Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.12.2019., 18:23   #10351
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
To ti je kao da ti izgubiš osobnu i netko dođe u T-centar i kaže to mi je brat trebao bi dignut mobitel na pretplatu za njega jer teško hoda i ovi mu daju mob i tarifu od 500 kn mjesečno koje ide na tvoj OIB, to bi ti bilo ok?
Jebaga, Mirko. Na osobnoj od mene i starog je ista adresa, isto prezime. Kako je to isto. I rekoh.
Došao sam tamo informativno, ne produživat ugovor.
Dobro, nebitna rasprava.
Koliko iznosi onda najeftinija max trio opcija po ovom cjeniku posebnih ponuda?Za koliko mogu dobiti samo telefon i net?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 18:25   #10352
Cibertron
Registered User
 
Cibertron's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2018
Lokacija: Pula
Postovi: 18
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Jebaga, Mirko. Na osobnoj od mene i starog je ista adresa, isto prezime. Kako je to isto. I rekoh.
Došao sam tamo informativno, ne produživat ugovor.
Dobro, ne bitna rasprava.
Koliko iznosi onda najeftinija max trio opcija po ovom cjeniku posebnih ponuda?Za koliko mogu dobiti samo telefon i net?
Pa ne kužim zašto lijepo ne nazoveš preko telefona.
Prvo ti se javi stari a poslije lijepo da tebi telefon.
Ili si ti jedan od onih koji misli da će u t-centru biti jeftinije.
Cibertron je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 18:32   #10353
alcro
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: ZG
Postovi: 106
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Dođem ja danas u t-centar da bi razgovarao o produljenju ugovora.
Traži me ženska osobnu ,ja joj dam .Veli ona linija glasi na vašeg oca,on treba doći sa vama.Ja velim da sam došao da se samo dogovorimo što i kako dalje.
Ona veli da po novom ne može davati nikakve informacije osim vlasniku linije.Ja joj velim da je to apsurd jer sam u 15 godina ja pregovarao i produživao ugovore,i sad na jednom ne mogu.A i otac mi je u godinama ,a da ne napominjem da se u tematiku uopće ne kuži,tako da njegovo prisistvo ne znači ništa.(Nije da sam došao prekinuti ugovor).
Veli ona ,ne mogu pomoći.
Ja njoj velim:"Ma pomogli ste,sad sam siguran da kod vas više ne budem niti kune ostavio.Do viđenja!"

Tko ima najeftiniju opciju internet + telefon od providera?
Mislim si uzeti vip hombox duo za 150kn.Ima li što bolje i povoljnije?

Tko ide pregovarati u T-Centar, to je kao u pustinji pregovaraš o spuštanju cijene vode. Pregovara se preko telefona.
alcro je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 19:01   #10354
nickross
Budget gamer
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 893
Citiraj:
Autor Cibertron Pregled postova
Pa ne kužim zašto lijepo ne nazoveš preko telefona.
Prvo ti se javi stari a poslije lijepo da tebi telefon.
Ili si ti jedan od onih koji misli da će u t-centru biti jeftinije.
Nemora ni dati starom telefon. Neka se predstavi kao on i ako traži oib za identifikaciju neka ga da sa osobne/zdravstvenog
nickross je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 19:22   #10355
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Citiraj:
Autor nickross Pregled postova
Nemora ni dati starom telefon. Neka se predstavi kao on i ako traži oib za identifikaciju neka ga da sa osobne/zdravstvenog
Tako je.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 19:53   #10356
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor alcro Pregled postova
Tko ide pregovarati u T-Centar, to je kao u pustinji pregovaraš o spuštanju cijene vode. Pregovara se preko telefona.
Već sam probao preko szk, izračuna mi je dosta skuplje od trenutnih 290kn. Koje su mi druge opcije osim ići u t centar i zaprijetiti raskidom ugovora?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 20:04   #10357
vacs
Premium
Moj komp
 
