Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 03.08.2020., 20:44   #1351
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315










Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2020., 20:57   #1352
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Citiraj:
Autor schetz Pregled postova
Za 340 EUR meni lagani no brainer preko xy kombinacije. Kome ne paše naravno lako zaobiđe. Samo što je dostupnost u Europi mislim listopad, što je lagano banana i do onda, hu nous .
Lajkam!

Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Guglu je sad glavni adut cijena, ergonomija, kamera, i naravno sam OS tj podrška za isti..

Pa kaj ne bu dostupan uskoro?
Pošto za jesen najavljuju 4a 5g i Pixel 5.. Sad su izbacili 4a da mogu konkurirat Nordu i ajfonu 2020..

Ak 4a ide tek na jesen onda nema smisla, prebacim se odmah na Pixel 5.
Ma čudno mi je ranije predstavljanje ( uobičajena politika bude na jesen kako smo navikli)
Jesi vidio test? Upravo nadmašio Norda u kvaliteti, brzini fokusa. Samo još čekamo bendgate Jerry

Za nekoga tko treba lagan mobitel, pristojnih dimenzija malih šapa, manje prčkanja oko podešavanje. To je ono što trebamo "upali i koristi"

Dobar je Oneplus, ali puno mora učiti.
Dottore je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.08.2020., 21:44   #1353
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Imao dvojku i bio mi je top, nisam ga htio ni prodat već ostavio mami. Reko makni taj sony iz kuće, evo ti pixel.

Na ovom me privlače dimenzije, kamera je vjerojatno očekivano dobra za nekog kome treba point and shoot, jedino me baterija zanima...

Ak će biti baterija dobra i video snimanje puno bolje nego na dvojci, mogao bi ga uzet u obzir umjesto Mate 20 Pro koji mi je top ponajviše zbog baterije

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2020., 22:01   #1354
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Lajkam!



Ma čudno mi je ranije predstavljanje ( uobičajena politika bude na jesen kako smo navikli)
Jesi vidio test? Upravo nadmašio Norda u kvaliteti, brzini fokusa. Samo još čekamo bendgate Jerry

Za nekoga tko treba lagan mobitel, pristojnih dimenzija malih šapa, manje prčkanja oko podešavanje. To je ono što trebamo "upali i koristi"

Dobar je Oneplus, ali puno mora učiti.
Ma kakav Nord Pixel je super, velim, kompaktni smartfoni su danas rijetkost.
Kamera odlicna, stereo zvucnici, 3.5 utor, privlacna cijena, di ces bolje
Updejti redoviti..

@cic, baterija ce bit ok, video nije jaca strana pixelima, al foto rastura..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2020., 22:10   #1355
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Pristojan mob za novce koji traže. Vidi se da se štedjelo na svemu (što se tiče specki) ali nigdje se nije "preštedjelo".

Već odavno tražim mob mob manjih dimezija, što čišći Android i pristojne specki ali 4a mi je za preskočiti zbog:
- e-sim se još nije raširio kako treba kod operatera (ponajprije mislim na prepaid tarife), a meni treba dual sim mogućnost (jer mi glavni operater nema e-sim na pretplati).
-čitač otiska prsta - šteta što nije under-display. Navikao sam se na odlični OP čitač.

Ostalo bih mogao progutati ponajprije radi odlične (male) veličine moba.

Moje mišljenje je da OP Nord opravdava veću cijenu radi boljih specki. Ne kažem da mi je poželjniji radi toga nego samo primjećujem.

Usput, ja kao gorljivi pristaša čistog Androida, moram konstatirati da OP nije ništa lošiji od Google uređaja što se tiče brzine i čistoće OS-a. Nakon 3 godine čistog OS-a u vidu Nokia 8 i Nokie 9, OP 7T Pro (dva mjeseca) i OP 8 Pro (evo mjesec dana već) su sigurno odlični uređaji u tom segmentu. Također, OP apdejti su pri vrhu što se tiče brzine izdavanja.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2020., 00:29   #1356
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
@matta
Bok, e-SIM je najmanje važan i uopće ne zamaram.
Što se tiče poslovnog, radije koristim drugi mobitel nego da ovisim na jednom.
Čitač otisaka po ekranu nije ni toliko pouzdan jer zahtjeva potpuno suh prst. Ne reargira na znojne i mokre prste.


Vidim da si imao kratko u korištenu Oneplusa , dakle polovično da bi primjetio A ja kao nisam nikada imao?
Već je puno pisalo da prosječno kasni update i najviše preusmjerava po novijim top modelima. Kod Pixela je svaki i stariji modeli ide OTA na isti dan. Nema privilegije.

Što kažeš na fokusiranje?



