Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.05.2019., 15:33   #3241
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
A zašto imaš potrebu to dalje objašnjavati? Boli te briga tko plaća i previše pucaš od ljubomore i zavisi.
Zapravo vrijeđaš drugom smislu.

Отправлено через Pixel 2 XL
Ljubomoran zato jer netko ima mobitel od 5 tkn?

LOL

ok

budi pozdravljen


Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Jeben biznismen!! Sve njegove tvrtke su bile propale!!
Bude ga se Amerika riješila na sljedećim izborima. Teška budala!

Huawei već na Mate30 dolazi sa svojim sustavom.
Kako sad stvari stoje trapavi je blefirao da bi dobio negdje drugdje pa će se dogovoriti. Ja čak mislim da će se ovo riješiti relativno brzo.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 16:56   #3242
yaya
Guest
 
Postovi: n/a
[QUOTE=Neo-ST;3304162]Kinezi uzvraćaju udarac: iPhone će zamijeniti Huaweijevim telefonima[/QUOTE
Jako puno kineza koristi iphone
  Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 20:51   #3243
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Zadnja vijest...microsd support no more za huawei. Ovo postaje sve ludje. Ducani kod nas poceli s akcijama za huawei mobitele. Uskoro ce bit bagatela. Valja onda ubost i riskirat.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 21:50   #3244
Doom
Émile Flournoy
Moj komp
 
Doom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Okokolo Pule
Postovi: 1,498
A svi su se čudili kada su prešli na svoj NM (Nano Memory ) format
Mislim da Kinezi sličan scenarij očekuju već godinama i da ovakav razvoj događaja za njih uopće nije toliki šok kako se nastoji prikazati u medijima.

Neka malo pojeftine i za ok cijenu bi rado kupio mobitel koji me po izlasku iz Konzuma ne traži da napišem review , a od svih điđa na njemu korisim samo razgovore, kameru i gmail.


Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Zadnja vijest...microsd support no more za huawei. Ovo postaje sve ludje. Ducani kod nas poceli s akcijama za huawei mobitele. Uskoro ce bit bagatela. Valja onda ubost i riskirat.

Zadnje izmijenjeno od: Doom. 24.05.2019. u 21:59.
Doom je offline   Reply With Quote
Staro 24.05.2019., 21:59   #3245
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
A zašto uopće trudiš njemu objašnjavati? Čovijek živi u prošlom vremenu za otključavanje bootloadera za rootanje. Niti imao u
Da, jer rootam telefon jer je slab, pa da se lakše nosi s aplikacijama, jedini razlog. Ja bar živim u ovom vremenu, barem što se pismenosti tiče.
Sloboda koju nosi rootani telefon, adblock, razne modifcirane aplikacije, blackmart, masu upgradeova za starije telefone gdje recimo moj trenutni oneplus 2 'ladno radi na lineage 16, tj, androidu devetki, a inače ofišl je stao na 6 ako se ne varam.

Jasno da kupiš p30 i ne sekira te root, ali ako ga nećeš mjenjati 2-4 god i držat ćeš stari soft na njemu dok svi idu naprijed svaka čast, ali budeš onda svako malo factory reset kad se zablati, jer drukčije ne ide, a da ne pričam o raznim battery drainovima koje ne možeš kontrolirati.


Ponavljam, p30 nije loš mobitel, nipošto i prililčno prepotentno bi to bilo izjaviti. Ukazao sam na neke stvari koje mi ne pašu i nije mi u top ''want to buy'', da nađem ispod svih cijena ne bih razmišljao, ali ovako, meni je uvijek bitniji mobitel koji traje i koji rootan ide do svog max.
A ako je netko kupio isti za slikanje slika iz diskoteke i sretan je dapače, ali ja sam s svojim k750i i bljeskalicom uspio uhvaitti neke od najluđih snimaka i fotki i dan danas su uspomena, iako nisu u 48mpixu

Ne volim slijepi fanboyizam, volim ljude i cijenim koji kupuju neku marku, ali kažu, dobar je, ali tu kaska.
Moj kolega je uzeo one plus 7 pro, odmah pri izlasku. Sjednemo na piće, mobitel ono, avion. Kaže odličan brz, ali kamera, ali ovo, ali ono. Nije perfketan, nije unikatan, i može kulturno objektivno reći, e tu je lošiji/bolji od konkurencije, samo očito slijepi vavej fanovi to ne mogu.

