Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.02.2016., 15:53   #961
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
pa iskreno i je Nautilus mini heh
to što ti puca je voda iz tekučine tipa e-cigaretine "premium" tekučine imaju 10% vode, preko 10W prska sve okolo preko drip tipa..
kupi neke Kts tekučine 50:50 a jeftinije su pa onda ga probaj, i počni sebi pravit tekučinu, i ja sam mislio kayfuna bacit u zid kad mi je tako počelo od te šiti tekučine..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 21.02.2016., 18:04   #962
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Nautilus je uvijek bio vrh, osim sta si morao kupovat atomizere, ali ja ti preporucam lemo 2, os lung os mtl super radi, lagano se slaze.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.02.2016., 19:07   #963
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
samo je sreća što je lemo2 22mm i ogroman tank tako da bi stojo na egici jaako dobro, radio tako isto itd
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 12:05   #964
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Malo čačkam... Ne nalazim ga baš po HR za naručit a ne da mi se naokolo naručivat van HR... Ima li još šta slično za uzest? Dao sam jednom para za to pa ćorak, ne bih se opet zajebo...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 12:11   #965
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Imam ti ja uwell crown praktički ne korišten popareno pola tanka, sa 7 grijača. Cijenio bi oko 200kn to pa se javi ako te zanima
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 18:13   #966
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
Imam ti ja uwell crown praktički ne korišten popareno pola tanka, sa 7 grijača. Cijenio bi oko 200kn to pa se javi ako te zanima

Hoces genuine goblin mini za uwella?
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2016., 21:18   #967
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
ako tražiš Lemo 2 bio sam sarkastičan.. Lemo 2 itd neče nikako radit na ego bateriji

probaj sa Protank 3 mini, dual coil od 1.5 ohm i to je odličan mali tank.. ili gs air, i to je tu negdi.. tako neki pali i vozi i izgleda ok na bateriji, što je bitnije od izgleda tvrđe je, na egicu sam jednom iz zajebancije stavio kayfuna 4, stavio u đep i otkinilo mi navoj komplet (mislim na onaj čep sa navojima) jer je to težak ati, sličan kao i ti.
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 11:05   #968
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Citiraj:
Autor sin93 Pregled postova
ako tražiš Lemo 2 bio sam sarkastičan.. Lemo 2 itd neče nikako radit na ego bateriji

probaj sa Protank 3 mini, dual coil od 1.5 ohm i to je odličan mali tank.. ili gs air, i to je tu negdi.. tako neki pali i vozi i izgleda ok na bateriji, što je bitnije od izgleda tvrđe je, na egicu sam jednom iz zajebancije stavio kayfuna 4, stavio u đep i otkinilo mi navoj komplet (mislim na onaj čep sa navojima) jer je to težak ati, sličan kao i ti.
Znači ovo:
http://puffkalica.hr/shop/atomizeri-...-mini-2-2-bdc/

I ovo:
http://puffkalica.hr/shop/grijaci-i-...-3evod2t3dt3s/

Ne bih htio da mi opet puca,curi ovo/ono. Znalo je kad stavim stroj u torbu da ostane ležećki i kasnije problemi da popizdiš... Imam još onih Liqua ili kako se zovu tekućina. Uvjetuju li i one da stvar puca ili šta? Bio mi je najdraži traditional tobacco od njih...
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2016., 14:24   #969
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
to je Protank 3 mini da, i grijači au njegovi..
Probaj s tim, emow možda isto tako sve su to neki ok tankovi za normalno početno parenje jer već pokušavaš dugo zamjenit pušenje parenjem..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 00:14   #970
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Stalno čitam kako je to gore od smrduša a ja ih jeden ko mutav. Točno imam osjećaj kako idem u pič*u materinu. Eto...
smuchac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2016., 15:41   #971
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
inače, da se malo nadovežem. odlican leakproof tank je cubis. fakat ne curi. stajao mi je u pederici obrnuto po strani ovako onako i ne curi. nikako. medutim dava po meni prigusenu aromu a glave koje dolaze s njim su dosta "meh" , često se natope tekucinom pa treba puhat kontru da izade tekucina...

inace uzeo sam kayfun mini v3 prije nekih tjedan dana i prezadovaljan sam. kvaliteta, aroma jednostavnost setupa... ma sjajan m2l er, jedino sto nije sjajno je cijena - subjektivno, afc na dnu devicea i kapacitet od 2ml - objektivno.