Malo mi je smiješna usporedba 4A vs Nord po specifikacijama i cijenom. Ajd dobro, prepuštam njima da pozabave. Jedino će fanboy OP ekipa hejtati za Pixelov 18W punjač.
Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2020., 07:31   #1357
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
@matta
Bok, e-SIM je najmanje važan i uopće ne zamaram.
Što se tiče poslovnog, radije koristim drugi mobitel nego da ovisim na jednom.
Čitač otisaka po ekranu nije ni toliko pouzdan jer zahtjeva potpuno suh prst. Ne reargira na znojne i mokre prste.


Vidim da si imao kratko u korištenu Oneplusa , dakle polovično da bi primjetio A ja kao nisam nikada imao?
Već je puno pisalo da prosječno kasni update i najviše preusmjerava po novijim top modelima. Kod Pixela je svaki i stariji modeli ide OTA na isti dan. Nema privilegije.

Što kažeš na fokusiranje?



Malo mi je smiješna usporedba 4A vs Nord po specifikacijama i cijenom. Ajd dobro, prepuštam njima da pozabave. Jedino će fanboy OP ekipa hejtati za Pixelov 18W punjač.
Prvo da napomenem, ja sam potpuno objektivan jer niti sam želio kupiti OP niti želim ovakav Pixel. Ja sam htio neku dobru Nokiu.
Da je Nokia 9 imala imalo bržu kameru (nije trebala bolja) i pouzdaniji čitač otiska, i sad bih ju imao.

Vidiš, e-sim tebe ne zanima i ti bi nosao okolo dva moba. Ja ne bih. I jedan mi je previše te stoga je ovo aposolutni deal-breaker (ali ne krivim toliko Pixel nego operatere).
No zato mene 0-day security patch ne krpi toliko. Svakom njegovo.
Dalje, čitač otiska je vrlo pouzdan dok god ti je prst suh. Nisam još bio u situaciji da prst ne mogu obrisati za dvije sekunde. Nazad na vanjski čitač se ne želim vraćati. Eventualno bi potpisao za pravi (ne gimick) 3D face unlock.

I kakve veze ima koliko sam imao neku marku i gdje sam napisao da "ti nikada nisi imao" ? Pa valjda znam čitati mišljenja i review-e po netu.
Bilo bi smiješno da neka drugi proizvođač ima brže update nego Google. Kao što rekoh, većinu kupaca mobitela od 350 EUR ne brine što nema zadnji update prvog u mjesecu. Njima je bitno da sve radi.

Zašto je smiješna usporedba ta dva moba cijenom i speckama ? Ti si se uhvatio kamere i apdejta. A što ako 8 od 10 kupaca to ne zanima (vrlo lako moguće jer cjenovno spadaju razred koji je dostupan jako velikom broju kupaca). Činjenica jest da za 50 EUR više OP Nord daje više u speckama. E sad, da li je to nekom bitno ili ne, to je drugi par postola. Ja sam čekao da vidim šta će biti sa Nordom jer bih bio zadovoljan sa mid-range speckama za pravu cijenu. No, podbacio je u puno toga gledajući OP 8 Pro a za 150 EUR više uboo sam potonjeg 5 dana rabljenog i to je bio no-brainer.

BTW, nešto mi previše napadaš coconut-a da ima neku svoju filozofiju a ti imaš previše subjektivne zaključke glede ovog moba, tj. lako odbacuješ eventualne minuse koje ima ovaj mob u odnosu na druge u istom cjenovnom rangu i "dižeš se na stražnje" noge ako netko odmah ne potvrdi da je 4a bez mane.

Opet ponavljam, objektivan sam koliko mogu biti. Koristim OP 8 Pro je jer najbliži nekom "savršenom" mobu kojem težim, a daleko je od savršenstva. Pixel 4a je stvarno dobar mob ali nekoliko meni jako bitnih stvari nema i to ga automatski eliminira kao dobru kupnju.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2020., 10:18   #1358
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Pa ne možeš mjiešati high end rabljenog u odnosu novi novcati low end.
Cocounta ne napadam i vidim da nisi upučen u prošlu raspravu (nisam jedini). Kad proučiš kroz par postova unatrag i bit će jasno ko dan.

Google je najavio Pixel 5 sa SD 765G već od 3mj. (ista specifikacija Norda) , onda razmišljaj kamo ide rasprava i presmiješna usporedba. Shvaćam da ima nedostatka, ali za 350 eura nije loša cijena i bude spustila cijena kroz par akciji.
Uvijek će voditi dilema " nema ovo i nema ono" nedostataka.
Bio bi ja sretan da ima XL sa 350 eura, a ne možemo imati ovce i novce.


