Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.09.2016., 19:14   #1681
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Evo dobio sam nove zvucnike , ovaj put ne samo da nisu bili otvoreni nego je cak i kutija bila u zapecacenom celofanu.

jedini bed je taj da kad zgasim zvucnike sub pocne zujat i to cujem prek cijele sobe ,
to nemre bit normalno , dali da nesto pokusavam ili ih opet reklamirat servisu?
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 19:28   #1682
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Getriba94 Pregled postova
Evo dobio sam nove zvucnike , ovaj put ne samo da nisu bili otvoreni nego je cak i kutija bila u zapecacenom celofanu.

jedini bed je taj da kad zgasim zvucnike sub pocne zujat i to cujem prek cijele sobe ,
to nemre bit normalno , dali da nesto pokusavam ili ih opet reklamirat servisu?
Sasvim normalno za logitech nažalost...
<mytubeelement data="{&quot;bundle&quot;:{&quot;label_delimitor&quot;:&quot;:&quot;,&quot;percentage&quot;:&quot;%&quot;,&quot;smart_buffer&quot;:&quot;Smart Buffer&quot;,&quot;start_playing_when_buffered&quot;:&quot;Start playing when buffered&quot;,&quot;sound&quot;:&quot;Sound&quot;,&quot;desktop_notification&quot;:&quot;Desktop Notification&quot;,&quot;continuation_on_next_line&quot;:&quot;-&quot;,&quot;loop&quot;:&quot;Loop&quot;,&quot;only_notify&quot;:&quot;Only Notify&quot;,&quot;estimated_time&quot;:&quot;Estimated Time&quot;,&quot;global_preferences&quot;:&quot;Global Preferences&quot;,&quot;no_notification_supported_on_your_browser&quot;:&quot;No notification style supported on your browser version&quot;,&quot;video_buffered&quot;:&quot;Video Buffered&quot;,&quot;buffered&quot;:&quot;Buffered&quot;,&quot;hyphen&quot;:&quot;-&quot;,&quot;buffered_message&quot;:&quot;The video has been buffered as requested and is ready to play.&quot;,&quot;not_supported&quot;:&quot;Not Supported&quot;,&quot;on&quot;:&quot;On&quot;,&quot;off&quot;:&quot;Off&quot;,&quot;click_to_enable_for_this_site&quot;:&quot;Click to enable for this site&quot;,&quot;desktop_notification_denied&quot;:&quot;You have denied permission for desktop notification for this site&quot;,&quot;notification_status_delimitor&quot;:&quot;;&quot;,&quot;error&quot;:&quot;Error&quot;,&quot;adblock_interferance_message&quot;:&quot;Adblock (or similar extension) is known to interfere with SmartVideo. Please add this url to adblock whitelist.&quot;,&quot;calculating&quot;:&quot;Calculating&quot;,&quot;waiting&quot;:&quot;Waiting&quot;,&quot;will_start_buffering_when_initialized&quot;:&quot;Will start buffering when initialized&quot;,&quot;will_start_playing_when_initialized&quot;:&quot;Will start playing when initialized&quot;,&quot;completed&quot;:&quot;Completed&quot;,&quot;buffering_stalled&quot;:&quot;Buffering is stalled. Will stop.&quot;,&quot;stopped&quot;:&quot;Stopped&quot;,&quot;hr&quot;:&quot;Hr&quot;,&quot;min&quot;:&quot;Min&quot;,&quot;sec&quot;:&quot;Sec&quot;,&quot;any_moment&quot;:&quot;Any Moment&quot;,&quot;popup_donate_to&quot;:&quot;Donate to&quot;,&quot;extension_id&quot;:null},&quot;prefs&quot;:{&quot;desktopNotification&quot;:true,&quot;soundNotification&quot;:true,&quot;logLevel&quot;:0,&quot;enable&quot;:true,&quot;loop&quot;:false,&quot;hidePopup&quot;:false,&quot;autoPlay&quot;:false,&quot;autoBuffer&quot;:false,&quot;autoPlayOnBuffer&quot;:false,&quot;autoPlayOnBufferPercentage&quot;:42,&quot;autoPlayOnSmartBuffer&quot;:true,&quot;quality&quot;:&quot;hd720&quot;,&quot;fshd&quot;:false,&quot;onlyNotification&quot;:false,&quot;enableFullScreen&quot;:true,&quot;saveBandwidth&quot;:false,&quot;hideAnnotations&quot;:false,&quot;turnOffPagedBuffering&quot;:false}}" event="preferencesUpdated" id="myTubeRelayElementToPage"></mytubeelement><mytubeelement data="{&quot;loadBundle&quot;:true}" event="relayPrefs" id="myTubeRelayElementToTab"></mytubeelement>
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.09.2016., 19:30   #1683
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
odštekaj cijeli sistem sa kompa i ako i dalje bruji onda reklamiraj.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 19:36   #1684
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
odštekaj cijeli sistem sa kompa i ako i dalje bruji onda reklamiraj.

