Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > Streaming/online servisi, linkovi i ostale zanimljivosti
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.11.2015., 07:24   #901
Perestrojka
CNE @ Verne global DC
Moj komp
 
Perestrojka's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2015
Lokacija: Reykjavik, Iceland
Postovi: 493
Stigao iStick 60W TC Cudo od "divajsa".
Perestrojka je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2015., 09:04   #902
markecSMB
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Cro
Postovi: 945
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Išao sam mjenjat grijač (RBA),vatica mi je bila crna...kao da je zagorila,jel to normalno? cca 10 dana star grijac...

Probat ću s manje vate...možda sam predebelu vatu stavio...

Ovisi ti o tekućini, možda si spalio vatu jer je bila pregusto složena.


Ja mijenjam vatu čim počne tamnit, s naglaskom na počne tamnit, a ne da je crna. Crna je vjerojatno spaljena vata.
markecSMB je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.11.2015., 09:27   #903
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Kako sam u zadnjih misec dana nakupio poprilično opreme riješavam se viška, ako nekog zanima bijeli kangertech subox mini kit možete me cimnut na PM.

Zadnje izmijenjeno od: Pak. 06.11.2015. u 14:33.
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2015., 00:36   #904
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Zamjenio svoj Kanger subox mini sa Evic vtc minijem..
Bolji vape mi je i na subtanku sa coilom od 1.2 oma kojeg parim na 18 w, dok 75 W je taman sweetspot za velositija sa dual claptonom i 100% VG. Nisam vjerovao da će biti toliki upgrade naprema subox-u, pogotovo ne da će biti bolji i na malim watažama.

E sad je ovo već ozbiljna igračka. Topla preporuka.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2015., 15:04   #905
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
gledam Velocity na Fastu, 6.66$ a ja neam toliko na PayPal-u haha

bit će da i to probam do 30w
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 06:48   #906
xPsycho
Premium
Moj komp
 
xPsycho's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 944
Dobar je velocity iako je to prvenstveno dual coil rba (moze i single ali ja nisam bio baš zadovoljan) i praktički je samo za direkt u pluca, ide mnogo zraka kroz njega ... Uglavnom ok je ali mi je plume veil jos uvijk br.1
xPsycho je offline   Reply With Quote
Staro 12.11.2015., 18:10   #907
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
pa ugl su svi RDA za drito u pluča, to mi je cilj, malo se bacit u 'Šaban mod' 0.3 dual i čista 80:20 baza i za isprobati nove mixeve
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2015., 11:21   #908
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
eo jedna dobra stranica sa nagradnim igrama, ja sam neki dan dobio Aspire Atlantis orginal.. ugl igra se svaki dan za nešt, nekad su nagrade ono egica ali nekad je i jeb*čka oprema.. danas je za 3oo ml neke američke tekučine, u 20:00h se izvlači i eto..
ako šta dobijete šalje se iz Grčke sa Tracking-om, ali dajte pravu adresu jer oni odma šalju, dobijete mail i nakon 2-3 dana vam pošalju na adresu iz profila.

nadam se da nije protiv pravila.. http://www.luckyvaper.com/giveaway/67?s=2dx
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 14:30   #909
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
samo ja u temi haha

mjenjam Silverplay RTA za dripier, prednost Velocity. slike ču poslat ako ima zainteresirani ili uopće ikoga ovdje
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2015., 15:31   #910
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ima nas, no cemu spamati ako se nema o cemu pisati?
Mileni je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.11.2015., 09:01   #911
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ja sam se skinuo s komercijalnih tekućina,sve su mi fuj postale...nasao tipa koji ih sam radi,80/20 VG/PG,arome fantasticne...skoro sam se i na cigare vratio koliko su mi se zgadile arome.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2015., 14:43   #912
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
znam kako ti je, ja od mogučih 10 okusa samo 2 koristim, imam par aroma viška za sad, ovih dana cu vjerojatno imat i još više
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2015., 18:29   #913
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Ma sad je sve super,frajer mi na crnjaka prodaje tekucine "ispod pulta",koje sam radi i fenomenalne su...tako da sam spašen!

Inače vratio sam se na tvornicke 0.5ohm grijace od subtanka mini,RBA je smeće pored tvornickog grijaca...sad parim na 40w,fantasticna aroma,niti blizu dry hita ili burn hita...evo vec 15 dana parim,RBA sam morao slagat svakih 5 dana,vata spaljena,moze na max 22W,katastrofa...
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2015., 20:27   #914
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
sa kojom si žicom radio sa RBA ?
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2015., 21:55   #915
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Evo ti na slici...promjenio i drip tip,narucio crveni dobio rozi

Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2015., 22:19   #916
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
to je sasvim dobra žica, takva je i meni u dolasku za velocity.. koji ču dobit sjede dok dočekam..

probaj

znači tih par namotaja na 3mm sad ti točan rezultat može ovisit malo o dužini nogica..
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2015., 22:34   #917
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,906
Za sad sam odustao od RBA,ovo mi je fantazija s OCC grijacem...narucio 5 komada iz kine novih,jel ima netko iskustva s grijacima iz kine? nisu original,ali izgledaju identicno...

