Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.08.2011., 16:17   #91
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,674
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Malo da se i ja pohvalim...

Pretprošli tjedan sam ćopio u Linksu zadnji primjerak R.A.T. 9 i miš je super i sve, ali očito su godine korištenja MX 500/510/518/G5 ostavile na mojoj ruci traga i jednostavno mi na tom mišu ništa nije prirodno. Probao sam sa raznim kombinacijama ležišta za dlan i mali prst, raznim veličinama i to mi još uvijek nije to.

Na stranu back i forward tipke koje su nekako "oštre" i nije ih baš milina pritiskati, pa sve do "sniper" tipke koja mi je predaleko ako stavim "back" i forward" tipke da su mi tamo gdje sam navikao.

Da se razumijemo, miš je mrak (kao što se i očekuje od njega), ali kako stvari stoje, vjerojatno ću se vratiti dobrom, starom i provjerenom G5 rev.2 nakon izleta koji se zove R.A.T.
Mislis R.A.T.7 ?
Btw, ako budes prodava mishonju baci PM
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 16:30   #92
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Sedmica i devetka su iste, samo je devetka bežična.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 01.08.2011., 16:44   #93
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Meni je taj mis super, smatram ga svojevrsnom evolucijom u izradi miseva i drndama koje se mogu na iste nabacati. Jako lijepo zamisljeno, slozeno i predstavljeno na tzistu.

Jedini problem je taj sto je vecina nas navikla na mx518, g5 ili g500, i nakom godina koristenja naravno da je problem prelazak na bilo sto drugo.

Bilo bi super da se moze jos malo podici i podebljati onaj dio koji nasjeda na dlan, onda bi se dobio malo bolji osjecaj 'ispunjenosti', slicno kao kod spomenutih logitecha.

To je jedini minus, ali se odnosi samo na ljude koji imaju malo vecu saku, tako da tko si ga planira kupiti treba uzeti to u obzir.

Cini mi se da bi najbezbolniji prelazak sa ovih logitecha bio g700
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2011., 21:03   #94
tode
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2011
Lokacija: zagreb
Postovi: 1
pozdrav.. kupio sam rat 7 prije 6 mj. u zadnji par dana kad ulazim u windows mis nece odma radit... drugi radi al rat ne.. tek nakon 2-3min kad se digne sustav pocne radit.. danas mi se desilo to da kad idem ljevo desno ko da preskace ili da je usporen... laser je cist, na bilo koju podlogu kad ga stavim isto.. drajvere sam snimio nove opet ista stvar.. cuo sam da moguce ako je u kombinaciji sa logijevom tipkovnicom da se nakon nekog vremena zna desit tako nesto, kao da mu smetaju drajveri od logija.. jel imo ko kavu slicnu situaciju ili cuo i jel ko zna kakvo rijesenje kako da se to slozi... hvala
tode je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2011., 21:00   #95
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Mad Catz Announces Shipping of the Cyborg R.A.T. Albino 6400 DPI Gaming Mouse

Citiraj:
Mad Catz Interactive, Inc. announced today the shipping of the Cyborg R.A.T. Albino Gaming Mouse, compatible with both PC and Mac and available for order today. A special edition of the Guinness World Records-winning R.A.T.7, the Cyborg R.A.T. Albino comes complete with an enhanced 6400DPI sensor, improved tracking capabilities and a matt Albino white finish.

“Our range of Cyborg R.A.T. Gaming Mice continues to perform impressively at retail and show sustainable longevity in the range.” said Darren Richardson, the President and Chief Executive Officer of Mad Catz Interactive, Inc. “We recently announced compatibility with Mac OS via a free download and we are excited to introduce the special edition Albino model, which we believe will allow us to continue our strong growth in this sector and keep us at the forefront of gaming technology.”
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2011., 21:29   #96
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426


Predobro izgleda, al na tom bijelom bi se sve vidjelo.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 01:42   #97
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
Pozdrav ekipa, evo uzeo sam ovaj mis, i sve super, odlican je. Razlika je ocita nakon koristenja miša od 56kn

Muce me driveri, nigdje ne mogu naci software za miš. Nasao sam na njihovoj stranici http://www.cyborggaming.com/download.htm ali svaki put kada ga skinem napise corrupt file ili tako nesto. Cijeli google sam pretrazio, vec vise od 1h trazim i polako ludim.

