Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.11.2011., 15:12   #1981
the.elles.d
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Pravnim putem?
the.elles.d je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 05:16   #1982
Rebellion
Killer of your Dreams
Moj komp
 
Rebellion's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Final Digit of the Rainbow
Postovi: 107
Cool stanje

Citiraj:
Autor gsxr750k9 Pregled postova
problem je zagusenje rute od korisnika do njihovog gatewaya. znaci da zagusenje nastaje upravo prije nego li dodje do njih...i ode "van".
....
kaleme usere, a oprema se sukladno borju usera ne pojacava nego se ceka zadnji moment i onda se ide u upgrade.....
upravo tako.
meni je u trnskom sad bolje stanje, izgleda da se nakupilo za "upgrade", ali izgleda da sad negdje drugdje steka.
i modem mi njihov poceo stekati, sve teze renew-a ip adresu na isteku 24 sata.
kazu da se modem jadan muci sto je dugo upaljen, kao da prodaju uslugu koja treba raditi par sati dnevno-.-
(to sto daju gateway/modem ne znaci da se za njega ne smije ocekivati da univerzalni router+AP bude nail-an na na njemu!)

P.S.: kad kazem stanje je malo bolje, mislim da je brzina stabilnija i cesce blizu 7.5Mbps, ali i dalje o nazivnim 8Mbps mogu samo sanjati-.-
__________________
Rebellion je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglas Oglasni prostor

Staro 03.11.2011., 10:39   #1983
generic9974
Premium
Moj komp
 
generic9974's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: zg
Postovi: 83
meni je u gorici brzina u prime time-u 2-3Mbit-a ( zovem i prave se grbavi ... pa rerestartaju modem i vele da će bit ok ... nije mi jasno jesu li oni retardirani ili misle da smo mi retardirani)...... plaćam 8bit ...... pitam se šta bi bilo da od računa koji mi ispostave platim 30% ..... jel kao plaćam do 100% računa ...i ako mi to mjesečni izdaci dopuste
__________________
generic9974 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 21:38   #1984
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
na zalost nema razlike u paketima..razlika je jedino u cijeni. prakticki ti dodje na isto imao najbrzi ili najsporiji paket kad krene overload...cista prevara i bezobrazluk. to su tolika odstupanja da je prestrasno. 10%od mximuma bi bilo previse u informatickom svijetu, a ne da na kraju ispadne da imas 10%...jad i bijeda hvratske realnosti.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 21:40   #1985
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
Citiraj:
Autor generic9974 Pregled postova
pitam se šta bi bilo da od računa koji mi ispostave platim 30% ..... jel kao plaćam do 100% računa ...i ako mi to mjesečni izdaci dopuste
. nazovi ih pa pitaj. izvrsna ideja. slijedeci put kad cu ih zvat to cu ih pitati...

Zadnje izmijenjeno od: gsxr750k9. 03.11.2011. u 21:54.
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2011., 23:54   #1986
DiTech
Premium
 
DiTech's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: ZG
Postovi: 334
Treba napraviti neku listu nezadovoljnih ljudi pa im to poslati i reci da se ocituju ili ce sliejdeca stanica biti mediji.
DiTech je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2011., 18:31   #1987
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Osječani imate li hrt 1,2 rtl i novu?
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 19:57   #1988
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603

toliko o tome...16mb placam...upload se drzi, ping katastrofa...download...5X sporiji..."sprinter"net
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 20:31   #1989
alen.s
Premium
Moj komp
 
alen.s's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Split
Postovi: 1,441
ee da...subota naveče....



prvi put da vidim da mi je aplod ovako nisko , pingovi do susjednih drzava ajme majko....onaj dvogodišnji ugovor mi je isteka i počinjem ozbiljno razmišljat o selidbi

evo ping do susjeda :


Zadnje izmijenjeno od: alen.s. 05.11.2011. u 21:01.
alen.s je offline   Reply With Quote
Staro 05.11.2011., 23:47   #1990
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
Nemojte me sad napasti da branim B.net (i ja sam popiz*** kad su mi zgasili Net da nemrem gledati F1 pa sam u rano jutro morao kopati po ladicama i improvizirati antenu), ali mislim da dosta Vas možda ima probleme zbog traljavo napravljenih instalacija po stanovima ili stubištu zgrade. Meni su instalaciju po zgradi i stanu povukli nekih mjesec dana nakon što je tadašnji DCM krenuo s distribucijom TV programa i od onda nisu ništa dirali ili mijenjali (ok, dodali su spliter prvo za Internet, a kasinije zamijenili prvi Atlantin modem drugim Atlantinim kada sam uzeo i telefon).