vacs's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: RH
Postovi: 1,578
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Već sam probao preko szk, izračuna mi je dosta skuplje od trenutnih 290kn. Koje su mi druge opcije osim ići u t centar i zaprijetiti raskidom ugovora?
posalji mail

http://forum.pcekspert.com/showpost....ostcount=10239
vacs je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 22:24   #10358
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Već sam probao preko szk, izračuna mi je dosta skuplje od trenutnih 290kn. Koje su mi druge opcije osim ići u t centar i zaprijetiti raskidom ugovora?
Fiksne usluge - privatni korisnici
Cjenik posebnih i proteklih ponuda: https://www.hrvatskitelekom.hr/Resou...d=3129&rType=2

Nadji ponudu koja ti odgovara, nazovi, reci da se pozivas na taj cjenik, na ponudu na toj i toj stranici cjenika i dobit ćeš ju. Ne idi u T-Centar.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 23:27   #10359
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Fiksne usluge - privatni korisnici
Cjenik posebnih i proteklih ponuda: https://www.hrvatskitelekom.hr/Resou...d=3129&rType=2

Nadji ponudu koja ti odgovara, nazovi, reci da se pozivas na taj cjenik, na ponudu na toj i toj stranici cjenika i dobit ćeš ju. Ne idi u T-Centar.
Dobro.Meni po toj posebnoj ponudi odgovara max 3 paket na bakrenoj infrastrukturi po cijeni od 209kn.
Ok,flat internet i telefon su kao i do sada,i s time sam zadovoljan.Zanima me kako saznati cijene pojedinih paketa,jer ja imam dosta toga aktiviranosnovni paket,max sport plus paket,hbo paket,prošireni paket,dodatni max tv prijemnik?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 02.12.2019., 23:51   #10360
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Dobro.Meni po toj posebnoj ponudi odgovara max 3 paket na bakrenoj infrastrukturi po cijeni od 209kn.
Ok,flat internet i telefon su kao i do sada,i s time sam zadovoljan.Zanima me kako saznati cijene pojedinih paketa,jer ja imam dosta toga aktiviranosnovni paket,max sport plus paket,hbo paket,prošireni paket,dodatni max tv prijemnik?
Prvo pitaš za najpovoljnije, a sad kažeš da imaš sportski paket, HBO, prošireni i još dodatni MaxTV

Ja imam Max3 Premium, ima uključeno praktički sve sportske kanale, prošireni, HBO uključen i snimalica, plus ja sam na optici pa je 200/100 opcija uključena u cijenu i mjesečno je 324 kune, s još dodanim MaxTV 40 kuna mjesečno.

Čim tražiš neki sport ili filmske kanale u paketu, jeftinu opciju možeš prekrižiti.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 00:14   #10361
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Exomaniac Pregled postova
Prvo pitaš za najpovoljnije, a sad kažeš da imaš sportski paket, HBO, prošireni i još dodatni MaxTV

Ja imam Max3 Premium, ima uključeno praktički sve sportske kanale, prošireni, HBO uključen i snimalica, plus ja sam na optici pa je 200/100 opcija uključena u cijenu i mjesečno je 324 kune, s još dodanim MaxTV 40 kuna mjesečno.

Čim tražiš neki sport ili filmske kanale u paketu, jeftinu opciju možeš prekrižiti.
Pa do sada sam imao to sve za 290kn,zašto bih plačao sad više?
Ako moram,tražil budem alternativu.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 00:25   #10362
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
str 13
Trajna ponuda za privatne i poslovne korisnike za dodatne programske tv pakete uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca od 14.4.2017. Iznos mjesečne naknade iznosi:
MAX Arena 5kn
MAX Sport plus 15kn
Prošireni paket 5kn
HBO Premium 5kn
Sport Klub 5kn

