Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.08.2019., 21:28   #12241
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,910
Pogleda The Company

Preporuča bi je ljubiteljima špijunske tematike. Od mene ima prolaznu ocjenu, zanimljivija bi mi puno bila da prati jedan vremenski period, a ne ovako kako je snimljena od istočnog Berlina preko Mađarske do Kube...
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 21:57   #12242
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,926
Meni je u The boys najzanimljivije da ti likovi, koji su praktično bogovi, robuju svojim prihodima i "poslovima". Ma daj me nemoj, možeš letit, praktično si neuništiv i pališ pogledom i jebe te politika, plata i hastagovi To je baš zeznut presjek društva.

U najmanju ruku čovjek bi mogao biti poduzetnik i ne treba biti zaposlen kod nikoga
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 22:39   #12243
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763



Da, ali bez toga su ništa. Bez sve te mašinerije i korporacije koja ju drži i koja ih je stvorila, oni su samo još jedni od onih koji imaju neku supermoć/sposobnost, jer žive u svijetu di je to pod normalno.

-->



Da, ali bez toga su ništa. Bez sve te mašinerije i korporacije koja ju drži i koja ih je stvorila, oni su samo još jedni od onih koji imaju neku supermoć/sposobnost, jer žive u svijetu di je to pod normalno.


Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 07.08.2019. u 15:26.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 23:29   #12244
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Upravo tako i to je vrlo dobro pokriveno u seriji. Recimo sto radi a-train da ostane u igri ili sto se dogodilo njegovoj curi kad je ispala. O likovima postepeno saznajemo detalje, ima obrata, ima i humora (delfin, jastog... ), puno boljeg od onog u avengers. Serija je pravo osvježenje nakon silnih "ozbiljnih" super hero serija i filmova.

Sent from my XT1635-02 using Tapatalk
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2019., 23:38   #12245
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763



Najžešća su mi ona Supertalent-like natjecanja u kojima publika bira sljedećeg superheroja ili heroinu. Tak jasno da je iza kulisa sve pomno iscenirano, a opet komercijalizam kakav DCU + MCU još jedno vrijeme mogu samo sanjati.

-->



Najžešća su mi ona Supertalent-like natjecanja u kojima publika bira sljedećeg superheroja ili heroinu. Tak jasno da je iza kulisa sve pomno iscenirano, a opet komercijalizam kakav DCU + MCU još jedno vrijeme mogu samo sanjati.


Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 07.08.2019. u 15:26.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 00:19   #12246
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,926



Ma nemojte me zezat. Dakle, mogu letit, palit pogledom, praktično sam omnipotentan i neuništiv. Treba mi korporacija? Za šta? Da me tamo neki paori upleću u svoju politiku i da mi naređuju vamte tamte. Ma jok.

Jedino što kod Homelandera može donekle poslužit kao motivacija je odnos s Madelyn, iako i to je završilo kako je završilo. Da je priča išla u tom pravcu da su oni nekako vezani sa svojim "nadređenima" pa ne bih rekao ali ovako mi je to sve dosta besmisleno. Lik očito ima pretenzije za svjetsku dominaciju a dodvorava se budalama koje može prepilit pogledom kad god mu pukne.

Maeve nije toliko moćna, ali je zaebana, samo što pojma nema što želi. U jednoj sceni Maeve kaže kako to u biti rade zbog love. Love? Pa jebiga, fulali su ceo fudbal. Dakle, Homelander može komotno cijeli dan sjedit i svojim x-ray visionom ljudima naplaćivat 1000 dolara na sat kontrole raka/tumora/šta li Da ne kažem da može biti ultimativni detektiv, ratnik, teklić, bodyguard ili jednostavno samo snimat filmiće i skupljat lovu od donacija na patreonu

Jebeš mi sve ako lik ne bi mogao pokrenut svoju crkvu i živjet ko papa. Ako bi mu to bio stvarno cilj.

Taj nesretni A-train, pa i da nije najbrži nego drugi najbrži ne mora sudjelovati u šaradi gdje se s drugim isto tako vanrednim pojedincima natječe za popularnost kod ljudi koje i sam smatra skroz beznačajnima. Što smo vidjeli s time da se sprdao kad je satro onu žensku odnosno što nije prepoznao Hughiea niti nakon što ga je sreo više puta licem u lice. Da ne spominjemo posjet onom malom u bolnici i sl.

