Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.04.2012., 11:11   #451
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Odkada su obnovili cestu D66 ista je postala meka divljastva motociklista.Za neke stvari postoji Grobnik, a ne javne prometnice.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 11:32   #452
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Za neke stvari postoji Grobnik, a ne javne prometnice.
da, i 100€ za dan...
još da ga dovezeš i na prikolici, pa posebni zahtjevi i rezervacija termina (po glavi)
+ ostala sranja= jednostavno se ne isplati




ovu nesreću ne želim komentirati, jer svi imaju neku svoju sliku u glavi, milijun teorija i teza... jedino mogu reći da se preživjeli drže, nek budu jaki, a poginulima nek je laka zemlja !
Željac je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 11:48   #453
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
Kad smo već kod Grobnika, jučer je na stazi poginuo isto jedan motociklista... Talijan, oni se tamo vole okupljati.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 12:09   #454
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Željac Pregled postova
da, i 100€ za dan...
još da ga dovezeš i na prikolici, pa posebni zahtjevi i rezervacija termina (po glavi)
+ ostala sranja= jednostavno se ne isplati
Tako je! Bolje je lijepo ovako izginuti na cesti. Full of win!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 12:35   #455
Željac
sto da napisem ?!
 
Željac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zg
Postovi: 880
ne želim komentirati.
kao što sam rekao, svi imaju neko svoje stajalište u koje ne zadirem i ne namećem kao što to masa ljudi radi.
ako netko želi voziti, nek vozi.
jedino nek malo misli na zdravlje drugih...

Željac je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 16:46   #456
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Primjer kako se vozi na toj cesti ( ili barem slicnoj )
blava je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 16:53   #457
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,418
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Primjer kako se vozi na toj cesti ( ili barem slicnoj )
Aha, pa nek netko otvori vrata od onih auta parkiranih sa strane.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 23:18   #458
MORH
Premium
Moj komp
 
MORH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: okolica crikvenice
Postovi: 101
Nije ova voznja niti toliko strasna tek na 1:40 predje 150 km/h
Ko vozi jaci auto zna da to nije toliki problem na toj cesti sa nijm a kamo sa motorom.
Ja da sam policajac svima bi aute podizao paukom i debele kazne nabio koji ovako stoje na toj cesti jer im se neda 200 m hodat duze do mora
__________________
pomalo
MORH je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2012., 23:52   #459
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
iskreno, svatko tko je sjeo na vise od 250 kubika je sjeo svjesno za vozilo koje treba i valja znati voziti kako treba. ja nikad nisam volio motore, nikad me nisu privlacili, nikad nisam vozio ijednoga niti imao, ali razumijem ljubav i strast prema necemu.

no ovdje se malo odmicemo od teme, pojma nemam, sta da je izginula obitelj u nekoj tojoti piknik npr, da se zaletio ovako, sve se zapalilo, eksplodiralo? da li bi ovako svi koji se osjecaju dijelom tog izabranog svijeta zvanog bajkeri sazaljavali nad poginulim i ozljedenim motoristima? da ne nedao bog u slicnoj nesreci poginuo netko od vase obitelji, vasih prijatelja?

mislim, ako bas zelite iskreno, danas svaki kreten ima motor. cesta, ma neka je nov asvalt i neka si roden na tih 20-50 kilometara, eto kakva se sranja dogode. zaista ti je vrijedno, zaista bas moras potezat 200-250km/h?

jos jednom, neka se nitko ne uvrijedi, znam stvarno podosta bajkera jer danas nije cijena kakva je bila prije 15-20 godina i vise. no stvarno su rijetki od njih bajkeri u stvarnom smislu, ne konji koji jedva cekaju spring partije da se izlokaju i takvi pijani se pederisu na motorima, koji se uvijek drze zajedno i postuju ovo-ono bajkerske spike, koji se voze jer "uzivaju" a zapravo se pokazuju i slicno. nedavno su bili bas kolonica od cak 5 bajkera, prosjek godina im je bio izmedu 55 i 70 godina, a i motori su mozda koju godinu mladi. e, vozis se iza njih i uzivaj, jedan pored drugoga, propis 50 km/h, oni idu 60 i koji km na sat, gustaju oni u voznji, gustam ja jer iza u autu vidim ljude koji uzivaju. a ne jurilice gazit ko' da nema sutra po naseljenim mjestima, i opet, pijani i nemam pojma kakvi.

no, da se ispadne da samo serem po motoristima, zaista sucut obiteljima i prijateljima poginulih, a ozljedenima svaku mogucu nadu u sto bolji i kvaliteniji oporavak (btw, jako dobro znam opekline sto rade, tako da im sreca i vlastita volja itekako trebaju). no isto tako ponavljam, da je netko najebao "sa strane" jucer u ovoj nesreci, da li bi toliko zalovali i tugovali? iskreno, ja stvarno zalim ovu ekipu sto je bila na svojoj traci, jer su nastradali niti krivi ni duzni.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 25.04.2012., 22:17   #460
GrAviTy
Banned
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sweden
Postovi: 255
@burko,slazem se stobom u nekim stvarima,ali evo ti jedan moj kratak odgovor,poceo sam od scootera 50cc sve do 250cc,a sada imam jurilicu,i 7 godina prave voznje(znaci primarno vozilo,zima,ljeto),moj moto je po gradu normalna voznja,a otvorena cesta za gust 80-120,i iskreno ponekad ides 100 a nemas osjecaj da ides toliko cini ti se da ides 50,posto ti nevolis motore onda neznas kakav je to osjecaj,iskreno meni ponekad veci dozivljaj voznja nego sex
GrAviTy je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 16:42   #461
HONDA type R
Premium
Moj komp
 
HONDA type R's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 335
Istina, sex je precjenjen, g sila ftw
HONDA type R je offline   Reply With Quote
Staro 26.04.2012., 16:53   #462
Mejzlik
tha pilot
Moj komp
 
Mejzlik's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 636