Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 27.08.2016., 21:05   #1
RArt
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
TouchPad ne funkcionira

Pozdrav, naime imam problem a taj je da touchpad (click pad verzija) ne radi kako treba, laga, tesko reagira na dodir i sl..... Laptop je Acer Aspire E1-512C7XR.

Da problem bude veci dirvere uopce nemogu instalirati pogotovo od touchpada (Instalacija uredno zavrsi ali ni trga od drivera i programa. Napominjem da tek kada upisem serijski broj laptopa na acerovoj stranici tek mi onda nade model inace ga cak i ne prikaze. Windovs je W10 Enterprise
RArt je offline  
Staro 27.08.2016., 22:05   #2
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor RArt Pregled postova
touchpad (click pad verzija) ne radi kako treba, laga, tesko reagira na dodir i sl..... Laptop je Acer .......
eMachines i Acer....... smeca koja jako dugo imaju ovakvih problema, nisam nasao pametnije rjesenje osim misonje naravno na USB.

jedino ako mozes probati na drugoj verziji OS-a, Linux, drugi Windowsi cisto da eliminiras problem W10. iako opcenito su touchpad-i na ovim laptoptima vece smece.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.08.2016., 22:55   #3
zlatko
Premium
Moj komp
 
zlatko's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: slavonac
Postovi: 467
Probaj......Press Fn Key & F7 (or key has mousepad logo on it) together to see pointer locked or not. If it locked, press both keys again to unlock it.
__________________
he,he
zlatko je offline  
Staro 28.08.2016., 12:16   #4
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,936
Citiraj:
Autor RArt Pregled postova
Pozdrav, naime imam problem a taj je da touchpad (click pad verzija) ne radi kako treba, laga, tesko reagira na dodir i sl..... Laptop je Acer Aspire E1-512C7XR.

Da problem bude veci dirvere uopce nemogu instalirati pogotovo od touchpada (Instalacija uredno zavrsi ali ni trga od drivera i programa. Napominjem da tek kada upisem serijski broj laptopa na acerovoj stranici tek mi onda nade model inace ga cak i ne prikaze. Windovs je W10 Enterprise
Drivere instaliraj rucno preko device managera.
Cuky je online  
Staro 28.08.2016., 15:50   #5
RArt
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
Drivere instaliraj rucno preko device managera.
Probao za touchpad rucno ali nista. U device manageru na PS2/ compatible mouse update izaberem rucno driver skinut sa sluzbenih stranica za win10x64 sve prode oke (ElanIC2 driver ) poslje restarta touch uopce ne radi i prikazuje usklicnik.....
RArt je offline  
Staro 28.08.2016., 16:04   #6
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,546
Ah, W10 smetje, sam pametuje + možda "dobar" drajver touch - a ...
Nikky je offline  
Staro 28.08.2016., 22:17   #7
RArt
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7
Krivi driveri? Pa to i ja znam :P Uglavno Intel IO Driver sluzbeni sa acerove stranice za taj laptom nemogu instalirati Platform not supported citam da trebam nesto ukljuciti u biosu a nemam sta.... ista stvar sa touchpad driverima sa synpatec stranica
RArt je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na