Naime i ja sam kao i Rebellion u Trnskom i zadnje velike oscilacije u brzini sam imao kada su s 4 Mb/s dizali na 8 Mb/s no to se popravilo nakon nekih dva-tri tjedna (dva telefonska poziva i dva maila), od tada, tu i tamo ali doista rijetko, možda jedan vikend mjesečno osjetim drastični pad brzine,… ostale dane vikenda i kroz tjedan u večernjim satima dolazi do malog usporenja brzine, ali ništa strašno,…

Ono što želim reći je da sam njihove koaksijalne kablove od mjesta ulaska u stan i sve spojeve zamijenio svojim i problema gotovo nikakvih, a jedan komp je stalno upaljen i spojen na wlan router TP-Link TL-WR340G koji je prištekan u Atlantu 2203, a gasim ih jedino kad u kvartu nestane struja,…

Druga stvar koja mi pada na pamet je da problem možda mogu stvarati i razno razni Veli Jože ili ti uskoci koji su znali prerezati vertikalu na stubištu i ilegalno se prištekati kako bi gledali free analogne TV programe, toga je bilo kada je DCM krenuo s uvođenjem kabelske (i ja sam u zgradi imao jednog takvog lika pa smo svi imali strašan šum u TV signalu),… a niko ne kaže da toga nema i danas,…

Uglavnom, ako Vas doista ima tako puno koji ne dobivate plaćeno, onda sam uz Vas i potpisati ću peticiju, tužbu ili što već, ako zbog ničeg drugog, onda zbog solidarnosti, katastrofalne telefonske podrške B-neta, zato što mi naplaćuju pozive preme SZK, a imam flet telefoniranje, dosadnih poziva njihovih akvizitera koji mi pokušavaju prodati uslugu koju već koristim,… ma naći ću već nešto


I za kraj, par brzina net-a od danas uz napomenu da je sve vrijeme dignut Outlook, tri taba u Firefoxu, G-talk i JDdownloader koji je u prvom slučaju u pozadini vukao oko 200 Kb/s, u drugom 100 i trećem ponovno oko 200 Kb/s,…





-->
Nemojte me sad napasti da branim B.net (i ja sam popiz*** kad su mi zgasili Net da nemrem gledati F1 pa sam u rano jutro morao kopati po ladicama i improvizirati antenu), ali mislim da dosta Vas možda ima probleme zbog traljavo napravljenih instalacija po stanovima ili stubištu zgrade. Meni su instalaciju po zgradi i stanu povukli nekih mjesec dana nakon što je tadašnji DCM krenuo s distribucijom TV programa i od onda nisu ništa dirali ili mijenjali (ok, dodali su spliter prvo za Internet, a kasinije zamijenili prvi Atlantin modem drugim Atlantinim kada sam uzeo i telefon).

Naime i ja sam kao i Rebellion u Trnskom i zadnje velike oscilacije u brzini sam imao kada su s 4 Mb/s dizali na 8 Mb/s no to se popravilo nakon nekih dva-tri tjedna (dva telefonska poziva i dva maila), od tada, tu i tamo ali doista rijetko, možda jedan vikend mjesečno osjetim drastični pad brzine,… ostale dane vikenda i kroz tjedan u večernjim satima dolazi do malog usporenja brzine, ali ništa strašno,…

Ono što želim reći je da sam njihove koaksijalne kablove od mjesta ulaska u stan i sve spojeve zamijenio svojim i problema gotovo nikakvih, a jedan komp je stalno upaljen i spojen na wlan router TP-Link TL-WR340G koji je prištekan u Atlantu 2203, a gasim ih jedino kad u kvartu nestane struja,…

Druga stvar koja mi pada na pamet je da problem možda mogu stvarati i razno razni Veli Jože ili ti uskoci koji su znali prerezati vertikalu na stubištu i ilegalno se prištekati kako bi gledali free analogne TV programe, toga je bilo kada je DCM krenuo s uvođenjem kabelske (i ja sam u zgradi imao jednog takvog lika pa smo svi imali strašan šum u TV signalu),… a niko ne kaže da toga nema i danas,…

