Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2006., 12:46   #1
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Ps mtr, shto je sa forumom?!? Postao mi je thread - bez texta???
Oukej: copy-paste:

Eto, kako i u naslovu topica stoji, trazhim dotichnu memory karticu u trgovinama u Rijeci.
Ok, ok...znam da ih ima u Ve-Milu, Diskontu24, Fenix kompjuteri...itd..itd (nabava.net mi izbacila te firme) no problem je u tome shto sve te trgovine drzhe M2 katice od 512MB pa na vishe, a meni je potrebna jedna od 256 ili chak 128MB.
Postoje li uopche M2 kartice kapaciteta manjega od 512MB??
Ako postoje, gdje ih se mozhe nabaviti (idealno bi bilo da ih se mozhe kupiti u Ri ali ako ne mozhe drugachije, ne bi mi bio problem naruchiti dotichnu karticu online tj. u kakvoj firmi van mojega grada)??
Help, pliiz.
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2006., 12:51   #2
bobe
teta Mraz
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: hr
Postovi: 1,595
U Sancta Domenici je 256Mb 250kn, a 512mb 320kn, no kada platiš poštarinu dođe te skoro isto, osim ako ti treba baš 256mb

pošalješ im upit na mail i oni ti pošalju predračun kojim im uplatiš novce na žiro, nakon toga ti šalju Hp-expressom.

ne znam dali ima drugdje 256Mb
__________________

bobe je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2006., 16:30   #3
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Citiraj:
Autor bobe Pregled postova
U Sancta Domenici je 256Mb 250kn, a 512mb 320kn, no kada platiš poštarinu dođe te skoro isto, osim ako ti treba baš 256mb

pošalješ im upit na mail i oni ti pošalju predračun kojim im uplatiš novce na žiro, nakon toga ti šalju Hp-expressom.

ne znam dali ima drugdje 256Mb
Thanx, bobe. Ja sam upravo nashao 256MB po cijeni od 199kn u svijetu-medija. Ali..malchice mi je chudno shto u opisu prozvoda pod rubrikom "jamstvo" stoji - 0 mjeseci?!! WTF??
A nema mi druge nego nazvati ih i raspitati se.
Meni osobno je i 256MB - previshe (za one sitnice koje planiram ubaciti u mob) tako da bih bio sasvim zadovoljan i karticom od 128. Ali oukej..od vishka - glava ne boli. Ako u odnosu na onu od 512MB ushtedim barem 50 kn...ja sretan!
Ionako su ove M2 u odnosu na ostale koje postoje - pre phucking skupe.
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na