pojma nemam jel to još uvijek prolazi. Nazovi pa pitaj. Inače sve piše u tom cjeniku.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 09:01   #10363
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
str 13
Trajna ponuda za privatne i poslovne korisnike za dodatne programske tv pakete uz ugovornu obvezu na 24 mjeseca od 14.4.2017. Iznos mjesečne naknade iznosi:
MAX Arena 5kn
MAX Sport plus 15kn
Prošireni paket 5kn
HBO Premium 5kn
Sport Klub 5kn

pojma nemam jel to još uvijek prolazi. Nazovi pa pitaj. Inače sve piše u tom cjeniku.
Da, sumnjam da vrijedi, ali budem pokušao. Treba mi max sport plus, prošireni i hbo premium.
Jedino me muči kako funkcionira to slanje mailom sad kad su toliko striktni glede komunikacije sa vlasnikom linije. Pretpostavljam da treba neka verifikacija?
Jer onaj mail što ste post-ali gore mi je čudan.
Trebao bi ovo i ono, i ovi odgovaraju :vaš zahtjev je u statusu realizacije! Mail adresu isto može svatko otvoriti!
Kakva je tu procedura, jer mi je mail najbolja opcija?
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 03.12.2019. u 09:31.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 10:16   #10364
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor emilblomsky Pregled postova
Da, sumnjam da vrijedi, ali budem pokušao. Treba mi max sport plus, prošireni i hbo premium.
Jedino me muči kako funkcionira to slanje mailom sad kad su toliko striktni glede komunikacije sa vlasnikom linije. Pretpostavljam da treba neka verifikacija?
Jer onaj mail što ste post-ali gore mi je čudan.
Trebao bi ovo i ono, i ovi odgovaraju :vaš zahtjev je u statusu realizacije! Mail adresu isto može svatko otvoriti!
Kakva je tu procedura, jer mi je mail najbolja opcija?
Trebaš napisati ime, broj linije, poziv na broj s računa i OIB, naravno, mail im mora dolaziti ili s računa koji vam je dan na HT serverima ono, imeprezime@grad.ht.hr ili tako nešto, ili mail na kojem je ime vlasnika linije, ako dolazi s maila emilblomsky@gmail.com, a ime vlasnika nije emilblomsky onda bi mogli reći da to nije vlasnik linije, meni su odbili jedan prigovor pa sam onda morao ići slati isti mail s dedinog accounta.

Ili ti stari da punomoć za HT ili prenesete liniju na tvoje ime.

A gledaj, sad plaćaš toliko koliko plaćaš, ali nakon isteka ugovorne obveze će ti cijena sigurno skočiti za neki iznos, tako da će ovo možda biti isplativije.

Zadnje izmijenjeno od: Exomaniac. 03.12.2019. u 10:24.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 02:08   #10365
Anonimi
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 80
Razmisljam nabaviti vlastiti router te ga koristiti na t-com optici. Koliko je to komplicirano ako imam i tv uz internet? Jel dovoljno nazvat t-com, trazit ih da prebace speedport u bridge mode, dici konekciju na vlastitom routeru, a stb-ove ostaviti na speedportu?

Treba li taj router imati neku posebnu mogucnost da bi to radilo? Trenutno gledam xiaomi mi 4a za 260kn, ako imate jos neku preporuku slobodno. Vidio sam cesto da se mikrotik preporucuje, ali nemam iskustva sta tocno traziti.
Anonimi je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 09:53   #10366
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 632
Ima li kakvih lijepih poklona u slučaju prelaska sa vip fixnih usluga na tcom fixne usluge ? Ono neki mobitel, tanlet ili slično nešto hehehe ?
Ante M je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 11:58   #10367
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Citiraj:
Autor vacs Pregled postova
ok, ti onda placaj 369kn kad nema vise

poslano 23.10.2019., odgovoreno 31.10.2019.