Ne bih ništa rekao da je to bilo posloženo tako da heroji ganjaju nekakve ideale pa da pritom imaju problema s birokratama i politički korektnim postupanjem. Očito obične ljude smatraju nižim bićima, očito ganjaju popularnost i/ili lovu. Deep imao kao nekakve ideale, iako mu ne polazi za rukom. U njegovom slučaju i kod Starlight priča se čini koliko toliko konzistentna, ovo ostalo je po meni rasulo. Black noir mi nije baš jasan, ali kod Homelandera je skroz sve naopako.


-->



Ma nemojte me zezat. Dakle, mogu letit, palit pogledom, praktično sam omnipotentan i neuništiv. Treba mi korporacija? Za šta? Da me tamo neki paori upleću u svoju politiku i da mi naređuju vamte tamte. Ma jok.

Jedino što kod Homelandera može donekle poslužit kao motivacija je odnos s Madelyn, iako i to je završilo kako je završilo. Da je priča išla u tom pravcu da su oni nekako vezani sa svojim "nadređenima" pa ne bih rekao ali ovako mi je to sve dosta besmisleno. Lik očito ima pretenzije za svjetsku dominaciju a dodvorava se budalama koje može prepilit pogledom kad god mu pukne.

Maeve nije toliko moćna, ali je zaebana, samo što pojma nema što želi. U jednoj sceni Maeve kaže kako to u biti rade zbog love. Love? Pa jebiga, fulali su ceo fudbal. Dakle, Homelander može komotno cijeli dan sjedit i svojim x-ray visionom ljudima naplaćivat 1000 dolara na sat kontrole raka/tumora/šta li Da ne kažem da može biti ultimativni detektiv, ratnik, teklić, bodyguard ili jednostavno samo snimat filmiće i skupljat lovu od donacija na patreonu

Jebeš mi sve ako lik ne bi mogao pokrenut svoju crkvu i živjet ko papa. Ako bi mu to bio stvarno cilj.

Taj nesretni A-train, pa i da nije najbrži nego drugi najbrži ne mora sudjelovati u šaradi gdje se s drugim isto tako vanrednim pojedincima natječe za popularnost kod ljudi koje i sam smatra skroz beznačajnima. Što smo vidjeli s time da se sprdao kad je satro onu žensku odnosno što nije prepoznao Hughiea niti nakon što ga je sreo više puta licem u lice. Da ne spominjemo posjet onom malom u bolnici i sl.

Ne bih ništa rekao da je to bilo posloženo tako da heroji ganjaju nekakve ideale pa da pritom imaju problema s birokratama i politički korektnim postupanjem. Očito obične ljude smatraju nižim bićima, očito ganjaju popularnost i/ili lovu. Deep imao kao nekakve ideale, iako mu ne polazi za rukom. U njegovom slučaju i kod Starlight priča se čini koliko toliko konzistentna, ovo ostalo je po meni rasulo. Black noir mi nije baš jasan, ali kod Homelandera je skroz sve naopako.



Zadnje izmijenjeno od: mkey. 07.08.2019. u 14:47.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 00:30   #12247
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763



Fora je u tome da nitko od njih nije rođen takav - stvoreni su od strane korporacije i mašinerije koja ih drži na uzici radi kruha i igara i zarade. Teško je biti poseban u svijetu u kojem su svi posebni.

Puna serija je kojekakvih osebujnih likova sa supermoćima, ali su nitko i ništa i ne mogu postići neku slavu, jer korporacija kontrolira sve vezano uz superheroje. Homelander ima i Edipov i kompleks manje vrijednosti između ostalog.

Marketing i društvene mreže koji ih plasiraju u zvijezde i izdvajaju iz mase istih. Zato i pričamo o tome da to nije još jedna u nizu DCU/MCU serija di se točno zna tko su junaci, a tko zlikovci i kud priča ide već nakon prve epizode.


-->



Fora je u tome da nitko od njih nije rođen takav - stvoreni su od strane korporacije i mašinerije koja ih drži na uzici radi kruha i igara i zarade. Teško je biti poseban u svijetu u kojem su svi posebni.

Puna serija je kojekakvih osebujnih likova sa supermoćima, ali su nitko i ništa i ne mogu postići neku slavu, jer korporacija kontrolira sve vezano uz superheroje. Homelander ima i Edipov i kompleks manje vrijednosti između ostalog.

Marketing i društvene mreže koji ih plasiraju u zvijezde i izdvajaju iz mase istih. Zato i pričamo o tome da to nije još jedna u nizu DCU/MCU serija di se točno zna tko su junaci, a tko zlikovci i kud priča ide već nakon prve epizode.



Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 07.08.2019. u 15:26.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 00:53   #12248
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,926



Homelander prepili onoga koga naumi prepiliti. Kako držiš takvog čovjeka na uzici? On je u seriji ocrtan kao klasičan "company man". Zašto bi bio takav? Ljudi koji se inače nađu u takvom položaju su oni koji su spremni žrtvovati sve zbog svog odnosa s kompanijom. Ali čovjek koji leti i otporan je na sva konvencionalna oružja se po meni nikako ne uklapa u taj okvir.

Edipov kompleks, OK, donekle. Ali kompleks manje vrijednosti? Ne vidim odakle to slijedi.

Borba za popularnost ima smisla samo donekle. Dobar dio Homelanderove motivacije dolazi iz toga što želi svjetsku dominaciju. Ali umjesto da ju ostvari kako bi ju ostvario bog, on se igra politike i marketinga.


-->



Homelander prepili onoga koga naumi prepiliti. Kako držiš takvog čovjeka na uzici? On je u seriji ocrtan kao klasičan "company man". Zašto bi bio takav? Ljudi koji se inače nađu u takvom položaju su oni koji su spremni žrtvovati sve zbog svog odnosa s kompanijom. Ali čovjek koji leti i otporan je na sva konvencionalna oružja se po meni nikako ne uklapa u taj okvir.

Edipov kompleks, OK, donekle. Ali kompleks manje vrijednosti? Ne vidim odakle to slijedi.

Borba za popularnost ima smisla samo donekle. Dobar dio Homelanderove motivacije dolazi iz toga što želi svjetsku dominaciju. Ali umjesto da ju ostvari kako bi ju ostvario bog, on se igra politike i marketinga.



Zadnje izmijenjeno od: mkey. 07.08.2019. u 14:47.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 01:25   #12249
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763



Previše se fokusiraš na njihove supermoći. Homelander je u ovom slučaju isto ko i neki sportaš s jebenim ugovorom, a čim vlasnicima kluba ne paše - fala i doviđenja. Homelander je dio korporacije koja je privatizirala rat i mir, a bez zlikovaca i konflikta diljem svijeta njihova radna mjesta kao superheroji nemaju smisla. Pa vidiš i sam da namještaju natječaje ko Bandić - koji superheroj bude zaštitinik kojeg grada, samo kaj u ovome ne sudjeluje BiH rođo, nego tip koji leti, koristi laserske zrake, itd. Homelander je napravil to kaj je, jer bez toga on nema smisla, niti ga itko treba i hoće. Vraćamo se na hrpu superjunaka koji su nitko i ništa bez korporacije.

-->



Previše se fokusiraš na njihove supermoći. Homelander je u ovom slučaju isto ko i neki sportaš s jebenim ugovorom, a čim vlasnicima kluba ne paše - fala i doviđenja. Homelander je dio korporacije koja je privatizirala rat i mir, a bez zlikovaca i konflikta diljem svijeta njihova radna mjesta kao superheroji nemaju smisla. Pa vidiš i sam da namještaju natječaje ko Bandić - koji superheroj bude zaštitinik kojeg grada, samo kaj u ovome ne sudjeluje BiH rođo, nego tip koji leti, koristi laserske zrake, itd. Homelander je napravil to kaj je, jer bez toga on nema smisla, niti ga itko treba i hoće. Vraćamo se na hrpu superjunaka koji su nitko i ništa bez korporacije.


Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 07.08.2019. u 15:26.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 04:16   #12250
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ajmo ohladit sa spoilerima
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 09:27   #12251
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Ukratko, The Exiled je shvatio seriju i dogadjaje ispod povrsine, mkey nije i fokusira se povrsinski samo na moci superjunaka

Vec sam spomenuo Injustice: Gods Among Us. Jako dobro obradjena tema (ok, neke sezone su previse magic za moj ukus) gdje najmocniji covjek na planeti pocini ubojstvo i to na prvu sasvim opravdano. No kasnije se vidi kakve to ima posljedice na njega, okolinu, percepciju njega kao superjunaka ili superdiktatora...

