Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.07.2009., 12:49   #31
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova

@Atrax

Osječaš lag na 30fps-a Pa, lol. Stavi si refresh rate ako imaš telku ili nešto na 30 Hz-a pa onda nemoj niti ulaziti u igru, nego samo mišom idi po ekranu pa buš vidio lijepo laganje. a zašto. Ne zbog ATi-a, niti NVidije, nego jer je 30 fpsa prokleto malo. Čitaj katastrofa!
No, pa upravo to i velim, 30 FPS-a je jednostavno pre malo za ovu igru, i još uz to mi se zgasi nakon pol sata sama od sebe.
Fora je u tome što meni grafa daje preko 40-45 FPS-a u ovoj igri, ali moram staviti cap na 30 jer sve preko 30 mi daje micro stuttering, kužiš. To je poznat problem u FC2 na ATI-ju.

Da ne idem u OT više, hoću samo reć da mi je izgled CCC-a najmanje bitan, i da bi mogli posvetit pažnju nekim drugim problemima.
Atrax je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2009., 14:18   #32
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Atrax Pregled postova
Da ne idem u OT više, hoću samo reć da mi je izgled CCC-a najmanje bitan, i da bi mogli posvetit pažnju nekim drugim problemima.
Sa tim se slažem. Iako mi je isreno malo nezahvalno od njih očekivati da modificiraju drivere zbog igre, jer neznam zašto bi to bio njihov fault. To je isto kao da kriviš proizvođače grafičkih kartica za katastrofalne portove kao što je zadnji GTA. Ali, tako je kako je. Možeš se samo nadati da će se stvari poboljšati. (iako mislim da će biti samo gore)

Ali, ovaj novi dizajn mi je opet puno manje funkcionalan od prijašnjeg. Što mi automatski znači da je loš. Bar u mom slučaju!
  Reply With Quote
Staro 29.07.2009., 14:27   #33
Tola
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: SGE
Postovi: 92
Citiraj:
Autor DraŽ Pregled postova
Nemogu u tim igrama poboljšat performanse kada se nvidia pošalje svog čovjeka dok se radi igra i on tu igricu optimizira za GeForce-ice ili nešto ubaci da radeonkama padnu performanse, ili oboje?

Treba ATI počet stavljat svoj LOGO u igricama, ako nepočnu neće dobro proći. Ozbiljno razmišljam o prelasku na GeForce, a i na Intel no vidjet ćemo šta vrijeme donosi.
Može, može itekako.
Pročitaj malo po netu kako se rade takve optimiziacije - pa ćeš onda skužiti da to nije nikakva prednost nvidij. To je samo reklama.
Tola je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2009., 23:50   #34
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
To je isto kao da kriviš proizvođače grafičkih kartica za katastrofalne portove kao što je zadnji GTA. Ali, tako je kako je. Možeš se samo nadati da će se stvari poboljšati. (iako mislim da će biti samo gore)
OK, to je druga stvar, ali ako na jednoj grafi igra radi kak treba, a na drugoj ne, onda je na proizvođaču te grafe da riješi to. Činjenica jest da je to problem na relaciji igra-grafička, ali ak na drugim grafama radi normalno (ili na grafama drugog proizvođača), onda tu po meni nema dileme.
E sad, ne znam da li neVidija ima taj problem u FC2, ako ima onda je više problem u igri, ako nema onda bi ATI to trebao riješit.

Mislim, gle, neću propast zbog toga, bitno da sve drugo radi al velim, glupo je i jadno da se takve stvari zanemaruju.

A ti loši portovi i to...sve to ide u qrac...I sve je počelo ić nizbrdo kad su konzole dobile pristup internetu; izbacuju se na tržište takvi poluproizvodi od igara da je to pre strašno. Ko je vidio patchirat igru za konzolu?WTF, pa to je katastrofa. Pljuneš 4 soma kn za konzolu, misliš si mozak na pašu, igrat ću se ko gospodin, a kad ono....
Danas počnu radit prvi patch prije nego igri odrede release date Tu je vjerojatno krivica izdavača koji forsira izbacivanje igre u što kraćem roku, al svejedno, katastrofa di to ide...
Atrax je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na