bude kaj s njom, javi pa ti ju lako zadjoram, jos imam par komada...
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad


Primary macine:
Apple Mac Pro 5,1
2x Six-Core Intel Xeons X5690@3.46 GHz
64 GB ECC DDR3 800 MHz
Geforce GTX 980 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
Kingston 120GB SSD
30 TB HDDs
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.12.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech G400 shared via Teleport

Secondary machine:
Apple Mac Pro 2,1
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
22 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 970 4 GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Terratec Cinergy HTC USB XS HD + EyeTV
OWC Mercury Electra 6G SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.10
Hitachi 1000GB 7K1000.B
Seagate 1000GB 7200.11
Hitachi 7K3000 3000GB
Sharkoon QuickPort@USB
Optiarc DVD RW AD-7170A
Samsung DVDRAM GE20LU10@USB@Desk
Mac OS X 10.10.3
Apple Alu Keyboard shared via Teleport
Logitech MX518 shared via Teleport

Work rig:
Apple Mac Pro 1,1@2,1
2x Dual-Core Intel Xeons 5150@2.66 GHz
2x Quad-Core Intel Xeons X5365@3 GHz
13 GB DDR2 FB-DIMM 667 MHz
Geforce GTX 660 2GB
Blackmagic Intensity Pro PCI-E HDMI capture/output card
Corsair Force Series F120 SSD 120GB
Seagate 500GB 7200.12
2xWD Black 1000GB
Hitachi 7K3000 3000GB
2xSeagate 500GB 7200.10@IcyBox
Seagate FreeAgent Xtreme 1500GB@FW 400
WD Elements 2000GB@USB (Time Machine)
2xSharkoon QuickPort@eSATA
2xPioneer DVR-111D (Superdrive)
Mac OS X 10.10.3
2xDell UltraSharp 2405FPW 24" Widescreen TFT@1920x1200
Sony KDL-26U2000 26"@HDMI
Apple Alu Keyboard
Logitech MX518

LAP:
Apple Macbook Pro 3,1
Intel Core 2 Duo 2.53 GHz
4 GB DDR2
Kingson 180 GB SSD
Seagate 320 GB HDD

* Looking in:
2xHP ZR24w 24" Widescreen TFTs@1920x1200
Samsung 243T 24" Widescreen TFT@1920x1200
* Listening to:
iRiver H320 + Sennheiser PX 40
Technics SA-EX320
iPhone 6S 64GB black
iPad 16GB WiFi 4.3.2
* Connected via:
90/90 Mbps Iskon Trio
* "Powered" by:
UPS APC Smart-UPS1500VA
* Playing:
Tama Arstar II
Yamaha DTXPRESS IV Special

Pozz, nezz, ojzz, jbt, owak, onak, inst, bzvz, svst, kuiš, neam, dns, nzm, oc, went, graf, laikam, oču, neču, e ovako, e sad, probo, neče, psmtr, ne beliiwam, ugl probo o5, tkđ neradi, pčkmtrnu, mslm onaak haaalo, reko dbr, stv, dali, jeli, zato jel, jer mi može neko, rispekt, thx......... ...wau, radi, zkn, pozz!?!?11
^SuperUnknown^ je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 01:06   #24
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Ajde hvala Bogu da si i ti sebi kupio normalan monitor
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 01:19   #25
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor ^SuperUnknown^ Pregled postova
To je jos ok, no ako netko recimo ima i krevet u istoj sobi (u domu npr.) onda je situacija dosta zajebanija. Ali, ok, ako ma tilt nema frke, izgledalo mi je kao da niti to nema

Produzni su mi se odavno zagubili Ak bude kaj s njom, javi pa ti ju lako zadjoram, jos imam par komada...
Hihi, probo ja i sa kreveta svog gledat, tilt mi ni ne treba.

Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Ajde hvala Bogu da si i ti sebi kupio normalan monitor
Pa sad je samo jedan
Što je falilo onima? Ništa, jer su bili enormno veliki
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 01:37   #26
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Onima nista nije falilo, samo su bili totalni de-mo-de i onak, kao dva sepeta na stolu
srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 01:40   #27
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Uh, skoro sam previdio ovo Lijepo si to obradio, i dotaknuo si se svih bitnih pitanja

I sam namjeravam zamijeniti svoj monitor s nekim u 1920 rezi, pa bi ovaj pao kao ozbiljan kandidat
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 02:30   #28
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Najs
Evo spojio sam ove dvije teme u jednu da se bude na jednom mjestu jer se čini kako je će ovaj model biti popularan izbor.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 09:15   #29
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Uh, skoro sam previdio ovo Lijepo si to obradio, i dotaknuo si se svih bitnih pitanja

I sam namjeravam zamijeniti svoj monitor s nekim u 1920 rezi, pa bi ovaj pao kao ozbiljan kandidat
Citiraj:
Autor Mar Pregled postova
Najs
Evo spojio sam ove dvije teme u jednu da se bude na jednom mjestu jer se čini kako je će ovaj model biti popularan izbor.
Hvala!
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 10:05   #30
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Uh, skoro sam previdio ovo Lijepo si to obradio, i dotaknuo si se svih bitnih pitanja

I sam namjeravam zamijeniti svoj monitor s nekim u 1920 rezi, pa bi ovaj pao kao ozbiljan kandidat
Ako ti ne treba HDTV (a vjerojatno ti ne treba),razmisli o Philips 2409SW,ima ga u Vemilu,1920x1200 reza,a i 24" su to ipak a cijena ista
Ja ga uzeo neki dan,vrlo zadovoljan.
žile je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na