Ako ostanem bez OCC i budem prisiljen opet RBA,budem po slici napravio,thanks.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2015., 23:34   #918
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
a gle žice imaš, probaj po tome napravit kad budeš sipo opet.. zanima i mene kako to radi.
naravno micro coil i da se grije kako treba, iznutra prema van..

jer i sam se rješavam opreme, Hana dna 30, istick, templar mod, kayfun lite plus v2, kayfun 4, samo zato da mi ostane atlantis za koji sam uzeo NR-R-NR žice 0.5 otpora i da to mogu na neki 50+ Wata, još velocity kad dođe, uzmem subtank mini isto neki i dosta i previše. LPG i kayfun 3.1 ostavim sebi, prava mini stvar za poso
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 24.11.2015., 01:07   #919
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Ja sam od nabavke Delte II + Subtanka takodjer odustao od samostalnog motanja. Cesto mi se dogodi da nisam 'spreman', tj. da je grijac otisao, a ja nemam gdje ni kada napraviti novi. A stock grijaci za ove grdosije od gore su cudo. Bas odlicni.

Tako da nema (za sad) ni potrebe da se zezam sa RBA grijacima. I ne vidim iskreno potrebe. Mozda na ovakvo stajaliste malo utjece i Delta II RBA za kojeg nikako nisam uspio pogodit dobar setup. Ali ama bas nikako.

No nevazno, dok me ovako zadovoljava, ne mijenjam nista
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2015., 18:49   #920
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
polako sortiram opremu ii sad imam viška
iStick 30
Hana DNA 30
Templar mod
LPG mod

Kaya 3.1
Kaya lite plus v2
Kaya 4

neki tekučina i aroma razno raznih koje ne koristim a nebi ih bacio.

ako kog zanima kakva kupnja-zamjena nek slobodno pošalje pp
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2015., 23:01   #921
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Pozdrav,

evo nakon ohoho neparenja i kad mi se to sve skupa zgadilo (najvise zbog losih tekucina i toga sto sam prelijen sam to mixat i u to ulazit preduboko) razmisljam opet o povratku na ecig...

Proslo je preko 2.5 god kad sam uzimao joyetechovu bateriju, kangarov mt3 i ostale attye, imao sam protank koji mi nije sjeo te vamo bateriju...

A siguran sam da je u meduvremenu doslo hrpu hrpu novijih boljih i povoljnih stvari, pa me zanima sto bi mi preporucili za nekakav entry . Da je kvalitetno, lako odrzivo i ne preskupo...Nije mi film motat zavojnice i ostalo, ali ako je toliko bolji vape, onda bi se mozda i prisilio....eh da, i da baterija nije prevelika tj. previsoka. Vani ili kod nas, nebitno...Mozda cak i nesto polovno ako je dobar deal

Hvala
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2015., 10:03   #922
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Trenutni best buy što se modova tiće je Joyetech eVic VTC mini (36$ vani, do 400kn u nas, plus triba ti i baterija 18650 oko 70tak kn). Što se atomizera tiće: Subtank mini, UD Goliath V2 i moj favorit Aromamizer RDTA (ranga cijene 20-30$ vani, oko 300kn u nas). Ovi svi attyji se mogu koristit sa gotovim coilovima/grijačima ili sa svojim RBA deckovima na kojim praviš svoje coilove.
Ovo u biti nije neki početnički setup, ajdmo reć za naprednije početnike, ali s čim god da kreneš, tipa ego one mega, kangertech evod ili slični starter kitovi, ako ostaneš u ovom điru ili ti postane hobi, naposlijetku dođeš do ovakvog setupa.
Naravno, sve ovo se može nać i polovno.
Ako bi išao na najeftiniju varijantu, polovni eleaf istick 30w i polovni subtank mini za nekih 150+150kn.
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2015., 13:03   #923
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
velika hvala na trudu stvarno me potpuno pregazilo vrijeme u vezi ecigareta u ove 2 godine. vidim da se masu toga promijenilo u smislu kvalitete baterija i atty-a, sub omski otpor i slicno.