Uglavnom, ako Vas doista ima tako puno koji ne dobivate plaćeno, onda sam uz Vas i potpisati ću peticiju, tužbu ili što već, ako zbog ničeg drugog, onda zbog solidarnosti, katastrofalne telefonske podrške B-neta, zato što mi naplaćuju pozive preme SZK, a imam flet telefoniranje, dosadnih poziva njihovih akvizitera koji mi pokušavaju prodati uslugu koju već koristim,… ma naći ću već nešto


I za kraj, par brzina net-a od danas uz napomenu da je sve vrijeme dignut Outlook, tri taba u Firefoxu, G-talk i JDdownloader koji je u prvom slučaju u pozadini vukao oko 200 Kb/s, u drugom 100 i trećem ponovno oko 200 Kb/s,…





bertone je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.11.2011., 16:48   #1991
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Cisto sumnjam da je samo zbog toga, po defaultu speedtest odabire Zagreb, sto je na Bnetu i skoro nikad na Amisu nemam punu brzinu, dok ako testiram bilo koji drugi grad uvijek mi je brzina na full.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 06.11.2011., 22:44   #1992
martin_zg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 50
Kod cure imam Bnet preko Carneta i problem je da se neki linkovi ne mogu otvoriti nego me preusmjeri na njihov portal s uputama: http://portal.bnet.hr/.
Konkretno želi se spojiti na www.google.hr, a ne želi na www.google.com. Odbija i Facebook i slične stranice. U čemu je problem??
martin_zg je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2011., 12:42   #1993
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Jos se nisam odlucio koji ISP uzeti, u medjuvremenu sam uspio kontaktirati BTnet i on mi je takodjer dostupan. Znaci mogu birati: Bnet, T-com koji je preskup ili BTnet. Sto bi vi izabrali da sada birate?

Ova akcija sa sprinternetom je privlacna ali kako pretpostavljam da mi nece moci pruziti punu brzinu usluge, a i svaki korisnik je dodatan teret na ionako slabu infrastrukturu. Uzeo bi paket 2D net+tv sa ANALOGNIM paketom

Kakva su iskustva sa BTnet-om? Zadnji post o njima je bio pocetkom godine, zanima me kakva je sada situacija sa njima. Zainteresiran sam za paket 2-play internet+tv sa basic paketom. Napominjem da je kod njih u cijeni od 170 kn najam DIGITALNOG routera

T-com je najbolja ali i najskuplja varijanta koja mi je ipak malo preskupa.

Eto, pitanje je sto uzeti a da se sto manje opecem
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2011., 17:26   #1994
Rebellion
Killer of your Dreams
Moj komp
 
Rebellion's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Final Digit of the Rainbow
Postovi: 107
Citiraj:
Autor vedran031 Pregled postova
Igra netko counter strike source na bnetu? Koliki vam je ping, meni je oko 80 sto mi se bas i nesviđa.
na kojem serveru gledas ping? probaj ovaj za test: 79.133.49.162:27032

Citiraj:
Autor G.D.I. Info Pregled postova
khm bnet sprinternet brzi je od hmmm modema možda ima 7 dana od kad sam ih ufuro doma sa 16mbs tv i telefonom i od tad jedino u jutarnjim satima mozda ima 12mbs a iza 17h ak imas 3mbs mos skakat s tim da ide to i do 0,05mbps downloada i cjelih 0.20mbps sa pingom od 957ms...
mene isto, otkad se brzina se popravila za kakvih 5%, ping malo-malo muci da ocne skakat od 80 do 500 ingame.

Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
...a na to bi spojio Linksys wrt54gl sa DD-WRT FW-om. Je li to pametno rjesenje?...
Linksys-a spajas na njihov modem, ovaj bi morao uredno raditi.

Citiraj:
Autor bertone Pregled postova
Ono što želim reći je da sam njihove koaksijalne kablove od mjesta ulaska u stan i sve spojeve zamijenio svojim i problema gotovo nikakvih…
Druga stvar koja mi pada na pamet je da problem možda mogu stvarati i razno razni Veli Jože ili ti uskoci koji su znali prerezati vertikalu na stubištu i ilegalno se prištekati...
u trenu kad sam se zalio na brzinu sam uvijek zvao SZK i uvijek su mi govorili kako vide da je signal na modemu "odlican", tako da nije problem bio na putu do mene, nego iskljucivo do njihove pretrpanosti.

