Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.03.2015., 14:29   #1
Prolke
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Srbija
Postovi: 17
Racunar se sam restartuje

Pre tri dana sam instalirao win 7 home premium sistem radi odlicno na konfiguraciji P4530 i 1 gb rama

Ali od juce poceo je da se restartuje, znaci pali se normalno minut, nista ne koci sve super, i odjednom plavi ekran smrti i brzi restart, onda se opet pali normalno i tako u krug, znaci radi od prilike 5 minuta.
Ako se iko susreto sa ovim ili zna zasto to radi i pre svega ako zeli da mi pomogne ja sam voljan prihvatiti pomoc.
Prolke je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2015., 17:43   #2
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,155
Pogledaj s blue screen view zasto se rusi. Ovako napamet ti nitko ne moze pomoc jer bsod se desava iz milijun razloga. Tko zna koji je kod tebe...
smuchac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.03.2015., 17:54   #3
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Da li je taj kompjuter prije radio tj. da li su se problemi pojavili tek kad si stavio W7 na njega?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2015., 16:12   #4
Prolke
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Srbija
Postovi: 17
Da problem je nastao kad sam instakirao win7 to jest proslo je tri dana kako je sedmica radila. Usao sam u safe mod i i uzeo neki program sto ispisuje greske, program je rekao da je problem do drajvera za graficku, ma da je do drajvera nebi mi se rusio i safe mod, uradio sam memory test i kaze da je nasao probleme u ram memori, a posto sam i hteoda menjam ram narucio sam ga ja jos prosle nedelje i jos nije stigao, zamenicu ram i videcu sta ce se desavati
Prolke je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 17:25   #5
randomizirani
Registered User
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: Bosna
Postovi: 6
da ne otvaram novu temu. znaci imam problem sa restartovanjem iznendanim. Cesto se desi nedugo nakon sto upalim komp. znaci nema nikakve veze sa tim da li je preopterecen ili nesto. Cak se cesce restartuje dok ne radim nista zahtjevno, kad igram neku zahtjevnu igru rijedje mi se to desava cini mi se. Nekad se i samo ugasi i onda ne reagira kad pokusam da ga upalim, nekad i citavu minutu treba dok ne pocne reagovati kad stisnem dugme za paljenje. restartovanje se desava par puta dnevno sad. prije je bilo rijedje. takodjer nekad mi se zna desiti i da se monitor pocne gasiti i paliti ali to rijedje, samo kad pocne zna potrajati i nemoguce je tad koristiti komp. sta moze biti? nadam se da nije graficka ili maticna. lakse bi mi bilo da je napajanje ili ram recimo. napajanje je losije: ms titanium 400 v1. konfiguracija: i7 2600, 8gb ddr3 ram i gtx 1050 2gb
Edit: nakon sto se racunar upali nema nikakav info da je bilo sta se desilo u windowsu, upali se kao da nista nije bilo
randomizirani je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 17:48   #6
bamuja
ex zmaster76
Moj komp
 
bamuja's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: pula
Postovi: 322
mjenjaj napajanje pod hitno, pa probaj s novim da vidis dal ce ti se to desavati, to napajanje je preslabo za taj komp izgorit ce ti komponente
bamuja je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2018., 21:16   #7
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Mogao si i svoju temu otvoriti,jer je različita od ove prve ...


Mogao si malo razmaka staviti pa da se kuži kaj si napisao ...


Da nakon kaj sam pročitao post ispod,vidio sam da imaš 400W napajanje,mijenjaj za 500,po mogućnosti i 600-650W (preporuka 650W) ...
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na