Tvoje objektivnosti poštujem ali ne možeš puno očekivati OP8 u odnosu 4A. Valjda si svjestan da ne ciljaju u istu kategoriju.

Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2020., 10:59   #1359
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,801
Čitači otiska prsta s kojima sam se susretao, pri tome niti jednom s integriranim u ekran, nije radio kad mi je prst vlažan, npr. nakon pranja ruku moram baš imati suh prst da funkcionira.

Ista stvar i na laptopima.

Jesu li čitači otiska na flagshipovima imuni na takve uvjete, pa čitaju maltene pod vodom? Nisam se nikad susreo sa flagshipom s mokrom rukom u trgovini.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2020., 11:14   #1360
Matta
El Mattador
Moj komp
 
Matta's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Ljubuški<->Metković
Postovi: 1,819
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Pa ne možeš mjiešati high end rabljenog u odnosu novi novcati low end.
Cocounta ne napadam i vidim da nisi upučen u prošlu raspravu (nisam jedini). Kad proučiš kroz par postova unatrag i bit će jasno ko dan.

Google je najavio Pixel 5 sa SD 765G već od 3mj. (ista specifikacija Norda) , onda razmišljaj kamo ide rasprava i presmiješna usporedba. Shvaćam da ima nedostatka, ali za 350 eura nije loša cijena i bude spustila cijena kroz par akciji.
Uvijek će voditi dilema " nema ovo i nema ono" nedostataka.
Bio bi ja sretan da ima XL sa 350 eura, a ne možemo imati ovce i novce.


Tvoje objektivnosti poštujem ali ne možeš puno očekivati OP8 u odnosu 4A. Valjda si svjestan da ne ciljaju u istu kategoriju.

Отправлено через SM-G975F
Ne miješam top range i mid tier, samo kažem da sam kupio za 150 EUR više OP 8 Pro. Da mi nije ispala takva prilika i sad bih bio na OP 7T Pro i čekao neku novu Nokiu 9.3, Pixel 5 (ali da mogu koristiti dual SIM opciju) ili nešto treće.

I nisam rekao da ne valja za 350 EUR, dapače, odličan mob. Sam sam u fazi da ne trebam najbrže/najbolje ako mi mob čekira ono što meni treba. Čak mi ni kamera ne mora biti top notch jer uslikam dvije slike u tjedan dana, video snimim jednom mjesečno.
Samo sam naglasio da tih 50 EUR više po speckama Nord može opravdati. E sad, da li je nekome to bitno ili ne, kao i sve ostalo u životu - "sto ljudi-sto ćudi".

Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
Čitači otiska prsta s kojima sam se susretao, pri tome niti jednom s integriranim u ekran, nije radio kad mi je prst vlažan, npr. nakon pranja ruku moram baš imati suh prst da funkcionira.

Ista stvar i na laptopima.

Jesu li čitači otiska na flagshipovima imuni na takve uvjete, pa čitaju maltene pod vodom? Nisam se nikad susreo sa flagshipom s mokrom rukom u trgovini.
U 95% slučajeva prst mora biti suh inače čitanje neće proći, nema veze da li je najbolji/najskuplji mobitel. Ako stvarno ne možeš u datom momentu obrisati prst onda na brzinu utpikaš četveroznamenkasti PIN koji si postavio i ideš dalje. 5% slučajeva da mi se ne može očitati prst rado pretrpim kad ostalih 95% vremena radi savršeno i brzo, i ne moram bacati prst odozada da otključam mob / logiram se u banking app/ itd.
__________________
Matta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.08.2020., 18:54   #1361
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,771
Ovaj Pixel 4a se čini jedan od najboljih best-buyeva ove godine.

Željno isčekujem vidjeti prevelike cijene u našim dućanima. Ako bude ispod 3k kn onda će biti definitivni contender za sljedeći mob... za curu prvo, kasnije možda za mene
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je online   Reply With Quote
Staro 05.08.2020., 19:20   #1362
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Ne treba komplicirat s našim dućanima kad ga google Njemačka daje za 340€

https://store.google.com/de/product/pixel_4a?hl=de-DE

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2020., 19:42   #1363
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Kako doć do toga, mailbox.de? I kada je otprilike isporuka, nisam shvatio sa te stranice?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2020., 20:12   #1364
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ljudovi zanima me opcije na 4a modelu, jel ima opcija da dok pomakneš mob da se odmah prikažu na displeju obavijesti, poruke, pozivi i sl? Ovo je vjerojatno stvar softverske prirode.

Znam da P4 ima onaj SOLI radar ak se ne varam, a ovaj to nema.. Samo me zanima kak je to kod ovih "običnih" modela Pixel serije riješeno.