Citiraj:
Autor martin_zg Pregled postova
Kod cure imam Bnet preko Carneta i problem je da se neki linkovi ne mogu otvoriti nego me preusmjeri na njihov portal s uputama: http://portal.bnet.hr/.
Konkretno želi se spojiti na www.google.hr, a ne želi na www.google.com. Odbija i Facebook i slične stranice. U čemu je problem??
social, hacking, ip tuneling su samo neke od kategorije koje su blokirane na carnetu.
dakle, imas sponzorirani internet za akademske namjene, koji blokira druge namjene. standard na carnetu.
zasto tocno blokira google.com nisam siguran, ali ni to nije toliko cudno.

Citiraj:
Autor cyclone Pregled postova
...mogu birati: Bnet, T-com koji je preskup ili BTnet. Sto bi vi izabrali da sada birate?...
Kakva su iskustva sa BTnet-om?...
Eto, pitanje je sto uzeti a da se sto manje opecem
jedina osoba koju znam, a da ima BTnet, je prezadovoljna sa svojom uslugom.
samo, u ovom slucaju se radi o FTTH (optici).
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Rebellion. 07.11.2011. u 17:38.
Rebellion je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2011., 19:00   #1995
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
@Rebellion, na zgubidanima i rebelionu a na ovom sto si dao ip je donekle ok ping (50) al nest jako trza server
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2011., 21:57   #1996
bertone
Premium
Moj komp
 
bertone's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,013
@Rebellion, a kaj kad na placu pitaš kumicu jel su jajca friško snešena ili u mesnici jel meso svježe dobiješ odgovor "ne, nisu friška" i "ne, nije meso svježe",… pa naravno da će SZK uvijek reći da je signal na modemu odličan, pa njihova usluga je odlična,… ne?!
bertone je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2011., 22:22   #1997
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Signal si možeš i sam provjerit u ruteru SNR bi ti trebao biti veći od 35, Downstream Power oko 0 + il - svejedno, Upstream Power 45 pa na dalje, tako su meni rekli da je to dobar signal to na thomson ruteru.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 20:18   #1998
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2011., 22:11   #1999
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,106
Imam prošireni i skužio sam ove nove programe i mogu reći da mi je od svih ovaj Figt Channel odličan! MMA non stop

@vedran; pa nije tako velika nadoplata za prošireni, a benificije su itekako dobre, uzmi si to!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 07:23   #2000
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Imam prošireni i skužio sam ove nove programe i mogu reći da mi je od svih ovaj Figt Channel odličan! MMA non stop
Sad znam kaj u US and A stalno imaju upaljeno u bircevima
  Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 11:45   #2001
cyclone
life is a rollercoaster..
Moj komp
 
cyclone's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2003
Lokacija: Sl Brod
Postovi: 552
Kada se uzme prosireni paket onda se pretpostavljam mora uzeti i njihov receiver u najam Ili je dovoljan onaj od 15tak kn mjesecno?

BTW vezano uz zakon koji je jucer nastupio na snagu o prijevremenom raskidu ugovora, Bnet je uveo jednu promjenu a to je da je cijena prikljucka bez ugovorne obveze 1499 kn, pa ako zelite prijevremeni raskid, dobro razmislite isplati li se vise otplatiti sve rate do kraja ugovora ili 1499 kn

Gamad

Zadnje izmijenjeno od: cyclone. 09.11.2011. u 11:59.
cyclone je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 13:09   #2002
vedran031
Premium
Moj komp
 
vedran031's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 541
Ovo ce mozda nekome bit ok.

"PRIKLJUČENJE OBITELJSKE KUĆE ILI PRIVATNOG OBJEKTA
NA KABELSKU INFRASTRUKTURU
Cijena
(jednokratno)
2.900,00 kn""
vedran031 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 14:11   #2003
Groza
Strašni
Moj komp
 
Groza's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Split
Postovi: 128
Ja se jednostavno ne mogu žalit jer kad god testiram dobijem OK rezultat.
Groza je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 14:21   #2004
Goran2812
Registered User
Moj komp
 
Goran2812's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2011
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 1
friška figa od njihove tehničke... 2 tjedna spor net na večer, ne reagiraju... -.-
__________________
Goran2812 je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 19:25   #2005
mikoli
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor Goran2812 Pregled postova
friška figa od njihove tehničke... 2 tjedna spor net na večer, ne reagiraju... -.-
Jesi li pogledao nove opće uvjete B-neta!