Jel ima netko ovdje mozda da zna gdje bih mogao nabaviti software za RAT 7?
Pri pokusaju instalaciji software-a, pise 'RAT 7-Albino'. Nije Albino model, ali pri downloadu nigdje ne pita da izaberem o kojem se modelu radi.

HELP
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 08:15   #98
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Citiraj:
Autor kripton Pregled postova
Pozdrav ekipa, evo uzeo sam ovaj mis, i sve super, odlican je. Razlika je ocita nakon koristenja miša od 56kn

Muce me driveri, nigdje ne mogu naci software za miš. Nasao sam na njihovoj stranici http://www.cyborggaming.com/download.htm ali svaki put kada ga skinem napise corrupt file ili tako nesto. Cijeli google sam pretrazio, vec vise od 1h trazim i polako ludim.

Jel ima netko ovdje mozda da zna gdje bih mogao nabaviti software za RAT 7?
Pri pokusaju instalaciji software-a, pise 'RAT 7-Albino'. Nije Albino model, ali pri downloadu nigdje ne pita da izaberem o kojem se modelu radi.

HELP
ftp://ftp.saitek.com/pub/software/fu...vers_32bit.exe
ftp://217.154.123.3/pub/software/ful...vers_32bit.exe
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 13:34   #99
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
Thnx alengrosevic ali driver imam a software ne
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2011., 00:16   #100
kripton
Cars & Tunning
Moj komp
 
kripton's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vukovar - Rijeka
Postovi: 533
Od vas koji koristite RAT miseve, imate li problema sa podlogama? Moj mi tu i tamo bjezi na nekoj jeftinoj podlozi, koje bi mi mogli preporuciti? Vidim po netu da su od Saitek-a podloge 139+ o.O lol!
Nesto do 100kn a da valja? Ili bolje ipak ici na te skuplje?
__________________
NovA Squadron

D6C DOHC GTi 16v | D2A SOHC on 2Barrel-Solex 8v | Red Devil | D2F SOHC GTi 8v |
kripton je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2011., 08:07   #101
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
moja preporuka bi bila ova podloga LINK
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2011., 02:28   #102
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
moja preporuka bi bila ova podloga LINK
Ja bi na Goliathusa dodao i SSov QcK
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2011., 14:53   #103
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
...a ja bih, opet, pozvao na oprez pri izboru podloge za ovaj miš jer je dosta izbirljiv- SS-ov QcK meni ne radi baš najbolje sa ovim mišem...imam i Razer Vespulu (siva) i na njoj osjetno bolje radi, ali i tu se skuži (FPS gaming) mali lag.
Navodno najbolje reagira na svijetlim/bijelim podlogama, no to još nisam isprobao...
  Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 16:46   #104
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 18:31   #105
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
moja preporuka bi bila ova podloga LINK
Potpis imam ju negdje godinu dana prije nego sto ce se vemulj zatvoriti. Podloga je odlicna milion puta sam prosuo po njoj i nista, nigdje se jos nije odljepila )
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 19:57   #106
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
isprobah nekoliko podloga i ni s jednom bas nisam zadovoljan,jako je osjetljiv i vec me to pomalo zivcira.sve mi se cini da kupujem nekog drugog glodavca,osim ako ne pronadjem idealnu podlogu....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 20:55   #107
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
A da smanjiš DPI?
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 10:21   #108
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
Rage sam igro na 1200,cim povecam preosjetljiv je....uvjeren sam da je do podloge jer Imperator s tim nema problema....
to je jos i cudnije jer koliko znam imaju isti senzor.
locks je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 12:53   #109
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Onda smanjiš sensitivity miša a povečaš DPI u njegovom softwareu.