Nego cijena vani bi trebala bit kojih 2600kn, nek bude kod nas 100-200kn skuplje
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2020., 20:17   #1365
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
Kako doć do toga, mailbox.de? I kada je otprilike isporuka, nisam shvatio sa te stranice?
Mob.hr veli da u prodaju ide 20.8. u SAD-u, možda onda i u Europi?

Zvonac, to bi bila opcija lift to check phone, to sam imao na Pixelu 2. Malo sam guglao, ali ne nalazim info da li će to biti i na ovom, uglavnom to je bilo u sklopu ambient displaya.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2020., 20:32   #1366
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
https://www.phonearena.com/google-pi...s-news#cameras
Evo nešto i o nadolazećem Pixel 5..
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2020., 20:57   #1367
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor cic Pregled postova
Mob.hr veli da u prodaju ide 20.8. u SAD-u, možda onda i u Europi?

Zvonac, to bi bila opcija lift to check phone, to sam imao na Pixelu 2. Malo sam guglao, ali ne nalazim info da li će to biti i na ovom, uglavnom to je bilo u sklopu ambient displaya.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
U EU store trenutno waiting lists. Prednarudžbe od devetog mjeseca, mislim da šalju od 01.10. Taman pred najavu 4a5g 😁
Takvo stanje prijavljuju trenutno. Da li će Amazon i slični imati ranije, bo ...
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2020., 22:25   #1368
kassad
marked one
Moj komp
 
kassad's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: ck
Postovi: 220
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Ljudovi zanima me opcije na 4a modelu, jel ima opcija da dok pomakneš mob da se odmah prikažu na displeju obavijesti, poruke, pozivi i sl? Ovo je vjerojatno stvar softverske prirode.

Znam da P4 ima onaj SOLI radar ak se ne varam, a ovaj to nema.. Samo me zanima kak je to kod ovih "običnih" modela Pixel serije riješeno.

Nego cijena vani bi trebala bit kojih 2600kn, nek bude kod nas 100-200kn skuplje
Pixel3
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Screenshot_20200805-222306.png‎
Views:	232
Size:	71.0 kB
ID:	22569  
kassad je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2020., 18:08   #1369
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,313
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 07.08.2020. u 05:58.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2020., 15:11   #1370
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2020., 16:03   #1371
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Pixel je proslost, kroz 2-3 godine ce nestati kao i Nexus.
Prodaja je toliko losa i taj mob zanima toliko mali broj ljudi da je kljuc u bravu neminovnost...nije to Hrvatska da drzava dokapitalizira gubitaša.

Jedini tracak nade za Pixel vidim u Trumpu i njegovim suludim potezima gdje doslovno opstruira sve proizvodjace koji mu smetaju.
Da nije njegovih poteza i da gledamo postenu trzisnu utakmicu Pixelu nebi dao vise od 2 godine do potpunog potopa...ovako mozda pozivi koju godinu duze.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2020., 19:40   #1372
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,315
Varaš se, zanimanje za Pixelom imaš na redditu. Neće ni brzo propasti.

Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2020., 20:19   #1373
Haywire77
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Osijek
Postovi: 75
Imaju neku sansu sa ovakvim jeftinim plasticnim mobitelcicima, ali top modeli su im preskupi za ono sto nude.
Haywire77 je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2020., 21:00   #1374
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
Ovaj P4a ce bit hit, neko veli da je to buduci nexus 5... Potonjeg sam imao, najdrazi mob iz nexus serije
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2020., 22:01   #1375
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
Citiraj:
Autor Haywire77 Pregled postova
Imaju neku sansu sa ovakvim jeftinim plasticnim mobitelcicima, ali top modeli su im preskupi za ono sto nude.
U čemu je problem s plastikom? Bolje to nego stakleni mobitelčići sa zakrivljenim ekrančićima koji samo čekaju da popucaju

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
cic je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2020., 15:20   #1376
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Ekipa kupi super cool stakleno titansko alumijski mobitel koji doseže 200 grama vage i onda potroši još 50€ da ga obuće u zaštitna stakla i torbice pa se na kraju nit ne vidi taj stakleno metalni raskoš
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2020., 20:21   #1377
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
My Google Pixel 4a Review!


Odličan rivju, odličan mob za 350€.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2020., 09:23   #1378
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,642
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2020., 13:35   #1379
delavi
Registered User
Moj komp
 
delavi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 897
Ma top mob i baš mi je fora da nije ogroman ni težak pa stane u džep a ima sve što treba na visokoj razini. Samo će kod nas cijena biti bezobrazna.
delavi je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2020., 08:46   #1380
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,286
locks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na