Ako si prošao određeni limit prometa za tvoju zakupljenu brzinu, onda se u vrijeme vršnog opterećenja tvoja brzina smajuje na minimum!

Provjeri koliko si do sada skinuo i koliki je limit za tvoju zakupljenu brzimu.

Limiti nisu mali, ali ima dosta ljudi koji misle da trebaju skinuti cijeli internet, pogotovo jer su do sada 2TB HDD bili 550 kn.
mikoli je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 20:19   #2006
Lun
Premium
Moj komp
 
Lun's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Split
Postovi: 403
Na brzinu se nemogu požalit jer svaki put kad sam ju testirao ili downloadao nešto s neta bila je u redu. Na ping se mogu požalit jer mi je BF3 neigriv od 18-22. U ostale sate je ok.
Lun je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2011., 22:49   #2007
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,032
Citiraj:
Autor Rebellion Pregled postova
...kazu da se modem jadan muci sto je dugo upaljen...
Koji cinici.

Meni su brzine u Splitu više manje ok, ali ona fair usage klauzula mi nikako nije sjela (iako ne skidam više od 20-30gb mjesečno).
Koji qurac onda zovu uslugu flat internet, stavljaj onda pakete s različitim limitima i formiraj cijenu shodno tome.
Bez obzira na "frikove" šta skidaju terabajte misečno, pun kufer je više onih šta skinu jako malo (dosta ih nije ni čulo za pojam torrent).
__________________


Pomelo mi sig -.-
Drvoje je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2011., 11:20   #2008
gsxr750k9
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Agram
Postovi: 603
meni se cini da oni taj "fair" usage primnjenjuju na sve korisnike..s obzirom da su svjesni da im mreza od 18:00-00:00h ne moze izdrzat tu kolicinu ekipe...
gsxr750k9 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2011., 13:46   #2009
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Koji cinici.

Meni su brzine u Splitu više manje ok, ali ona fair usage klauzula mi nikako nije sjela (iako ne skidam više od 20-30gb mjesečno).
Koji qurac onda zovu uslugu flat internet, stavljaj onda pakete s različitim limitima i formiraj cijenu shodno tome.
Bez obzira na "frikove" šta skidaju terabajte misečno, pun kufer je više onih šta skinu jako malo (dosta ih nije ni čulo za pojam torrent).
Ugovor je svetinja, ma kakve stavke bile u njemu, jer nas nitko nije pištoljem silio da ga potpišemo. Ima još operatera na izbor. I ja sam ga potpisao, svjestan što znači fair usage. Skidam kad mi nešto treba i koliko mi treba i znam dobro što je torrent, no ne bih volio da mi tzv. kolektivna brzina u kvartu pada zbog par , kako ti kažeš, freakova koji skidaju nekoliko TB mjesečno. Neispunjena želja mi je saznati kakva je to životna i ina potreba da netko mjesečno skine terabajte podataka, nauštrb ostalih "normalnih" korisnika koji jednako plaćaju mjesečnu naknadu, a u večernjim satima "gmižu i puze" po netu da bi samo surfali ili pogledali nešto na Youtubetu ili odigrali nešto online.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2011., 14:12   #2010
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor panoramix Pregled postova
Neispunjena želja mi je saznati kakva je to životna i ina potreba da netko mjesečno skine terabajte podataka, nauštrb ostalih "normalnih" korisnika koji jednako plaćaju mjesečnu naknadu, a u večernjim satima "gmižu i puze" po netu da bi samo surfali ili pogledali nešto na Youtubetu ili odigrali nešto online.
Ima nas koji radimo po 6 mjeseci u godini, tako kada dodjemo doma moramo skinuti hrpu filmova jer tih 6 mjeseci kojih radimo moramo imati neku zanimaciju na poslu.Nadam se da si shvatio moje "zivotinjske" potrebe
RAUL je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na