Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.04.2013., 07:06   #1321
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor 6Finger Pregled postova
Mogu povjerovati u tu soluciju kad dodjes osobno serviseru i ako je kartica DOA , ali u ovoj situaciji kad predajes u st skroz je drugacije.
Uostalom microline je odradio reklamaciju maksimalno korektno, problem je samo u isporuci kartice od strane hg-a.
vjerojatno čekaju da im se nakupi robe za Split pa će ti kartica doći prilikom sljedeće ispostave lagera. Tako su radili i HG i Vemulj dok su bili u Karlovcu. Fala Bogu nareklamirao sam se Điđibajt ploča i kartica pa znam kako je to išlo.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 11:36   #1322
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Poslao mail sa opisom situacije te zamolio kontakt, zvali za pola sata da sutra stiže grafika u St.
izgleda bolje reagiraju na pisani trag/upit nego pozive telefonom
6Finger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.04.2013., 11:45   #1323
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Kada zoves, odma cim se jave "ovaj razgovor se snima" paš vidjeti
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2013., 12:40   #1324
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor FRipper Pregled postova
Kada zoves, odma cim se jave "ovaj razgovor se snima" paš vidjeti
Neće ništa vidjeti jer mu može reći - hvala, neću.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.02.2014., 14:24   #1325
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Evo, lijepo i pozitivno iskustvo u Rijeci. Naručio, ujutro, uplatio putem netbankinga i već za sat vremena sam mogao kupiti disk.
Prodavač ljubezan, a cijene nekih stvari su i povoljnije od određenih web dućana,
ja uzeo ovo https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=180818
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 23:17   #1326
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
Ne kužim jednu foru kod HGSpota, inače danas sam kod njih uzeo nešto sve je prošlo ok (za sad, moram još testirat kupljeno) dečki ljubazni, usluga brza i opće sve skupa super dojam i to ALI...

Na koju foru je proizvod pa čak i više od 10% jeftiniji ako ga se naruči i plati preko Web Shopa?

Znači ovako dođem tamo i velim liku plaćam kako god hoćete, imam keš kod sebe, imam plastiku i uzimam odmah ali vidjeh na webu tu i tu cijenu. Veli lik koji je prije toga uzeo traženi predmet sa hrpe istih takvih predmeta i stavio na pult da ta cijena sa weba vrijedi samo preko WebShopa a da je ovako 10%+ viša!!! Ono WTF?

I naravno ja otišao praznih ruku do ureda(blizu) regal se na webshop, obavio kupnju preko webshopa i poslije posla uredno pokupio predmet plativši naravno nižu cijenu onom istom karticom kojom sam htio platiti na licu mjesta(uz to sam imao kao što napomenuh i gotovinu).

Eto slučajno mi to nije problem jer svaki dan prolazim kraj njih kad idem s posla a i blizu su mi od doma ali mi nije jasna poanta takve komplikacije, mislim ne krivim trgovca očito postoji neka turbo-retardirana začkoljica zbog koje je to tako ali ju ne mogu dokučiti...

E sad, jasno je meni kad netko ima firmu koja je SAMO web shop da se mora ići preko webshopa i da je jeftinije jer nema lagera i bla,bla ali mi nije jasno u čemu je kvaka kad je u pitanju firma poput HGSpota sa prilično velikom poslovnicom u Utrinama, svojim skladištem/lagerom itd...s tim da su imali to što sam tražio kod sebe u više primjeraka jer sam to svojim očima vidio...

Pa eto ako netko zna u čem je fora...fala.
Brain32 je offline   Reply With Quote
Staro 19.03.2014., 23:34   #1327
Overclock_freak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2012
Lokacija: Rijeka-Zagreb
Postovi: 1,206
Bio sam u HG Spotu Rijeci kupovao par puta i mogu reć da su obojica koji rade legende, radim u drugoj IT firmi pa se i znamo ali legende su.