The Boys ima vrlo slican koncept. Kad bi Homelander "prepilio onoga koga naumi prepiliti" vise ne bi bio superjunak, ljudi ga nebi voljeli nego bi ga se bojali i trazili nacin kako da ga maknu.
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 09:41   #12252
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Homelander prepili onoga koga naumi prepiliti. Kako držiš takvog čovjeka na uzici?
Black Noir
RascaL je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 09:48   #12253
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Vec sam spomenuo Injustice: Gods Among Us. Jako dobro obradjena tema (ok, neke sezone su previse magic za moj ukus) gdje najmocniji covjek na planeti pocini ubojstvo i to na prvu sasvim opravdano.
Injustice: Gods Among Us je IMHO uz The Thanos Imperative općenito jedan od boljih DCU/MCU strip serijala. Mada taj i takav materijal vrlo vjerojatno nikad ne bude vidjel veliki ili mali ekran.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 10:40   #12254
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Injustice: Gods Among Us je IMHO uz The Thanos Imperative općenito jedan od boljih DCU/MCU strip serijala. Mada taj i takav materijal vrlo vjerojatno nikad ne bude vidjel veliki ili mali ekran.
The Thanos Imperative izgleda zanimljivo! Pa sto "ne sutis" o takvim stvarima? Daj jos slicnih preporuka ako imas
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 10:49   #12255
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Budem prvom prilikom sve to stavil u jedan post, pa kud puklo da puklo.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 14:53   #12256
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,926
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Previše se fokusiraš na njihove supermoći. Homelander je u ovom slučaju isto ko i neki sportaš s jebenim ugovorom, a čim vlasnicima kluba ne paše - fala i doviđenja.
Morat ćemo se složiti da se ne slažemo. Mislim da je ta usporedba skroz deplasirana. Neuništiv čovjek koji može letiti nije baš isto što i onaj koji zna staviti nezgodan spin na loptu.

Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Kad bi Homelander "prepilio onoga koga naumi prepiliti" vise ne bi bio superjunak, ljudi ga nebi voljeli nego bi ga se bojali i trazili nacin kako da ga maknu.
Ti izgleda ne shvaćaš kako funkcioniraju božanstva. Prepustit ću te prostranstvima interneta pa istraži.

Toliko ste se skoncentrirali na "događaje ispod površine" da ne vidite šumu od stabala.

RascaL, daj molim te elaboriraj malo. Taj Black noir mi je ostao nepoznanica, iako simpatičan pošto nije bio sklon, između ostalog, dramatiziranju.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 15:03   #12257
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763



Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Morat ćemo se složiti da se ne slažemo. Mislim da je ta usporedba skroz deplasirana. Neuništiv čovjek koji može letiti nije baš isto što i onaj koji zna staviti nezgodan spin na loptu.
Isti su u kontekstu da su nečiji zaposlenci, te su kao takvi ugovorom vezani i moraju se držati onoga kaj poslodavac od njih traži. Black Noir bude razjasnil sve dosad rečeno o Homelanderu.


-->



Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Morat ćemo se složiti da se ne slažemo. Mislim da je ta usporedba skroz deplasirana. Neuništiv čovjek koji može letiti nije baš isto što i onaj koji zna staviti nezgodan spin na loptu.
Isti su u kontekstu da su nečiji zaposlenci, te su kao takvi ugovorom vezani i moraju se držati onoga kaj poslodavac od njih traži. Black Noir bude razjasnil sve dosad rečeno o Homelanderu.



Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 07.08.2019. u 15:27.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 15:24   #12258
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,171
A boze moj, zar se ne znaju stavljati spoiler tagovi?
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 21:11   #12259
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Ti izgleda ne shvaćaš kako funkcioniraju božanstva. Prepustit ću te prostranstvima interneta pa istraži.
WTF?! Razumijes li da u oba slucaja pricamo o fiktivnim entitetima kao takvim? U ovom slucaju o superjunacima u tv seriji baziranoj na stripu. I to cak ne ni pravim superjunacima (kao da pravi postoje ) nego o fabriciranim.

Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Toliko ste se skoncentrirali na "događaje ispod površine" da ne vidite šumu od stabala.
Od zacujudjujuce vise slojeva za seriju sa ovakvom tematikom, ti si se fokusirao samo na jedan. Kako homelander ima moc da ustane budan cijelu noc (ovo je zbog rime i prituzbi na spojlanje ). Mozda je i on osjetljiv na Cartman's anal probe kao njegov "uredski" kolega
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 07.08.2019., 21:39   #12260
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Piše se ureCki, ali ja sam za svaki slučaj sve postove stavil u spojlere, mada IMHO najproblematičniji je onaj dio koji se dotiče Bandićevih natječaja. #TheBoysFromHolding
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 14:07   #12261
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,926
Dakle, priča ima dubinu ali likovi su plošni? E pa ne može Šteta što i scenarist ima problema sa shvaćanjem tog istog problema