E sad jedno cisto informativno, mada je to dosta subjektivno i vjerojatno tesko procijenit. Koliko se po vama povecala kvaliteta cijele ove price sa novijim baterijama attyijima i ostalim u odnosu otprije 2-3 godine? Iitiga koliko je bolji vape nego prije
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2015., 13:20   #924
Pak
Premium
Moj komp
 
Pak's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Ploče
Postovi: 264
Ja sam dvi godine bija na eRollu, prin 3,4 miseca san "otkrija" modove, attyje, coilove, etc.. i razlika je nebo i zemlja. Sa eRollom sam se samo drža dalje od analognih ( nit šušta ni gušta, samo nešto vrtiš po rukama, vučeš a pare nigdi, aroma - što je to) a sa modovima i RDA,RTA attyijima sam otkrija pravo parenje, da u svemu toma ima i neke arome, ... and big cloudz
E sad, nekom je dosta i da ga nešto drži dalje od cigareta a netko bi i nešto više. Najgore ti je probat to nešto više - onda si navučen
Pak je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2015., 14:27   #925
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
jedino sto mi lose i nezgrapno izgledaju ove meni nove baterije. siroke su i nekako se ne cine za teren i potezanje okolo...sad su ovakvi modeli kao kvalitetniji u odnosu na one sirine atomizera? tipa provari , provari mini, vamo v2, lavatube itd...

moze i preporuka stranice vani sa narudzbu... znaci da je bez dodatnih davanja, carine itd. i da je naravno real deal :-)
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2015., 17:42   #926
denibus
množitelj
Moj komp
 
denibus's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: ZG
Postovi: 158
narucih si tekucina i dijelova sa fasttecha. nemam iskustava s tim narudzbama, nisam upisao br. telefona, oce to normalno proci i koliko je okvirno vrijeme cekanja?
__________________
denibus je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2015., 21:25   #927
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
fasttech ti je jedna od najboljih trgovina (globalno) sve stiže kako imaju na lageru (ono iznad ubaci u košaricu) i koju poštu iz mora pošte odabereš.
mojih 10-ak narudžbi sa FT je stiglo u razumnom roku cca 15 dana od slanja preko China i Singapour Post, Free se malo duže čeka ali oko 25-30 dana stigne.
Suport im je dobar, odg za neki 8-10 sati na sva glupa pitanja.. U ovo vrijeme blagdana su možda malo zatrpaniji pa dodaj koji dan.
Carina to nez, kako imaš sreče, samo da ne pređe valjda 26$ i neče na carinu
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2015., 13:01   #928
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
narucio evic vtc mini, subtank mini i par coilova sa fasttecha, pa kad dode. back in the vaping family

Nego ljudi, odakle nabavit tekucine? Pitam jer mi one hangsen , johnson creek, inawera, pa one od tkisa mi ne bi valjale nakon par dana, a to mi je ujedno bio i glavni razlog prestanka pusenja e cigarete, uzasan okus tekucina i masu kaslja i svega. ocito mi neki od sastojaka iz tih ajmo rec jeftinijih tekucina nije odgovarao...

kakav je ovaj croatian brewery ? ili nesto da je ajmo rec kvalitetno...
Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2015., 15:02   #929
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Citiraj:
Autor Fatal Pregled postova
narucio evic vtc mini, subtank mini i par coilova sa fasttecha, pa kad dode. back in the vaping family

Nego ljudi, odakle nabavit tekucine? Pitam jer mi one hangsen , johnson creek, inawera, pa one od tkisa mi ne bi valjale nakon par dana, a to mi je ujedno bio i glavni razlog prestanka pusenja e cigarete, uzasan okus tekucina i masu kaslja i svega. ocito mi neki od sastojaka iz tih ajmo rec jeftinijih tekucina nije odgovarao...

kakav je ovaj croatian brewery ? ili nesto da je ajmo rec kvalitetno...
Kao i svakom pocetniku, reci cu ti da isprobas e-liqua, posebno french pipe i cigar okuse. Ne mogu dosaditi, a daju odlican 'pravi' okus duhana.

Nisu jeftine, ali su bolesno dobre. Jedine koje i dan danas koristim od ovih gotovih tekucina. Imas ih na puffkalici, ili naruci negdje izvana.

Sto se pak tice opreme, odlicne savjete si dobio i odlicno izabrao, tako da si se te strane miran jedno duze vrijeme
Mileni je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2015., 15:28   #930
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
thnx mileni, dao si mi par savjeta kroz ovu temu i uvijek su mi dobro dosli. ocito imamo slican ukus

i jedno pitanje vezano za jacinu tekucina. Kad sam prije 2 godine koristio evod, i one stare attye sa otporom 2.4, 1.8 ohma, koristio sam jacine nikotina od 24 malo, najvise od 12 i 18.

E sad posto idem na 0.5 ohma dali da smanjujem kolicinu nikotina? cini mi se da bi 6 tu bilo dosta?
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na