znaci ova fora , nebitno dali su u kompu ustekani ili ne cuju se.

dok su upaljeni cuje se lagani šum sa satelita
a dok su zgašeni sateliti utihnu a sub počne zujat baš
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 19:44   #1685
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ostavit upaljeno i eventualnu iritantnu on-ledicu premazati lakom za nokte
syss je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 20:04   #1686
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ostavit upaljeno i eventualnu iritantnu on-ledicu premazati lakom za nokte
nije meni problem ic na stolu slagat prekidac od ove redne uticnice struje al mislim da bi ovo mogo bit materijal za reklamirat , nisam nikad cuo da zgaseni tako zuje
cuje se kroz rupu za zrak onu unutra ili trafo ili neka druga elektronika

a zuje i upaljeni al sateliti , pojma nemam o audio akustici al pretpostavljam da ni upaljene nebi trebo cuti da šume s pol metra?

Zadnje izmijenjeno od: Getriba94. 08.09.2016. u 20:23.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 21:20   #1687
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Heh, meni 8 godina stari MS zvučnici MS ML-6015 (5.1) od 300kn rade kao urica. Odličan zvuk, dobijem i daljinski gdje mogu svaki zvučnik posebno regulirati glasnoću.
Sub dobar, dubok zvuk. Centralni i ostali i dalje rade kao prvi dan. Jedino je pocrkalo par plavih ledica na subu, ali to je normalno nakon toliko godina.
Nikakvog zujanja ni dok je upaljen ni dok je ugašeno.
I ja sam imao Logitech 2.1 zvučnike koji su lagano zujali (spavam u istoj sobi) ali baš mi se posrećilo što sam ovo kupio.
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 08.09.2016., 22:52   #1688
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Heh, meni 8 godina stari MS zvučnici MS ML-6015 (5.1) od 300kn rade kao urica. Odličan zvuk, dobijem i daljinski gdje mogu svaki zvučnik posebno regulirati glasnoću.
Sub dobar, dubok zvuk. Centralni i ostali i dalje rade kao prvi dan. Jedino je pocrkalo par plavih ledica na subu, ali to je normalno nakon toliko godina.
Nikakvog zujanja ni dok je upaljen ni dok je ugašeno.
I ja sam imao Logitech 2.1 zvučnike koji su lagano zujali (spavam u istoj sobi) ali baš mi se posrećilo što sam ovo kupio.
ma budem nosio u servis nek oni cuju , moje osobno misljenje je da nesto nije uredu ako ja sa zgasenim zvucnicima nebi od iritantnog visokofrekventnog zujanja mogo ni zaspat.

a glava mi udaljena od kompa 4m.
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2016., 00:25   #1689
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Evo samo da javim , odnio sam sam na servis zvucnike gdje su rekli da kvaliteta varira od proizvoda do proizvoda i da je njima normalno kaj zgaseni zuje.

Nosim ja direktno zvucnike zapakirane kako je servis predo u Protis i trazim novce nazad jer nisam zadovoljan.
Djelatnik Protisa predamnom na moje inzistiranje pregledava detaljno 10 minuta svaki milimetar zvucnika da nisu slucajno osteceni , potom dolazi drugi djelatnik koji s njim gleda i gura kablove u kutiju i zakljucuju kako su mehanicki u savrsenom stanju.