Citiraj:
Autor Tihomir111 Pregled postova
Hoces genuine goblin mini za uwella?
tek sad vidim ovo, hvala ne bi. to je subtank uređaj kojega treba znat dobro wickat da ne bi curio po modu . a ne da mi se pilat s pamukom niti sa subohm atty-jima

Zadnje izmijenjeno od: Fatal. 24.02.2016. u 15:47.
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 20:55   #972
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Imas moju preporuku za mini protank 3, ja ga imam i fenomenalan mi je niti mi ne pada napamet nesto drugo koristit (iman i russian 91% al ovo mi je jednako dobro ako ne i bolje)
Koristi glass tube, tako da ga tekucina nece pojest, inace ima tekucina koje oštećuju plasticne tankove

A sa novim dizajnom coliova, nema sanse da curi ili nesto, za reubilding su novi coilovi kompliciraniji, ali na fasttechu je 5 origigi kanger coilova 5 dolara imaš ih i sa vatom.

Zadnje izmijenjeno od: OuttaControl. 24.02.2016. u 21:01.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 23:13   #973
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Meni nije jasna ta tekućina...piše u dodiru s kožom odmah isprati,pa sad jede plastične tankove...jel se vi pitate šta to čini plućima?
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 23:22   #974
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ne unistavaju tekucine plastiku, vec (prekomjerno) zagrijavanje tekucine unistava plastiku. A to da ne smijes polijevati tekucinu po ruci je istina. Radi nikotina, isti je u vecoj kolicini i tekucem obliku blago otrovan.

Ne toliko za odraslu osobu. Osobno sam se polio valjda 1000x bez da sam odmah reagirao ili se advekatno ocistio (recimo na vecer u kaficu kad tocim u tank). No za djecu je i vise no opasan, posebno zato jer su djeca sklona popiti iz bocice ne znajuci sta rade.

Kako imam dvije malene curice, svoje tekucine drzim u ostavi na cca 2.3m visine. Jedva ih sam dobavim, a djeca do njih ne mogu. Imam u uredu po stolu tekucina, ali ono, to je ured. I drzim iste i u autu, ali u pretincu kojem djeca ne mogu pristupiti.

Nije toliko opasno koliko se mozda cini iz mog teksta, ali kad su djeca u pitanju, onda stvarno treba poduzeti sve moguce mjere da se sprijeci bilo kakva nezgoda.
__________________
"There he goes.One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die"
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2016., 23:41   #975
gibo
Premium
Moj komp
 
gibo's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 187
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Ne unistavaju tekucine plastiku, vec (prekomjerno) zagrijavanje tekucine unistava plastiku.
Bome uništavaju neke tekućine plastični tank. Probaj inawerinu limetu. Razvalila mi tank na kayfunu u roku odmah. Nisam vjerovao u to dok nisam doživio.
gibo je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 13:34   #976
num_lock
Registered User
Moj komp
 
num_lock's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2015
Lokacija: zagreb
Postovi: 16
Bok. Noob sam u svemu ovome,kupio bi si ecigaretlin ali neznam uopće od kuda počet. Da li je ovako nešto ok za početnika?

http://www.erevolucija.com/detalji/2...omplet-1450mah

Na što treba paziti prilikom kupnje,čitam vas al uopće ne kužim ništa

Počeo bi sa nekim malboro light tekućinama,šta je sa okusima? Lik u dućanu mi priča sve i svašta o tome.

Tnx
__________________
iznad broja 7
num_lock je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2016., 14:33   #977
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554