Pozdrav,

Evo citiram ovu poruku jer sam se ovim vodio nedavno je sam zatražio bolje uvjete, ugovor nisam imao. Naravno da su poželjni odgovori od bilo koga tko zna.

Uglavnom, odobrili su i meni ovu tarifu, tj. mojim roditeljima. Ima li u ovoj tarifi (i koliko) minuta prema fiksnim i mobilnim mrežama?
Naime i dalje mi se naplaćuje Non-stop + L, da iskreno kažem nemam pojma što je to. Mjesečno roditelji potroše od 100 do 150min prema fiksnim i mobilnim u RH.

Nadalje, pristao sam na hibridbox, računajući kao nije zgorega (mada još nije stigao). No cigani su smanjili žičnu brzinu sa 20/2 koliko je maksimalno išlo na 10mbit. Tako da mi je pitanje da je to svakome tako kad je hibridbox u igri ili bi bez obzira na njega kod žičnog povezivanja mogla ići maksimalno dostupna brzina?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 12:16   #10368
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,345
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Ima li kakvih lijepih poklona u slučaju prelaska sa vip fixnih usluga na tcom fixne usluge ? Ono neki mobitel, tanlet ili slično nešto hehehe ?
Nema. Osim što možeš dobiti trio za 209 a duo za 149kn mj
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 16:30   #10369
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Citiraj:
Autor goran1985 Pregled postova
No cigani su smanjili žičnu brzinu sa 20/2 koliko je maksimalno išlo na 10mbit. Tako da mi je pitanje da je to svakome tako kad je hibridbox u igri ili bi bez obzira na njega kod žičnog povezivanja mogla ići maksimalno dostupna brzina?
Meni isto hibridbox srezao brzinu. Nije pomoglo kukanje, odjebali me po kratkom postupku:
Citiraj:
Hibridbox usluga omogućuje surfanje po brzini do 30 Mbit/s prvih 100 GB internet prometa, a potom nastavljate surfati neograničeno po inicijalnoj brzini do 4 Mbit/s.
Gamad oće da kupujemo dodatni 100GB paket, garant.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 16:56   #10370
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 704
Ma evo stigao mi je taj Huawei HA35-11 i nema šanse da mu omogućim WLAN. Kad uđem u konfiguraciju neće ništa šta mu se zadaje sačuvati.
A wlan key ima znamenku manje nego je potrebno kod upisivanja u mobitel, laptop... Promjenim način šifriranja, save, reboot, ali ništa neće sačuvati...
Laptop se kablom hoće spojiti, to radi.
Je li ovaj uređaj uopće zamišljen da mu radi WLAN ili bi se samo kablom trebao spajati?
goran1985 je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2019., 17:01   #10371
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,345
Zar se lozinka za wifi nije mogla promijeniti i na moj.ht?
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 11:14   #10372
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Jel itko uspio dogovorit HBO ili Prošireni za 5 kn nedavno?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 12.12.2019., 14:57   #10373
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Jel itko uspio dogovorit HBO ili Prošireni za 5 kn nedavno?
Meni je sad u 12/2019 isticao ugovor, onaj po meni povoljan 209+15+5. Mislim da sam izmjenio jedno 20 emailova sa T-comom. Ništa, nula bodova, nedaju.

Na kraju sam produžio sa 209+44.50+24.50. Dakle povećanje od 49kn,

Tražio sam da mi povećaju brzinu sa turbo 20 na turbo 30. To su htjeli naplatiti dodatnih 10kn/mj jer kao nije u paketu, ali to na mojoj liniji nisu uspjeli niti ostvariti. Poslao sam ih u 3pm i rekao da sve vrate kako je i bilo .... sad imam 2-3Mbit/s manju brzinu nego prije i MaxTV mi se 2-3 puta na dan nestane slike na par sekundi... i to sve nakon dolaska tehničara u stan.

