Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.06.2023., 11:24   #1
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,984
UEFA aplikacija karte - Liga Nacija polufinale

Ako netko ima iskustva sa ovim čudom, frendu iz Nizozemske sam iz usluge napravio account pa kupio dosta karata za polufinale, on mi je slao kodove za svaku kartu i aktivirao sam ih preko weba i kupio.
Sad je prije tjedan dva došao mail da su karte spremne i da skinem UEFA tickets aplikaciju.
Međutim, problem je da kad upišem mail i pass sa kojim sam kupio sve karte njih u aplikaciji budu samo 4. A kupio sam 14 karata na taj account
Help

Exy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2023., 11:30   #2
robimarko-bug
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2013
Lokacija: Tenja(Osijek)
Postovi: 1,071
Preko UEFA sitea si ih kupio?

Limit ti je bio 4 karte po accountu, zato vjerovatno i imaš samo 4 u aplikaciji.
I još uvijek ih možeš naknadno dobiti u app-u, nisu svima sve odjednom distribuirali

Zadnje izmijenjeno od: robimarko-bug. 06.06.2023. u 11:35.
robimarko-bug je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2023., 11:42   #3
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,984
Da, preko UEFA stranice.
Kad se logiram na ticketing portal vidim svih 14 karata,
ali za 10 komada piše samo
Ticket allocated.


Purchased


a za ove 4 piše


Purchase Ticket number ∟ Mobile ticket assignee : Not yet assigned (on the phone of Ime Prezime)

ako mogu imati samo 4 karte, zašto su mi dali da kupim 14 komada na isti account
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2023., 12:11   #4
bAKeth
Premium
Moj komp
 
bAKeth's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: .
Postovi: 54
Ja sam mogao kupiti samo 4 karte. I ostali kolege koji su se prijavili na ždrijeb su dobili mogućnost kupnje 4 karte tako da ne znam kako si uspio uzet 14 komada.

Možeš pojasnit ovaj dio da ti je on (kolega) slao kodove za svaku kartu?
bAKeth je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2023., 13:47   #5
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,984
Sve karte koje sam kupio sam kupio tako da sam išao na enter code, onda mi je sustav izbacio kartu po tom kodu i kupio sam. Svaka karta je imala svoj kod, tipe EC85GBP9, u biit kako je opisano na ovom linku:

https://www.google.com/url?sa=t&rct=...uS2YeJyZ77XWLz




Ne znam iskreno odakle mu ti kodovi, mailom mi ih je proslijedio. Dobio je 2 puta po 4 koda i jednom po 6, sve sam upisao na taj isti account kako sam dobivao i nakon access code polja su mi se pojavljivale karte za staviit u košaricu i platiti. I tako sam na kraju završio sa 14 kupljenih karata

Exy je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2023., 14:10   #6
bAKeth
Premium
Moj komp
 
bAKeth's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: .
Postovi: 54
Ne znam, čudno. Ja sam plaćao preko linka kojeg sam dobio mailom. Prvi mail je potvrda da sam izvučen za kupnju ulaznica i drugi mail u kojem je poveznica za plaćanje.

Kolega ti je očigledno slao neke sponzorske rezervirane kodove za kupnju karata. Iz tvojeg drugog screenshota se stvarno vidi da je 14 karata povezano s tvojim računom, identično izgleda kod mene, samo su kod mene tri karte jer sam ih toliko kupio.

Mislim da ćeš teško naći ovdje nekog s takvom situacijom pa probaj kontaktirati službeni support koji će ti razjasniti situaciju.
bAKeth je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2023., 18:01   #7
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,984
Evo update, poslao sam im upit kako si i savjetovao.



Kažu da je stvar u tome da karte ne dolaze na app sve u isto vrijeme, a navodno vide da je zbilja 14 karata na accountu. Valjda će onda doći sve na app kroz para dana, ako ne budu budem im se opet javio, što da radim.
Zahvaljujem svima na pomoći
Exy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na