Ja držim DPI na 3000 na SteelSeries QKC+
Sensitivity je na defaultu i miš mi je savršen.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2012., 18:42   #110
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
ma sve sam isprobavao,ali jednostavno je neprecizan na svim Razer podlogama...probat cu sa Steelseriesom....
locks je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2012., 20:38   #111
z33
Premium
Moj komp
 
z33's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 109
Imam RAT7 Contagion i od prvog dana mi se javlja problem, u nekom trenutku se cursor jednostavno zablokira. Sve ostale tipke rade, ali se ne mice. Ponekad proradi nakon par sekundi, a ponekad ga moram iskljucit i ukljucit da bi proradio, dogadja se par puta dnevno.
Geledo sam po netu i vidim da nisam jedini, a rjesenje jos nisam uspio nac. Probo sam reinstallat drivere, cistit senzor, mjenjat podlogu, mjenjat usb port ali nista ne pomaze. Prijatelj mi ima RAT7 obicni i kaze da ima isti problem.
Ako netko ima neki savjet, iako sumnjam cini se da je jednostavno takav, nek kaze.
Ostalima koji misle kupit misa, oprez...
z33 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2012., 13:46   #112
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
imam isti problem koji se javlja povremeno i onda proradi sam od sebe....kao da je na monitoru nevidljiva prepreka i cursor dalje od nje ne moze,nego samo gore-dolje...
locks je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2012., 16:05   #113
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
To što šteka je stvar lasera (ili već nekog kontrolera u mišu) - znači hardverska greška i kolko sam čitao to nije jedini miš......mislim da sam čitao da i razor mamba ima istih problema jer ima isti laser, itd.
Ja ga upravilu samo dignem, okrenem i vratim ga na mausepad.....

To sam davno čitao o tom problemu pa ne znam baš konkretno (još prije godinu dana)......
denied je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2012., 00:51   #114
keyser_s()ze
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Karlovac
Postovi: 583
isti senzor, isti problem: razer (orochi, mamba, tron, imperator, lachesis, spectre), cm (storm inferno, sentinel advanced, zero-g), rat (5,7,9), Thermaltake Tt eSPORTS BLACK, i ko zna koliko još miševa u budućnosti.

rekao bih ovako odokativno (po onome što sam probao iz prve ruke), "najprecizniji" senzor do sada, sa par mana zbog kojih je zapravo smetje.
keyser_s()ze je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2012., 11:04   #115
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor z33 Pregled postova
Imam RAT7 Contagion i od prvog dana mi se javlja problem, u nekom trenutku se cursor jednostavno zablokira. Sve ostale tipke rade, ali se ne mice. Ponekad proradi nakon par sekundi, a ponekad ga moram iskljucit i ukljucit da bi proradio, dogadja se par puta dnevno.
Geledo sam po netu i vidim da nisam jedini, a rjesenje jos nisam uspio nac. Probo sam reinstallat drivere, cistit senzor, mjenjat podlogu, mjenjat usb port ali nista ne pomaze. Prijatelj mi ima RAT7 obicni i kaze da ima isti problem.
Ako netko ima neki savjet, iako sumnjam cini se da je jednostavno takav, nek kaze.
Ostalima koji misle kupit misa, oprez...
Nikad ništa slično nisam primjetio na svom.
Radi k'o podmazan.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2012., 03:55   #116
z33
Premium
Moj komp
 
z33's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 109
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Nikad ništa slično nisam primjetio na svom.
Radi k'o podmazan.
Evo sad 2 dana za redom radi savršeno, a ponekad se zna desit po 5-6 puta u danu. Ti si ocito imo srece

Inace, mimo ovog problema, mis je strava, nisam se namjenjo miseva ali ovo je vrhunac. Dobra izrada, odlican izgled, dosta mogucnosti za customization i odlicno mi sjedi u ruci.

EDIT: eo novih problema. strelica mi se mice sama od sebe, kad idem kliknit na nesto "naciljam" ali se strelica sama od sebe jos pomakne, dvoklik je gotovo nemoguc. dok nesto pisem samo se seta po ekranu. ocito je senzor preosjetljiv, probo sam smanjit sensitivity ali ni to ne pomaze. pocinje mi bit jako zao sto sam kupio ovaj skupi mis...
EDIT2: nakon nekog vremena s ovim problemima mis se stabiliziro sam od sebe, ne znam kako ni zasto, nisam nis posebno pokusavo. slao sam mail saiteku i mislio sam ga slat na reklamaciju, ali je mis poceo radit kako treba. ponekad dodje do istih problema, ali rijetko i jedva zamjetim.

Zadnje izmijenjeno od: z33. 16.03.2012. u 01:52.
z33 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2012., 12:20   #117
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426




Ako ne sedmica, može i petica

__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na