Uzeo sam dole G230 isto bila neka smješna cijena, otprilike 30% niža nego u Linksu i Gigabyte R9 280X tu je bila oko 2700kn a u Linksu 3199kn.. kad gledam HG Spot sigurno ima zaradu na ovoj kartici a di ima onda tek Links
Overclock_freak je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 00:29   #1328
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Dobra je cijena ak imas 2700 u gotvini i ides preko weba. OnLine placanja su sva jednokratna kao i kod pouzeca. Sve druge kombinacije nisu nist jeftinije nego u Linksu koji ima iste cijene na sve nacine placnja i -5% na web. Gigabyte je od uvijek jako skup u Linksu i to se tam ne kupuje ko ni MSI. Opcenito je Links dosta losa trgovina za kupovinu grafe a nije ni HG Spot bas nesto jeftin.

https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?pid=19289

2600kn web kes, 3000 trgovina kes i 3200 kartice..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 20.03.2014. u 00:34.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 12:28   #1329
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Koliko je meni poznato čak ne možeš ni platiti u trgovini nego napraviš web narudžu i platiš putem internet bankarstva te preuzmeš u trgovini.
Sva sreća pa imaju otvorene račune u svim bankama pa je meni nakanda samo 1kn.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2014., 12:51   #1330
boy005
Premium
Moj komp
 
boy005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 597
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Koliko je meni poznato čak ne možeš ni platiti u trgovini nego napraviš web narudžu i platiš putem internet bankarstva te preuzmeš u trgovini.
Sva sreća pa imaju otvorene račune u svim bankama pa je meni nakanda samo 1kn.
Mozes platiti u trgovini, samo sto placas vecu cijenu proizvoda.
__________________
boy005 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.03.2014., 14:17   #1331
Brain32
Premium
Moj komp
 
Brain32's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 498
E pa da upravo mi tu nije jasno u čemu je kvaka valjda neka birokratsko-knjigovodstvena stvar ali ispada smiješno
Brain32 je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2014., 19:30   #1332
Karlo666
Premium
Moj komp
 
Karlo666's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Kaštel Lukšić
Postovi: 1,403
HGSpot

Svaka preporuka kupovine računala ili komponenti u HGSpota(ja kupujem u Splitu kraj Jokera to mi je najbliže).

Jako susretljivi s mušterijama.Ako npr. niste zadovoljni komponentom ili računalom možete ga vratit i dobijete povrat novca ili što želite drugo + ostatak ako želite novac.

Čak me par puta nisu niti tražili račun a čovjek je izašao u susret i napravio mi HGweb profil tako da mogu dobiti komponentu jefitnije bez da kupujem preko webshopa HGSpota.

Karlo666 je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2014., 22:44   #1333
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Naravno da se dobije povrat novca ako nisam zadovoljan sa robom.. To je sada ionako zakonski određeno..

Evo baš samo danas išli curi po mobitel i nije zadovoljna sa ekranom, jako je zrnat i užasno ju oči onako "mutno" bole, kao da se napreže..

U ponedjeljak ga idemo vratiti i tražiti povrat novca ili vrlo vjerojatno naručujemo drugi mobitel.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 17.08.2014. u 09:30.
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2014., 10:26   #1334
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Naravno da se dobije povrat novca ako nisam zadovoljan sa robom.. To je sada ionako zakonski određeno..
Kojim je to zakonom određeno?
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2014., 10:40   #1335
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Nemam pojma.. Bilo je na TV-u prije nekih 6 mjeseci, bubam..

Radim u trgovini, bez brige, znam što pričam
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2014., 10:46   #1336
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Vraćanje ide samo kod kupnje preko webshopa, a ako ste ti u cura kupili mobitel u trgovini i hoćete ga vratiti, tu povrata para nema, barem ne zakonski.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2014., 10:51   #1337
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Konkretno mobitel sam noć prije naručio preko web shopa ali platio gotovinom u trgovini ("plaćanje u trgovini" sam stavio u NAPOMENU prilikom narudžbe).

Što se tičenja povrata novca unutar 14 dana ukoliko kupac nije zadovoljan, da, to je OČITO zakonski određeno samo za web shopa, ali točno se sjećam da se pričalo i o povratu novca kupcu koji je proizvod kupio u trgovini i nije zadovoljan.

Kao, trgovac mu je dužan vratit novac bez ikakvog objašnjenja od strane kupca..

Barem mi imamo takvu praksu u trgovini.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2014., 10:58   #1338
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
ali točno se sjećam da se pričalo i o povratu novca kupcu koji je proizvod kupio u trgovini i nije zadovoljan.
Kao, trgovac mu je dužan vratit novac bez ikakvog objašnjenja od strane kupca..
Ne, toga nema.

Citiraj:
Barem mi imamo takvu praksu u trgovini.
Ako je to politika trgovine to je drugo, baš kao što i HGspot ima takvu politiku (kako kaže autor teme).
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 10:06   #1339
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Znaci ipak je dobra volja trgovca dali ce vratiti novac za proizvod kupljen u trgovini.