Kroz dva sata dobijam na mail slike kako su moji zvucnici osteceni a profesor doktor na slici se slikava s rukavicama kako drzi woofer a dva debila na pultu ih 10 min pregledavali masnim rukama.

Uz to ostecenje su mi napisali nasli smo i masni trag od prsta na wooferu i kablovi su zapetljani!!!! a sve su sami predamnom radili.

Bjezite sto dalje od tih gnjida lažljivih a od mene su vec zaradili prijavu ministarstva i neovisno vještačenje.

Dabog da propali
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 13.10.2016., 13:18   #1690
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,762
Preselili su se u Nehajsku 59, išao jučer pokupiti tamo mišonju i kabel

A ono, još se nisu do kraja preselili Prostor je nešto veći nego tamo dok su bili u krapinskoj, nedostaje osvjetljenje polica, nisu pofarbali strop, police su prazne... iako mi je bilo smiješno kak imaju modele vlakića i igračaka na jednoj polici

I imaju parking!
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.11.2016., 10:34   #1691
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Ima tko iskustva sa slanjem komponentni na reklamaciju kod njih? Nisam iz ZG pa bi trebao slati postom. Pitao sam na koju adresu da posaljem, ali su taj dio maila izignorirali
Takoder, rekli su mi da prilikom slanja posaljem i opis kvara.
Znaci, trebao bi napisat sve u Wordu i onda to isprintat i poslat im postom? Na koju adresu?
U opisu tvrtke stoji Nehajska, liku u potpisu na mailu stoji Krapinska.
Nisu mi ostavili bas dobar dojam prilikom tih par razmjenjenih mailova...
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2017., 00:13   #1692
HrvojeJ
Premium
Moj komp
 
HrvojeJ's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Zgb
Postovi: 123
Pohvala sto na webu imaju mogucnost skidanja kopije racuna, za one koji izgube original
HrvojeJ je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2017., 16:57   #1693
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Citiraj:
Autor HrvojeJ Pregled postova
Pohvala sto na webu imaju mogucnost skidanja kopije racuna, za one koji izgube original
Eto jos samo da prestanu koristenu robu prodavat pa bum opet kupac, salim se nebum

Sent from my D6603 using Tapatalk
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:12   #1694
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
EDIT: moja greška, u ovom slučaju Protis nije bio niti najmanje kriv, ja sam pogriješio. Isprike Protisu!

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 27.07.2017. u 16:04. Razlog: korekcija servis-protis
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:21   #1695
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ajme.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:24   #1696
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
S obzirom na cifru, nemoj odustati iako je situacija nezavidna.
A sad ti svakako profilna pristaje
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:24   #1697
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
...

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 27.07.2017. u 18:04.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:27   #1698
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Jesi li siguran da je serviser slikao baš tvoju grafu? Ono tipa, tvoja grafa ima crveni PCB, a na slici je zeleni.

Nažalost, sada si naučio jednu novu lekciju - sve što šalješ na reklamaciju, dobro poslikati sa svih strana u čim većoj rezoluciji. Po mogućnosti, sa jasno vidljivim datumom slikanja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:27   #1699
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
Nažalost mislim da tu nema pomoći....Stvarno si vrhunski zajebo stvar. Tako skupu stvar slati poštom, tim više da ju nisi slikao...ali nema veze to ti je dobra škola. A za inače, takva stvar se ne šalje u servis, nego se šalje tamo di je kupljena. Iz više razloga. Prvo zbog garancije. Pričali smo vec milijun puta da servis ne daje nove garancije (pravne/fizičke osobe) i kao drugo najcesce kad se u dućane predaje roba na reklamaciju, oni jako dobro poslikaju karticu i dokumentiraju njeno stanje i tu onda tvoja odgovornost prestaje....ovako ga sad mozes fuckat..
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:36   #1700
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
EDIT: moja greška, u ovom slučaju Protis nije bio niti najmanje kriv, ja sam pogriješio. Isprike Protisu!