Vrh crinega je watermark p30 shot with quadriple leica lenses itd. Svaka čast, dok slikaš yuga za prodaju, nek se vidi da si dasa sa p30 lol
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 00:38   #3246
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Da, jer rootam telefon jer je slab, pa da se lakše nosi s aplikacijama, jedini razlog. Ja bar živim u ovom vremenu, barem što se pismenosti tiče.
Sloboda koju nosi rootani telefon, adblock, razne modifcirane aplikacije, blackmart, masu upgradeova za starije telefone gdje recimo moj trenutni oneplus 2 'ladno radi na lineage 16, tj, androidu devetki, a inače ofišl je stao na 6 ako se ne varam.

Jasno da kupiš p30 i ne sekira te root, ali ako ga nećeš mjenjati 2-4 god i držat ćeš stari soft na njemu dok svi idu naprijed svaka čast, ali budeš onda svako malo factory reset kad se zablati, jer drukčije ne ide, a da ne pričam o raznim battery drainovima koje ne možeš kontrolirati.


Ponavljam, p30 nije loš mobitel, nipošto i prililčno prepotentno bi to bilo izjaviti. Ukazao sam na neke stvari koje mi ne pašu i nije mi u top ''want to buy'', da nađem ispod svih cijena ne bih razmišljao, ali ovako, meni je uvijek bitniji mobitel koji traje i koji rootan ide do svog max.
A ako je netko kupio isti za slikanje slika iz diskoteke i sretan je dapače, ali ja sam s svojim k750i i bljeskalicom uspio uhvaitti neke od najluđih snimaka i fotki i dan danas su uspomena, iako nisu u 48mpixu

Ne volim slijepi fanboyizam, volim ljude i cijenim koji kupuju neku marku, ali kažu, dobar je, ali tu kaska.
Moj kolega je uzeo one plus 7 pro, odmah pri izlasku. Sjednemo na piće, mobitel ono, avion. Kaže odličan brz, ali kamera, ali ovo, ali ono. Nije perfketan, nije unikatan, i može kulturno objektivno reći, e tu je lošiji/bolji od konkurencije, samo očito slijepi vavej fanovi to ne mogu.

Vrh crinega je watermark p30 shot with quadriple leica lenses itd. Svaka čast, dok slikaš yuga za prodaju, nek se vidi da si dasa sa p30 lol
Živiš u prošlom vremenu i toliko (velike)greške u pismenosti (da budem pristojniji,lol).
Pravi si DASA ako nisi koristio Huawei. Gluposti si nadorobio u cijeli post.
Watermark može isključiti/uključiti u postavkama kamere. Toliko o tvom površnom znanju , dužem tipkanju.

Kakve veze ima root u cijeloj priči ako se radi o novom uređaju? Jesi li uopće svjestan što si napisao odnosno htio postići?
Factory reset jedva koristim čim mjenjam mobitele (naravno i provjeriti FRP lock), battery drain je prisutan u aplikaciji pa to zna ispraviti kroz update. Dakle, nisam rootao od doba Lolipopa i time uštedio vremena na živciranju.
Ne zanima me kvazi razne modificirani aplikacije, blackmartovi, root. Dakle, nema slobode koju češ trošiti vrijeme na optimalne postavke.

