Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.01.2007., 13:29   #1
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
Muke s MP3 playerom

Prije tri dana kupih u Ve-Milu TEAC-ov MP3 player (512MB).
Prvoga dana - sve radilo savrsheno.
Drugoga dana - pojavljuju se problemi.
Dakle, player mi se zablokira usred rada (jednostavno prestane svirati), a kada se to dogodi, na displayu se pojavi rijech "error" ili (u rjedjim sluchajevima) ekran bude pun "hijeroglifa" u obliku beskrajnog niza nepovezanih slova, simbola, brojeva...
I tada ga moram ugasiti pa ponovo upaliti da bi proradio.
Ta blokada se ne dogadja u odredjenim intervalima. Koji put se pojavi nakon pola sata rada, koji put nakon 10 minuta, 15....itd..itd.
Isto tako, to se ne dogadja samo onda kada pushtam odredjenu MP3-cu (dakle nije rijech o tome da je ta i ta MP3-ca corrupted file). Jednu pjesmu che 10-ak puta odvrtiti kako treba ali 11. put che se na njoj - zblesaviti.
Driveri za ovaj model playera - postoje, ali samo za Win98 korisnike, dok je za sve ostale windowse, ovo, vishe-manje, plug'n'play uredjaj (shto i pishe u manualu).
Prema tome, ne mozhe biti problem u driverima jer meni (kao XP-korisniku) nisu potrebni.
Spomenut chu i to da, od kada je kupljen, na njega nisam prebacio vishe od 300MB MP3-ca (dakle cca 200MB slobodnog prostora je ostalo).
Eh da, josh jedna chudna sitnica: prilikom kupnje, u kutiji nije bilo - slushalica!!! Morali su ih izvaditi iz druge kutije i dati ih meni (WTF??).
Mozhda sam vech tada trebao posumnjati kako nesto nije u redu?!?
Ali uglavnom, kako mi je ovo prvi MP3 player, uvijek postoji moguchnost da sam ja uchinio kakvu glupost kod prebacivanja stvari (iako chisto sumnjam u to) pa odluchih najprije provjeriti ovdje ako mi netko mozhe dati kakav savjet ili prijedlog, i tek tada ga - nositi na reklamaciju.
Eto, red je na vama
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2007., 13:52   #2
undo
You'll Never Walk Alone
 
undo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,282
evo imas tu o tom problemu,frendu je recimo isti takav riknuo nakon 10 dana,nadam se da ces uspjeti nekako rijesiti problem....

http://forum.pcekspert.com/showthrea...highlight=teac
__________________

Member of PCE 100+kg demolition squad





undo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.01.2007., 14:02   #3
Zaramoth
Killing monsters
Moj komp
 
Zaramoth's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 435
@undo: zahvaljujem. Istina, ne bi me ubilo da sam iskoristio "search" opciju ali...shto je - tu je
A tako dakle, TEAC ima kronichnih problema sa firmware-om, punjivim baterijama...itd..itd.
Hmm...sve mi se chini da bi mi najpametnije bilo odnijeti ovo moje djubre nazad u Ve-Mil i trazhiti zamjenu za drugi model (drugog proizvodjacha).
A pravo mi budi kad ne progooglam malo prije no shto se odluchim za kupovinu.
Zaramoth je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na