Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.07.2019., 13:13   #45061
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Dve poštene šake u čelo i tjeme, ne znam kako je uopće ostao pri svijesti.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 13:22   #45062
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Danas sam fizički "educirao" jednog klinju u bmw trici kad smo stali na križanju, 8855gp ili dp rega.
Čekam tateka, policiju ili Provjereno da mi pokucaju na vrata jer 'mali uvijek pozdravi i nosi kruh svako jutro susjedama'. Ali točno je imao takvu facu, mali šugavi štrkljo od 70kg s krevetom.
Mali je skoro ubio mene zenu dijete a i sebe, po naselju valjda vise od 100kmh, oduzeo prednost, obijesno vozio, preticao i s mobitelom na uhu.
Dokle više? Ja ne znam kako tome stati na kraj. Zbrisao je uz takvu paljevinu guma da je do drugog krizanja ulovio 250 valjda.
Šta je reko? Nisam ja necu vise nikad?
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2019., 13:42   #45063
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Kuzim te i suosjecam se s tvojom boli. Kada je familija u autu, kad se spusti roleta...

Na faksu je jedan profesor imao postapalicu kako pravo i pravda nisu isto. Nek si ga zrokao...nadam se da nece biti posljedica.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 13:59   #45064
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Dve poštene šake u čelo i tjeme, ne znam kako je uopće ostao pri svijesti.
Da sam blize, platio bi ti pivu

Sa takvim majmunima drugacije ne ide.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 14:07   #45065
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
opet beemve
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 14:12   #45066
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Mislim da mali nije nista vidio ni zapisao tako da nema brige.
A da želi saznati tko sam, moze vrlo lako. Ali mislim da nece.
Nije nista rekao, samo nesto tipa koji ti je k, pusti me i gas desno.
Zena mi hebe mater cijelo jutro, to je veci problem. Nema seksa do daljnjega izgleda.

Ruku na srce, ispao sam kreten. I vjerojatno ne bi nista ucinio da sam bio sam u autu. Ali dijete od 5mj iza... plus onaj sudar na naplatnima gdje je nevino dijete stradalo... Hormoni su podivljali.
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 14:21   #45067
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,877
Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Mislim da mali nije nista vidio ni zapisao tako da nema brige.
A da želi saznati tko sam, moze vrlo lako. Ali mislim da nece.
Nije nista rekao, samo nesto tipa koji ti je k, pusti me i gas desno.
Zena mi hebe mater cijelo jutro, to je veci problem. Nema seksa do daljnjega izgleda.

Ruku na srce, ispao sam kreten. I vjerojatno ne bi nista ucinio da sam bio sam u autu. Ali dijete od 5mj iza... plus onaj sudar na naplatnima gdje je nevino dijete stradalo... Hormoni su podivljali.
Sad kad se javi netko s foruma
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 14:23   #45068
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Evo i ja sam pred pola sata imao skoro sudar, bijeli BMW 3. Isto neke tablice s 8 pocinju. Mladi strkljavi mamlaz s malo jacom bradom. Nesto tipa Marcelo Brozovic.
Znaci, isao sam od City easta prema stanu, ali cesticom pored Gredelja. Meni zeleno, ja usao u krizanje i idem prema zapadu i skoro bum. On je isao od McDonaldsa u smjeru Dubrave. Prosao je kroz crveno da bi se majmun okrenuo u sred fuckin krizanja!




Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 14:34   #45069
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Svi ovdje znaju da sam branio marke audi. merc, bmw nogama i rukama no počinjem se pitati jesam li u krivu. Ali ne svi, samo starudije/čađare/uvoz za max 15k eura.
Postoji neka tajna veza između pjesnika i breza iliti koza laže ali rog ne.
Štoviše jer ipak ti auti nisu u većini, daleko od toga a svako malo bude ovakvih primjera. Ne znam stvarno. Dakako stojim i dalje da noviji auti i viša klasa tih marki koje ipak voze stariji ljudi ne radi toliko problema. Ali ovi sa DE smetlišta maltene, to je problem. No problem je u državi isto što ne penalizira dovoljno takav uvoz, a s druge strane previše penalizira nove aute. Ima i u tome nešto.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2019., 15:25   #45070
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Svi ovdje znaju da sam branio marke audi. merc, bmw nogama i rukama no počinjem se pitati jesam li u krivu. Ali ne svi, samo starudije/čađare/uvoz za max 15k eura.
Postoji neka tajna veza između pjesnika i breza iliti koza laže ali rog ne.
Štoviše jer ipak ti auti nisu u većini, daleko od toga a svako malo bude ovakvih primjera. Ne znam stvarno. Dakako stojim i dalje da noviji auti i viša klasa tih marki koje ipak voze stariji ljudi ne radi toliko problema. Ali ovi sa DE smetlišta maltene, to je problem. No problem je u državi isto što ne penalizira dovoljno takav uvoz, a s druge strane previše penalizira nove aute. Ima i u tome nešto.
Godine vozača su bitne, odnosno točnije iskustvo i samokontrola. Koliko mu divljaju hormoni, koliko ima samokontrole, da kad mu dobar auto ne daje feedback da juri, ne potegne još jače (jer se prije toga samo vozio s frendovima koji imaju B klasu autiju (Corsa, 206, Clio, Fiesta) u kojima i kad se voziš 60 imaš super osjećaj da juriš)...

Debil će napraviti nesreću i u Fiat Unu i BMW 320d. Ali na žalost, sa 320d će napraviti veću štetu jer će u Uniću vozit 60, a u BMW-u 120. Pošto oni moraju nešto dokazati sebi i "drugima" , voze se namjerno onako kako se drugi nebi vozili, misleći da tako pokazuju "vidi drugi ne mogu brzo vozit, ja mogu"... kretei su, jer svatko zna stisnuti gas, ali oni to tako ne vide.

Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
Mislim da mali nije nista vidio ni zapisao tako da nema brige.
A da želi saznati tko sam, moze vrlo lako. Ali mislim da nece.
Nije nista rekao, samo nesto tipa koji ti je k, pusti me i gas desno.
Zena mi hebe mater cijelo jutro, to je veci problem. Nema seksa do daljnjega izgleda.

Ruku na srce, ispao sam kreten. I vjerojatno ne bi nista ucinio da sam bio sam u autu. Ali dijete od 5mj iza... plus onaj sudar na naplatnima gdje je nevino dijete stradalo... Hormoni su podivljali.
Heh, sorry što si u no-sex modu, ali ne mogu vjerovati kako sam se upravo toga i ja prisjetio čitajući tvoj prvi post. Nisam ništa reagirao, jer iako bi ti da smo na pivi, rekao "bravo majstore", nisam baš za to da se javno potiče i opravdava nasilje.
Ali stavio sam sebe u tu situaciju i shvatio da si još i mirno odreagirao. Svatko tko je roditelj zna da nije isto ako voziš dijete u autu ili si sam. A s obzirom na ono što se dogodilo na naplatnima, za što nemam ni riječi, jer riječ tragedija mi se čini dovoljno jaka, a kata-jebena-tragedija zvuči pre neozbiljno, jer nije ni prava riječ...

Pribjegavanje fizičkom odgoju nije rješenje, niti bi se trebalo raditi, ali ako će ovo djelovati odgojno na dečka i ako si s tim pote