4/12/2019 je krenuo novi ugovor... još mogu u 15 dana otkazati sve...
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2019., 23:37   #10374
alcro
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: ZG
Postovi: 106
Šta nije praksa da ovima koji imaju 209 + 15 + 5 nakon 24 mj uglavnom daju produženje po istim uvjetima? I ove cijene postoje u cjeniku (44.50+24.50), očito njih guraju nakon isteka.
alcro je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2019., 09:57   #10375
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Meni isto stiže na mob poruka pred tjedan dana aktiviran vam je hbo to go?
Danas aktiviran vam je hibryd box?
Tko ga je aktivirao?
Kaj su oni prolupali?
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2019., 10:07   #10376
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Emil jesi ti uspio šta dogovorit i kako?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2019., 10:11   #10377
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Emil jesi ti uspio šta dogovorit i kako?
Ne.Nude mi za istu uslugu povečanje sa 290kn na preko 400kn,tako da ne bude ništo od toga.Uzel budem total tv satelit na 2 prijemnika ,(ima barem sport klub hd),to me bude ispalo nekih 170kn mjesečno nakon 6 promo mjeseci po 45kn,i onda možda uzmem od t coma internet i telefon za onih famoznih 150kn što imaju u cjeniku posebnih usluga.Ako ne daju,uzmem vip homebox!
Neće mene nitko .....!
Evo sad znam za hibryd box.
Došao mi novi router danas.100gb po brzini 30/5,pa onda povratak na mojih 10.
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 14.12.2019. u 14:13.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2019., 00:48   #10378
alcro
Registered User
 
Datum registracije: Apr 2016
Lokacija: ZG
Postovi: 106
Malo sad razmišljam, vi kojima je odbijeno produljenje ugovora za 209 kn mjesečno., otkud njima pravo to odbiti? Vi tražite nešto što se nalazi u cjeniku. Prema tome sve što je u cjeniku mora se kupcu ponuditi ako on to traži.



Nemojte tražiti "ovo isto što sam imao do sad" ili "čuo sam da drugi dobivaju po 209 kn MAX3 paket". Tražite MAX3 paket "prema cjeniku posebnih ponuda na toj i toj stranici i MAX sport plus palet za 15 kn prema toj i toj stranici". Tada vam moraju to i dati.
alcro je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2019., 01:10   #10379
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Sad ću ja isprobat pa javim. Ako odbiju slat ću prigovor i tražit UOPL da mogu slat na Povjerenstvo pa onda i na Hakom da vidim šta će oni reći na to da ne daju nešto što im je u cjeniku.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2019., 09:00   #10380
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Citiraj:
Autor alcro Pregled postova
Malo sad razmišljam, vi kojima je odbijeno produljenje ugovora za 209 kn mjesečno., otkud njima pravo to odbiti? Vi tražite nešto što se nalazi u cjeniku. Prema tome sve što je u cjeniku mora se kupcu ponuditi ako on to traži.



Nemojte tražiti "ovo isto što sam imao do sad" ili "čuo sam da drugi dobivaju po 209 kn MAX3 paket". Tražite MAX3 paket "prema cjeniku posebnih ponuda na toj i toj stranici i MAX sport plus palet za 15 kn prema toj i toj stranici". Tada vam moraju to i dati.
Da ,imaju taj trio paket po 319kn,prijatelju.Ali što imaš u njemu ?
Osnovni max tv paket.Problem su programski paketi koji više ne idu za 5-15kn.
Hbo premium je bio 15kn ,sad je 45!
Prošireni 5kn,sad je 25,sportski plus 15-45!
Osnovni mi ne daju ispod 319kn.Bolja ponuda mi je max tri biram dvostruko,gdje za 359kn,dobijem dva paketa po izboru,pa još recimo doplatiš prošireni.To je ono kaj mi nudi szk.Ova služba za zadržavanje me nije zvala ,a pošto ugovor istiće za par dana ,niti neće.
__________________
Phil of the future!
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na