Ti si spomenuo fanboyizam sa Oneplusom (lol, dva puta) u ovoj temi i previše nepristojan da spominješ slijepi huawei (li la vavej) fanovi.
Što je i najvažnije pokazao svoje pravo lice. Lol, pardon, nisam mogao sudržati, lol ovaj khmm lol
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 01:07   #3247
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Živiš u prošlom vremenu i toliko (velike)greške u pismenosti (da budem pristojniji,lol).
Pravi si DASA ako nisi koristio Huawei. Gluposti si nadorobio u cijeli post.
Watermark može isključiti/uključiti u postavkama kamere. Toliko o tvom površnom znanju , dužem tipkanju.

Kakve veze ima root u cijeloj priči ako se radi o novom uređaju? Jesi li uopće svjestan što si napisao odnosno htio postići?
Factory reset jedva koristim čim mjenjam mobitele (naravno i provjeriti FRP lock), battery drain je prisutan u aplikaciji pa to zna ispraviti kroz update. Dakle, nisam rootao od doba Lolipopa i time uštedio vremena na živciranju.
Ne zanima me kvazi razne modificirani aplikacije, blackmartovi, root. Dakle, nema slobode koju češ trošiti vrijeme na optimalne postavke.

Ti si spomenuo fanboyizam sa Oneplusom (lol, dva puta) u ovoj temi i previše nepristojan da spominješ slijepi huawei (li la vavej) fanovi.
Što je i najvažnije pokazao svoje pravo lice. Lol, pardon, nisam mogao sudržati, lol ovaj khmm lol
A gle, barem ne pišem čovijek kao ti, ali dobro, slobodno me ispravi.
Jasno da se može, i to se može na svakome, ali kako će onda ekipa sa fcb znati da ja imam vavej p30, ako nemam watermark na slikama?
nisi skužio sarkazam, ali ok je.

Pa ok, voliš reklame, bloatware i app koje se ne mogu maknuti. Vjerojatno imaš i memory cleaner booster programe pa čistiš s njima telefon svako malo, ne bih se čudio, kad pišeš to što pišeš.

Nisam spomenuo, naveo sam primjer, kako čovjek objektivno može reći, ovo valja, a ono drugo ne valja. Isto tako, kupuješ telefon po sebi. Nekog ne znaima kamera, kupi onda nešto bez bijesne kamere. Tražiš čisti andorid, brzinu, snappy exp, pa uzmeš onda nešto sa puno memorije i jakim procom.
To sam želio reći, a ne jebeni fanboyizam vezan uz vavej koji me živcira kad seljak do jučer na nokiji 3310, sad na p30 i drka s watermarkom jer isti ne zna isključiti.

Volio bih da se huawei da rootat i da se iz sustava mogu maknuti smećaste nepotrbne aplikacije, da mogu na njega stavit magisk/green itd.

To je meni, kao meni, kao ja bitno. Ti smatraš da to nije bitno i ok.
Svakom njegovo.

Do jučer kad je huawei bio nebitan, svi su nosali s4 samsunge i bili face.
Ko je došao sa oneplus/xiaomi/huawei/zte...kakvo ti je to kinesko smeće, sad huawei odjednom mobitelčina ono, koji mob imaš, ako nije p30 ništa.

ma lol, aj nebitno, uživaj u slijepo fanboyizmu
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 02:45   #3248
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Stvarno vas molim da stanete malo na loptu glede politike i međusobne mećave.

Zahvaljujem.

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 25.05.2019. u 03:12.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 07:16   #3249
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Rootas ti brate do mile volje al to ce i dalje biti uredaj star 4 god. I frend se pozdravio sa s3 koliko god da smo ga puta pokusali ozivljavat custom romom. Ja osobno razliku u bateriji na telefonima na kojima sam imao custom rom i odnosu na one sa stock nisam primjetio. Baterija je jednako trajala 1 faking dan. Te neke pojerine bloatware app koje ti toliko smetaju naprosto iskljucis, a adblock mi je oduvijek bio korisno najb