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 27.07.2017. u 16:04.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:37   #1701
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
@Master_Hrc:
Ovako ga sada Protis može "fućkati" ako su tako odlučili igrati.
Samo odjebom od strane PCE-ovaca zažaliti će brzo za ti pišljivih 100 ili koliko već kuna.
Evo, ja osobno ciljam sada preko ljeta kupiti 4k monitor, Protis definitivno križam sa liste.
Moju lovu neće vidjeti, ostane li sa Alenom ovako kako je sada.

Pa to niiti debil ne bi slao bez vijka na reklamaciju, a ne netko sa PCE foruma, i to još Alen.
Jbt.
  Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:40   #1702
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,112
@Alen
cek cek malo...u prvom postu si napisao da je poslana na servis a sad velis da je poslana u protis. Sto je tocno od tog dvoje? Ako je poslana u protis a oni su je proslijedili na servis, sto su oni napisali u svoj nalog za tu karticu, da li ima ostecenja ili nema? Slažem se s tobom da je nezgodno ici u Zagreb iz Čakovca zbog kartice ali ono brate mili, 200 kuna benzina i 3-4 sata zbog kartice od 9500 soma kuna...ono jok pa ne bih isao..

Isto tako, kakav jebeni poligraf, ono lol...znas u kojoj drzavi zivis....i jos reklamacija u protisu...koja je ravna reklamaciji u edigitalu...jebote pa ti ko da si s Marsa pao...ili to ili si se bunike najeo

edit: da se razumijemo zao mi je kaj te klosari pokusavaju preveslati ali mi nije jasno da netko tko ima toliko staza na forumi i kako ti velis iskustva sa nasim servisima ovako falsuje
Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 14:53   #1703
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
EDIT: moja greška, u ovom slučaju Protis nije bio niti najmanje kriv, ja sam pogriješio. Isprike Protisu!

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 27.07.2017. u 16:04.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 15:04   #1704
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
A koji proizvodac je grafa? Da li je uopce bilo sigurnosne naljepnice na sarafu?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 15:10   #1705
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
EDIT: moja greška, u ovom slučaju Protis nije bio niti najmanje kriv, ja sam pogriješio. Isprike Protisu!

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 27.07.2017. u 16:04.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 15:13   #1706
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Koga onda boli vrag sto je skidan hladnjak? Ako nema naljepnice trgovina ti nemre odbiti garanciju pa i da si skidao hladnjak...Odi po grafu...posalji ih u kujac, stavi novi saraf i odnesi uvozniku...

Btw imas jamstveni? Tko je uvoznik?
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 15:22   #1707
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
EDIT: moja greška, u ovom slučaju Protis nije bio niti najmanje kriv, ja sam pogriješio. Isprike Protisu!

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 27.07.2017. u 16:05.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 15:48   #1708
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Mogu jedino ako su oni uvoznik i to treba biti navedeno na jamstvenom. Ako je npr asbis ili microline, onda ti oni moraju odbiti garanciju a ne trgovina.

Šaraf nađeš na nekoj drugoj grafi da je isti.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 15:58   #1709
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ako je grafa prvo završila u Protisu, nameće se zaključak da su oni skinuli šaraf i takvu grafu poslali u servis. E, sad bi trebalo vidjeti što piše u Protisovoj primki za tu grafu. Ako tamo piše da je s grafom sve ok i da nema vidljivih oštećenja, ti si siguran.
Zbog toga masa ljudi inzistira da se u primki napiše da komponenta nije oštećena jer time skida odgovornost sa sebe i prebacuje je na onoga koji tu komponentu šalje u servis.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2017., 16:00   #1710
Getriba94
Premium
Moj komp
 
Getriba94's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,036
Dali si odbijen bas iz servisa ili su to uslikali "strucnjaci" u protisu?

Nisi nikakvu gresku napravio slanjem postom, ja osobno odnio i pregledano predamnom sve, i za koji sat na mail stizu slike ostecenja...

Prijavljuj to odmah i budi uporan:
https://prijava.mingo.hr/CD/prijava.jsp

Ne znam kakve koristi imaju ovi iz protisa u kompi sa servisom ali se besramno mulja i podvaljuje ekipi, jos te u oci gledaju i uvjeravaju u neistinu.

Valjalo bi napravit forumski "Black list" ducana.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Getriba94 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na