Ali neka, samo ti ističi kako je "neuništivost, letenje, nabrijani vid" samo jedan sloj koji valjda ne mora biti povezan s ostatkom. Jer ipak su to fabricirani junaci a ja budala mislio da gledam National Geographic
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 08.08.2019., 21:58   #12262
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
The Thanos Imperative izgleda zanimljivo! Pa sto "ne sutis" o takvim stvarima? Daj jos slicnih preporuka ako imas
Citiraj:
Autor The Exiled Pregled postova
Budem prvom prilikom sve to stavil u jedan post, pa kud puklo da puklo.
STRIPOVI:
-------------------------------------
Annihilation
  • Annihilation Conquest
  • Realm of Kings
  • The Thanos Imperative
  • War of Kings
Avengers vs. X-Men
Batman: Arkham Asylum
Batman: Gates of Gotham
Batman: Knightfall
Batman: The Black Mirror
Batman: The Dark Knight
Batman Beyond
Batman Beyond: Hush Special
Batman Europa
Batman RIP
Batwoman
DC Universe Online: Legends
Fifty-Two
Final Crisis
Flashpoint
House of M
Infinite Crisis
Night of the Owls
Penguin: Pain and Prejudice
Talon
-------------------------------------

ANIMIRANI:
-----------------------------------------------------
Avengers Confidential: Black Widow & Punisher
Batman & Mr. Freeze: SubZero
Batman and Harley Quinn
Batman: Assault on Arkham
Batman: Bad Blood
Batman Beyond: Return of the Joker
Batman: Gotham by Gaslight
Batman: Gotham Knight
Batman: Hush
Batman: Mask of the Phantasm
Batman: Mystery of the Batwoman
Batman: The Dark Knight Returns
Batman: Under the Red Hood
Batman: Year One
Batman vs. Robin
Justice League: Crisis on Two Earths
Justice League Dark
Justice League: Doom
Justice League: Gods and Monsters
Justice League: The Flashpoint Paradox
Son of Batman
Superman/Batman: Apocalypse
Superman/Batman: Public Enemies
-----------------------------------------------------

Zadnje izmijenjeno od: The Exiled. 08.08.2019. u 22:10.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 10:21   #12263
LAcy
Pink Floyd fan
Moj komp
 
LAcy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Santa Clara, CA
Postovi: 5,331
Thx, The Exiled


Nego da se vratimo na topic
https://www.bbc.com/news/science-environment-49251471
__________________




Gigabyte Z170MX-Gaming 5 LGA1151
Core i7-6700K LGA1151 Skylake
Thermalright Le Grand Macho RT
Patriot Viper 4 Series DDR4 64GB (4 x 16GB) 3200MHz
RTX 2080 TI 11GB GDDR6
Samsung 850 EVO M.2 1TB SSD
Samsung 32" (2560x1440) CHG70 Gaming Monitor with Quantum Dot
MacBook M1 Pro
MacBook Air M2
Moto Edge





LAcy je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2019., 10:49   #12264
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Ja bi za animirane još dodao "The Batman vs. Dracula" predobra zabava
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2019., 11:22   #12265
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Nije preporuka samo komentar, odlična ekipa iz legendarne Crne Guje (Blackadder). Današnje komične serije za mene nisu ni do koljena ovoj ekipi.

__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 08:18   #12266
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Pogledao Dark prvu sezonu još prije nekih tjedan dana, zbunili su me totalno.

Ne toliko s tim time-travel sranjem, već koja je svrha prve sezone? Gdje je neki zaplet i rasplet? Tj. što je rasplet

Počeo gledati 2. sezonu, pogledao 3 epizode do sada, isto kao i prva, vidjet ću dalje.

Serija je dobra, ali malo su ga zakomplicirali s tim. Nisam naviknut na njemački jezik, njemačka imena i prezimena, pa mi je teško pratiti kada netko rekne neko prezime u prošlosti tko je tko.

Uglavnom, nije najbolja serija, no vrlo dobra je.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 08:52   #12267
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pogledao Catch-22.
Drekenzi bitte. Totalno bezze.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2019., 12:34   #12268
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 954
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Pogleda The Company

Preporuča bi je ljubiteljima špijunske tematike. Od mene ima prolaznu ocjenu, zanimljivija bi mi puno bila da prati jedan vremenski period, a ne ovako kako je snimljena od istočnog Berlina preko Mađarske do Kube...






Pogledaj ovaj film.
Odlična glumačka postava.


Najbolja rečenica ikad :


Richard Hayes: I remember a senator once asked me. When we talk about "CIA" why we never use the word "the" in front of it.
And I asked him, do you put the word "the" in front of "God"?
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2019., 08:30   #12269
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Koji film?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 13.08.2019., 09:05   #12270
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
The Exiled je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na