Pitanje pod brojem 11.

http://potrosac.mingo.hr/hr/potrosac...k.php?id=12534
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	uploadfromtaptalk1408349156317.jpg‎
Views:	271
Size:	82.7 kB
ID:	13679  
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 10:58   #1340
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Ako je kupljeno daljinski onda nije dobra volja, nego obveza. Sto puta već rečeno.

I ne kužim zašto je otvorena ova tema, kad tema već postoji
http://forum.pcekspert.com/showthrea...164814&page=45
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 11:06   #1341
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Konkretno mobitel sam noć prije naručio preko web shopa ali platio gotovinom u trgovini ("plaćanje u trgovini" sam stavio u NAPOMENU prilikom narudžbe).

Što se tičenja povrata novca unutar 14 dana ukoliko kupac nije zadovoljan, da, to je OČITO zakonski određeno samo za web shopa, ali točno se sjećam da se pričalo i o povratu novca kupcu koji je proizvod kupio u trgovini i nije zadovoljan.

Kao, trgovac mu je dužan vratit novac bez ikakvog objašnjenja od strane kupca..

Barem mi imamo takvu praksu u trgovini.
Jedno je praksa u trgovini, drugo kupnja preko weba, treće zakon. Ti si kupio preko weba, što ti u trgovini radiš kao uslugu kupcu ne možeš smatrati tuđom obavezom, a za opću obavezu još nema zakonske osnove.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 11:36   #1342
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Ali zar nije da je on samo narucio preko weba a platio u trgovini, a druga stvar bi bila kada bi platio preko weba a podigao u trgovini? Ili za to vrijedi isti zakon?
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 11:39   #1343
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Da je platio webom, a podignuo u trgovini, onda bi to bilo isto kupovini na daljinu. Ovako nije. Pogledajte objašnjenje u potpisu kolege Alfa_R.
http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=1041
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 19:05   #1344
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Coconut dobro govori. Zakonski povrat love ide samo ako se kupi i plati na daljinu, sve ostalo je dobra volja i politika trgovine.

Uglavnom, da javim rasplet naše situacije. Došli cura i ja danas:

Mi - "Curi se ne sviđa, želimo ga vratiti".
Trgovac- "Zašto, zar je neispravan?"
Mi - "Ma ne, jednstavno nam se ne sviđa, ima loš ekran i mutna slova, bla bla."
Trgovac - "Aha, super, ja sam mislio da je u kvaru. Nema problema."

Trgovac vratio novac, još smo pričali 5 minuta o nekim drugim mobitelima i tako.. Oba trgovca su im stvarno ljubazni i dosta informirani. Btw, dobili smo voucher sa 10% popusta unutar mjesec dana na bilo što.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 21:27   #1345
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor boy005 Pregled postova
Mozes platiti u trgovini, samo sto placas vecu cijenu proizvoda.
https://www.hgshop.hr/artikl.aspx?lid=172498

da to sam i ja htio pitat recimo gledo externi disk,preko weba 600 u trgovini 700??onda preko weba kupit i doć u poslovnicu po disk.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2014., 22:42   #1346
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,347
Da. Tako sam i ja morao kada sam kupovao interni WD od 1Tb. Cijena u dućanu je bila za oko 70kn skuplja. Slao mail i rečeno da moram kupiti preko weba a samo je preuzimanje u poslovnici. Pitam ja ok, mogu ja napraviti rezervaciju preko weba a dati gotovinu u poslovnici i rekli nemre, mora knjgovodstvo vidjeti uplatu.
Uglavnom, napravite narudžbu dobijete poziv na broj, uplatite preko Netbankinga taj iznos (Hgspot ima žiro račune u svim živim bankama u HR pa nema provizije) i onda sljedeći dan možete doći po to u poslovnicu ili čekate da dođe (ne plaća se dostava).
U mom slučaju za sat vremena su me zvali i rekli da je uplata vidljiva, disk imaju u poslovnici i neka dođem po njega.

U svakom slučaju, u Rijeci su bili dosta ljubazni i susretljivi a ni cijene im više nisu toliko astronomske kao nekoć.
Sjećam se da su pred stečaj i zatvaranja 2011. u robnoj kući imali akciju 30% na HDD-e (hdd je tada bio još jeftin) i dobio sam 640Gb disk za oko 160kn. Lijepo rade i danas, oba WD-a.
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 15:41   #1347
Uber Gosu
FORD Fix Or Repair Daily
Moj komp
 
Uber Gosu's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 868
HG Šrot ponovno jaše, spalili ma za 100-njak kuna na SSD-u, mail 0 bodova, telefon im baci "error redirecting"...

