Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2010., 17:45   #301
Malivo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Plitvice
Postovi: 1
moze mi netko od na pitanje skinuo sam pachove skinuo sam warden keep+stone prisioner skinuo sam return tu ostagar prebacio sam to sve u my document bio ware adins i nemogu instalirati kliknem na zip od jednoga od tih adina i klikam.. i kliknem da mi zipa nece nego mi otvara instalaciju za demon tols a imam ga na kompu moze mi netko pojasniti kako da si to rijesim ...
Malivo je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2010., 22:14   #302
Jackson
Guest
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Šibenik
Postovi: 648
Moraš pokrenuti daupdater.exe i preko njega ubaciti DLC-ove u igru.

E, pogledajte CPU scaling u igri: http://www.pcgameshardware.com/aid,6...ores/Practice/
Najbolji multithreading posao u računalnoj igri dosad!


Nego, da se priključim gornjoj raspravi o najboljem RPG-u ikad

Kao što reče Mar, to "presveto trojstvo" (Baldur 1 i 2, Fallout 1 i 2 i Planescape) su prva liga RPG-a, nedodirljivi! Imaju nešto posebno, nešto nakon čega ih se sjetim godinama poslije i ponovno odigram.

"Druga liga" RPG-ova su igre koje su zaslužile 10/10, ali nemaju taj divine element, taj element nečeg posebnog A to su, po meni: Dragon Age, The Witcher, Mass Effect, Kotor 1&2, Fallout 3.
Jackson je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2010., 15:18   #303
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor Jackson Pregled postova
Nego, da se priključim gornjoj raspravi o najboljem RPG-u ikad

Kao što reče Mar, to "presveto trojstvo" (Baldur 1 i 2, Fallout 1 i 2 i Planescape) su prva liga RPG-a, nedodirljivi! Imaju nešto posebno, nešto nakon čega ih se sjetim godinama poslije i ponovno odigram.

"Druga liga" RPG-ova su igre koje su zaslužile 10/10, ali nemaju taj divine element, taj element nečeg posebnog A to su, po meni: Dragon Age, The Witcher, Mass Effect, Kotor 1&2, Fallout 3.
potpisujem
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 15:16   #304
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Imam pitanjce!

Igram već dosta dragon age, pa me je i malo sram kaj sad pitam tj jer tu stvar nisam uopće koristil i neznam kak se koristi i zašto .

One taktike, kak se to uključi i čemu to služi? Jel mi može tko objasnit?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 15:48   #305
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
Imam pitanjce!

Igram već dosta dragon age, pa me je i malo sram kaj sad pitam tj jer tu stvar nisam uopće koristil i neznam kak se koristi i zašto .

One taktike, kak se to uključi i čemu to služi? Jel mi može tko objasnit?
Taktike je u biti AI likova gdje možeš postavljati što želiš da lik radi kad nije pod tvojom kontrolom.
Defaultne su dobre i nisam puno prčka po tome, jedino sam Wynn stavija da mi baca heroic offense/defense na mog koljača i Alistara tako da su uvik buffani ako dođe do borbe.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2010., 18:34   #306
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Aha, znači to je automatski, znači ak ti nisi zadal kaj da radi onda oni po tome(kako je podešeno) bacaju spellove ili kolju? Eh sad kužim, ma ajd imam još podosta do kraja pa će mi to još poslužit. THX
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 17:22   #307
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517



Kolko sam čitao moraš odabrat jednu od njih, nemožeš obje, iako mi je frend s faksa pričao da možeš imat foursome sa lelianom, onom ženom koja te uči duelist klasi u denerimu(isabella brijem) , i zevranom

Helmet mislim moraš kupit u storeu kod onih dwarfova u kampu





Mozes istovremeno barit i jednu i drugu....provjereno! Bar kod mene "sljaka"!
Helmet sam našao, ali sam sada našao dva druga oklopa koji su mi daleko bolji od ovoga, ali ipak sam nasao i helmet da mi bude u kolekciji i da, bio je kod dwarfova u kampu!


-->
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova



Kolko sam čitao moraš odabrat jednu od njih, nemožeš obje, iako mi je frend s faksa pričao da možeš imat foursome sa lelianom, onom ženom koja te uči duelist klasi u denerimu(isabella brijem) , i zevranom

Helmet mislim moraš kupit u storeu kod onih dwarfova u kampu





Mozes istovremeno barit i jednu i drugu....provjereno! Bar kod mene "sljaka"!
Helmet sam našao, ali sam sada našao dva druga oklopa koji su mi daleko bolji od ovoga, ali ipak sam nasao i helmet da mi bude u kolekciji i da, bio je kod dwarfova u kampu!


__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 02.02.2010., 22:21   #308
Relja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: zg
Postovi: 64
Da napisem malo o onom gdje si netko i nesto u recimo fallout2, a ovdje da se taj efekt ne vidi, ne bi se bas slozio, sjecam se side questa sa onim questom gdje wardas grejvjarde u sumi, ja sam tamo bio sa relativno niskim lvlom, i stvori mi se onaj reveant, nisam mu mogo apsolutno nista, a samo 2 lvla kasnije je to dosta drukcije izgledalo =)

Zasto nitko ne spominje IWD uz baludors gate?

Ovo je daleko najbolji rpg po mom misljenju u zadnjih ne koliko godina, zapravo od žbg2 i iwd2
Relja je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 23:18   #309
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Nemogu nikak proći ono kad trebam uzeti pnaj pepeo na onoj planini, i sad se borim protiv sebe i svoji kompanjona, i čak nemogu ni jednog ubit a kamoli više.
Jel ima ko kavu ideju, savjet.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 04.02.2010., 23:52   #310
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Ti "duhovi"/kopije tvoje skupine, kada sam ja igrao meni nisu mogli biti lakši.

Alistar i ja naprijed, Wynn iza i flankam ih sa Morrigan, roknem njezin Cone of Cold, sve ih zaledim i samo tamburam po njihovim zamrznutim glavama
Naravno, tu i tamo se odlede pa moram i heal-at sa Wynn i Morrigan dok se Cone of COld recharge-a pa opet to puknem

To mi je bila taktika praktički za bilo koga

Taj Cone of Cold je brutalno dobar spell.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 05.02.2010., 01:21   #311
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927



ono kad je došla garda po tebe jer si kao oteo kćer i kad je ona ženska brutalna sa two handed swordom koji daje 80-100dmg po udarcu a ima 4234265565423 HP-a i još jedno 20 miniona kraj sebe.

Uff taj je fajt vjerojatno najteži u igri, ali ga možeš "zaobići" ako se predaš.


-->
Meni je najteži fight bio



ono kad je došla garda po tebe jer si kao oteo kćer i kad je ona ženska brutalna sa two handed swordom koji daje 80-100dmg po udarcu a ima 4234265565423 HP-a i još jedno 20 miniona kraj sebe.

Uff taj je fajt vjerojatno najteži u igri, ali ga možeš "zaobići" ako se predaš.


__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote