Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.05.2018., 18:05   #2191
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
LG će čak i stari G6 rebrandirat u G6 ThinQ kakav potez haha
A američki AT&T neće imati u ponudi G7 uopće
https://www.theverge.com/circuitbrea...phone-branding

Taj LG je izgubljen
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.05.2018., 21:31   #2192
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ne znam za vas al za god dana kad istekne pretpala planiram rijesit g6 i uzet nes. Kakva mubje tek sad cijena bit cu sretan ak dobim za njega pare da za novi kupim maskicu i kaljeno haha a mozda ga i prosljedim braticu. Noo htio sam reci da ne znam dal ce slj bit lg ovaj g7 i taj notch ne znam nije me odusevio. Nekak nerado priznajem al naginjem ka mate seriji od huaweia m10 pro mi se svida zanima me nasljednik za sljedecu godinu.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 12:52   #2193
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Dosao Oreo na G6
apdejt ide preko Bridgea (2,7GB)
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 14:03   #2194
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 987
Bilo je i vrime
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2018., 21:03   #2195
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
edit: Stigao i meni mreža vip
preko ota nista, bridge da...

Zadnje izmijenjeno od: devaa. 23.05.2018. u 21:20.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 08:48   #2196
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Stavio i ja jučer 8.0, nakon par sati muke jer ni windows PC, ni mac nisu mogli pepoznati mob na USB kablu.
USB driveri, LG bridge install/uninstall, debugging mode sve sam probao, nejde...
Nakraju probao kod žene na laptopu, iz prve ga prepoznao, svašta.
Ali tu priči nije kraj, quotam sam sebe s druge teme.
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Kao korisnik G6, nemoj ni slučajno taj mobitel kupit, i što se tiče toga nikad više nijedan LG mob.
Jučer sam išao na istome izvaditi micro sd card iz njega, sve normalno ništa nasilu, ali je sim tray zapo u mobu.
Nakon malo čačkanja, nebili izvadio karticu više, izašao je sim tray, ali i komad istog ostao u mobu.
taj komad van više nejde, tray s sim karticom mogu vratit unutra ali ne očitava sim.
Ako googlate malo nisam jedini s time problemom, pun google korisnika koji se žale na to.
Da sam neki sileđija koji je krivo stavio sim karticu, nasilu vadio to van, bilo što, rekao bih da sam glupi i zaslužio to, al ovo je defekt moba i zadnji LG proizvod koji sam kupio.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 09:12   #2197
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Malo cudno sheby, al sam primjetio da treba prvo pokrenut bridge i kad bude kad se digne program onda mob prek usba roknut i prepozna ga odma i iz prve.

Sim card tray je mali defekt na mobu na koji se dosta ljudi pozalilo, al ono nezz ja ju vadio 2x, jer sam dobio novu karticu stara mi bila u banani i do prodaje ju sigurno vise necu ni dirat tak da me taj defekt i ne jebe bas. Ja sa G6 od prvog dana nikakvih problema nemam.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 10:05   #2198
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
kaj se tice apdejta ja također nikakvih problema, prastari lap iz 2011-te sa win 10, sve odma povuko i instalirao bez ikakvih problema...

cak nakon toga iso radit factory reset da kakti sjedne sve kak spada po preporukama sa drugih foruma, apsolutno nikakve razlike nema, samo imas jebadu sa vracanjem svega natrag. Tak da vracanje na tvornicke vise nikad ne radim ni na jednom uređaju.
Za istu stvar sam se uvjerio i sa iOS-om.

ovo za sim tray jos nisam cuo , nije bas pohvalno za LG al ja isto mozda 2x vadio sim van odkad imam mob i zasad no problem, valjda bu tak i ostalo
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 10:51   #2199
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Probao sam i nakon što se upali bridge, nevrijedi, ni jedan kombinacija.
Nisam ni ja imao problema, vadio sim tray više puta, sve ok.
SAd kad se sjebao nemam mobitel, doslovce, jadno.
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:04   #2200
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Kad si vec spomenuo 10ku tu vec imam problema novi update stari problem ( driver state failure )

Sheby taj sim card tray ne ulazi u jamstvo ? Jer mislim jebiga kad pukne unutar mob jedina opcija je otvorit ga i rastavit. Mislim primjetio jos prvi dan da sama ladica nije bas prekvalitetna i ne sjedne onak dobro kak je to za ocekivat. Al kazem kad imam mob sa tim vadim to mozda 2-3x dok je mob u mom vlasnistvu.

P.s. dali vama naglasava "pop up" prilikom svakog paljenja mobilnih ?



Zadnje izmijenjeno od: devaa. 24.05.2018. u 11:16.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2018., 11:06   #2201
killuminati
Premium
Moj komp
 
killuminati's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 359
Ako će još netko imat problema s konekcijom, najbolje sve deinstalirat, resetirat komp, pa reinstalirat Bridge. Prištekat mob, odabrati MTP i provjeriti u Device manageru vidi li se LGE Mobile USB modem, dodatno uključit debugging. Ako Bridge i dalje ne vidi mob, kliknut na mobu pod USB PC connections three dot menu, pa Install PC programs te umjesto USB 3.0 porta, koristit 2.0.


Ako to ne radi, nije do telefona niti do Bridgea.


Što se traya tiče, nabavi drugi, oko $10, a ovaj komadić probaj izbacit nekako van.


Citiraj:
TURN OFF YOUR PHONE
1. Get a metal file ( leatherman or swiss army knife)
2. Get a pair of nail clippers
3. Extend the file on the nail clippers. Yeah the file with the weird yet amazing under the nail cleaner bit
4. With the "metal file" create a sharp tip on the curved end of the "nail clipper file". It doesn't need to be a weapon just enough so you can slide the "nail clipper file" into the sim/sd card slot and hook/grab the broken piece of plastic
5. MAKE SURE you grab the broken plastic in the sim/sd card slot NOT the tiny super small connection pins
6. Use the sharpened "nail clipper file" to remove the broken plastic bit
killuminati je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2018., 19:35   #2202
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Evo LG V10 točno 15 dana prije kraja garancije u bootloopu


Odnešen danas u prodajno mjesto,pa ćemo vidit.
webstartm je offline   Reply With Quote