A i ja sam debil kaj sam stao tamo, je da mis e žurilo ali drugi puta pravac ADM ili neki fer dućan a ne ko ovi ganci sa 4 različite cijene ovisno o ovisnosti i tlaku zraka u kumrovcu i volji trgovca....lol
Uber Gosu je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 17:40   #1348
VedranO
Premium
Moj komp
 
VedranO's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zg
Postovi: 400
Ne kupujem u HG spotu najvise zbog trgovaca, odem kad moram kupiti neku glupost tipa jeftinjak tikpovnica i mis ili USB disk, sto vecinom ima podjednaku cijenu svugdje.

Ali boga mi kad dodjem na blagajnu i na njoj stoji neka debela mrcina koja ni dobar dan ni dovidjenja ne zna reci i jos onak bahato preko kurca baci kusur na stol, zeludac mi se okrene dvaput.

Ima jedan simpa lik s bradom koji je uljudan i fakat se da s njim ali neke od njih ne bi drzao tamo ni 2 dana.
VedranO je offline   Reply With Quote
Staro 25.08.2014., 20:02   #1349
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Ja sam u HG Spotu (ovom novom/zadnjem) kupovao 2 puta i oba na daljinu, sve je bilo po PS-u bez ikakvih komplikacija.
Ovo što muči kolegu VedranO nažalost nije samo u HG Spotu, danas lako naletiš svugdje na takve ljude, no međutim ja ne patim pa me ni ne dira ali je problem radi drugih, ima puno razloga (svi mi imamo loš dan zar ne?) a najveći je što su te plaće jednom riječju katastrofa za takav posao, onaj tko nije probao ni nezna, brzo izgubiš entuzijazam i nasmijano lice i badave ti svo informatičko znanje kad pomalo postaješ stroj za "odfakofiranje"
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2014., 13:48   #1350
Skrewdriver
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 62
Citiraj:
Autor Brain32 Pregled postova
Ne kužim jednu foru kod HGSpota, inače danas sam kod njih uzeo nešto sve je prošlo ok (za sad, moram još testirat kupljeno) dečki ljubazni, usluga brza i opće sve skupa super dojam i to ALI...

Na koju foru je proizvod pa čak i više od 10% jeftiniji ako ga se naruči i plati preko Web Shopa?

Znači ovako dođem tamo i velim liku plaćam kako god hoćete, imam keš kod sebe, imam plastiku i uzimam odmah ali vidjeh na webu tu i tu cijenu. Veli lik koji je prije toga uzeo traženi predmet sa hrpe istih takvih predmeta i stavio na pult da ta cijena sa weba vrijedi samo preko WebShopa a da je ovako 10%+ viša!!! Ono WTF?

I naravno ja otišao praznih ruku do ureda(blizu) regal se na webshop, obavio kupnju preko webshopa i poslije posla uredno pokupio predmet plativši naravno nižu cijenu onom istom karticom kojom sam htio platiti na licu mjesta(uz to sam imao kao što napomenuh i gotovinu).

Eto slučajno mi to nije problem jer svaki dan prolazim kraj njih kad idem s posla a i blizu su mi od doma ali mi nije jasna poanta takve komplikacije, mislim ne krivim trgovca očito postoji neka turbo-retardirana začkoljica zbog koje je to tako ali ju ne mogu dokučiti...

E sad, jasno je meni kad netko ima firmu koja je SAMO web shop da se mora ići preko webshopa i da je jeftinije jer nema lagera i bla,bla ali mi nije jasno u čemu je kvaka kad je u pitanju firma poput HGSpota sa prilično velikom poslovnicom u Utrinama, svojim skladištem/lagerom itd...s tim da su imali to što sam tražio kod sebe u više primjeraka jer sam to svojim očima vidio...

Pa eto ako netko zna u čem je fora...fala.
to je tako zbog zakona. vidiš da cijela Europa ima posebne cijene za web i posebne cijene za fizičku trgovinu. Zakonski se roba može prodavati samo po zaduženim cijenama, ne smiju se mijenjati svako malo bez razloga, i zabranjeno je davati individualne popuste. Web shop je tranzitna prodaja i kako nema zaduženja robe tako je moguće često mijenjanje cijena i tako se mogu objavljivati i niže cijene

U austrijskim trgovinama je razlika između web cijene i cijene u trgovini 10-15%. Tako da su i kod nas počeli sve više raditi.
Skrewdriver je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na